Redakcia

Tipsport aplikácia

Tipsport aplikácia má čo ponúknuť. Zaraďujeme ju k tým najlepším spoločne s Fortunou a Niké. Ak sa vám páči práve táto stávková kancelária, neváhajte a stiahnite si aj aplikáciu. To vám zaručí ešte pohodlnejšie tipovanie a to kdekoľvek a kedykoľvek. Bližší popis k stávkovej kancelárii Tipsport nájdete v článku.

iOS

Android

Nasledujúci článok vám priblíži základy v Tipsport aplikácii. Ukážeme si ako stiahnuť a nainštalovať aplikáciu, priblížime si prvé kroky v aplikácii. Taktiež poukážeme na funkcie tejto appky. Rozoberieme si hlavne výhody aplikácie, pretože nevýhod sme moc nenašli. V závere urobíme celkové hodnotenie aplikácie.

Tipsport aplikácia na stiahnutie

Kde stiahnuť Tipsport aplikáciu? Túto aplikáciu je možné stiahnuť na dva operačné systémy znázornené vyššie Android (Samsung, Huawei atď.) a iOS (Apple). Ako prvý si priblížime návod na stiahnutie na Android. Dôležitá informácia je nehľadať Tipsport aplikáciu v obchode Google Play, pretože firma nepodporuje tipovanie a stávkové kancelárie. Aplikácia je však dostupná na oficiálnej stránke tipsport.sk. Stiahnutie avšak nie je vôbec náročné a každý by to mal hravo zvládnuť.

Návod na inštaláciu do systému Android

 1. Na telefóne otvorte stránku tipsport.sk.
 2. Aplikáciu môžete stiahnuť 3 rôznymi spôsobmi:

 3. Tipsport aplikácia na stiahnutie

 4. zaslaním SMS s odkazom na váš mobilný telefón
 5. stiahnutím appky priamo zo stránky
 6. naskenováním QR kódu zo stránky Tipsportu (vyššie na obrázku na pravej strane)
 7. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Doporučujeme povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu). Ak chcete zmeniť túto funkciu na všetky aplikácie mimo Google Play návod nájdete v článku Tipovanie cez mobil.
 8. Po dokončení sťahovania spustite aplikáciu
 9. Funkcia pomocník vám pomôže s orientáciou v aplikácii
 10. Po registrácii, respektíve prihlásení do herného konta môžeme využívať výhody aplikácie naplno

Návod na inštaláciu do systému iOS

 1. Aplikáciu Tipsport si stiahnete pomocou internetového obchodu App Store, alebo môžete využiť podobnú možnosť ako pri Androide.
 2. Na mobile otvorte stránku tipsport.sk.
 3. Stiahnuť ju môžete 3 spôsobmi:
 4. zaslaním SMS zadarmo s odkazom na váš smartfón
 5. stiahnutím zo stránky
 6. naskenovaním QR kódu zo stránky
 7. V každom prípade vás presmeruje do obchodu App Store, kde už len nainštalujete aplikáciu.
 8. Po registrácii alebo prihlásení máte možnosť využívať všetky funkcie aplikácie.

Tipsport aplikácia a jej funkcie

Pri prvom spustení aplikácie vám ihneď vysvetlí ako sa zorientovať a kde čo nájdete. Môžete to vidieť v obrázkoch nižšie.


Tipsport aplikácia a jej funkcie

Po pochopení základných funkcií si môžeme pozrieť ako vyzerá domovská stránka a čo na nej ešte nájdete.


Tipsport aplikácia ďalšie funkcie

Nájdete tu záložky kurzy, live, kasíno a obľúbenú voľbu najtipovanejšie a posunutím nadol fórum. Ako môžete vidieť hlavná stránka je veľmi prehľadná a jednoduchá, presne ako si to človek predstavuje.


Tipsport aplikácia menu

Po rozkliknutí menu v ľavom hornom rohu na domovskej stránke sa vám zobrazí nasledujúca ponuka. Jednoducho si môžete podať tiket, následne ho môžete aj zrušiť do 20 minút od podania. Máte možnosť sledovať výsledky, prezerať blogy, analýzy z jednotlivých zápasov chatovať vo fóre s ostatnými. Dostupná je funkcia cashout. Podávať môžete aj live stávky na živé zápasy, ktoré nájdete v TV Tipsport, otvoriť si môžete aj dostupné bonusy a aktuality (dokonca aj z kasína). Po kliknutí na informácie môžete využiť zákaznicku podporu.

Ďalšie funkcie Tipsport aplikácie

 • kasíno
 • prepínanie režimov (nočný, denný)
 • stávky bez manipulačných poplatkov
 • súkromný chat s ostatnými hráčmi
 • možnosť zdieľania tiketu
 • dostupnosť súťaží v appke
 • vklady a výbery z herného účtu cez aplikáciu

Ako vidíte funkcií je naozaj mnoho a dostanete sa k nim rýchlo a kdekoľvek. Tipsport si dáva záležať aby sa aplikácia priblížila počítačovému webu čo najviac.

Ako začať tipovať v Tipsport aplikácii

Ako začať tipovať v Tipsport aplikácii? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Je to jednoduché. Po prihlásení sa kliknite na ikonku v pravom hornom rohu a rozkliknite “vložiť peniaze”. Budete automaticky presmerovaný na metódy platby a tam si stačí vybrať možnosť, ktorú preferujete. Ako podať prvý tiket v Tipsport aplikácii? Tiket si môžete vytvoriť viacerými možnosťami. My si ukážeme jednu z nich.


Ako začať tipovať v Tipsport aplikácii

Kliknite na kurz pri jednotlivom zápase na ktorý si chcete podať (v oranžovom rámčeku) a následne na oranžový krúžok, vďaka ktorému si určíte koľko chcete staviť a uzatvoríte tiket.


Tipsport podanie tiketu

Pre podrobnejšie štatistiky kliknite na “obsah v červenom rámčeku”. Nájdete tam možnosť tipovať na počet gólov, handicapy, polčasové výsledky a mnohé ďalšie.


Tipsport podanie tiketu ďalší krok

Priblížme si aj aktualizácie, vďaka ktorým aplikácia funguje ako má. Nezasekáva sa, nepadá. Skrátka je radosť v nej pracovať. Ako vidíte na obrázku vyššie Tipsport aplikácia vám sama ponúkne danú aktualizáciu a nainštaluje bezproblémovo.


Tipsport aktualizácie

Výhody a nevýhody Tipsport aplikácie

Výhody

 • prehľadnosť
 • jednoduchosť
 • rýchlosť
 • najväčšia komunita tipujúcich
 • analýzy zápasov
 • pre iOS možnosť prihlásenie pomocou Touch a Face ID
 • TV Tipsport (možnosť sledovania zápasov naživo)
 • push notifikácie (začiatky zápasov, góly, koniec polčasu, červené a žlté karty, striedania atď.)
 • cashout
 • pre iOS ihneď dostupná v App Store

Nevýhody

 • nedostupná na Google Play (treba stiahnuť z webovej stránky)

Tipsport aplikácia celkové hodnotenie

Tipsport aplikácia celkové hodnotenie je posledná téma, ktorá bude obsahovať náš dojem z aplikácie. Pri inštalácii máte možnosť využiť až sme 3 možnosti inštalácie. My sme zvolili naskenovanie QR kódu pomocou foťáku v mobile. Všetko prebehlo jednoducho a rýchlo. Aplikácia následne po stiahnutí nevyžadovala žiadne dodatočné poverenia k dátam vo vašom mobile, čo je príjemná zmena. Väčšina aplikácii si to vyžaduje.

Hneď v úvode je ním aplikácia zrozumiteľne vysvetlená. Riadi sa hodnotou “v jednoduchosti je krása”. Nemusíte sa zbytočne preklikávať a zdĺhavo hľadať. Na všetky potrebné funkcie funkcie prídete pomerne rýchlo. Časté aktualizácie prispievajú k rýchlosti aplikácie. Počas testovacej doby sme sa nestretli ani raz s nepríjemnosťami typu zamŕzania alebo náhleho vypnutia aplikácie.

Stávková kancelária Tipsport patrí celkovo k tomu najlepšiemu v tipovaní aplikácia rozhodne nezaostáva. Hodnotíme ju na výbornú a nie je skoro nič čo by sme jej mohli vytknúť. Ak ešte stále premýšľate nad tým, kde si plánujete vytvoriť hráčsky účet, tak Tipsport je dobrá voľba.

Pre systémy Windows Phone alebo BlackBerry je aplikácia nedostupná. Ak však navštívite oficiálnu stránku tipsport.sk, tak sa vám automaticky zmení na na vzhľad podobný ako na počítači.

Hodnotenie
5/5