Niké aplikácia


Niké aplikácia vám dáva nové možnosti ako tipovať priamo z mobilu alebo tabletu, bez toho aby ste nemuseli chodiť na pobočku, alebo zapínať počítač. Niké aplikácia vás zaujme hlavne svojím dizajnom, ktorý je moderný, jednoduchý a prehľadný. Taktiež je veľmi originálny a to treba hneď v úvode vyzdvihnúť.

Niké mobilná aplikácia

Ak preferujete stávkovú kanceláriu Niké, rozhodne vyskúšajte aj aplikáciu. V nasledujúcom článku si priblížime inštaláciu aplikácie. Následne si ukážeme prvé kroky, kde čo nájdete, pre lepšiu orientáciu. Priblížime si funkcie, výhody a nevýhody aplikácie. V závere si aplikáciu zhodnotíme z nášho pohľadu.

Návod na inštaláciu Niké aplikácie do systému Android je jednoduchý

Hneď na začiatok si treba povedať, že Niké aplikácia pre Android nie je dostupná v obchode Google Play. Je to z toho dôvodu, že spoločnosť Google nepodporuje tipovanie a hazard. Najlepšou možnosťou je preto stiahnuť si ju z oficiálnej stránky Niké.

 1. Na telefóne otvorte stránku nike.sk.
 2. Kliknite na “Menu” v pravom dolnom rohu.
 3. Rozkliknite “Aplikácia”.
 4. “Stiahnuť aplikáciu”.
 5. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Odporúčame povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu).
 6. Po inštalácii následne spustite
 7. Pre využívanie všetkcýh funkcií sa prihláste do svojho hráčskeho účtu, alebo sa zaregistrujte. Niké registrácia je jednoduchá a rýchla.

Inštaláciu Niké aplikácie do systému iOS budete mať hotovú veľmi rýchlo

 1. Na smartfóne otvorte stránku nike.sk.
 2. Na spodnej časti obrazovky kliknite na ikonku Apple.
 3. Presmeruje vás do obchodu App Store, odkiaľ následne aplikáciu nainštalujete.
 4. Po inštalácii spustite aplikáciu.
 5. Pre maximálne využitie sa prihláste do svojho účtu, alebo prejdite registráciou. Ak by ste s ňou mali problémy, môžete navštíviť Niké pobočky, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku.

Niké aplikácia má veľa funkcií

Po prvotnom spustení aplikácie vás nečaká žiadny sprievodca, základné vysvetlenie aplikácie ani nič podobné, ako v Tipsport aplikácii. To hodnotíme ako veľké mínus, ako začiatočník budete mať čo robiť, aby ste sa zoznámili so všetkými funkciami v tejto aplikácii. Teraz si poďme ukázať úvodnú obrazovku a zopár funkcii, ktoré nám Niké aplikácia ponúka.

Funkcie

Vyššie na obrázku máte možnosť vidieť domovskú stránku. V hornej lište si môžete prepínať medzi položkami Kurzy, Live a Virtuálne hry. Záleží od spodnej lišty aplikácie. Ak si vyberiete položku v spodnej lište napríklad “Niké ponuka”, tak sa vám zobrazí písmeno “n” v ľavom hornom rohu. Ak si vyberiete naopak položku “Moje” tak sa vám zobrazia v hornej lište iné záložky (ako môžete vidieť v druhom obrázku). V pravom hornom rohu nájdete funkciu vyhľadávania. Nasledovne v strednej časti obrazovky sa vám zobrazia promo akcie. A na spodnej lište aplikácie si prepínate medzi 5 hlavnými sekciami (Niké ponuka, Moje, Tikety, Svet Hier a Menu) V týchto sekciách môžete nájsť aj Niké free spiny a ďalšie vaše bonusy.

Menu

Na obrázku vyššie môžete vidieť “Menu”. Tu si môžete pozrieť aký Niké bonus Niké mobilná aplikácia momentálne ponúka, vkladať a vyberať z účtu. Taktiež môžete chatovať s ostatnými hráčmi, nastaviť si upozornenia (na začiatky zápasov, finálne výsledky atď.), prečítať zmluvné podmienky. V aplikácii môžete využiť aj obľúbenú funkciu sledovanie live prenosov a následné live stávky. Dostanete sa k nim pomerne jednoducho.

 1. Kliknite na záložku “Live” v hornej lište obrazovky.
 2. Vyberte si zápas ktorý chcete sledovať a kliknite na “LIVE” podľa obrázka nižšie.
Niké aplikácia live

Naše krátke zhrnutie funkcií

Aplikácia ponúka širokú škálu funkcií. Radia sa sem:

 1. Live stávky: Umožňujú hráčom stávkovať na športové udalosti, ktoré sa aktuálne dejú.
 2. Kurzové stávky: Umožňujú stávkovať na výsledky športových udalostí pred ich začiatkom.
 3. Rozpisové stávky: Hráči môžu vďaka nim stávkovať na rôzne výsledky športových udalostí, napríklad na celkový počet bodov, gólov alebo víťaznú stávku.
 4. Virtuálne hry: Dá sa prostredníctvom nich stávkovať na virtuálne športové udalosti, ako sú virtuálne preteky koní alebo futbalové zápasy.
 5. Športové štatistiky: Používateľom ponúkajú prístup k štatistikám o rôznych športových udalostiach.
 6. Živé prenosy zo zápasov: Dovoľujú sledovať živé prenosy zo športových zápasov.
 7. Analýzy zápasov: Hráčom ponúkajú analýzy o rôznych športových udalostiach.
 8. Mapa pobočiek: Hráči pomocou nej vedia nájsť najbližšiu pobočku Niké.

Postup tipovania v Niké aplikácii zvládne aj začiatočník

V nasledujúcej téme si ukážeme ako začať tipovať v Niké aplikácii. To znamená, ako si vytvoriť jednoduchý tiket. Aj v Niké aplikácii si ho vytvoríte pomerne rýchlo a jednoducho.

Ako začať tipovať v Niké aplikácii

 • Na hlavnej stránke kliknite na položku “Kurzy” a následne si vyberte zápas na ktorý chcete tipnúť.
 • Kliknite na kurz, ktorý chcete mať na tikete (modré okienko v obrázku vyššie).
 • Otvorte si svoj tiket cez “oranžové okienko.
 • Následne sa vám vybehne obdobný screen ako na obrázku č. 2.
 • Stačí už len nastaviť vklad a uzatvoriť tiket.
 • Výhody a nevýhody Niké aplikácie

  Výhody

  • plynulosť aplikácie
  • TV Niké (možnosť sledovať živé zápasy)
  • live stávky (možnosť tipovať aj na virtuálne športy)
  • kompletná kurzová ponuka
  • vklady a výbery
  • šejker (zatrasením mobilu vám naskočia náhodné zápasy)
  • prihlásenie pomocou Touch ID
  • prepínanie vzhľadu aplikácie (nočný, denný)
  • vyhľadávanie Nike pobočiek (musíte si povoliť zdieľanie vašej lokality)

  Nevýhody

  • nedostupná na Android v obchode Google Play
  • možnosť inštalácie iba jedným spôsobom (nenájdete inštaláciu pomocou QR kódu)
  • neobsahuje tipérske fórum
  • neprehľadnosť
  • pri prvotnom spustení neobsahuje sprievodcu aplikáciou, ani vysvetlenie základných funkcii

  Mobilné aplikácie v ostatných stávkových kanceláriach

  Stávková kancelária Mobilná aplikácia
  Tipsport Tipsport aplikácia
  Doxxbet Doxxbet aplikácia
  Synottip Synottip aplikácia
  Fortuna Fortuna aplikácia
  Tipos Tipos aplikácia

  Naše skúsenosti s Niké aplikáciou

  Naše skúsenosti s aplikáciou Niké sú celkovo pozitívne. Aplikácia je dobre navrhnutá a ponúka širokú škálu funkcií, ktoré uľahčujú stávkovanie na športové udalosti. Počas používania sa nám páčil hlavne jednoduchý dizajn, vďaka ktorému sme našli všetko, čo sme potrebovali, v priebehu niekoľkých sekúnd. Okrem toho je pre nás plusom aj ľahké stiahnutie a dostupnosť pre oba operačné systémy – Android a iOS.

  Naše hodnotenie Niké aplikácie

  Niké mobilná aplikácia sa radí medzi veľmi dobré aplikácie, avšak v porovnaní s aplikáciami od Tipsportu a Fortuny zaostáva. Napríklad ponúka iba jednu možnosť stiahnutia aplikácie. Nemôžete tak využiť spôsob skenovania QR kódu alebo zaslania odkazu SMS správou na váš telefón. Je zapotreby stiahnuť ju na vašom Android mobilnom zariadení cez oficiálnu stránku nike.sk. Aby sme iba nekritizovali, sťahovanie a inštalácia v našom prípade prebehli bez problémov. Po prvotnom spustení sme narazili na ďalší problém už trochu väčšieho charakteru. Nebolo nám nič vysvetlené. Na druhej strane medzi plusy zaraďujeme dizajn a celkový chod aplikácie. Pri testovaní sme sa nestretli pri zamŕzaní alebo padaní. Niké aplikáciu podobne ako konkurenčné appky nenainštalujete do systémov Windows Phone a BlackBerry. V prípade ak využívate jeden z nich môžete využívať mobilný web.

  Hodnotenie
  3/5