Niké bonus

Niké bonus

Využite Niké vstupný bonus pri registrácii online. Spoločnosť ponúka 20 € zadarmo po dokončení kompletnej registrácie. Zoznámte sa s podmienkami jednotlivých Niké bonusov a porovnajte ich s ostatnými bonusmi stávkových kancelárii s licenciou na Slovensku.

shield badge Testované a funkčné 27. Mája

Získaj vstupný bonus 1000 € + 20 € po dokončení registrácie

 • 20 € zadarmo po registrácii
 • Vstupný bonus do výšky 1000 €
 • Vstupný bonus 40 € (vo voľných tiketoch)
Odhaľ bonus! shield badge Testované a funkčné 27. Mája

Využite Niké vstupný bonus pri registrácii online. Spoločnosť ponúka 20 € zadarmo po dokončení kompletnej registrácie. Zoznámte sa s podmienkami jednotlivých Niké bonusov a porovnajte ich s ostatnými bonusmi stávkových kancelárii s licenciou na Slovensku.

dátum aktualizácie 01. 05. 2022
Redakcia istavkovekancelarie.sk

Niké bonus 2022

Potrebujete poradiť, aký Niké bonus 2022 si vybrať? Radi by ste sa dozvedeli všetko o Niké bonusoch pri registrácii, ako aj najdôležitejšie a najpotrebnejšie informácie o Niké stávkovej spoločnosti? Ak ste si v duchu odpovedali dvakrát áno, tento článok je pre vás!

V tomto článku vám v krátkosti priblížime stávkovú spoločnsť Niké, podrobnejšie predstavíme všetky druhy bonusov, ktoré Niké ponúka a tiež porovnáme Niké s najsilnejšími konkurentmi na slovenskom trhu. Vo všeobecnosti platí, že Registračné/Vstupné bonusy stávkové spoločnosti využívajú, ako najväčšie lákadlo a spôsob, ktorým získavajú denne nových klientov. Ponuka vstupných bonusov je naozaj široká a skoro v každej stávkovej spoločnosti odlišná.

Za nás doporučujeme zaregistrovať sa v stávkovej spoločnosti Tipsport, ktorá má bezkonkurenčne najlepší vstupný bonus na našom trhu. Využite náš parnerský program, kliknite na naše tlačidlá a získajte najvýhodnejšie bonusy!

Ostatné stávkové kancelárie a bonusy

Tipsport akčný kód
Tipsport akčný kód
4 000 € + 20 € zadarmo
4 000 € + 20 € zadarmo
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
1 500 € + 640 FREE SPINS + 50 pretočení bez rizika
1 500 € + 640 FREE SPINS + 50 pretočení bez rizika
DOXXbet bonus
Doxxbet bonus
5 000 € + 275 FREE SPINS
5 000 € + 275 FREE SPINS
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
1000 € alebo 200 FREE SPINS
1000 € alebo 200 FREE SPINS

Niké vstupný bonus

Niké vstupný bonus pre novo registrovaných hráčov. Na získanie Niké vstupných bonusov je potrebné sa v prvom rade registrovať a potom si môžete vybrať z danej ponuky bonus, ktorý vám sedí najviac. V tomto odstavci vám bližšie popíšeme, aké bonusy v Niké sú vám k dispozícii. Vyberať máte možnosť z troch typov bonusov.

 • Vstupný bonus 3-násobok vkladu
 • Vstupný bonus do výšky 1000 €
 • Vstupný bonus 40 € (vo voľných tiketoch)

Niké vstupný bonus

Niké ponúka vstupný bonus v troch variantách a to 50 €, 300 €, 1000€. Podmienky sú veľmi podobné, avšak mierne sa líšia. Na získanie hociktorého z týchto bonusov (možné získať iba jeden bonus, ktorý ste si vybrali pri registrácii) je potrebné uskutočniť vklad na váš herný účet najneskôr do 10 dní. Výšku vášho bonusu určí vaša prvá dotácia. Ponuka týchto bonusov je platná po dobu 90 dní od registrácie. Bonusy sa vyplácajú priebežne a to po 20%.

Príklad vstupného bonusu 50 €: Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu vášho herného účtu v celkovej hodnote 30 €. Niké bonus 30 € vám bude pripísaný po pretipovaní 150 € (päťnásobok vašej prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 30 € Vám Niké priebežne vyplatí 6€.

Príklad vstupného bonusu 300 €: Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu vášho herného účtu v celkovej hodnote 180 €. Niké bonus 180 € Vám bude pripísaný po pretipovaní 1800 € (desaťnásobok vašej prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 360 € vám Niké priebežne vyplatí 36 €.

Príklad vstupného bonusu 1000 €: Uskutočnite do desiatich dní prvú dotáciu vášho herného účtu v celkovej hodnote 600 €. Niké bonus 600 € vám bude pripísaný po pretipovaní 6000 € (desaťnásobok vašej prvej dotácie). Vždy po pretipovaní 1200 € vám Niké priebežne vyplatí 120 €.

Vstupný bonusPotrebné pretipovaťDenná maximálna pretipovaná sumaPodané tikety musia obsahovať aspoň 3 príležitosti, pričom každá musí spĺňať podmienku kurzu
50 €5x10 €1.11
300 €10x100 €1.25
1 000 €10x500 €1.40

Aký Niké vstupný bonus zvoliť

V tomto bode si rozoberieme dané vstupné bonusy a akým podliehajú pravidlám. Hneď na úvod musíme podotknúť, že ponuka vstupných bonusov Niké je slabšia ako pri konkurencii. Napríklad taký SynotTIP ponúka vstupný bonus až v hodnote 5000 € narozdiel od Niké, ktorá ponúka len slabých 1000 €. Najlepšie na Slovensku je na tom bezpochyby Tipsport, ktorý ponúka 4000€ vstupný bonus a zároveň k tomu 15€ na ľubovoľnú stávku bez nutnosti vkladu a bez akýchkoľvek podmienok.

Niké vstupný bonus 3 násobok vkladu

Tento bonus môže byť trochu mätúci, nakoľko si ho zvolíte pod názvom „3 násobok vkladu“a v pravidlách je vedený ako „Bonus 200%“.

Najjednoduchšie si podmienky bonusu vysvetlíme na príklade. Ak chcete získať bonus v hodnote 200 €, zvoľte pri registrácii Bonus 200% a vložte do 10 dní od registrácie na svoje hráčske konto prvý vklad vo výške 100 €. Za každých vsadených 300 eur vám bude priebežne vyplatených 20€, čo je 1/10 z celkového bonusu.

Pravidlá bonusu

 1. Najneskôr do 10 dní od registrácie uskutočnite prvý vklad na svoje herné konto v Niké. Váš prvý vklad stanoví hodnotu Bonusu, ktorá bude vo výške 200 % tohto vkladu a to maximálne do výšky 500 €.
 2. Bonus je vyplácaný priebežne – vždy po pretipovaní 1,5-násobku vášho bonusu vám najneskôr do 24 hodín Niké pripíše na vaše osobné stávkové konto 1/10 vášho Bonusu.
 3. Celý bonus získate po pretipovaní 15-násobku vášho bonusu.
 4. Do prestávkovanej sumy sa denne započítava súčet stávok s herným vkladom v maximálnej výške 500 €.
 5. Do prestávkovanej sumy sú započítavané tikety, ktoré obsahujú celkový kurz tiketu minimálne 1.30.
 6. Podmienky pre čerpanie Bonusu je potrebné splniť do 90 dní od registrácie.

Niké vstupný bonus vo voľných tiketoch

Tento vstupný bonus vo voľných tiketoch má hodnotu 40 €, je vyplácaný po štvrtine. Započítavajú sa iba tikety s vkladom minimálne 3 €. Bonusový tiket v hodnote 10 € dostanete akonáhle pretipujete 5 €.

Do prestávkovaných tiketov sa nezapočítavajú predčasne vyplatené tikety. Získané bonusové tikety môžete využiť po dobu siedmich dní. Podmienka je mať na tikete aspoň tri stávkové príležitosti, pričom každá musí mať minimálny kurz 1,50. Na získanie bonusu je potrebné tieto podmienky splniť najneskôr 20. deň od vašej registrácie.

Príklad Vstupného bonusu 40 € vo voľných tiketoch: Po registrácii si stavíte dva tikety. Jeden v hodnote 6 € a druhý v hodnote 5 €. Na obidvoch tiketoch máte minimálne tri zápasy. Na ďalší deň vám bude pripísaný Niké bonus v forme dvoch voľných tiketov po 10 €.

Niké registrácia

Niké registrácia, ako prebieha a čo všetko je potrebné spraviť. Predtým ako začnete využívať služby Niké je potrebné absolvovať registračný proces. Po otvorení webovej stránky Nike vo Vašom internetovom prehliadači, nájdete na úvodnej stránke v pravom hornom rohu tlačidlo „Registrácia“.

Po kliknutí na toto tlačidlo budete automaticky presmerovaný do registračnej sekcie kde sa vám zobrazí registračný formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Dávajte si pozor, aby všetky vaše uvedené informácie boli pravdivé, nakoľko si stávková spoločnosť Niké všetky vami zadané informácie starostlivo overí. V prípade najmenších nezrovnalostí vám účet nebude vytvorený.

Za nás odporúčame registrovať sa v Tipsporte, ktorý má registračný proces prehladnejší a nevyžaduje také množstvo údajov ako Niké.

V prípade, že sa chcete zaregistrovať v Niké budete musieť uviesť nasledovné údaje: prihlasovacie meno, heslo, meno a priezvisko, rodné číslo, štátnu príslušnosť, emailovú adresu, telefónne číslo. Ďalej musíte uviesť ulicu na ktorej bývate, popisné číslo, PSČ, mesto/obec.

Nezabúdajte,že je potrebné mať trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, alebo aspoň povolenie na pobyt, ktoré deklarujete zakliknutím políčka „Čestné prehlásenie o pobyte na Slovensku“. V nasledujúcej kolonke si musíte vybrať, či ste politicky exponovanou osobou alebo nie. Nasleduje výber bonusu a ako posledná vec, ktorú musíte zakliknúť predtým ako formulár odošlete je, že súhlasíte s registračnými podmienkami členstva a zároveň potvrdzujete že máte viac ako 18 rokov.


Niké registrácia

Po odoslaní formulára vám na e-mailovú adresu príde potvrdzovací link na ktorý je potrebné kliknúť. Musíme podotknúť, že to môže trvať pomerne dlho, narozdiel od Tipsportu, kde to funguje absolútne bez problémov a email obdržíte prakticky okamžite.


Niké registrácia e-mail

Akonáhle kliknete na potvrdzovací link vo vašom e-maile, budete prihlásený na váš Niké účet. Posledným krokom k úspešnej registrácii je overenie totožnosti. Po prihlásení do vášho konta uvidíte vyskakovacie okno, cez ktoré sa dostanete do sekcie overenia totožnosti. Na overenie totožnosti môžete použiť tri dokumenty: občiansky preukaz, pas alebo vodičský preukaz a potrebné je nahrať aspoň dva z nich. Po nahratí dokladov, zákaznícka podpora do pár hodín overí ich správnosť.


Niké overenie totožnosti

Stávková kancelária Niké

Stávková kancelária Niké bola založená v roku 1991 a je najstaršou a mamontálne aj najväčšou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. Niké je rodinnou firmou pod vedením Otta Bergera a jeho syna Romana Bergera, má vyše 1000 zamestnancov a sieť presahujúcu 900 pobočiek.

Treba uznať, že Niké svojho času, približne dva roky dozadu bola technologický líder na Slovenskom trhu. Mobilná aplikácia bola v roku 2017 vyhlásená za vôbec najlepšiu a najpokročilejšiu platformu na našom trhu.

Musíme ale zdôrazniť niekoľko podstatných vecí. Máme rok 2022 a do popredia sa dostáva iná stávková kancelária, a tou je Tipsport, ktorá technologicky predčila Niké. Z nášho pohľadu Niké tipovanie už nie je také atraktívne ako kedysi a zároveň Niké kurzy sú menej výhodné.

Kurzová ponuka Niké

Kurzová ponuka Niké je celkom pestrá a myslíme si, že v konkurencii iných stávkových kancelárii nezaostáva. Zákazníci určite ocenia množstvo live prenosov, či už je to NHL, NBA, tenis, hokej ,futbal a mnoho ďalších športov

Pri každej príležitosti je vypísaných hneď niekoľko druhov stávok. Okrem stávky na víťaza, remízu a neprehru sú samozrejmosťou stávky napríklad na rohové kopy, hendikepy, strelcov ,karty alebo na počet gemov/setov. Musíme uznať, že Niké ponuka je naozaj široká aj keď nám v nej určite chýbajú Ázijské hendikepy pri futbale.

Oproti konkurencii bývajú Niké kurzy nižšie. Hlavne zahraničné stávkové kancelárie sú silnejšie, väčšie firmy, a tým pádom si môžu často dovoliť ponúknuť výhodnejšie kurzy.

Niké tikety

Na výber máte 2 druhy tiketov, a to je jednoduchý a rozpisový. Zároveň Niké ponúka možnosť predať tiket (cash out) ešte pred ukončením zápasu si tak môžete zmierniť následky straty alebo si vyplatiť výhru skôr. Táto funkcia je dostupná pre stávky sólo, rozpisy a dokonca aj live stávky. Samozrejmosťou je funkcia niké kontrola tiketu, kde si môžete kedykoľvek skontrolovať váš tiket zadaním času podania a čísla dané tiketu.

Stávková spoločnosťMinimálny vkladMaximálna výhraStorno tiketu
Niké0.50 €150 000 €do 5 minút
Tipsport0.10 €300 000 €do 5 minút

Niké aplikácia

Spoločnosť Niké, tak ako aj ostatné stávkové spoločnosti ponúka možnosť tipovania a hrania online casina aj cez mobilné zariadenia, konkrétne nato slúži Niké aplikácia. Využiť môžete buď mobilný web (m.nike.sk) alebo Niké mobilnú aplikáciu dostupnú pre systémy Google Android a Apple iOS. Do iOS zariadenia nainštalujete aplikáciu prostredníctvom Apple AppStore (je potreba mať nastavenú slovenskú lokalizáciu Apple AppStore).

Pre užívateľov Androidu je iba jediná možnosť ako si stiahnuť mobilnú aplikáciu, a to prostredníctvom internetovej stránky www.nike.sk, zároveň je potrebné v nastaveniach vášho mobilného zariadenia povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Po dokončení inštalácie môžete začať využívať všetky služby mobilnej verzie Niké. V aplikácii samozrejme nájdete všetky potrebné funkcie - kompletnú kurzovú ponuku, možnosť sledovania live udalostí, match tracker atď.

Niké live prenosy

Niké live prenosy ponúkajú viac ako 40 tisíc športových udalostí ročne, ktoré sú pre vás dostupné aj v mobilnej aplikácii. Môžete tu sledovať priame prenosy ATP, WTA, NHL, KHL, NBA či futbalových líg ako Serie A, Primera Division a samozrejme nechýba ani RADAR (match tracker) pre dokonalý prehľad o priebehu zápasov.


Niké live prenosy

Niké casino

Niké casino je úplnou novinkou, ktorá bola spustená koncom januára 2020. Konkurentom, ako Tipsport, Fortuna, Doxxbet sa podarilo svoje casina spustiť o necelé 3 týždne skôr. Po dôkladnom prieskume a porovnaní všetkých online casin na Slovensku sme zaradili Niké do priemeru. Určite musíme spomenúť, že sme mali dobrý prvý dojem, nakoľko grafika a celkový vzhľad casina sú na veľmi dobrej úrovni, zároveň je to asi jediná stránka v ktorej Niké môže konkurovať, alebo aj predčiť ostatné online casina.

Čo sa týka hier, tak za nás určite chýba väčšia variácia (Niké neponúka žiadne troj a štvor líniové hry). Skoro všetky hry fungujú na rovnakom princípe, jediný rozdiel je samozrejme grafické spracovanie od firmy Red Tiger, z ktorého sme nadobudli dojem, že nie sme v online casine, ale skôr na stránke pre deti s online hrami (názov SVET HIER nás tiež zmiatol).

Novinkou v Niké casine su Turnaje. Každý deň prebehne 6 turnajov, ktoré trvajú 20 minút výhry sú stanovené od 150 do 400 free spinov na turnaj. Pekný pokus od Niké, ako udržať zákazníka vo svojom casine, ale žiaľ musíme konštatovať, že tieto odmeny v turnajoch sú v konećnom dôsledku almužnou oproti odmenám, ktoré ponúka nariklad Tipsport vo svojich turnajoch.

Stávková spoločnosťPriemerná dotácia turnajaHry v turnajochTypy turnajov
Niké325 free spinov v minimálnej stávke na hruChýbajú klasické hryiba jeden, kde zbierate body podľa daných kritérii
Tipsport650 €ponuka aj troj a štvor líniových hieraž 4 varianty - súčet stávok, vážená výhra

Niké casino bonus

Niké ponúka vstupný bonus do casina v hodnote 50 free spinov, ktoré získate po výbere tohto bonusu v registračnom procese. Tu si môžete pozrieť prehľadnú tabuľku vstupných bonusov od všetkých stávkových kancelárií na Slovensku, ktoré prevádzkujú live casino.


Niké casino bonus

Niké casino registrácia s bonusom

Niké ponúka pri registrácii 50 free spinov bez nutnosti vkladu ako bolo spomenuté už vyššie v článku. Niké ponúka aj vstupný bonus 1 000 €, ktorý ale podlieha strašne veľa podmienkam. Z tohto dôvodu registráciu u Niké neodporučujeme. Celkovo všetky ostatné bonusy majú nastavené podmienky veľmi nevýhodne.

Niké casino bonus za registráciu

Niké vklady

Váš Niké účet si môžete nadotovať cez internet banking prostredníctvom ePlatieb od sporopay (Slovenská sporiteľňa), Tatrapay (Tatra banka), VÚB, Poštová banka, UniCredit. K dispozícii máte aj platbu kartou cez Cardpay a taktiež môžete využiť platbu bankovým prevodom. Ako posledná a najnovšia možnosť je vklad cez elektronickú peňaženku Skrill. Minimálny vklad je 5 €. Vkladať peniaze môžete aj na pobočkách, kde je limit 3.000 €.


Niké vklady

Niké výbery

Vybrať peniaze si môžete buď prevodom na bankový účet (min.10 €), alebo výberom na pobočke (max 200 €, po ohlásení výberu 2 dni vopred až 1000 €).


Niké výbery

Výhody a nevýhody Niké

😏 Výhody

 • priame prenosy v PC a mobile
 • prihlásenie do mobilnej aplikácie pomocou odtlačku prsta
 • možnosť stornovania tiketu
 • možnosť predčasného vyplatenia tiketu

😓 Nevýhody

 • nižšie vstupné bonusy oproti konkurencii
 • systém live stávok je náchylný na výpadky
 • nevýhodná kurzová ponuka (menšie kurzy oproti)
 • hráčom, ktorým sa darí udeľuje rýchlo limity

Celkové hodnotenie

Naše recenzia resp. záverečné hodnotenie stávkovej kancelárie Niké je nasledovné: Ak chcete stávkovať v Niké odporúčame vám mať založený účet aj u iných stávkových kancelárii napríklad Tipsport, ktorý má výhodnejšiu, širšiu ponuku kurzov a garantuje omnoho lepšie bonusy. Niké ako najväčšia a najstaršia slovenská stávková kancelária, bola dlhodobo neohrozenou jednotkou na našom trhu. Ťažila z toho, že na Slovensku bola dlhé roky bez výraznejšej konkurencie, a tak dokázala osloviť väčšinu tipérov. V poslednom období sa začala prepadávať v schopnosti konkurovať najväčším hráčom na trhu. Niké tipovanie už nie je to čo bývalo a rozhodne nedoporučujeme registráciu v tejto spoločnosti.

celkové hodnotenie

3/5
Celkové hodnotenie
3/5

Mohlo by Vás zaujímať

Niké aplikácia

Niké aplikácia vám dáva nové možnosti a to tipovať priamo z mobilu alebo tabletu, bez toho aby ste nemuseli chodiť na pobočku, alebo zapínať počítač.…

Live tipovanie

Live tipovanie patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

Tipovacie stratégie

Tipovacie stratégie sú nevyhnutné pre každého úspešného tipéra z dlhodobého hľadiska. Najlepšie je tipovať na šport, o ktorý sa zaujímate. Dokonca keď si podáte tiket…

Maximálne výhry v stávkových kanceláriách

V tomto článku sa dozviete aké sú maximálne výhry v stávkových kanceláriách. Nájdete tu presné limity pre maximálnu výhru a tiež vám predstavíme najvyššie dosiahnuté…