Doxxbet Druhé podanie s French Open

Zabavte sa počas French Open a vyhrajte fríbety v hodnote 5€ každý deň. Stávková kancelária Doxxbet si pre svojich hráčov pripravila promo akciu s názvom Druhé podanie s French Open 2024. Tá je k dispozícii od 27.5.2024 do 9.6.2024, čiže počas celého grandslamového turnaja. Aké podmienky sa s ňou spájajú? Čítajte ďalej.

Doxxbet Druhé podanie s French Open

Kde nájdem Doxxbet Druhé podanie s French Open

Promo akciu Druhé podanie s French Open 2024 nájdete priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie Doxxbet. Stačí len, aby ste klikli na možnosť “Bonusy a akcie” a vybrali si “Druhé podanie s French Open”. Nezabúdajte však, že na to, aby ste sa mohli zapojiť do promo akcie, potrebujete plnohodnotný účet. Ten si vytvoríte v priebehu niekoľkých minút. Doxxbet registrácia je totižto veľmi jednoduchá. Po overení totožnosti sa môžete prihlásiť a pustiť sa do hrania.

Kde nájdem Doxxbet Druhé podanie s French Open

 1. Prihláste sa do svojho plnohodnotného účtu alebo sa zaregistrujte.
 2. Kliknite na možnosť “Bonusy a akcie”.
 3. Vyberte “Druhé podanie s French Open”.
 4. Kliknite na “Tipuj na French Open”.

Aké sú druhy výhier v Doxxbet druhom podaní s French Open

Vďaka promo akcii Druhé podanie môžete každý deň získať 5€ fríbet. A to dokonca aj vtedy, keď sa vám nebude dariť. Fríbet totižto získate práve vtedy, keď v priebehu dňa netrafíte tikety za aspoň 10€. Pamätajte však, že tieto tikety musia obsahovať minimálne 5 udalostí, pričom celkový kurz musí byť 5.00 a viac. To znamená, že počas celého French Open môžete získať fríbet 14x, čo je až 70€.

Doxxbet Druhé podanie najdôležitejšie podmienky

 • Akcia platí od 27.5. do 9.6.2024.
 • Na zapojenie sa do akcie potrebujete plnohodnotný účet. Ak ho nemáte, prihláste sa a nezabudnite využiť aj výhodný Doxxbet skaut kód.
 • Fríbet v rámci akcie Druhé podanie s French Open vám stávková kancelária pridelí automaticky v prípade, že počas jedného dňa suma nevýherných tiketov dosiahne hodnotu aspoň 10€.
 • Na získanie fríbetu musí nevýherný tiket obsahovať aspoň 5 udalostí a jeho celkový kurz musí byť minimálne 5.00.
 • Fríbet v hodnote 5€ má platnosť 3 dni od jeho pripísania.
 • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky.
 • Akcia neplatí pre rozpisové tikety, tikety za fríbet a tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.

Doxxbet Druhé podanie na mobile

Do promo akcie Druhé podanie s French Open sa môžete zapojiť aj cez mobil. Presnejšie prostredníctvom aplikácie. Postup zapojenia aj podmienky pritom zostávajú rovnaké. Okrem toho je plusom taktiež to, že Doxxbet mobilná aplikácia je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Bez problémov si ju tak stiahne každý hráč.