Doxxbet Druhé podanie s Australian Open

Zabavte sa počas Australian Open a vyhrajte fríbety v hodnote 5€ každý deň. Stávková kancelária Doxxbet si pre svojich hráčov pripravila promo akciu s názvom Druhé podanie s Australian Open 2024. Tá je k dispozícii od 15.1. do 28.1.2024, čiže počas celého grandslamového turnaja. Aké podmienky sa s ňou spájajú? Čítajte ďalej.

Doxxbet Druhé podanie s Australian Open

Kde nájdem Doxxbet Druhé podanie s Australian Open

Promo akciu Druhé podanie s Australian Open 2024 nájdete priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie Doxxbet. Stačí len, aby ste klikli na možnosť “Bonusy a akcie” a vybrali si “Druhé podanie s Australian Open”. Nezabúdajte však, že na to, aby ste sa mohli zapojiť do promo akcie, potrebujete plnohodnotný účet. Ten si vytvoríte v priebehu niekoľkých minút. Doxxbet registrácia je totižto veľmi jednoduchá. Po overení totožnosti sa môžete prihlásiť a pustiť sa do hrania.

Kde nájdem Doxxbet Druhé podanie s Australian Open

 • Prihláste sa do svojho plnohodnotného účtu alebo sa zaregistrujte.
 • Kliknite na možnosť “Bonusy a akcie”.
 • Vyberte “Druhé podanie s Australian Open”.
 • Kliknite na “Tipuj na Australian Open”.

Aké sú druhy výhier v Doxxbet druhom podaní s Australian Open

Vďaka promo akcii Druhé podanie môžete každý deň získať 5€ fríbet. A to dokonca aj vtedy, keď sa vám nebude dariť. Fríbet totižto získate práve vtedy, keď v priebehu dňa netrafíte tikety za aspoň 5€. Pamätajte však, že tieto tikety musia obsahovať minimálne 3 udalosti, pričom celkový kurz musí byť 3.00 a viac. To znamená, že počas celého Australian Open môžete získať fríbet 14x, čo je až 70€.

Doxxbet Druhé podanie najdôležitejšie podmienky

 • Akcia platí od 15.1. do 28.1.2024.
 • Na zapojenie sa do akcie potrebujete plnohodnotný účet. Ak ho nemáte, prihláste sa a nezabudnite využiť aj výhodný Doxxbet skaut kód.
 • Fríbet v rámci akcie Druhé podanie s Australian Open vám stávková kancelária pridelí automaticky v prípade, že počas jedného dňa suma nevýherných tiketov dosiahne hodnotu aspoň 5€.
 • Na získanie fríbetu musí nevýherný tiket obsahovať aspoň 3 udalosti a jeho celkový kurz musí byť minimálne 3.00.
 • Fríbet v hodnote 5€ má platnosť 14 dní od jeho pripísania.
 • Akcia sa nevzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky.
 • Akcia taktiež neplatí pre rozpisové tikety, tikety za fríbet a tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.

Doxxbet Druhé podanie na mobile

Do promo akcie Druhé podanie s Australian Open sa môžete zapojiť aj cez mobil. Presnejšie prostredníctvom aplikácie. Postup zapojenia aj podmienky zostávajú pritom rovnaké. Okrem toho je plusom taktiež to, že Doxxbet mobilná aplikácia je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Bez problémov si ju tak stiahne každý hráč.