TV Tipsport


TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Aké všetky zápasy si tu môžete pozrieť a aká je cena TV Tipsport? V tomto článku vám spolu s týmito informáciami poskytneme aj mnoho ďalších. K nim sa radí napríklad to, aké funkcie vám táto TV poskytne alebo to, ako ju používať.

TV Tipsport

Prejsť do registrácie a získať bonus 20€

Prehľad live streamov Šport TV Tipsport
1. slovenská liga Fotbal Spustiť
Nemecká Bundesliga Fotbal Spustiť
Španielska La Liga Fotbal Spustiť
Talianska Seria A Fotbal Spustiť
Francúzska Ligue 1 Fotbal Spustiť
NHL Hokej Spustiť
KHL Hokej Spustiť
Švédska Elitserien Hokej Spustiť
WTA Tour Tenis Spustiť
ITF turnaje Tenis Spustiť
ATP turnaje Tenis Spustiť
Challengery Tenis Spustiť
NBA Basketbal Spustiť
Euroliga Basketbal Spustiť
Nemecká liga Basketbal Spustiť
Oktagon MMA Bojové športy Spustiť
Moto GP Motošport Spustiť

Akčný kód pre Tipsport TV

Akčný kód pre Tipsport TV môžete využiť pri registrácii do Tipsport. Dobrou správou je, že Tipsport registrácia nie je náročná. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút. Vďaka akčnému kódu, ktorý pri nej použijete, získate veľa výhod. Okrem samotnej TV dostanete aj bonus 30 EUR zadarmo na vaše prvé stávky. Plus, nechýba ani vstupný Tipsport bonus v hodnote až do výšky 4 000 EUR.

Pre kompletné informácie o akčných kódoch navštívte náš článok Tipsport bonus. Registračný bonus v hodnote 30 EUR získate po vyplnení osobných údajov a následnom overení totožnosti. Po dodržaní týchto požiadaviek sa vám pripíše bonus v Netoch (1€ =100 Netov). Podľa výšky prvého vkladu môžete získať aj bonus až v hodnote 4 000 EUR.

Prejsť do registrácie TV Tipsport

Tipsport TV zadarmo

Tipsport TV zadarmo je v dnešnej dobe, kedy sú mnohé športové prenosy platené, veľkou výhodou. Návod k jej získaniu je veľmi jednoduchý. V prvom rade si musíte vytvoriť účet vyplnením všetkých potrebných formulárov. Ak si s registráciou neviete dať rady, kontaktujte zákaznícku podporu alebo navštívte Tipsport pobočky. Po dokončení registrácie si ešte overte totožnosť 2 dokladmi. Po splnení týchto požiadaviek môžete sledovať TV po dobu sedem dní zadarmo.

TV Tipsport zadarmo

Podmienky Tipsport TV

Podmienky Tipsport TV je treba splniť, aby ste mohli živé prenosy sledovať neobmedzene. K získaniu prístupu sa musíte taktiež zaregistrovať a overiť si svoju totožnosť. Ako nový používateľ máte k dispozícii výhodné bonusy, ako napríklad Tisport free spiny. Samozrejmosťou je aj sledovanie TV Tipsport počas prvých 7 dní zadarmo. Po uplynutí 7 dní musíte pre sledovanie TV od Tipsportu uzatvoriť stávku v hodnote aspoň 1,20 EUR za mesiac.

Výnimkou sú jedine prenosy z 1. českej futbalovej ligy. Tam musíte pre sledovanie zápasov uzatvoriť akúkoľvek stávku v deň zápasu. Prípadne deň pred zápasom. Taktiež pre sledovanie prenosov z českého prvoligového futbalu stačí mať zostatok na hráčskom účte aspoň 4 eurá. Tieto podmienky pre zbehlého tipéra určite nebudú žiadny problém.

 1. Registrácia
 2. Overenie účtu
 3. Prvých 7 dní sledovanie bez poplatkov
 4. Po uplynutí 7 dní nutnosť uzatvoriť aspoň jednu stávku v hodnote 1,20 EUR za mesiac
 5. Pri 1. českej futbalovej lige – uzatvorená stávka na prenos alebo zostatok na účte
Možnosť live stávky počas sledovania Kvalita live streamu Cena
Áno Veľmi dobrá 1,20 EUR/mesiac

Dostupné prenosy

Tipsport ponúka množstvo atraktívnych športových prenosov. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia hokeja. A to hlavne preto, že Tipsport stream ponúka svetoznámu kanadsko-americkú NHL, ruskú KHL či švédsku Elitserien. Pre tých, čo si radi stavia na domácu slovenskú Tipos extraligu, TV Tipsport ponúka ten najlepší online hokejový prenos. Vysiela sa každý jeden zápas cez Tipsport naživo a zápasy sú premietané vo veľmi dobrej kvalite. Nezaostáva ani česká hokejová Tipsport liga. Pri tej poskytuje TV Tipsport možnosť sledovania prenosov na fullscreen. To znamená na celú obrazovku.

Dostupné prenosy na TV Tipsport

TV Tipsport ponúka sledovateľom naozaj výborné možnosti. Pre futbalových nadšencov má pripravené viaceré veľkolepé zápasy. Ide najmä o zápasy zo španielskej La Ligy, Nemeckej Bundesligy či Francúzskej Ligue 1. Samozrejmosťou sú aj Tipsport live stávky a kurzová ponuka pre nových aj starších hráčov.

Medzi ďalšie vysoko sledované súťaže patria tenisové turnaje ATP a WTA, Oktagon MMA či basketbalová NBA. Pre fanúšikov Petra Sagana Tipsport šport naživo ponúka každoročné preteky Tour de France. Ak nechcete, aby vám ušiel váš dôležitý živý prenos, môžete sledovať Tipsport kalendár udalostí.

 • 🏒Hokej- NHL, KHL, MS v hokeji, Tipsport extraliga, Tipos extraliga, Elitserien
 • ⚽Futbal- La liga, Bundesliga, Seria A, Ligue 1, FA Cup, 1. česká futbalová liga, MLS
 • 🎾Tenis- Turnaje ATP a WTA, všetky grandslamové turnaje (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open), Davis cup, Fed Cup
 • 🥊MMA- Oktagon MMA
 • 🏀Basketbal- NBA, Euroliga
 • 🏆Ďalšie športy- NFL, Tour de France, Moto GP, florbal, volejbal, hádzaná

Tipsport TV na mobile

Tipsport TV na mobile vám umožňuje pozerať športové udalosti odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Robiť tak môžete prostredníctvom aplikácie. Tipsport aplikácia je k dispozícii pre Android aj iOS zariadenia. Jej výhodou je prehľadnosť a to, že v nej budete mať dokonalý prehľad o vašom hráčskom účte. Okrem toho sa vám každodenne objaví kompletná kurzová ponuka. Nemal by vám tak utiecť žiaden dôležitý zápas. Veľkou výhodou je možnosť sledovania live prenosov.

Aké live prenosy poskytujú ostatné stávkové kancelárie

Rovnako ako Tipsport aj ostatné stávkové kancelárie majú živé prenosy, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. K nim sa radí napríklad Fortuna, ktorá má TV plnú zaujímavých, menších aj väčších športových udalostí. Rovnako je na tom aj živé vysielanie od Doxxbet. Každá stávkovka má však mierne odlišné pravidlá pre sledovanie livestreamov. Ak si ich teda chcete užiť naplno, budete sa s nimi musieť zoznámiť.

Live streamy Spustiť TV s bonusom
Doxxbet Livestream Spustiť prenos
Fortuna TV Spustiť prenos