TV Tipsport


TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za akých podmienok môžete sledovať zápasy a aká je cena?

V tomto článku sa dozviete všetko potrebné. Okrem toho vám priblížime Tipsport mobilnú aplikáciu ktorú si viete stiahnuť na Android či iOS. Ďalej nahliadnete do sveta Tipsport bonusov, ktoré vám prinášia značné výhody. Chceli by ste Tipsport TV zadarmo? V nasledujúcich odsekoch vám ponúkneme presný návod, za akých podmienok ju viete získať.

TV Tipsport

Prehľad live streamovŠportTV Tipsport
1. slovenská ligaFotbalSpustiť
Nemecká BundesligaFotbalSpustiť
Španielska La LigaFotbalSpustiť
Talianska Seria AFotbalSpustiť
Francúzska Ligue 1FotbalSpustiť
NHLHokejSpustiť
KHLHokejSpustiť
Švédska ElitserienHokejSpustiť
WTA TourTenisSpustiť
ITF turnajeTenisSpustiť
ATP turnajeTenisSpustiť
ChallengeryTenisSpustiť
NBABasketbalSpustiť
EuroligaBasketbalSpustiť
Nemecká ligaBasketbalSpustiť
Oktagon MMABojové športySpustiť
Moto GPMotošportSpustiť

Akčný kód pre Tipsport TV

Tipsport TV akčný kód ste schopný využiť po zaregistrovaní sa do Tipsport. Po registrácii a splnení podmienok môžete taktiež sledovať Tipsport TV. Bonus 20 EUR zadarmo na vaše prvé stávky a vstupný Tipsport bonus v hodnote až do výšky 4000 EUR sú ďalšie výhody pri zaregistrovaní sa do Tipsport.

Pre kompletné informácie o akčných kódoch navštívte Tipsport recenziu. Registračný bonus v hodnote 20 EUR získate po vyplnení osobných údajov a následnom overení totožnosti. Po dodržaní týchto požiadaviek sa vám pripíše bonus v Netoch (1€ =100 Netov). Podľa výšky prvého vkladu môžete získať aj bonus až v hodnote 4000 EUR. Na začiatku je teda pre vás vhodné vložiť čo najvyššiu stávku.

Prejsť do registrácie TV Tipsport

Tipsport TV zadarmo

V tejto dobe je veľmi ťažké sledovať športové prenosy bez poplatkov. Neoverené internetové streamingy sú nespoľahlivé a vám sa niekedy stáva, že si nedokážete pozrieť zápas, na ktorý ste si stavili. S týmto problémom vám dokáže pomôcť Tipsport TV.

Návod k získaniu je veľmi jednoduchý a presný. V prvom rade si musíte vytvoriť účet s vyplnením všetkých potrebných formulárov. Po dokončení registrácie je potreba si overiť totožnosť hráčsky účet 2 dokladmi. Po splnení týchto požiadaviek môžete sledovať zadarmo.

TV Tipsport zadarmo

Podmienky Tipsport TV

Podmienky je treba splniť, aby ste mohli neobmedzene sledovať vaše živé prenosy. K získaniu prístupu je takisto žiadaná registrácia a overenie účtu. Prvých 7 dní si si užívate sledovanie zadarmo. Po uplynutí 7 dní, musíte pre sledovanie Tipsport TV uzatvoriť stávku aspoň v hodnote 1,20 EUR za mesiac.

Výnimkou sú jedine prenosy z 1. českej futbalovej ligy. Tam pre sledovanie zápasov je nutné uzatvoriť akúkoľvek stávku v deň zápasu alebo deň pred zápasom. Taktiež pre sledovanie prenosov z českého prvoligového futbalu stačí mať zostatok na hráčskom účte aspoň 4 EUR. Tieto podmienky pre zbehlého tipéra určite nebudú žiadny problém.

 1. Registrácia
 2. Overenie účtu
 3. Prvých 7 dní sledovanie bez poplatkov
 4. Po uplynutí 7 dní nutnosť uzatvoriť aspoň jednu stávku v hodnote 1,20 EUR za mesiac
 5. Pri 1. českej futbalovej lige- uzatvorená stávka na prenos alebo zostatok na účte
Možnosť live stávky počas sledovaniaKvalita live streamuCena
ÁnoVeľmi dobrá1,20 EUR/mesiac

Dostupné prenosy

Pýtate sa, aké sú dostupné prenosy na live? Tipsport ponúka množstvo atraktívnych športových prenosov. Na svoje si prídu fanúšikovia hokeja, keďže tipsport stream ponúka svetoznámu kanadsko-americkú NHL, ruskú KHL či švédsku Elitserien. Pre tých, čo si radi stavia na domácu slovenskú Tipos extraligu, Tipsport TV ponúka ten najlepší online hokej prenos. Vysiela sa každý jeden zápas cez Tipsport naživo a zápasy sú premietané vo veľmi dobrej kvalite. Nezaostáva ani česká hokejová Tipsport liga, pri ktorej Tipsport TV na celú obrazovku ponúka možnosť sledovania prenosov na fullscreen- celú obrazovku.

Dostupné prenosy na TV Tipsport

Tipsport TV hokej ponúka sledovateľom naozaj výborné možnosti. Pre futbalových nadšencov má Tipsport online pripravené veľkolepé zápasy zo španielskej La Ligy, Nemeckej Bundesligy či Francúzskej Ligue 1.

Medzi ďalšie súťaže, ktoré sa celosvetovo sledujú a sú dostupné aj na Tipsport TV, patria tenisové turnaje ATP a WTA, Oktagon MMA či basketbalová NBA. Pre fanúšikov Petra Sagana Tipsport šport naživo ponúka každoročné preteky Tour de France. Ak nechcete, aby vám ušiel váš dôležitý živý prenos, môžete sledovať Tipsport kalendár udalostí.

 • 🏒Hokej- NHL, KHL, MS v hokeji, Tipsport extraliga, Tipos extraliga, Elitserien
 • ⚽Futbal- La liga, Bundesliga, Seria A, Ligue 1, FA Cup, 1. česká futbalová liga, MLS
 • 🎾Tenis- Turnaje ATP a WTA, všetky grandslamové turnaje (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open), Davis cup, Fed Cup
 • 🥊MMA- Oktagon MMA
 • 🏀Basketbal- NBA, Euroliga
 • 🏆Ďalšie športy- NFL, Tour de France, Moto GP, florbal, volejbal, hádzaná

Tipsport TV na mobile

Tipsport TV na mobile vám ponúka aplikáciu dostupnú na Android ale aj iOS. V Tipsport mobilnej aplikácii budete mať dokonalý prehľad o vašom hráčskom účte a všetky funkcie aplikácie budete mať pod kontrolou. Každodenne sa vám objaví kompletná kurzová ponuka, takže by vám nemal utiecť ani jeden dôležitý zápas. Veľkou výhodou je možnosť sledovania live prenosov. Tipsport aplikácia taktiež obsahuje rôzne analýzy, štatistiky či fórum, kde sa môžete deliť o názor s ďalšími tipérmi.