Redakcia

TV Tipsport

Tipsport TV je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za akých podmienok môžete sledovať zápasy a aká je cena TV Tipsport?

V tomto článku sa dozviete všetko potrebné. Okrem toho vám priblížime Tipsport mobilnú aplikáciu ktorú si viete stiahnuť na Android či iOS. Ďalej nahliadnete do sveta Tipsport bonusov, ktoré pre vás budú predstavovať značné výhody. Chceli by ste Tipsport TV zadarmo? V nasledujúcich odsekoch vám ponúkneme presný návod, za akých podmienok ju viete získať.

TV Tipsport

TV Tipsport akčný kód

TV Tipsport akčný kód ste schopný využiť po zaregistrovaní sa do Tipsport. Po registrácii a splnení podmienok môžete taktiež sledovať Tipsport TV. Bonus 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný Tipsport bonus v hodnote až do výšky 4000 EUR sú ďalšie výhody pri zaregistrovaní sa do Tipsport.

Pre kompletné informácie o akčných kódoch navštívte Tipsport recenziu. Registračný bonus v hodnote 20 EUR získate po vyplnení osobných údajov a následnom overení totožnosti. Po dodržaní týchto požiadaviek vám bude pripísaný bonus v Netoch (1€ =100 Netov). Podľa výšky prvého vkladu môžete získať aj bonus až v hodnote 4000 EUR. Na začiatku je teda pre vás vhodné vložiť čo najvyššiu stávku.

Prejsť do registrácie TV Tipsport

TV Tipsport zadarmo

Ako získať TV Tipsport zadarmo? V tejto dobe je veľmi ťažké sledovať športové prenosy bez poplatkov. Neoverené internetové streamingy sú nespoľahlivé a vám sa niekedy stáva, že si nedokážete pozrieť zápas, na ktorý ste si stavili. S týmto problémom vám dokáže pomôcť Tipsport TV.

Návod k získaniu je veľmi jednoduchý a presný. V prvom rade si musíte vytvoriť účet s vyplnením všetkých potrebných formulárov. Po dokončení registrácie je potreba si overiť totožnosť hráčsky účet 2 dokladmi. Po splnení týchto požiadaviek môžete sledovať TV Tipsport zadarmo.

TV Tipsport zadarmo

Podmienky TV Tipsport

TV Tipsport podmienky je treba splniť, aby ste mohli neobmedzene sledovať vaše TV Tipsport živé prenosy. K získaniu prístupu je takisto žiadaná registrácia a overenie účtu. Prvých 7 dní si môžete užívať sledovanie tv zadarmo. Po uplynutí 7 dní, musíte pre sledovanie Tipsport TV uzatvoriť stávku aspoň v hodnote 1,20 EUR za mesiac.

Výnimkou sú jedine prenosy z 1. českej futbalovej ligy. Tam pre sledovanie zápasov je nutné uzatvoriť akúkoľvek stávku v deň zápasu alebo deň pred zápasom. Taktiež pre sledovanie prenosov z českého prvoligového futbalu stačí mať zostatok na hráčskom účte aspoň 4 EUR. Tieto podmienky pre zbehlého tipéra určite nebudú žiadny problém.

Podmienky sledovania

 1. Registrácia
 2. Overenie účtu
 3. Prvých 7 dní sledovanie bez poplatkov
 4. Po uplynutí 7 dní nutnosť uzatvoriť aspoň jednu stávku v hodnote 1,20 EUR za mesiac
 5. Pri 1. českej futbalovej lige- uzatvorená stávka na prenos alebo zostatok na účte
Možnosť live stávky počas sledovaniaKvalita live streamuCena
ÁnoVeľmi dobrá1,20 EUR/mesiac

Dostupné prenosy na TV Tipsport

Pýtate sa, aké sú dostupné prenosy na TV Tipsport live? Tipsport ponúka množstvo atraktívnych športových prenosov. Na svoje si prídu fanúšikovia hokeja, keďže tipsport stream ponúka svetoznámu kanadsko-americkú NHL, ruskú KHL či švédsku Elitserien. Pre tých, čo si radi stavia na domácu slovenskú Tipos extraligu, TV tipsport ponúka ten najlepší online hokej prenos. Bude odvysielaný každý jeden zápas cez Tipsport naživo a zápasy budú premietané vo veľmi dobrej kvalite. Nezaostáva ani česká hokejová Tipsport liga, pri ktorej Tipsport TV na celú obrazovku ponúka možnosť sledovania prenosov na fullscreen- celú obrazovku.

Dostupné prenosy na TV Tipsport

Tipsport TV hokej ponúka sledovateľom naozaj výborné možnosti. Pre futbalových nadšencov má Tipsport online pripravené veľkolepé zápasy zo španielskej La Ligy, Nemeckej Bundesligy či Francúzskej Ligue 1.

Medzi ďalšie súťaže, ktoré sú celosvetovo sledované a sú dostupné aj na Tipsport TV, patria tenisové turnaje ATP a WTA, Oktagon MMA či basketbalová NBA. Pre fanúšikov Petra Sagana Tipsport šport naživo ponúka každoročné preteky Tour de France. Ak nechcete, aby vám ušiel váš dôležitý živý prenos, tak môžete na TV Tipsport sledovať kalendár udalostí.

 • 🏒Hokej- NHL, KHL, MS v hokeji, Tipsport extraliga, Tipos extraliga, Elitserien
 • ⚽Futbal- La liga, Bundesliga, Seria A, Ligue 1, FA Cup, 1. česká futbalová liga, MLS
 • 🎾Tenis- Turnaje ATP a WTA, všetky grandslamové turnaje (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open), Davis cup, Fed Cup
 • 🥊MMA- Oktagon MMA
 • 🏀Basketbal- NBA, Euroliga
 • 🏆Ďalšie športy- NFL, Tour de France, Moto GP, florbal, volejbal, hádzaná

Tipsport TV na mobile

Tipsport TV na mobile vám ponúka aplikáciu dostupnú na Android ale aj iOS. V Tipsport mobilnej aplikácii budete mať dokonalý prehľad o vašom hráčskom účte a všetky funkcie aplikácie budete mať pod kontrolou. Každodenne sa vám bude objavovať kompletná kurzová ponuka, takže by vám nemal utiecť ani jeden dôležitý zápas. Veľkou výhodou je možnosť sledovania live prenosov pomocou TV Tipsport. Aplikácia taktiež obsahuje rôzne analýzy, štatistiky či fórum, kde sa môžete deliť o názor s ďalšími tipérmi.