Synottip aplikácia


Synottip aplikácia je ďalšou nami recenzovanou aplikáciou. V tomto článku sa dozviete ako appku nainštalovať na Android alebo iOS. Priblížime vám taktiež základné funkcie, a ako sa v nej orientovať. Spomenieme si aj výhody a nevýhody a na konci si zhodnotíme aplikáciu.

Synottip mobilná aplikácia

Kde stiahnuť Synottip aplikáciu

iOS

Android

Ak ste zaregistrovaný práve v spoločnosti Synottip určite doporučujeme stiahnuť aj aplikáciu. Dá sa povedať, že nesklame, ale ani neprekvapí, avšak v porovnaní s konkurenčnými stávkovými kanceláriami ako Tipsport a Fortuna má značný deficit. Ak sa chcete dozvedieť viac aj o bonusoch, prečítajte si náš článok Synottip bonusový kód.

Návod na inštaláciu Synottip aplikácie do systému Android

Synottip aplikácia Android nie je dostupná v obchode Google Play. Na stiahnutie je zapotreby otvoriť oficiálnu stránku Synottipu. Stiahnutie a inštaláciu aplikácie vám ukážeme nižšie. Ak by ste aj po prečítaní návodu mali nejaké otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícku linku alebo navštíviť Synottip pobočky.

 1. Na mobilnom zariadení otvorte stránku synottip.sk.
 2. Rozkliknite možnosť “mobilné aplikácie”.
 3. V červenom okienku kliknite na “Stiahnuť pre Android”.
 4. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Doporučujeme povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu).
 5. Kliknite na stiahnutý súbor a nainštalujete ho.
 6. Následne aplikáciu spustite.
 7. Na plné využitie aplikácie je zapotreby zaregistrovať sa, alebo prihlásiť do svojho hráčskeho konta v Synottipe.

Návod na inštaláciu Synottip aplikácie do systému iOS

Synottip aplikácia iOS je priamo dostupná v obchode Apple Store. Môžete ju stiahnuť podobne aj ako na Android, to znamená zo stránky Synottipu. Práve tieto možnosti vám ukážeme v odsekoch nižšie. Pre systém iOS je taktiež dostupná aplikácia SYNOT Casino, ktorá sa venuje funkciám kasína.

 1. Na smartfóne otvorte stránku stávkovej kancelárie synottip.sk
 2. na domovskej stránke rozkliknite možnosť “mobilné aplikácie” v červenom okne kliknite na “Stiahnuť pre iOS”
 3. Po dokončení inštalácie aplikáciu spustite.
 4. Pre plnohodnotné využívanie appky je zapotreby prihlásiť sa do svojho účtu, alebo zaregistrovať sa, ak ešte nemáte vytvorené konto v stávkovke. V prípade, že účet nemáte, netreba sa ničoho báť. Synottip registrácia je rýchla a jednoduchá.

Synottip aplikácia a jej funkcie

Hneď po prvotnom spustení aplikácie nás mrzelo, že aplikácia neponúka sprievodcu. Chýba vysvetlenie základných funkcii a pri orientácii sa musíte spoľahnúť sami na seba. Je to problémové hlavne pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti so žiadnou podobnou aplikáciou. Na druhej strane treba však podotknúť, že aplikácia je celkom priehľadná a každý zručnejší používateľ sa v nej rýchlo zorientuje.

Na obrázku nižšie môžete vidieť úvodnú obrazovku aplikácie. Je veľmi jednoduchá a zrozumiteľná. V hornej lište nájdete v ľavom rohu záložku “menu”, ktoré si podrobnejšie vysvetlíme v odseku nižšie. V pravom hornom rohu je funkcia “refresh” ( ikona šípky – na znovu načítanie stránky). Vedľa nej sa nachádzajú vaše vytvorené tikety, ktoré si v tejto záložke môžete priebežne sledovať a následne vyhotoviť. Nižšie máte záložky ako Top stávky, live, kurzové stávky, dnes a cashout. V strede obrazovky máte kurzovú ponuku. Stačí si vybrať zápas na ktorý si chcete tipnúť. Kliknutím na názvy tímov si otvoríte dodatočnú ponuku ku konkrétnemu zápasu. Kliknutím na kurz sa vám vytvorí tip, ktorý môžete sledovať už v spomínanej záložke (v pravom hornom rohu).

Homescreen

Pri aplikácii od Synottipu treba pochváliť funkciu live upozornení. Po otvorení konkrétneho zápasu v sekcii “LIVE” na obrazovke uvidíte aj “červený budík, ktorý si stačí rozkliknuť a nastaviť presne aké notifikácie sa vám budú zobrazovať. Či to budú góly, červené, žlté karty, koniec zápasu je už na vás.

Červený budík

Na obrázku nižšie vidíte rozkliknutí záložku “menu”. Pomocou nej sa môžete zaregistrovať alebo prihlásiť, máte možnosť vkladať a vyberať z konta. Sledovať si históriu vlastných stávok, meniť nastavenia, sledovať bonusy, ako napríklad Synottip free spiny a ďalšie.

Menu

Výhody a nevýhody Synottip aplikácie

Výhody

 • jednoduchosť
 • prehľadnosť
 • vklady a výbery pomocou appky
 • možnosť si jednotlivo nastaviť notifikácie (na začiatok zápasu, počet gólov, žlté, červené karty atď.)
 • cashout funkcia
 • tipovanie za pomoci smart watch
 • dostupné upozornenia na smart watch

Nevýhody

 • aplikácia nedostupná na Android v obchode Google Play
 • mierne zamŕzanie a obšasné padanie appky
 • neposkytuje sprievodcu pri prvotnom spustení aplikácie
 • nepodporuje prihlásenie pomocou Touch a Face ID
 • málo aktualizácii oproti konkurencii
 • nedostatok funkcii

Synottip aplikácia celkové hodnotenie

Synottip aplikáciu radíme medzi dobré aplikácie, aj keď sa dá povedať, že je “nemastná neslaná”. S aplikáciami Tipsport a Fortuna by sme ju nechceli moc porovnávať, pretože má menej funkcií a aj chod aplikácie nie je až tak plynulý. Na druhej strane v porovnaní s Niké aplikáciou vo väčšine zaostáva, ale v niečom je aj lepšia. Napríklad je jednoduchšia a zrozumiteľnejšia. Taktiež ako pri Niké mobilnej aplikácii v nej chýba sprievodca pri prvotnom spustení, čo tiež nie je najlepšia správa.

Negatívom v porovnaní so všetkými ostatnými aplikáciami je to, že nám aplikácia pri testovaní občas padla. To je veľká nepríjemnosť, hlavne z dôvodu ak si chcete rýchlo podať tiket. Je to aj z toho dôvodu, že aplikácia nebýva tak často aktualizovaná ako jej konkurencia. Synottip aplikáciu by sme doporučovali už registrovaným hráčom v tejto spoločnosti ak si ju ešte nestiahli. Ak sa ešte len rozhodujete a chcete mať rýchly prístup k tipovaní v mobile doporučujeme zvoliť inú tipovaciu aplikáciu. Na operačné systémy Windows Phone a BlackBerry aplikáciu nemožno nainštalovať. Dostupný je však mobilný web, na ktorý sa dostanete otvorením webovej stránky spoločnosti Synottip.

Hodnotenie
3/5