Liga majstrov live stream – kde sledovať prenos naživo

Kde sledovať Ligu majstrov live stream zdarma, ktorá je rozbehnutá v plnom prúde? Túto sezónu si rozhodne nemôžete nechať ujsť. Poradíme vám, ktoré stávkové kancelárie vám ponúkajú live stream zadarmo. Zápasy Ligy majstrov môžete naživo sledovať až na 4 športových televíznych staniciach, ktoré ponúkajú Magio TV a DIGI TV pri týchto TV staniciach si môžete zakúpiť rôzne premium balíčky ktoré sme vám rozpísali v tomto článku. A taky vám prinášáme prehlaď, kde sledovať kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy, play-off zápasy, a samozrejme, finále Ligy majstrov.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 6. Júna
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20 € za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 100 € bez rizika
digi sport tv
DIGI TV Premium - 14,60 €/mesačne

Vyberte si v sekci Liga mistrů live stream

 • Kde sledovať Ligu majstrov naživo zadarmo – Tipsport, Fortuna
 • Liga majstrov - platené kanály - Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4
 • Liga majstrov online v TV – Magio Go a Digi Go
 • Ďalšie športy, ktoré ponúkajú športové programy Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4
 • Kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov
 • Kde sledovať finále Ligy majstrov naživo
 • Záznam Ligy majstrov
 • Audio prenos Ligy majstrov
 • Tipsport Live Tracker
 • Často kladené otázky
 • Kde sledovať Ligu majstrov naživo zadarmo – Tipsport, Fortuna

  Každý z nás hľadá najprv tú ľahšiu cestu v podobe sledovania Ligy majstrov zadarmo. Takúto možnosť ponúkajú stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna, na ktorých môžete sledovať kvalifikačné zápasy Ligy majstrov. Pri Tipsporte vám stačí kompletná registrácia a uzatvorená aspoň 1 stávka vo výške 1,20 € za 30 dní. Vo Fortune musíte uzatvoriť 1 tiket aspoň raz za 7 dní, alebo mať kladný zostatok na účte.

  Kde sledovať Ligu majstrov naživo zadarmo – Tipsport, Fortuna

  Zdroj obrázku: Tipsport aplikácia

  Liga majstrov - platené kanály - Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4

  Futbalové zápasy Ligy majstrov môžete sledovať na televíznych staniciach Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4. Musíte však vlastniť jedného z poskytovateľov - Telekom, alebo DIGI TV. Z daného hracieho dňa tak môžete vidieť 3 až 4 zápasy. Navyše, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 vám ponúkne aj zaujímavé rozhovory s futbalovými hosťami a expertmi. Najzaujímavejšie zápasy bude vysielať Premier Sport 2.

  Balíček DIGI TV, ktorý obsahuje tieto športové programy:

  • Balík Premium - 14,60 €/mesačne

  Balíčky Magio TV, ktoré obsahujú tieto športové programy:

  • Magio TV L - 17,40 €/mesačne
  • Magio TV XL - 22,88 €/mesačne
  Liga majstrov - platené kanály - Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4

  Zdroj obrázku: telekom.sk

  Liga majstrov online v TV – Magio Go a Digi Go

  Ligu majstrov môžete sledovať naživo aj online cez aplikáciu Magio GO od Telekomu. Podobne funguje aj DIGI GO. Svoju obľúbenú súťaž môžete sledovať na dvoch zariadeniach súčasne. Navyše, tieto aplikácie vám ponúkajú zastavenie, alebo pretočenie programu až o 90 minút. Samozrejme, podmienkou je kúpa jedného z balíčkov u jedného z poskytovateľov.

  1. Magio GO - ponúka internetovú televíziu už od 20,40 € mesačne. V balíčku sú Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 v HD kvalite.
  2. DIGI GO - už od 7 € mesačne máte môžete sledovať Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4. Všetko v HD kvalite.
  Liga majstrov online v TV – Magio Go a T – Digi Go

  Zdroj obrázku: digigo.digislovakia.sk

  Ďalšie športy, ktoré ponúkajú športové programy Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4

  Zakúpením jedného zo spomínaných balíčkov získate nie len tie najlepšie zápasy Ligy majstrov. Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ponúkajú prenosy z rôznych športových udalostí. Ak máte radi bojové športy, americký futbal, bejzbal, či basketbal, tieto programy si určite zamiluje. Veď, posúďte sami. Kompletný prehľad nájdete nižšie v tabuľke.

  ProgramŠportyŠportové udalosti, živé prenosyTV, na ktorých je program dostupný
  Premier Sport 1futbal, americký futbal, bojové športyPrenosy z UFC,NFL, Ligy majstrov, Bundesligy, Serie A a La LigyDIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Premier Sport 2futbal, americký futbal, bejzbal, basketbalPrenosy z NFL, MLB, basketbalovej Euroligy a futbalovej Ligy majstrovDIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Nova sport 3futbal, moto športPrenosy z Ligy majstrov vrátane Superpohára alebo NASCARDIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Nova sport 4futbal, moto športBundesliga, Serie A, La Liga a NASCARDIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV

  Kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov

  Aby to všetko nebolo príliš mätúce, zopakujme si, kde si môžete pozrieť kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov.

  • Stávkové kancelárie Tipsport a Fortuna budú vysielať live stream z kvalifikačných zápasov Ligy majstrov zadarmo. Môžete tak využiť možnosť live stávok, a skúsiť si podať v reálnom čase počas zápasu. Podmienkou je len registrácia.
  • Skupinové zápasy a zápasy play - off budú dostupné na platených televíznych programoch Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4 na DIGI TV, Magio TV, alebo na ich internetových televíziách DIGI GO a Magio GO. Všetko je v HD kvalite. Live prenosy môžete sledovať už od 7 € mesačne.
  Kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov

  Kde sledovať finále Ligy majstrov naživo

  Finále Ligy majstrov budete môcť sledovať naživo na televíznej stanici Nova Sport 3. Zápas sa odohrá 10.06.2023 na Atatürkovom olympijskom štadióne v Istanbule.

  Záznam Ligy majstrov

  Niekedy, z rôznych príčin, nemusíte stihnúť zápas Ligy majstrov naživo. V tom prípade môžete siahnuť po jeho zázname. V tejto sezóne, verejnoprávna televízia na kanáli RTVS ŠPORT, po každom hracom dni odvysiela záznam všetkých zápasov Ligy majstrov v podobe highlightov. Nezabúdajte, že spomínané aplikácie Magio TV a DIGI TV vám ponúkajú možnosť pretočenia až 1,5 hodiny dozadu. Ďalším zo spôsobov je sledovať oficiálny Youtube kanál UEFA a pozrieť si tie najdôležitejšie momenty z daného zápasu. UEFA taktiež ponúka mobilnú aplikáciu pod názvom UEFA Champions League, ktorá je zadarmo a je dostupná pre systémy iOS a Android. Nájdete v nej aktuality, potrebné informácie k zápasom, ich zostrihy, no i podcasty.

  Záznam Ligy majstrov

  Zdroj obrázku: Mobilná aplíkacia UEFA Champions League

  Audio prenos Ligy majstrov

  Ak ste v situácii, kedy nemôžete sledovať zápas naživo, stávková kancelária Tipsport vám ponúka audio prenos pri jednotlivých zápasoch Ligy majstrov. Výhodou audio prenosu je, že ho môžete počúvať kdekoľvek. Či už sa prechádzate, cvičíte, alebo upratujete. Služba audio prenosov je zadarmo. Stačí, ak sa zaregistrujete.

  Tipsport Live Tracker

  Tipsport Live Tracker môžete využiť v prípade, že z rôznych dôvodov nemáte k dispozícii televízne programy, či internetové televízie. Live Tracker vám síce neodovzdá ten najkrajší futbalový zážitok, informuje vás však o všetkom podstatnom. V jednoduchej grafike sledujete v reálnom čase, ktorý tím práve útočí, má loptu, strieľa na bránu a podobne. Počas zápasu máte možnosť sledovať aj priebežné štatistiky.

  Tipsport Live Tracker

  Zdroj obrázku: Tipsport aplikácia

  Často kladené otázky

  U ktorých stávkových spoločností môžem sledovať Ligu majstrov live stream?

  Live stream Ligy majstrov môžete sledovať u Tipsportu a Fortuny. Podmienkou je byť registrovaný klient stávkovej spoločnosti s kladným zostatkom na účte.

  Kde sledovať Ligu majstrov zadarmo?

  Live stream Ligy majstrov bude zdarma dostupný u stávkových spoločností Tipsport a Fortuna. Iba vybrané zápasy.

  Kto odvysiela finále Ligy majstrov a kedy?

  Finále Ligy majstrov, ktoré sa uskutoční 10.06.2023 odvysiela televízna stanica Nova Sport 3.

  Na ktorých programoch v TV môžem sledovať skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov?

  Skupinové zápasy a play off Ligy majstrov budú odvysielané na programoch Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4.

  Kde si môžem pozrieť záznam Ligy majstrov?

  Záznam Ligy majstrov si môžete pozrieť na televíznej stanici RTVS Šport, ktorá vám ho ponúkne už na druhý deň po odohratom kole.

  Na čo je Tipsport Live Tracker?

  Tipsport Live Tracker vás v reálnom čase informuje o zápase a taktiež aj o priebežných štatistikách.

  Ako počúvať audio prenos na Tipsporte?

  Audio prenos na Tipsporte spustíte jednoducho. Stačí, ak sa úspešne zaregistrujete. Následne si vyberiete záložku „Live” a možnosť „Rádio”.

  Kde sledovať Ligu majstrov live stream zdarma, ktorá je rozbehnutá v plnom prúde? Túto sezónu si rozhodne nemôžete nechať ujsť. Poradíme vám, ktoré stávkové kancelárie vám ponúkajú live stream zadarmo. Zápasy Ligy majstrov môžete naživo sledovať až na 4 športových televíznych staniciach, ktoré ponúkajú Magio TV a DIGI TV pri týchto TV staniciach si môžete zakúpiť rôzne premium balíčky ktoré sme vám rozpísali v tomto článku. A taky vám prinášáme prehlaď, kde sledovať kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy, play-off zápasy, a samozrejme, finále Ligy majstrov.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Oktagon MMA 35 live stream živý prenos

  17. 09. 2022

  Oktagon MMA 35 live stream živý prenos začína už v sobotu 17. septembra 2022 o 18:00. Elitní bojovníci slovenskej a českej MMA scény sa stretnú…