Liga majstrov live stream – kde sledovať prenos naživo

Liga majstrov live stream nájdete na staniciach Nova Sport a TV Premier Sport. Na predkolá vysiela živý prenos aj Tipsport. Počas hlavnej fáze ho nahrádza audiokomentár. Zostrihy zápasov sú dostupné na Youtube, ale vysiela ich aj RTVS na kanále Šport. Prehľad zápasov, ktoré ponúka Liga majstrov dnes, máte hneď v nasledujúcom podnadpise. Ďalej v článku nájdete podrobnejšie vysvetlenie, kde sledovať Ligu majstrov.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 15. Júna
Magio TV logo
Magio TV - 16.50 €/mesačne
skylink tv logo
Skylink - 15.90 €/mesačne
Najlepšie bonusy na Ligu Majstrov

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2x30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Vyberte si v sekciu:

 • Futbal Liga majstrov: priamy prenos na Nova Sport a TV Premier Sport
 • Liga majstrov live stream ale aj iné športy na Premier Sport a Nova Sport
 • Futbal na TV Tipsport - Liga majstrov živý prenos a audiokomentár
 • UEFA Champions League (Liga Majstrov) na Youtube: videá a zostrihy
 • Kvalifikačné zápasy, skupinové zápasy a play - off Ligy majstrov
 • Kde sledovať finále Ligy majstrov naživo
 • Záznam Ligy majstrov
 • Tipsport Live Tracker
 • Často kladené otázky
 • Futbal Liga majstrov: priamy prenos na Nova Sport a TV Premier Sport

  Priamy prenos Ligy majstrov vysielajú stanice Nova Sport a TV Premier Sport. Ak využívate televízne balíky od Telekomu, Digi či Skylinku overte si, či ich máte k dispozícii. Nie je to dávno čo priamy prenos vysielala RTVS, ale slovenská verejnoprávna televízia v posledných rokoch nemá kúpenú licenciu. Obe stanice vysielajú zápasy na dvoch kanáloch. Liga majstrov živý prenos je dostupný na Nova Sport 3 a 4 a Premier Sport 1 a 2. Vďaka tomu máte počas hracieho kola veľký výber stretnutí.

  Liga majstrov live stream ale aj iné športy na Premier Sport a Nova Sport

  Zakúpením jedného zo spomínaných balíčkov získate nie len tie najlepšie zápasy Ligy majstrov. Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ponúkajú prenosy z rôznych športových udalostí. Ak máte radi bojové športy, americký futbal, bejzbal, či basketbal, tieto programy si určite zamilujete. Veď, posúďte sami. Kompletný prehľad nájdete nižšie v tabuľke.

  Program Športy Športové udalosti, živé prenosy TV, na ktorých je program dostupný
  Premier Sport 1 futbal, americký futbal, bojové športy Prenosy z UFC,NFL, Ligy majstrov, Bundesligy, Serie A a La Ligy DIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Premier Sport 2 futbal, americký futbal, bejzbal, basketbal Prenosy z NFL, MLB, basketbalovej Euroligy a futbalovej Ligy majstrov DIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Nova sport 3 futbal, moto šport Prenosy z Ligy majstrov vrátane Superpohára alebo NASCAR DIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV
  Nova sport 4 futbal, moto šport Bundesliga, Serie A, La Liga a NASCAR DIGI GO, Magio GO, DIGI TV, Magio TV

  Futbal na TV Tipsport - Liga majstrov živý prenos a audiokomentár

  Futbal je možné sledovať aj na TV Tipsport. Živý prenos Ligy majstrov vysiela Tipsport z kvalifikačných zápasov. Počas skupinovej fázy a neskoršieho play off ponúka stávková kancelária pre vybrané zápasy audiokomentár. Výhodou audio prenosu je, že ho môžete počúvať kdekoľvek. Či už sa prechádzate, cvičíte, alebo upratujete. Služba audiokomentár je zadarmo. Stačí, ak sa zaregistrujete. Tipsport registrácia je rýchla a jednoduchá. Nezaberie vám viac ako 5 minút.

  Tipsport Live Tracker

  Tipsport Live Tracker môžete využiť v prípade, že z rôznych dôvodov nemáte k dispozícii televízne programy, či internetové televízie. Live Tracker vám síce neodovzdá ten najkrajší futbalový zážitok, informuje vás však o všetkom podstatnom. V jednoduchej grafike sledujete v reálnom čase, ktorý tím práve útočí, má loptu, strieľa na bránu a podobne. Počas zápasu máte možnosť sledovať aj priebežné štatistiky. Ak však chcete využívať túto službu, musíte mať plnohodnotný účet. Ten získate pomerne jednoducho. Stačí sa zaregistrovať, využiť výhodné registračné promo kódy a máte hotovo.

  Tipsport Live Tracker

  Zdroj obrázku: Tipsport aplikácia

  UEFA Champions League (Liga Majstrov) na Youtube: videá a zostrihy

  Aj na Youtube môžete sledovať zaujímavé momenty z UEFA Champions League (Liga Majstrov). Oficiálny kanál súťaže je kanál UEFA. Na ňom nájdete rôzne zostrihy, ale aj ďalšie videá z futbalového prostredia. Live streamy zápasov Ligy Majstrov síce na Youtube nie sú dostupné, ale oplatí sa tento oficiálny kanál sledovať. Napríklad nedávno tu vyšlo video so slovenským reprezentantom Dávidom Hanckom. Video si môžete pozrieť nižšie.

  Záznam Ligy majstrov

  Niekedy, z rôznych príčin, nemusíte stihnúť zápas Ligy majstrov naživo. V tom prípade môžete siahnuť po jeho zázname. V tejto sezóne po každom hracom dni odvysiela RTVS Šport záznam všetkých zápasov. A to v podobe highlightov. Nezabúdajte, že spomínané aplikácie Magio TV a DIGI TV vám ponúkajú možnosť pretočenia až 1,5 hodiny dozadu. Ďalším zo spôsobov je už spomínaný oficiálny Youtube kanál UEFA a pozrieť si tie najdôležitejšie momenty z daného zápasu. UEFA taktiež ponúka bezplatnú mobilnú aplikáciu. Tá je pod názvom UEFA Champions League a je dostupná pre systémy iOS a Android. Nájdete v nej aktuality, potrebné informácie k zápasom, ich zostrihy, no i podcasty.

  Záznam Ligy majstrov

  Zdroj obrázku: Mobilná aplíkacia UEFA Champions League

  Kde sledovať finále Ligy majstrov naživo

  Finále Ligy majstrov budete môcť sledovať naživo na televíznej stanici Nova Sport 3. Zápas sa odohrá 01.06.2024 na štadióne Wembley Stadium, v Londýne, v Anglicku. O najväčších favoritoch a kto vyhrá Ligu majstrov si môžete prečítať v samostatnom článku.

  Často kladené otázky

  Kde sledovať Liga majstrov live stream zadarmo?

  Liga majstrov live stream zadarmo stávkové kancelárie neposkytujú. Na Tipsporte i Fortune nájdete na vybrané zápasy audiokomentár live. Väčšinu zápasov môžete sledovať v televízii na staniciach Nova Sport a Premier Sport.

  Kto hrá Ligu majstrov dnes?

  Vyššie v článku je dostupný rozpis, kde nájdete informáciu, kto hrá Ligu majstrov dnes.

  V ktorých televíziach sledovať Ligu majstrov živý prenos?

  Skupinové zápasy a play off Ligy majstrov budú odvysielané na programoch Premier Sport 1, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4.

  Liga majstrov live stream nájdete na staniciach Nova Sport a TV Premier Sport. Na predkolá vysiela živý prenos aj Tipsport. Počas hlavnej fáze ho nahrádza audiokomentár. Zostrihy zápasov sú dostupné na Youtube, ale vysiela ich aj RTVS na kanále Šport. Prehľad zápasov, ktoré ponúka Liga majstrov dnes, máte hneď v nasledujúcom podnadpise. Ďalej v článku nájdete podrobnejšie vysvetlenie, kde sledovať Ligu majstrov.