Tipos aplikácia


Tipos aplikácia je praktickým riešením pre každého, kto chce stávkovať cez mobil. Charakteristická je tým, že je prehľadná a má všetky základné funkcie, s ktorými sa stretnete na webe. Aké výhody vám Tipos aplikácia poskytne a ako ju stiahnuť do Android a iOS zariadenia? Pripravili sme si pre vás prehľadné návody.

Tipos aplikácia

Návod na inštaláciu do systému Android zvládnete v niekoľkých krokoch

Návod na inštaláciu do systému Android vám uľahčí celý proces stiahnutia a následného používania aplikácie. Tipos aplikácia poskytuje rovnaké funkcionality ako webové rozhranie. To znamená, že prostredníctvom nej môžete vkladať financie na svoj hráčsky účet, podávať tikety či kontrolovať svoje bonusy. Nižšie uvádzame podrobný postup, ako ju stiahnuť do svojho zariadenia.

Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu Android

 1. Tipos aplikácia sa nenachádza v Google Play, odkiaľ si používatelia sťahujú väčšinu aplikácií. K dispozícii je len na oficiálnej webovej stránke eTipos.sk.
 2. Po tom, ako si otvoríte stránku eTipos.sk, kliknite na možnosť “Aplikácia”. Tá sa vám zobrazí v menu, ktoré rozbalíte kliknutím na symbol troch čiarok v pravom hornom rohu.
 3. Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu Android

 4. Na webovej stránke sa zobrazí QR kód, ktorý môžete naskenovať fotoaparátom vášho mobilného zariadenia. Ak ste webstránku otvorili na mobile, na QR kód stačí len kliknúť.
 5. Na webovej stránke sa vám zobrazí QR kód

 6. Pred inštaláciou aplikácie Tipos nezabudnite v nastaveniach telefónu povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov.
 7. Okrem toho myslite aj na to, že musíte povoliť všetko, čo aplikácia Tipos vyžaduje.
 8. Povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov

 9. Spustite inštaláciu Tipos aplikácie.
 10. Prihláste sa do aplikácie, resp. zaregistrujte sa. Tipos registrácia je rýchla a jednoduchá. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút.

Dôvodom, prečo Tipos mobilnú aplikáciu nenájdete v Google Play je politika Google. Ak teda chcete využívať jednotlivé služby od Tipos aj na cestách, máte dve možnosti. Buď budete používať webové rozhranie, alebo budete musieť v zariadení povoliť sťahovanie aplikácii z neznámych zdrojov.

Návod na inštaláciu iOS je rýchly

Návod na inštaláciu iOS aplikácií býva veľmi podobný ako návod pre inštaláciu do Android zariadení. V tomto prípade to však neplatí, pretože Tipos aplikácia nie je pre iOS k dispozícii. Majitelia zariadení od značky Apple môžu využívať len mobilný web eTipos. Tento web je prehľadný a praktický. Používať ho môžu aj majitelia Android zariadení, ktorí si nechcú inštalovať eTipos aplikáciu. Prostredníctvom webu sa môžete prihlásiť a registrovať. Okrem toho môžete taktiež získať výhodný bonus, ako napríklad Tipos free spiny. Prípadne robiť vklady a výbery a veľa ďalšieho.

Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu iOS

 1. V prehliadači na mobilnom zariadení si otvorte stránku eTipos.sk.
 2. Na spodnej lište kliknite na “Zdieľať”.
 3. Vyberte možnosť “Pridať na plochu”.
 4. Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu iOS

 5. Na ploche sa vám zobrazí ikona (záložka), pomocou ktorej máte rýchly prístup k Tipos.
 6. Ikona (záložka)

 7. Následne pokračujete tak, ako zvyčajne. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste.

Ako urobiť prvý vklad cez Tipos aplikáciu

Prvý vklad je možné urobiť po vytvorení plnohodnotného hráčskeho účtu. Registrovať sa môžete online cez web alebo priamo cez aplikáciu. Tipos pobočky registráciu neposkytujú. Pri vypĺňaní jednotlivých údajov si dávajte pozor hlavne na správnosť telefónneho čísla. Na to vám Tipos zašle kód, ktorý budete potrebovať na to, aby ste mohli spraviť prvý vklad. Na vloženie peňazí kliknite na ikonu “Menu” v ľavom hornom rohu a vyberte možnosť vkladu. Zvoľte si jednu z platobných metód a postupujte podľa inštrukcií na obrazovke.

Tipos aplikácia prvý vklad

Tipos aplikácia SMS vklad

Tipos aplikácia, bohužiaľ, SMS vklad neumožňuje. A to aj napriek tomu, že ide o jednoduchý spôsob, ako si presunúť peniaze na hráčsky účet. Dobrou správou však je, že Tipos vo všeobecnosti SMS vklady povoľuje. To znamená, že ak budete využívať priamo webové rozhranie, SMS vklad môžete využiť.

Tipos aplikácia poskytuje niekoľko základných funkcií

Tipos aplikácia ponúka všetky funkcie, ktoré nájdete na webovej stránke TIPOS. Sú to napríklad:

 • Športové stávky – aplikácia ponúka stávky na širokú škálu športov vrátane futbalu, tenisu, basketbalu, hokeja a ďalších.
 • Online kasíno – prostredníctvom aplikácie môžete hrať automaty a využívať ďalšie funkcie online casina.
 • Live stávky – aplikácia vám ponúka aj možnosť podávať obľúbené live stávky na športové udalosti, ktoré sa práve konajú.
 • Novinky a dôležité informácie – prostredníctvom aplikácie sa môžete dozvedieť najnovšie a zaujímavé informácie o športových udalostiach, promo akciách a podobne.

Výhody a nevýhody Tipos aplikácie

Výhody

 • Možnosť tipovania kedykoľvek a kdekoľvek
 • Číselné lotérie
 • Kurzové stávky a stávky LIVE
 • Kasíno
 • eŽreby
 • Push notifikácie o stave zápasu
 • Funkcia cashout
 • Dostupný výhodný Tipos bonus
 • Prehľad vsadených tiketov
 • Vklady a výbery v rámci aplikácie

Nevýhody

 • Aplikácia nie je k dispozícii pre iOS zariadenia
 • Aplikáciu je nutné sťahovať priamo zo stránky eTipos, pretože nie je dostupná v Google Play
 • Chýba live matchtracker
 • Aplikácia nie je stabilná
 • Tipos prihlásenie robí občas problémy
 • Aplikácia žiada prístup k viacerým dátam v mobile. K nim sa radia udalosti z kalendára, obsah na SD karte a účty na zariadení
 • Nemožnosť sledovať priame prenosy

Mobilné aplikácie v ostatných stávkových kanceláriach

Stávková kancelária Mobilná aplikácia
Tipsport Tipsport aplikácia
Doxxbet Doxxbet aplikácia
Synottip Synottip aplikácia
Fortuna Fortuna aplikácia
Niké Niké aplikácia

Aké sú naše skúsenosti s Tipos aplikáciou?

Tipos aplikácia je jednoduchá a poskytuje niekoľko základných funkcií, ktoré sme pri našom testovaní vyskúšali. Celkovo je veľmi podobná ako webové rozhranie. Mínusom je skutočnosť, že nie je k dispozícii pre systém iOS. Jediné, čo môžete urobiť, je pridať si na plochu ikonu (záložku), cez ktorú sa na jeden klik dostanete na webové rozhranie. Aplikácia na Android často mrzne a padá. Dôvodom je malý počet aktualizácii od stávkovej spoločnosti. Vo všeobecnosti preto môžeme povedať, že ide o jednu z najslabších aplikácií stávkových kancelárií na trhu.

Ako hodnotíme Tipos aplikáciu?

Celkové hodnotenie Tipos aplikácie je nižšie v porovnaní s aplikáciami iných stávkových kancelárií. Dôvodom je najmä absencia iOS aplikácie a skutočnosť, že Android aplikácia má veľa slabých miest a mínusov. Okrem toho, že žiada prístup k dátam, ktoré iné stávkové kancelárie nevyžadujú, často hlási problémy o výskyte chýb. Kvôli tým sa nedá dobre používať. Časté sú aj “pády”, ktoré sme spomínali vyššie. Po tých sa aplikácia úplne vypne a je nutné opakovane ju zapínať. V mnohých prípadoch je po páde potrebné aj opätovné prihlásenie. Na druhej strane, plusom aplikácie je určite jej jednoduchý dizajn, vďaka ktorému sa veľmi dobre používa. Problémy by nemala robiť ani začiatočníkom. Náročný nie je ani celkový proces sťahovania. Ten sa príliš nelíši od sťahovania aplikácií iných stávkových kancelárií.

Mobilná aplikácia Tipos celkové hodnotenie
2/5