Tipos aplikácia


Tipos aplikácia je praktickým riešením pre každého, kto chce stávkovať cez mobil. Okrem toho je vhodná aj pre tých, ktorí radi stávkujú na cestách. Prípadne vtedy, keď nie sú doma a nemajú pri sebe počítač. Tipos aplikácia je prehľadná, ľahko sa v nej zorientujete a poskytuje všetky základné funkcie, s ktorými sa stretnete na webe. K dispozícii je len pre Android zariadenia. Používatelia operačného systému iOS majú k dispozícii mobilnú verziu webu.

Tipos aplikácia

Kde stiahnuť Tipos aplikáciu

Android

Návod na inštaláciu do systému Android

Návod na inštaláciu do systému Android vám uľahčí celý proces stiahnutia a následného používania Tipos aplikácie. Mobilná aplikácia vám poskytuje rovnaké funkcionality ako webové rozhranie. To znamená, že prostredníctvom nej môžete vkladať financie na svoj hráčsky účet, podávať tikety či kontrolovať svoje bonusy.

Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu Android

 1. Tipos aplikácia sa nenachádza v Google Play, odkiaľ si používatelia sťahujú väčšinu aplikácií do svojich zariadení. K dispozícii je len na oficiálnej webovej stránke eTipos.sk.
 2. Po tom, ako si otvoríte stránku eTipos.sk, kliknite na možnosť “Aplikácia”. Tá sa vám zobrazí v menu, ktoré rozbalíte kliknutím na symbol troch čiarok v pravom hornom rohu.
 3. Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu Android

 4. Na webovej stránke sa vám zobrazí QR kód, ktorý môžete naskenovať fotoaparátom vášho mobilného zariadenia. Ak ste webstránku otvorili na mobile, na QR kód stačí len kliknúť.
 5. Na webovej stránke sa vám zobrazí QR kód

 6. Pred inštaláciou aplikácie Tipos nezabudnite v nastaveniach telefónu povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov.
 7. Okrem toho myslite aj na to, že musíte povoliť všetko, čo aplikácia Tipos vyžaduje.
 8. Povoliť inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov

 9. Spustite inštaláciu Tipos aplikácie.
 10. Prihláste sa do aplikácie, resp. zaregistrujte sa. Tipos registrácia je rýchla a jednoduchá. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút.

Dôvodom, prečo Tipos mobilnú aplikáciu nenájdete v Google Play je politika Google. Ak teda chcete využívať jednotlivé služby od Tipos aj na cestách, máte dve možnosti. Buď budete používať webové rozhranie, alebo budete musieť v zariadení povoliť sťahovanie aplikácii z neznámych zdrojov.

Návod na inštaláciu iOS

Návod na inštaláciu iOS aplikácií býva veľmi podobný ako návod pre Android zariadenia. V tomto prípade to však neplatí, pretože Tipos aplikácia nie je pre iOS k dispozícii. Majitelia zariadení od značky Apple môžu využívať len mobilný web eTipos. Tento web je prehľadný a praktický. Používať ho môžu aj majitelia Android zariadení, ktorí si nechcú inštalovať eTipos aplikáciu. Prostredníctvom webu sa môžete prihlásiť a registrovať, získať výhodný bonus, ako napríklad Tipos free spiny, robiť vklady a výbery a veľa ďalšieho.

Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu iOS

 1. V prehliadači na mobilnom zariadení si otvorte stránku eTipos.sk.
 2. Na spodnej lište kliknite na “Zdieľať”.
 3. Vyberte možnosť “Pridať na plochu”.
 4. Ako stiahnuť a nainštalovať Tipos aplikáciu iOS

 5. Na ploche sa vám zobrazí ikona (záložka), pomocou ktorej máte rýchly prístup k aplikácii Tipos.
 6. Ikona (záložka)

 7. Následne pokračujete tak, ako zvyčajne. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste. Ak konto ešte nemáte a nechcete robiť registráciu online, navštívte kamenné Tipos pobočky.

Tipos aplikácia prvý vklad

Tipos aplikácia prvý vklad je možné urobiť po vytvorení plnohodnotného hráčskeho účtu. Pri vypĺňaní údajov si dávajte pozor hlavne na správnosť telefónneho čísla. Na to vám Tipos zašle kód, ktorý budete potrebovať na to, aby ste mohli spraviť prvý vklad. Ak ste správu náhodou zmazali a kód si nepamätáte, kontaktujte zákaznícku linku Tipos, ktorá by vám mala vedieť pomôcť. Na vloženie peňazí kliknite na ikonu “Menu” v ľavom hornom rohu. Cez toto menu môžete vykonávať aj výber peňazí z konta a skontrolovať svoj Tipos bonus alebo stávky.

Tipos aplikácia prvý vklad

Tipos aplikácia SMS vklad

Tipos aplikácia SMS vklad, bohužiaľ, neumožňuje. A to aj napriek tomu, že ide o veľmi praktický a jednoduchý spôsob, ako si presunúť peniaze na svoj hráčsky účet. Dobrou správou však je, že Tipos vo všeobecnosti SMS vklady povoľuje. To znamená, že ak budete využívať priamo webové rozhranie, SMS vklad môžete využiť.

Výhody a nevýhody Tipos aplikácie

Tipos aplikácia má viacero výhod a nevýhod, o ktorých by ste pred jej stiahnutím mali vedieť. Na základe nich sa môžete rozhodnúť, či si ju do zariadenia stiahnete, alebo budete využívať Tipos mobil webové rozhranie.

Výhody a nevýhody Tipos aplikácie

 1. Možnosť tipovania kedykoľvek a kdekoľvek
 2. Číselné lotérie
 3. Kurzové stávky a stávky LIVE
 4. Kasíno
 5. eŽreby
 6. Push notifikácie o stave zápasu
 7. Funkcia cashout
 8. Prehľad Tipos bonusov a vsadených tiketov
 9. Vklady a výbery v rámci aplikácie

Nevýhody Tipos aplikácie

 1. Aplikácia nie je k dispozícii pre iOS zariadenia
 2. Aplikáciu je nutné sťahovať priamo zo stránky eTipos, pretože nie je dostupná v Google Play
 3. Chýba live matchtracker
 4. Aplikácia nie je stabilná
 5. Tipos prihlásenie robí občas problémy
 6. Aplikácia žiada prístup k viacerým dátam v mobile vrátane udalostí z kalendára, obsahu na SD karte a účtov na zariadení
 7. Nemožnosť sledovať priame prenosy

Celkové hodnotenie

Celkové hodnotenie Tipos aplikácie je nižšie v porovnaní s aplikáciami iných stávkových kancelárií. Dôvodom je najmä absencia iOS aplikácie a skutočnosť, že Android aplikácia má veľa slabých miest a mínusov. Okrem toho, že žiada prístup k dátam, ktoré iné stávkové kancelárie nevyžadujú, často hlási problémy o výskyte chýb, kvôli ktorým sa nedá používať. Časté sú aj “pády”, po ktorých sa aplikácia úplne vypne a je nutné opakovane ju zapínať. V mnohých prípadoch je po páde potrebné aj opätovné prihlásenie. Na druhej strane, plusom aplikácie je určite jej jednoduchý dizajn, vďaka ktorému sa veľmi dobre používa. Problémy by nemala robiť ani začiatočníkom. Náročný nie je ani celkový proces sťahovania, ktorý sa príliš nelíši od sťahovania aplikácií iných stávkových kancelárií.

Mobilná aplikácia Tipos celkové hodnotenie
2/5

Často kladené otázky

Ponúka Tipos aplikácia rovnaké funkcie ako Tipos stránka?

Tipos aplikácia ponúka veľmi podobné funkcie ako Tipos stránka. K dispozícii sú číselné lotérie, kurzové stávky, stávky LIVE, kasíno a eŽreby. Používatelia môžu robiť vklady aj výbery a nechýba ani prehľad Tipos bonusov a vsadených tiketov.

Na akej úrovni je Tipos aplikácia v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami?

Aplikácia Tipos je na horšej úrovni v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami. Často “padá”, kvôli čomu nie je príliš stabilná. Aktualizácie nie sú pravidelné. Stávková kancelária ich niekedy vykonáva raz mesačne, inokedy príde dlhšia odmlka a aplikácia nie je aktualizovaná niekoľko mesiacov. Mínusom je aj chýbajúci SMS vklad a matchtracker.

Môžem získať bonusy aj cez mobilnú aplikáciu Tipos?

Cez mobilnú aplikáciu Tipos môžete sledovať svoje aktuálne bonusy. Nájdete ich v “Menu”, ktoré sa vám objaví po kliknutí na symbol troch čiarok v ľavom hornom rohu. Prostredníctvom aplikácie Tipos môžete taktiež svoje bonusy využívať.