Tipsport live stávky a kurzová ponuka


Tipsport live stávky a kurzová ponuka poskytujú široké možnosti. Staviť si vďaka nim môžete na mnohé populárne športy. Tie nájdete priamo na webe, prípadne je k dispozícii praktická a prehľadná Tipsport aplikácia. Premýšľate, že by ste vyskúšali live stávky na Tipsport aj vy? Pripravili sme si pre vás všetky informácie, praktické tipy live stávkovania a prehľadnú tabuľku, v ktorej sme Tipsport porovnali s ďalšími stávkovými kanceláriami.

Tipsport live stávky a kurzová ponuka

Stávková kancelária Hodnotenie live stávkovania Multináhľad Rýchla stávka Match Tracker Live Streaming Live streaming v mobile
Tipsport 5/5 áno áno áno áno áno
Doxxbet 5/5 áno nie áno áno áno
Fortuna 5/5 nie áno áno áno áno
Synottip 4/5 áno nie áno áno áno
Niké 5/5 áno nie áno nie nie

Tipsport porovnanie s ostatnými stávkovými kanceláriami

V porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami sú na tom live stávky Tipsport veľmi dobre. Tipsport poskytuje všetky zo spomínaných služieb, na ktoré sme sa pri porovnávaní zamerali. Ostatným stávkovým kanceláriám vždy niečo chýbalo. Napríklad Doxxbet nedisponoval rýchlou stávkou a Fortune chýbal multináhľad. Na webe aj v aplikácii poskytuje Tipsport ešte dodatočné nástroje, vďaka ktorým je celé stávkovanie jednoduchšie a rýchlejšie. K nim sa radí napríklad multináhľad umožňujúci zobrazovať viacero live udalostí vedľa seba. Multináhľad je bežným štandardom väčšiny stávkových kancelárií. Okrem toho netreba zabúdať ani na TV Tipsport, ktorá je veľkým bonusom navyše a noví hráči ju majú na prvých sedem dní zadarmo.

To, čo však mnohým kanceláriám chýba a Tipsport to poskytuje, je rýchla stávka. Pomocou nej môžete uzatvárať live stávky na jedno kliknutie. Tento nástroj mali okrem Tipsportu v ponuke len Fortuna a Niké. Veľkým plusom pre mnohých hráčov je tiež live streaming priamo na webe či v mobilnej aplikácii. Prostredníctvom neho si môžu pozrieť svoje obľúbené zápasy naživo. Streaming spolu s Tipsportom poskytujú aj ďalšie stávkové kancelárie, ktoré sme využili v porovnaní. Jediná spoločnosť, ktorej live streaming na webe či v mobile chýba, je Synottip. Na záver môžete získať aj Tipsport bonus bez vkladu, ktorý je zároveň najlepším bonusom spomedzi všetkých stávkových kancelárii.

Tipsport live zápasy

Tipsport live zápasy sú bežnou súčasťou ponuky tejto stávkovej kancelárie. Noví aj starší hráči si tak môžu naživo pozrieť rovno niekoľko obľúbených športov. Plus, noví hráči majú k dispozícii aj rôzne bonusy, ako napríklad Tipsport free spiny Pre lepší prehľad sme ich všetky vypísali v praktickej tabuľke, ktorú uvádzame nižšie.

Tipsport live ponuka Kurzy
Futbal live Kurzová ponuka
Tenis live Kurzová ponuka
Basketbal live Kurzová ponuka
Stolný tenis live Kurzová ponuka
E-športy live Kurzová ponuka

Ako tipovať live na Tipsporte

Ako tipovať live na Tipsporte? Netreba sa ničoho báť. Celý proces je ľahký a rýchly. Aby sme vám všetko uľahčili, pripravili sme si pre vás prehľadný návod. Pomocou toho zistíte, ako stávkovať live bez väčších problémov.

 1. Prihláste sa do svojho účtu na Tipsporte. Ak ho ešte nemáte, zaregistrujte sa a vytvorte si plnohodnotné konto. Tipsport registrácia je veľmi jednoduchá. Nezaberie vám viac ako zopár minút.
 2. Po prihlásení sa kliknite na možnosť Live, ktorú nájdete v hornej lište. Ak používate aplikáciu, nájdite v nej kategóriu s rovnakým názvom.
 3. Ako tipovať live na Tipsporte

 4. Po kliknutí na Live sa vám zobrazia zápasy, ktoré aktuálne prebiehajú. Tie si môžete filtrovať viacerými spôsobmi. Základným je rozdelenie podľa športov, ktoré vyzerá takto:
 5. Rozdelenie podľa športov

 6. Zápasy si však môžete filtrovať aj podľa toho, či je v rámci nich dostupný livestream alebo matchtracker. V takom prípade stačí kliknúť na možnosť Stream alebo Tracker.
 7. Stream alebo Tracker

 8. Po zvolení jednej z možností si jednotlivé zápasy môžete zoradiť ešte podľa niekoľkých kritérií. Stačí kliknúť na panel, ktorý sa nachádza napravo od možnosti Stream a Tracker.
 9. Zápasy môžete zoradiť ešte podľa niekoľkých kritérií

 10. Keď na panel kliknete, zobrazia sa vám možnosti zobrazenia podľa úrovne súťaže, podľa abecedy účastníkov alebo podľa času začiatku stretnutia.
 11. Zobrazenia podľa úrovne súťaže

 12. Každý zápas disponuje niekoľkými informáciami. Samozrejmosťou je stav zápasov aj aktuálne Tipsport kurzy. Menšie ikony znamenajú funkcie, ako napríklad livestream alebo matchtracker.
 13. Aktuálne Tipsport kurzy

 14. Po kliknutí na zápas uvidíte livestream (v prípade, že je dostupný). V hornej lište nad zápasom máte k dispozícii dodatočné nástroje. Zvoliť si môžete napríklad matchtracker alebo podrobné štatistiky.
 15. Zvoliť si môžete napríklad matchtracker

 16. Keď kliknete na možnosť Štatistiky, zobrazia sa vám podrobné informácie o celom zápase.
 17. Podrobné informácie o celom zápase

 18. Keď si vyberiete kurzovú príležitosť, v pravej časti webovej stránky sa vám zobrazí formulár na podanie live stávky.

Tipsport kurzová ponuka

Tipsport kurzová ponuka je široká. Na rozdiel od iných stávkových kancelárií však Tipsport umožňuje podávať live stávky ako na najznámejšie, tak aj na menej populárne športy. Plusom je taktiež to, že sa nezameriava len na Slovensko. V ponuke nájdete aj zahraničné zápasy. Na všetky zápasy môžete vsádzať nielen online, ale aj na pobočkách. Tipsport pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku. Ak by ste teda chceli zmeniť prostredie, určite nejakú nájdete vo svojom okolí. V nasledujúcom texte vám priblížime jednotlivé športy, ktoré má Tipsport v ponuke.

Futbal live

Futbal je jedným z najobľúbenejších športov na svete, takže nie je prekvapením, že sa nachádza aj v ponuke Tipsportu. Sledovať môžete domáce aj zahraničné zápasy. Samozrejmosťou je populárna anglická liga, no nechýba ani japonská, juhokórejská, nepálska či dokonca kazašská liga.

Tenis live

Live stávky Tipsport môžete podať aj na tenisové zápasy. Ponuka je široká. Vsádzať sa dá na známe aj menej známe zápasy žien či mužov. Vybrať si viete dvoj aj štvorhru. Samozrejmosťou sú podrobné informácie o zápase a nechýba ani livestream a matchtracker.

Basketbal live

Mnohé stratégie live tipovania odporúčajú síce vsádzať na tie najpopulárnejšie športy, ako napríklad futbal, no pre mnohých môže byť zaujímavý aj basketbal. K dispozícii sú nielen zápasy NBA, ale aj nižších líg. Ak vás teda baví basketbal, stačí si len vybrať jeden z aktuálnych zápasov.

Stolný tenis live

Tipsport prináša svojim hráčom možnosť vsádzať aj na stolný tenis. K dispozícii sú zápasy rôznych líg, pri ktorých máte vypísané všetky dôležité informácie. Nechýba ani livestream, ktorý môžete sledovať na TV Tipsport či matchtracker.

E-sport live

E-športy sú v poslednej dobe čoraz obľúbenejšie, čo je dôvod, prečo nechýbajú v ponuke Tipsport. Vybrať si môžete zápasy NHL, FIFA a mnohé ďalšie. Celý proces stávkovania je rovnaký ako v prípade klasických športov. Stačí si len vybrať jeden z aktuálnych zápasov a staviť si.

Rozcestník live stávok

Live stávkovanie môžete vyskúšať aj v iných stávkových kanceláriách. Okrem Tipsportu sú k dispozícii aj kancelárie ako Fortuna, Niké či Synottip. V priloženej tabuľke si viete prezrieť stávkové kancelárie a free spiny, ktoré sú aktuálne k dispozícii.

Kde si staviť live

Tipsport logo
Tipsport
30€ zdarma za registráciu
Doxxbet logo
Doxxbet
75 free spinov a 3€ stávka zdarma

Fortuna TV
Fortuna
100€ stávka bez rizika