Pobočky Tipsport


Pobočky Tipsport nájdete takmer na každom rohu. Stávková kancelária prevádzkuje neuveriteľne širokú sieť. Po celom Slovensku je ich aktuálne skoro 500 a ich počet sa neustále zvyšuje. Aké služby môžete využiť priamo na pobočkách, aký je ich herný plán a s akými novinkami sa v nich stretnete? V tomto článku sme si pre vás pripravili všetky dôležité informácie.

Pobočky Tipsport

pobočky Tipsport

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Kontrola tiketov na pobočkách

Kontrola tiketov na pobočkách je jednoduchá a rýchla. Stačí len zistiť, kde sa nachádzajú pobočky Tipsport, jednu z nich si vybrať a zájsť do nej. A síce ide o jeden z najpomalších spôsobov overenia, je stále veľmi obľúbený. Túto metódu využíva veľké množstvo tipérov. Dobrou správou však je, že ak by ste nemali čas, tiket si môžete overiť aj online. Do prehľadného formulára stačí zadať kontrolné číslo tiketu a pobočky. Oba údaje nájdete priamo na tikete. Následne kliknete na „Hľadať tiket“. Výsledok uvidíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Nižšie uvádzame, ako vyzerá kontaktný formulár na kontrolu tiketu.

Kontrola tiketov na pobočkách

Tipsport OK tip

Tipsport OK tip nájdete každý týždeň na každej pobočke Tipsportu. Ide o týždenník, ktorý vydáva priamo spoločnosť Tipsport. Určený je všetkým klientom. Dokonca aj tým, ktorí sú noví a užívajú si bonusy, ako napríklad Tipsport free spiny.

Každé číslo OK tipu je doslova nabité užitočnými informáciami. Týždenník obsahuje nielen tipy na zaujímavé športové prenosy, ale najmä predbežne vypísané kurzy na plánované zápasy. Tlačenú verziu OK tipu si môžete zaobstarať za poplatok na akejkoľvek pobočke. Okrem nej však máte k dispozícii aj online verziu. Tá je dostupná úplne zadarmo na webe alebo v aplikácii. Tipsport aplikácia je k dispozícii taktiež bez poplatku a tipérom prináša veľa výhod.

Herný plán pre Tipsport pobočky

Herný plán pre Tipsport pobočky je záväzný dokument. Ten upravuje podmienky kurzových stávok v súlade s platnou legislatívou pre všetkých klientov. Tipsport prevádzkuje kurzové stávky v súlade so zákonom č. 171/205 Z. z. o hazardných hrách. Pri registrácii svojho herného konta musíte tento herný plán akceptovať. Tipsport registrácia, rovnako ako akceptovanie plánu je jednoduché. Nebude vám robiť žiaden problém. Celý herný plán je k dispozícii na webe Tipsportu, kde si ho môžete prečítať a preštudovať ho. Popísané sú v ňom všetky druhy stávok, ktoré spoločnosť ponúka svojim klientom. Ak nechcete tento dokument čítať na internete, nájdete ho v každej kamennej pobočke.

Tipsport poker na pobočkách

Tipsport poker na pobočkách je novinka, ktorú začala spoločnosť Tipsport ponúkať ako prvá stávková kancelária na Slovensku. Hru si môžete vyskúšať prostredníctvom vybranej pobočky Tipsport. Pamätajte však, že na to, aby ste mohli hrať, musíte byť registrovaným hráčom. Za registráciu môžete získať aj zaujímavý Tipsport bonus.

V hre Tipsport poker na pobočkách si tipnite víťaza zo štyroch hráčov. Premietanie prebieha priamo na obrazovke v pobočke Tipsportu. A ako celá hra funguje? Tipsport poker je tipovací systém, kde tipujete na poker. Konkrétne ide o poker riadiaci sa pravidlami Texas Hold´EM so štyrmi hráčmi. Na obrazovke sa vám zobrazujú karty jednotlivých hráčov a rovnako aj karty rozdávajúceho, tzv. dealera. Rovnako sa na obrazovke pred vami zobrazujú aj dva typy kurzovej ponuky. Kurzová ponuka je vždy platná v rámci jedného kola. Kurzy sa vždy menia po zobrazení ďalšej karty.

Pri tejto hre môžete tipovať na tri typy stávok:

  1. Konkrétneho víťaza
  2. Víťaza hry v kombinácii s farbou (tzv. river karty, čiže poslednej karty dealera)
  3. Kombináciu kariet

Počas jednotlivých kôl celej hry sa zobrazuje aktuálna ponuka kurzov. Pre bližšie pochopenie je potrebné si povedať, kedy môžete vašu stávku uzatvoriť. Stávku je možné uzatvoriť úplne na začiatku hry v bode tzv. pocket cards. V tomto bode hry sa na obrazovke zobrazujú karty hráčov, karty dealera nie sú viditeľné. Ďalšou príležitosťou pre uzatvorenie vašej stávky je tzv. flop. Ide o stav kedy sa zobrazia prvé tri karty dealera. Po flope nasleduje ďalšie kolo s názvom turn, kedy dealer odkryje štvrtú kartu. Váš posledný tip v danej hre máte možnosť zrealizovať pri zobrazení poslednej piatej karty, tzv river a showdown. Následne sa dostanete k vyhodnoteniu celej hry a predovšetkým k vyhodnoteniu samotných podaných tiketov. Na záver sa poďme pozrieť na podmienky vkladov a výhier:

Tipsport POKER

Vklad Čiastka
Minimálny vklad na 1 príležitosť 0,50 EUR
Maximálny vklad na 1 tiket 100 EUR
Maximálna výhra na 1 tiket 500 EUR
Pobočky Tipsport

Tipsport Greyhorse na pobočkách

Tipsport Greyhorse na pobočkách je ďalšou z noviniek v ponuke stávkovej spoločnosti. Stávková spoločnosť ho priniesla ako prvá na Slovensku. Jej klienti si tak môžu užívať napätú atmosféru chrtích či konských dostihov. K dispozícii sú taktiež rôzne Tipsport live stávky a kurzová ponuka, ktorá je skutočne široká. Na svoje si tak príde úplne každý. Tipnite si na vášho favorita a užite si neopísateľnú atmosféru dupotu konských kopýt a napätie konských dostihov. A to všetko prostredníctvom vybranej pobočky Tipsport.

Systém je naozaj jednoduchý. Na obrazovke vidíte vždy dva druhy ponuky kurzov:

  1. Konské dostihy
  2. Chrtie preteky

Následne si vyberiete svojho favorita z ponúkanej osmičky. Máte možnosť tipovať aj na viacerých koní či chrtov súčasne. Každý chrt alebo kôň je označený svojim štartovacím číslom. Premietanie dostihov či pretekov prebieha každých päť minút. Každé z premietaných podujatí pochádza z reálne uskutočnených pretekov či dostihov. Pričom výber z databázy je úplne náhodný. Či ste vyhrali, zistíte hneď po skončení preteku alebo dostihu, kedy sa na obrazovke zobrazí výsledková zostava.

Ďalšie tikety môžete podávať hneď sa zobrazí nová ponuka kurzov po vyplatení vašich výherných tiketov. V hre Greyhorse môžete tipovať na viaceré udalosti. Napríklad na víťaza, prvé dve miesta alebo poradie na prvých dvoch miestach. Na záver sa poďme pozrieť na podmienky vkladov:

Tipsport GREYHORSE

Vklad Čiastka
Minimálny vklad na 1 príležitosť 0,10 EUR
Maximálny vklad na 1 príležitosť 63,50 EUR
Maximálny vklad na 1 tiket 200 EUR

Ticketportal na pobočkách

Ticketportal na pobočkách je skvelou doplnkovou službou, ktorú spoločnosť Tipsport zaradila do svojho portfólia ponúkaných služieb. Ďalšou formou ako dosiahnuť pocit adrenalínu a napätia je možnosť získať lístky na obľúbené športové podujatia. Ponuka nie je však obmedzená len na podujatia športového charakteru. Okrem športových podujatí máte možnosť získať lístky na akékoľvek spoločenské, kultúrne či hudobné podujatie. A to prostredníctvom akejkoľvek pobočky Tipsport. Stačí si vybrať tú najbližšiu a lístky si tam jednoducho a rýchlo zakúpiť. K cene lístka vám samozrejme nebude pripočítaný žiadny manipulačný poplatok.

Vaše obľúbené podujatie si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky spoločnosti Ticketportal. V ponuke nájdete koncerty vašich obľúbených interpretov, rôzne festivaly, muzikály, športové podujatia či divadelné predstavenia a omnoho viac. Kompletnú ponuku spomínaných podujatí nájdete priamo vo vybranej pobočke Tipsport. Okrem zakúpenia online lístka je taktiež možnosťou vyzdvihnúť a zaplatiť rezerváciu vstupeniek cez internet. Účtovania dodatočných poplatkov sa nemusíte obávať.