Pobočky Tipsport


Pobočky Tipsport nájdete takmer na každom rohu. Tipsport prevádzkuje neuveriteľne širokú sieť kamenných pobočiek. Po celom Slovensku je ich aktuálne skoro 500 a ich počet sa neustále zväčšuje. Pobočky Tipsport sú zastúpené takmer v každom okrese. Vďaka tomu je veľmi jednoduché nájsť vhodnú pobočku vo vašom okolí. Na mape najrýchlejšie nájdete vhodné miesto pre uzatvorenie vašej obľúbenej stávky.

Pobočky Tipsport

pobočky Tipsport

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Kontrola tiketov na pobočkách

Kontrola tiketov na pobočkách, platí pre tikety uzatvorené na pobočke, je nepochybne možná viacerými spôsobmi. Pravdepodobne najjednoduchším a zároveň najrýchlejším spôsobom ako si svoj tiket overiť, je skontrolovať si jeho vyhodnotenie online, priamo na webe Tipsportu. Tu stačí do prehľadného formulára zadať kontrolné číslo tiketu a číslo pobočky. Oba potrebné údaje nájdete na svojom tikete. Kontrolný formulár napríklad vyzerá takto.

Kontrola tiketov na pobočkách

Teraz už stačí dodatočne nájsť na svojom tikete, ktorý ste obdržali na pobočke, iba kontrolné číslo a číslo pobočky. Tieto čísla následne zadáte priamo do pripravených políčok formulára a potom použijete tlačidlo “Hľadať tiket”. Výsledok svojho tiketu uvidíte v priebehu niekoľkých sekúnd. Výhodou online kontroly tiketu alebo stávkovania je aj to, že máte k dispozícii praktickú TV Tipsport.

Obľúbeným spôsobom ako si overiť svoj tiket však aj naďalej ostáva kontrola prostredníctvom akejkoľvek kamennej pobočky Tipsport. Tento spôsob overovania tiketu pochopiteľne nie je taký rýchly ako predchádzajúci variant. Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu však nevyužívate internet alebo práve k nemu nemáte prístup, je táto metóda vhodná práve pre vás.

Tipsport OK tip

Nájdete ho každý týždeň na každej pobočke Tipsportu. Tipsport OK tip je týždenník, ktorý vydáva priamo spoločnosť Tipsport a je určený všetkým klientom. Dokonca aj tým, ktorí sú noví a užívajú si bonusy, ako napríklad Tipsport free spiny. OK tip je dostupný aj v online forme. OK tip online je dostupný priamo na webe Tipsportu.

Každé číslo je doslova nabité užitočnými informáciami. Týždenník obsahuje nielen tipy na zaujímavé športové prenosy, ale najmä predbežne vypísané kurzy na plánované zápasy. Online verzia Tipsport OK tip je dostupná úplne zadarmo na Tipsporte alebo v aplikácii. Tipsport aplikácia je k dispozícii taktiež bez poplatku. Vždy tam nájdete na stiahnutie aktuálne číslo, ale aj archív predošlých vydaní vo formáte pdf. Zvoliť si dokonca môžete aj vám vyhovujúcu veľkosť. Na výber máte medzi veľkosťou strán A4 alebo A5.

Ďalšou možnosťou ako získať váš OK tip, pokiaľ vám online formát nevyhovuje, je priamo prostredníctvom pobočky Tipsport. Na pobočkách sú dostupné klasické tlačené verzie. Pri tlačenej verzii časopisu musíte myslieť na to, že nie je úplne zadarmo. Nie je však potrebné mať veľké obavy. Cena tlačenej verzie je zanedbateľná. Taktiež, ako aj online verzia, aj tlačená verzia je dostupná v dvoch skôr spomínaných formátoch a to A4 a A5.

Herný plán pre Tipsport pobočky

Herný plán pre Tipsport pobočky je záväzný dokument, ktorý upravuje podmienky kurzových stávok v súlade s platnou legislatívou pre všetkých klientov. Tipsport prevádzkuje kurzové stávky v súlade so zákonom č. 171/205 Z. z. o hazardných hrách. Pri registrácii svojho herného konta musíte tento herný plán akceptovať, čím potvrdzujete, že ste sa s ním oboznámili a porozumeli mu. Celý dokument je k dispozícii na webe Tipsportu, kde si ho môžete prečítať a preštudovať ho. Popísané sú v ňom všetky druhy stávok, ktoré spoločnosť ponúka svojim klientom. Tipsport registrácia samostatný článok vám priblíži ako sa čo najrychlejšie a najednoduchšie zaregistrovať.

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nemôžete alebo nechcete tento dokument čítať na internete, nájdete ho rovnako v každej kamennej pobočke Tipsport. Pokiaľ nebude dokument voľne k nahliadnutiu, vyžiadajte si ho od obsluhy pobočky Tipsport.

Tipsport poker na pobočkách

Tipsport poker na pobočkách je novinka, ktorú ponúka spoločnosť Tipsport ako prvá stávková kancelária na Slovensku. Hru si môžete vyskúšať prostredníctvom vybranej pobočky Tipsport. Pamätajte však, že na to, aby ste mohli hrať, musíte byť registrovaným hráčom. Za registráciu môžete získať aj zaujímavý Tipsport bonus.

V hre Tipsport poker na pobočkách si tipnite víťaza zo štyroch hráčov. Premietanie prebieha priamo na obrazovke v pobočke Tipsportu. Ako hra prebieha? Tipsport poker je tipovací systém, kde tipujete na poker. Konkrétne ide o poker riadiaci sa pravidlami Texas Hold´EM so štyrmi hráčmi. Na obrazovke sa vám zobrazujú karty jednotlivých hráčov a rovnako aj karty rozdávajúceho, tzv. dealera. Rovnako sa na obrazovke pred vami zobrazuje aj dva typy kurzovej ponuky. Kurzová ponuka je vždy platná v rámci jedného kola. Kurzy sa vždy menia po zobrazení ďalšej karty.

Pri tejto hre môžete tipovať na tri typy stávok:

  1. Konkrétneho víťaza
  2. Víťaza hry v kombinácii s farbou (tzv. river karty, čiže poslednej karty dealera)
  3. Kombináciu kariet

Počas jednotlivých kôl celej hry sa zobrazuje aktuálna ponuka kurzov. Pre bližšie pochopenie je potrebné si povedať, kedy môžete vašu stávku uzatvoriť. Stávku je možné uzatvoriť úplne na začiatku hry v bode tzv. pocket cards. V tomto bode hry sa na obrazovke zobrazujú karty hráčov, karty dealera nie sú viditeľné. Ďalšou príležitosťou pre uzatvorenie vašej stávky je tzv. flop. Ide o stav kedy sa zobrazia prvé tri karty dealera. Po flope nasleduje ďalšie kolo s názvom turn, kedy dealer odkryje štvrtú kartu. Váš posledný tip v danej hre máte možnosť zrealizovať pri zobrazení poslednej piatej karty, tzv river a showdown. Následne sa dostanete k vyhodnoteniu celej hry a predovšetkým k vyhodnoteniu samotných podaných tiketov. Na záver sa poďme pozrieť na podmienky vkladov a výhier:

Tipsport POKER

VkladČiastka
Minimálny vklad na 1 príležitosť0,50 EUR
Maximálny vklad na 1 tiket100 EUR
Maximálna výhra na 1 tiket500 EUR

Tipsport Greyhorse na pobočkách

Je ďalšou z noviniek v ponuke stávkovej spoločnosti. Tipsport ako prvá stávková spoločnosť na Slovensku prináša možnosť ako si vychutnáte atmosféru chrtích či konských dostihov. K dispozícii sú taktiež rôzne Tipsport live stávky a kurzová ponuka, ktorá je skutočne široká. Na svoje si tak príde úplne každý.

Tipnite si na vášho favorita a užite si neopísateľnú atmosféru dupotu konských kopýt a napätie konských dostihov. A to všetko prostredníctvom vybranej pobočky Tipsport.

Systém je naozaj jednoduchý. Na obrazovke vidíte vždy dva druhy ponuky kurzov:

  1. Konské dostihy
  2. Chrtie preteky

Následne si vyberiete svojho favorita z ponúkanej osmičky. Máte možnosť tipovať aj na viacerých koní či chrtov súčasne. Každý chrt alebo kôň je označený svojim štartovacím číslom. Premietanie dostihov či pretekov prebieha každých päť minút. Každé z premietaných podujatí pochádza z reálne uskutočnených pretekov či dostihov. Pričom výber z databázy je úplne náhodný. Či ste vyhrali, zistíte hneď po skončení preteku alebo dostihu, kedy sa na obrazovke zobrazí výsledková zostava.

Ďalšie tikety môžete podávať ako náhle sa zobrazí nová ponuka kurzov po vyplatení vašich výherných tiketov. V hre Greyhorse môžete tipovať na viaceré udalosti (na víťaza, na prvé dve miesta alebo poradie na prvých dvoch miestach). Na záver sa poďme pozrieť na podmienky vkladov:

Tipsport GREYHORSE

VkladČiastka
Minimálny vklad na 1 príležitosť0,10 EUR
Maximálny vklad na 1 príležitosť63,50 EUR
Maximálny vklad na 1 tiket200 EUR

Ticketportal na pobočkách

Ticketportal na pobočkách je skvelou doplnkovou službou, ktorú spoločnosť Tipsport zaradila do svojho portfólia ponúkaných služieb. Ďalšou formou ako dosiahnuť pocit adrenalínu a napätia, nielen prostredníctvom podávania tiketov a výberom výhier, je možnosť získať lístky na vaše obľúbené športové podujatia. Ponuka nie je však obmedzená len na podujatia športového charakteru. Okrem športových podujatí máte možnosť získať lístky na akékoľvek spoločenské, kultúrne či hudobné podujatie podľa vášho výberu, prostredníctvom akejkoľvek pobočky Tipsport. Stačí si vybrať svoju najbližšiu pobočku a lístky si tam jednoducho a rýchlo zakúpiť. K cene lístka vám samozrejme nebude pripočítaný žiadny manipulačný poplatok.

Vaše obľúbené podujatie si môžete vybrať z naozaj širokej ponuky spoločnosti Ticketportal. V ponuke nájdete koncerty vašich obľúbených interpretov, rôzne festivaly, muzikály, športové podujatia či divadelné predstavenia a omnoho viac. Kompletnú ponuku spomínaných podujatí nájdete taktiež prostredníctvom vybranej pobočky Tipsport. Okrem zakúpenia online lístka je taktiež možnosťou vyzdvihnúť a zaplatiť rezerváciu vstupeniek cez internet. Účtovaniu dodatočných poplatkov sa nemusíte obávať.