Fortuna aplikácia


Po vyskúšaní všetkých dostupných aplikácii pre stávkové kancelárie môžeme povedať, že Fortuna aplikácia patrí spoločne s Tipsportom a Niké appkami k tým najlepším. Ak ste tipujúci vo Fortune a podporujete hlavne túto stávkovú kanceláriu, tak vám rozhodne odporúčame prečítať si celý článok.

Fortuna mobilná aplikácia

Kde stiahnuť Fortuna aplikáciu

iOS

Android

V tejto téme si ukážeme ako sa zorientovať v aplikácii, taktiež si priblížime funkcie a celkový chod. Na konci článku zhodnotíme aké sme mali pocity z Fortuna aplikácie, čo sa nám páčilo a čo naopak až tak nie. Ak sa chcete dozvedieť aké sú aktuálne Fortuna promo kódy, tak navštívte hlavný článok.

Kde stiahnuť Fortuna aplikáciu

Kde stiahnuť Fortuna aplikáciu? Túto aplikáciu je možné stiahnuť na dva operačné systémy Android (Samsung, Huawei atď.) a iOS (Apple). Ako prvý si priblížime návod na stiahnutie na Android. Dôležitá informácia je nehľadať Fortuna aplikáciu v obchode Google Play, pretože firma nepodporuje tipovanie. Aplikáciu si však môžete stiahnuť z oficiálnej stránky ifortuna.sk.

Fortuna aplikácia návod na inštaláciu do systému Android

 1. Otvorte stránku ifortuna.sk na smartfóne.
 2. Návod na inštaláciu do systému Android

 3. Kliknite na “Stiahnuť aplikáciu”.
 4. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Doporučujeme povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu).
 5. Po stiahnutí nainštalujte.
 6. Spustite aplikáciu.
 7. Postupujte podľa článku Fortuna registrácia, alebo sa prihláste.

Návod na inštaláciu Fortuna aplikácie do systému iOS

 1. Otvorte stránku ifortuna.sk.
 2. Kliknite na “Stiahnuť v App Store”.
 3. Budete presmerovaní do obchodu App Store, odkiaľ následne aplikáciu nainštalujete.
 4. Po prihlásení do vašeho hráčskeho konta, alebo registrácii vo Fortune môžete využívať všetky výhody.

Ako začať tipovať vo Fortuna aplikácia

Ako začať tipovať vo Fortuna aplikácii? To sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Po prvotnom otvorení budete oboznámení s novinkami.

Ponuka

Po prezretí noviniek vás Fortuna aplikácia presmeruje na hlavnú stránku. V hornej časti obrazovky sa nachádzajú promo akcie, pod nimi môžeme vidieť stávky live a najstávkovanejšie zápasy. V spodnej časti obrazovky sa nachádza nové menu, ktoré pozostáva z 5 najpoužívanejších sekcii. Úvod, live stávky, športový zoznam (predzápasové stávky), tikety a komunita Fortuny.

Navigačné menu

Menu rozkliknete v ľavom hornom rohu úvodnej obrazovky. Pomocou neho môžete použiť funkcie ako skenovať tiket, povoliť notifikácie, nastaviť si prihlásenie prstom. Obsahuje aj sekcie nápoveda, kontakty, o aplikácii (v sekcii o aplikácii si môžete skontrolovať či máte aktuálnu verziu aplikácie, zobraziť tutoriál, ďalšie aplikácie od Fortuny, zmluvné podmienky atď.) Tak isto si môžete pozrieť kde sa nachádzajú jednotlivé pobočky Fortuna.

Menu

Peniaze vložíte nasledovne:

 • kliknite na ikonu v pravom hornom rohu (ako pri prihlasovaní)
 • pri mene sa zobrazí okienko “vklad”
 • po rozkliknutí vás presmeruje na spôsob platby
Fortuna aplikácia vklad peňazí

Hlavná funkcia Fortuna aplikácie

Hlavná funkcia Fortuna aplikácie je možnosť čo najjednoduchšie vytvoriť tiket. Aplikácia to samozrejme spĺňa a obrázky nižšie sú toho dôkazom.

 1. Kliknite na “Dnes”.
 2. Hlavná funkcia Fortuna aplikácie

 3. Kliknite na kurz, ktorý chcete previesť do tiketu a následne na číslo v žltom krúžku.
 4. Hlavná funkcia Fortuna aplikácie krok 2

 5. Vyberte požadovanú sumu a kliknite na “staviť”.
 6. Hlavná funkcia Fortuna aplikácie krok 3

Ako môžete vidieť tipovanie v aplikácii je veľmi jednoduché. Stačí pár klikov a máte vyhotovený tiket. Ku podrobnejším kurzom ako stávka na počet gólov, výsledok polčasov a podobne nájdete sa dostanete jednoducho. Viac na obrázku nižšie.

 1. Kliknite na “obsah v červenom rámčeku”.
 2. funkcia Fortuna aplikácie krok 1

 3. Otvorí sa vám ponuka s podrobnejšími kurzami. V nej môžete scrolovať a vytvoriť si stávky napríklad na presný počet gólov, handicapy, výsledok po 1. polčase a rôzne ďalšie.
funkcia Fortuna aplikácie krok 2

Ako môžete vidieť Fortuna aplikácia ponúka mnoho funkcií. A to zďaleka nie je všetko. Je zapotreby stiahnuť si ju a vyskúšať osobne.

Ostatné funkcie Fortuna aplikácie

Výhody a nevýhody Fortuna aplikácie

Výhody

 • jednoduchosť používania
 • prehľadnosť
 • nový dizajn
 • rozsiahla kurzová ponuka (stávky aj na e-športy)
 • “rýchlostavka” (Stačí podržať prst na kurzovom ukazateli, podanie za niekoľko sekúnd. Dá sa povedať, že na dva dotyky).
 • filter tiketov
 • notifikácie (ihneď po skončení viete výsledok zápasu, stav vášho tiketu, bonusov atď.)
 • prehľadné nové menu (rýchla dostupnosť používaných sekcii)
 • Fortuna TV (možnosť sledovať zápasy naživo)
 • štatistiky (začiatok zápasu, strelené góly, počet striel na bránu, červené karty a ďalšie)
 • prihlásenie odtlačkom prsta (heslo vám už nie je potreba, prihlásite sa jedným dotykom)
 • funkcia cashout
 • zápasový tracker (vizualizácia zápasu, prehľad o každej akcii v zápase a live štatistiky)
 • pobočky Fortuna (zobrazenie na mape + navigácia)

Nevýhody

 • nedostupná na Google Play (inštalácia z webovej stránky)
 • nemá funkciu “supertiket”

Fortuna aplikácia celkové hodnotenie

Fortuna aplikácia celkové zhodnotenie, bude obsahovať naše pocity a názory z aplikácie. Inštaláciou sme prebehli hladko. Naskenovali sme QR kód pomocou fotoaparátu, ktoré bolo bezproblémové. Po dokončení sťahovania a následnej inštalácii, od nás aplikácia nevyžadovala prístup k dátam vo vašom mobile, čo samozrejme chválime. Na aplikáciu sme si rýchlo zvykli, funguje na jednoduchom systéme a je spoľahlivá. Aktualizácie sú pomerne časté a je vidieť, že Fortuna sa snaží stále napredovať a zlepšovať. To napomáha k plynulému chodu aplikácie. (Nevyskytujú sa problémy typu padnutia appky alebo zamŕzania).

Fortuna aplikáciu môžeme v konečnom dôsledku zhodnotiť ako výbornú. Rozhodne patrí k tým najlepším čo môže slovenský trh ponúknuť. Ak tipujete práve v tejto stávkovej kancelárii rozhodne doporučujeme stiahnuť si aj aplikáciu, ak ju zatiaľ nemáte. Ak sa ešte len rozhodujete, ktorú stávkovú kanceláriu zvoliť, tak Fortuna je zaručená voľba a určite nesklame. Recenziu stávkovej kancelárie si môžete prečítať v tomto článku “preklik na recenziu Fortuny”. Ak používate Windows Phone alebo BlackBerry aplikácia bohužiaľ nie je dostupná, avšak môžete navštíviť oficiálnu stránku ifortuna.sk. Tá sa automaticky prispôsobí na váš telefón a vzhľad je podobný tomu na počítači.

Hodnotenie
5/5