Doxxbet aplikácia


Doxxbet aplikácia napreduje a momentálne konkuruje najlepším aplikáciam na Slovensku. Priblížime si inštaláciu, prvé kroky. Následne si ukážeme funkcie a porovnáme výhody a nevýhody Doxxbet mobilnej aplikácie. Na konci článku nájdete celkové zhodnotenie aplikácie. Doxxbet skaut kód nájdete v hlavnom článku.

Doxxbet aplikácia

Kde stiahnuť Doxxbet aplikáciu

iOS

Android

Stiahnutie Doxxbet aplikácie na Android

Ako aj pri iných mobilných aplikáciách stávkových spoločností tak aj tá od Doxxbetu nie je priamo dostupná v obchode Google Play. Preto vám doporučujeme stiahnuť appku priamo z oficiálnej stránky Doxxbetu. Podrobný návod nájdete v bodoch nižšie.

 1. Za pomoci mobilného zariadenia otvorte stránku Doxxbetu.
 2. Na bočnej lište vám vyskočí DOXXbet Android aplikácia.
 3. Kliknite na “Načítajte QR kód”.
 4. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Doporučujeme povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu). Ak chcete zmeniť túto funkciu na všetky aplikácie mimo Google Play návod nájdete v článku Tipovanie cez mobil.
 5. Po stiahnutí aplikáciu otvorte.
 6. Aby ste ju mohli využívať naplno je zapotreby prihlásiť sa do svojho účtu, alebo zaregistrovať sa.

Stiahnutie Doxxbet aplikácie na iOS

 1. Na smartfóne otvorte Doxxbet aplikáciu v Apple Store.
 2. Kliknite na “Stiahnuť”.
 3. Po stiahnutí súboru je zapotreby povoliť inštaláciu “z neznámych zdrojov”. (tzn. je možné sťahovať zo zdrojov iných ako Google Play. Doporučujeme povoliť iba pre konkrétnu inštaláciu). Ak chcete zmeniť túto funkciu na všetky aplikácie mimo Google Play návod nájdete v prekliku vyššie.
 4. Po stiahnutí aplikáciu otvorte.
 5. Prihláste sa do účtu alebo si vytvorte účet za pomoci registrácie a využívajte aplikáciu a všetky jej funkcie, ako je napríklad Doxxbet kontrola tiketu.

Doxxbet aplikácia a jej funkcie

Keď prvýkrát spustíte Doxxbet mobilnú aplikáciu musíte sa všetkým preklikať na vlastnú päsť. Neobsahuje úvodného sprievodcu, čo je škoda. Stretli sme sa s tým aj v iných stávkovkách, napríklad v Niké a Synottipe. Doxxbet free spiny a ďalšie bonusy či informácie však nájdete pomerne rýchlo. Poďme si teraz ukázať úvodnú obrazovku a základné funkcie.


Funkcie

Po spustení appky vás hodí na úvodný screen, ktorý je prehľadný. V 4 hlavných obdĺžnikoch nájdete Live, Ponuku, Dnes a virtuálne hry. Nižšie sú zobrazené najpopulárnejšie ligy. Ďalej v spodnej časti screenu môžete napísať alebo zavolať na zákaznícku podporu. Nasledovne v lište nad obdĺžnikmi pomocou ikony “hviezdička” môžete pridávať svoje obľúbené ligy, pre ešte jednoduchší prístup, “lupa” vedľa nej slúži na vyhľadávanie v aplikácii. Potom v pravom hornom rohu sa môžete prihlásiť do svojho účtu, alebo zaregistrovať. Doxxbet registrácia je popísaná v samostatnom článku. V ľavom hornom rohu si môžete otvoriť menu. V obrázku nižšie je otvorené menu v aplikácii.

Menu

Cez menu sa môžete následne dostať do Kurzovej ponuky, prezerať tikety, vklady a výbery, dostupné bonusy Doxxbetu a Doxxbet pobočky. Máte možnosť prečítať si pravidlá a podmienky a nachádza sa tu aj funkcia tiket skener. Ak hľadáte live prenosy, tak márne. Doxxbet túto dôležitú funkciu zatiaľ nemá. Aspoň čiastočne to vyvažuje funkcia matchtracker, ktorá vám priblíži dianie na ihrisku. Môžete tak sledovať rôzne štatistiky, ako napr. počet gólov, rohových kopov, zranení a tak ďalej.

Doxxbet kasíno

Doxxbet kasíno sa nachádza v záložke menu. Je možnosť prepínania si medzi dvoma hlavnými položkami tipovaním a kasínom. Na obrázku nižšie máte možnosť vidieť domovskú obrazovku v aplikácii. Funguje rovnakým systémom ako úvodná obrazovka pri spustení appky. Nájdete tu nové hry, populárne hry, automaty a stolové hry. V lište vyššie po rozkliknutí “Rio” sa vám otvoria Apollo a Kajot hry.

Doxxbet aplikácia casino

Výhody a nevýhody Doxxbet aplikácie

Výhody

 • jednoduché používanie
 • prehľadnosť
 • pekný dizajn
 • možnosť vkladov a výberov pomocou aplikácie
 • tiket skener
 • prehľadná história tiketov
 • kvalitný matchtracker
 • možnosť vkladania za pomoci sportbox kódu

Nevýhody

 • aplikácia nie je dostupná na Android priamo v obchode Google Play
 • vyžaduje prístup ku kontaktom (kto vie prečo, žiadna aplikácia v stávkovkách to doposiaľ nevyžadovala)
 • neobsahuje live prenosy
 • nepodporuje dodatočné storno pri vytvorených tiketoch
 • občasné padanie appky
 • nedostatok aktualizácii

Doxxbet aplikácia celkové hodnotenie

Aplikáciu sme inštalovali na Android a nevyžadovala žiadne špeciálne poverenia. Až pri prvotnom spustení nás veľmi prekvapilo, keď pýtala prístup ku kontaktom. Tomu sme moc nerozumeli. Je treba podotknúť, že takýto prístup zatiaľ nežiadala žiadna aplikácia stávkovky, ktorú sme testovali. Aplikácia na nás pôsobila zo začiatku veľmi dobre. Jednoduchá a prehľadná, presne čo človek potrebuje. Avšak keď sme s ňou strávili nejaký čas, prišli sme nato, že obsahuje veľa nedostatkov. Napríklad neobsahuje live prenosy. Taktiež sa neaktualizuje až tak často a práve z tohto dôvodu sa stane, že občas padne. Je to celkom nepríjemná skutočnosť, hlavne keď si chcete rýchlo podať tiket.

Doxxbet mobilnú aplikáciu by sme doporučovali nainštalovať v prípade ako tipujete s touto stávkovou spoločnosťou. Ak ešte nie ste rozhodnutý doporučujeme zvoliť aplikácie Tipsport alebo Fortuna. Aplikácia nie je dostupná na Windows Phone a BlackBerry ako aj pri ostatných stávkových mobilných aplikáciách. Môžete využiť mobilný web po otvorení stránky Doxxbetu.

Hodnotenie
4/5