O nás

Sme redakčný tím, ktorý pôsobí na trhu od roku 2020. Poskytujeme informácie o hazardných hrách a naša stránka je primárne určená pre osoby staršie ako 18 rokov. Spolupracujeme so slovenskými stávkovými spoločnosťami ako Tipsport, Fortuna, Niké, Synottip a ďalšie. Tieto partnerstvá nám umožňujú poskytovať najnovšie bonusové kódy, aktuálne kurzy, ponuky alebo jednotlivé promo akcie. Niektoré stávkové spoločnosti nám platia províziu za sprostredkovanie zákazníkov, keď kliknú na naše odkazy alebo vyplnia naše kódy. Od vytvorenia stránky sme neustále v pohybe, snažíme sa čo najviac prispôsobiť používateľom a prinášať inovatívne možnosti.

V dnešnej dobe majú ľudia na Slovensku možnosť tipovať bezpečne a zodpovedne vo viacerých online stávkových kanceláriách. Hlavne na základe tejto skutočnosti sa náš tím rozhodol vytvoriť stránku istavkovekancelarie.sk. Cieľom stránky je priblížiť a zhodnotiť dostupné stávkové kancelárie, ako aj poukázať na dostupné bonusy. Dúfame, že vám naša stránka bude nápomocná v nájdení tej správnej stávkovej kancelárie.

Aby sme si to zhrnuli. Istavkovekancelarie.sk. je stránka, ktorá poskytuje všetky potrebné údaje fanúšikom tipovania skôr, ako sa zaregistrujú v stávkovej kancelárii. Robíme to na základe testovania jednotlivých bookmakerov a sledovania najlepších možných bonusov na trhu. Prostredníctvom nášho affiliate programu sme schopní poskytnúť bonusové kódy. Čo je našim hlavným cieľom? Je to pomôcť používateľom v hľadaní ideálnej stávkovej spoločnosti na Slovensku.

Na našej stránke nájdete okrem toho aj dôležité témy pre nováčikov (ako správne tipovať, fungovanie bonusov a tak ďalej). Skrátka sa snažíme priblížiť čo najviac tém aby ste mali prehľad o dianí v tipovaní a mohli vyhrávať.

Reklamné upozornenia

Na webe Istavkovekancelarie.sk nájdete rekladmu iba na legálne Slovenské stávkové spoločnosti s platnou licenciou od ministerstva financii, tak ako udáva legislatíva hazardu Slovenskej republiky. Kompletný zoznam licencií je dostupný na webe Ministerstva financií. Ak však ktorákoľvek stávková spoločnosť s platnou licenciou vedome porušuje tieto licencie, alebo práva tipujúcich, tak tieto stávkové kancelárie nepropagujeme a vyhýbame sa reklamnej spolupráci. Istavkovekancelarie.sk sú registrovanou značkou. Patria pod spoločnosť Gaming Affiliate Lab.


istavkovekancelarie licencie

Náš redakčný tím

Redakčný tím sa skladá zo štyroch interných členov, ktorí majú na starosti zadávanie a kontrolu obsahu. Ďalej redakcia pozostáva z externých writerov. Tí majú na starosti tvorbu obsahu. Pre portál istavkovekancelarie.sk momentálne píše 5 freelancerov. Odvetie tipovania sa stále posúva. Náš redakčný tím denne sleduje všetky novinky a zmeny, ktoré sa snaží komunikovať jasne a zrozumiteľne. Našim cieľom je, aby ste mali vždy tie najaktuálnejšie informácie naprieč slovenskými stákovými kanceláriami. Máme dôveru všetkých stávkových kancelárii na Slovensku, avšak prioritou pre nás je spokojnosť a dôvera našich čitateľov. Tým sa pravidelne snažíme priniesť všetky aktuálne športové udalosti, kurzy, bonusové ponuky, živý prenosy od spoločnosti ako Tipsport, Doxxbet, Fortuna, Synottip, Niké, Tipos alebo Betring. Celý obsah je zadarmo a to vďaka stávkovým kanceláriam a vám čitateľom, ktorí nás podporujú využívaním exkluzivných bonusových ponúk pre online registrácie.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, alebo spätnú väzbu radi vám ich zodpovieme. Neváhajte nás kontaktovať na emaily redakcia@istavkovekancelarie.sk.