O nás

Cieľom Istavkovekancelarie.sk je poskytnúť najspoľahlivejšie a najkomplexnejšie hodnotenia a nástroje pre správnu voľbu pri stávkovaní. Obsah je zadarmo dostupný a prispôsobený pre všetky vaše zariadenia. S odvetvím športového stávkovania sme spojení mnoho rokov. Samy pravidelne a zodpovedne tipujeme. Zúčastňujeme sa tiperských líg a milujeme šport. V minulosti sme spolupracovali s niekoľkými webmi z odvetvia športu a športového stávkovania na Slovensku aj v zahraničí.

Teraz by sme vám radi priniesli novinky a pomôcky o legálne fungujúcich stávkových kanceláriách v Slovenskej republike. Predstavíme a porovnáme ich propagačné akcie, tak aby ste mohli urobiť vždy správne rozhodnutie než začnete tipovať. Na našej stránke nájdete okrem toho aj dôležité témy pre nováčikov (ako správne tipovať, fungovanie bonusov a tak ďalej). Skrátka sa snažíme priblížiť čo najviac tém aby ste mali prehľad o dianí v tipovaní a mohli vyhrávať.

Naše ciele

Našou víziou je vniesť svetlo do inak nie vždy transparentného odvetvia iGaming alebo športového stávkovania, aby športové stávkovanie a hazardné hry mohli byť zábavné, transparentné a spravodlivé. Chceme zabezpečiť, aby sa naši používatelia lepšie orientovali vo svete iGamingu a poskytli im všetky dôležité informácie o športových stávkach. Transparentnosť je ústrednou súčasťou nášho prístupu k komplexnému a objektívnemu informovaniu našich používateľov. Poskytujeme vám čestné a jasné informácie, ktoré vám pomôžu uzatvárať stávky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim osobným preferenciám, alebo nájsť stávkovú kanceláriu, ktorú ste vždy hľadali, a zároveň vám zaručia maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť.

Náš obsah pripravujú výlučne autori, ktorí sa po mnohých rokoch a desaťročiach v stávkovom priemysle osvedčili ako uznávaní odborníci na šport a športové stávkovanie a s bohatými skúsenosťami a širokým spektrom odborných znalostí poskytujú našim čitateľom aj zložitejšie témy. Približujeme vám svet športových stávok zrozumiteľným a dobre preskúmaným spôsobom.

Spoločnosť istavkovekancelarie

Istavkovekancelarie boli založené v roku 2020 spoločnosťou GAL Group. Vďaka dôvere a loajalite našich čitateľov sa web dostáva do popredia a momentálne patrí medzi najlepšie portály o športovom tipovaní na Slovensku.

Reklamné upozornenia

Na webe Istavkovekancelarie.sk nájdete rekladmu iba na legálne Slovenské stávkové spoločnosti s platnou licenciou od ministerstva financii, tak ako udáva legislatíva hazardu Slovenskej republiky. Kompletný zoznam licencií je dostupný na webe Ministerstva financií. Ak však ktorákoľvek stávková spoločnosť s platnou licenciou vedome porušuje tieto licencie, alebo práva tipujúcich, tak tieto stávkové kancelárie nepropagujeme a vyhýbame sa reklamnej spolupráci. Istavkovekancelarie.sk sú registrovanou značkou. Patria pod spoločnosť GAL GROUP s.r.o..

istavkovekancelarie licencie

Náš redakčný tím

Redakčný tím sa skladá zo štyroch interných členov, ktorí majú na starosti zadávanie a kontrolu obsahu. Ďalej redakcia pozostáva z externých writerov. Tí majú na starosti tvorbu obsahu. Pre portál istavkovekancelarie.sk momentálne píše 5 freelancerov. Odvetie tipovania sa stále posúva. Náš redakčný tím denne sleduje všetky novinky a zmeny, ktoré sa snaží komunikovať jasne a zrozumiteľne. Našim cieľom je, aby ste mali vždy tie najaktuálnejšie informácie naprieč slovenskými stákovými kanceláriami. Máme dôveru všetkých stávkových kancelárii na Slovensku, avšak prioritou pre nás je spokojnosť a dôvera našich čitateľov. Tým sa pravidelne snažíme priniesť všetky aktuálne športové udalosti, kurzy, bonusové ponuky, živý prenosy od spoločnosti ako Tipsport, Doxxbet, Fortuna, Synottip, Niké, Tipos alebo Betring. Celý obsah je zadarmo a to vďaka stávkovým kanceláriam a vám čitateľom, ktorí nás podporujú využívaním exkluzivných bonusových ponúk pre online registrácie.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky, alebo spätnú väzbu radi vám ich zodpovieme. Neváhajte nás kontaktovať na emaily [email protected].

Náš tím

Věk: 46
Oblíbený sport: Futbal, hokej
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: FC Liverpool, St. Louis Blues
Písaním a prácou pre rôzne webové magazíny sa živím už viac než 8 rokov. A konečne sa som sa dostal aj k športu. To je totiž téma, ktorá má zaujíma najviac. Mám široký záber. Súťažne som hrával hokej aj futbal a dodnes si rekreačne s partiou chalanov občas zahráme na zimáku či v telocvični. Takže hokej sledujem a vnímam už celkom dlho. Od našej extraligy, cez najlepšiu súťaž na svete NHL, až po súboje na Majstrovstvách sveta a Olympiáde. Slovenskú „repre“ sledujem už od jej prvých krôčkov na svetovej scéne. Od 1. turnaja MS kategórie C, ktoré sa hrali v Poprade a Spišskej Novej Vsi, či ZOH v Lillehammeri. Prosto, bol som pri všetkých jej úspechoch, ale i pádoch. A čo futbal? Určite som nikdy nebol nejaký virtuóz s kopacou technikou à la Messi, ale v obrane cezo mňa nikto len tak ľahko neprešiel. Mojou najobľúbenejšou súťažou je anglická Premier Legue, ktorej sa primárne venujem aj na našom webe istavkovekancelarie.sk. Ja sám občas tipujem. Vždy si rád vsadím na nejakú z obrovského množstva príležitostí, ktoré dnes stávkové kancelárie dokážu ponúknuť na jeden jediný zápas. Verte mi, stávkovanie dnes a stávkovanie na začiatku 90. rokov, to je „nebe a dudy“. Príležitosti ako „vyhrá favorit, ale s gólom v jeho sieti“, alebo že „v zápase sa presadí náhradník z lavičky“ sú pritom ohodnotené ozaj peknými kurzami. Stačí len hľadať. A samozrejme pritom pozorne sledovať futbalové dianie. Prečo? Pretože bez toho, aby ste tomu venovali aspoň kúsok svojho voľného času, to s vyhrávaním veľmi nepôjde. A s tým vám môžem aj vďaka tomuto projektu aspoň trochu pomôcť. Keď už nič iné, tak aspoň naznačiť smer.
Věk: 33
Oblíbený sport: Futbal
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Liverpool
Moje prvé pokusy písať o športe prišli približne pred desiatimi rokmi, ale športovým fanúšikom som od mala. Písal som futbalový blog, venoval sa tvorbe rôznych štatistík a robil analýzy športových podujatí. Mojim srdcovým športom je futbal, ktorému som sa v mládežníckych rokoch aj aktívne venoval. Zaujímam sa ale o takmer každý druh športu a vďaka tomu sa orientujem od futbalu, hokeju, tenisu až po basketbal, MMA, zimné športy či atletiku. Môj obľúbený klub je FC Liverpool a to od pamätného finále Ligy majstrov z roku 2005. Vo všeobecnosti ale fandím všetkým slovenským športovcom a tímom v ktorých hrajú. V poslednej dobe ma výrazne zaujalo MMA a to najmä organizácia OKTAGON MMA. Turnaje a zápasy, ktoré organizuje si dokážem užiť nielen ako divák ale aj ako tipér. Slovenské stávkové kancelárie pri vypisovaní kurzovej ponuky nemajú možnosť porovnávať si kurzy so svetom. Vďaka tomu sa dajú objaviť zápasy v ktorých kurzy nezodpovedajú reálnym schopnostiam bojovníkov. Ovplyvňujú to aj samotný tipéri, ktorí si často volia podľa sympatií či známosti bojovníka. Po analýze sa mi preto darí objaviť výhodné možnosti na stávku. Ja sám som analytický typ, a preto prihliadam na veľké množstvo faktorov. Štatistiky, tabuľky, forma klubu či hráčov, zranenia alebo náročnosť programu ma ovplyvňujú pri vytvorení analýz. Preto som rád, že stávkové kancelárie ako napríklad Tipsport ponúkajú veľké množstvo údajov a štatistík k zápasom a uľahčujú mi tipovanie.
Věk: 34
Oblíbený sport: Futbal
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: Arsenal

Martin Kožíšek sa venuje športu a športovému stávkovaniu posledných 8 rokov. Jeho špecializácia je naprieč športmi ako je tenis, futbal, hokej ale aj konské dostihy. Martin tvrdí, že stávkovanie by malo byť vždy ako zábava s jasnými pravidlami. Martinovo hlavné moto je stávkovať zodpovedne aj tak si môžete staviť na športovú udalosť a prežiť trošku adrenalínu navyše.

Věk: 26
Oblíbený sport: Hokej
Oblíbená sázková kancelář: Fortuna
Oblíbený tým: Nitra

Naďa sa venuje písaniu už viac ako 7 rokov. Jej zameranie je široké, pričom posledné roky sa začala venovať aj športu. Ako športová redaktorka pokrýva viacero tém vrátane hokeja, tenisu, atletiky, cyklistiky či bojových športov, ktoré vo voľnom čase aj rada sleduje. Okrem toho je aj veľkou fanúšičkou olympijských hier, vďaka ktorým si rozšírila nielen svoje vedomosti o športe, ale aj o tipovaní. V tejto oblasti na vlastnej koži zistila, že kľúčové je mať disciplínu a nerobiť zbytočne unáhlené závery. Každý krok je potrebné niekoľkokrát premyslieť, aby sa riziko z prehry znížilo na minimum. V tomto skvelo pomáha hlavne naštudovanie informácií o danom tíme alebo hráčoch. Platí, že čím viac toho viete, tým lepšie a presnejšie sa dokážete rozhodnúť.

Následne je pre ňu dôležité dať pri tipovaní všetky emócie stranou. Tie do oblasti stávkovania nepatria. A zabúdať netreba ani na to, že raz za čas sa nepošťastí, a to aj vtedy, keď sa veľmi snažíte. Niektoré situácie sa jednoducho nedajú predvídať. Prehry sú však bežnou súčasťou tipovania a treba sa z nich len poučiť.

Medzi obľúbené stávkové kancelárie, ktoré Naďa preferuje, sa radí najmä Fortuna. Tá má podľa nej nielen širokú ponuku rôznych športov, ale tiež viaceré typy stávok, skvelú zákaznícku podporu a praktickú aplikáciu, vďaka ktorej môže tipovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Spolu s Fortunou využíva Naďa aj služby stávkovej kancelárie Doxxbet, ktorá má podľa nej skvelé bonusy pre hráčov a výhodný vernostný program. Naďa pre projekt istavkovekancelarie.sk píše rôzne typy článkov. Prečítať si od nej môžete ako aktuality zo sveta športu, tak aj praktické tipy a návody, ktoré vám zjednodušia stávkovanie.

Oblíbená sázková kancelář: Tipsport

Naši redaktori sú experti na športové odvetvie, teda futbal, hokej, tenis, MMA a ďalšie. V Česku pôsobíme pod doménou sazkovekancelare.cz, na Slovensku nás čitatelia hľadajú na adrese istavkovekancelarie.sk.

Našim klientom prinášame ten najkvalitnejší servis. Nezameriavame sa len na reportovanie o aktuálnej forme TOP svetových športovcov. Snažíme sa prispôsobiť svoje služby stávkarom. Preto okrem diania na ihriskách a štadiónoch venujeme pozornosť aj ponuke stávkových kancelárií.

Sledujeme kurzy na Tipsporte, Chance, Fortune a ďalších kanceláriách a porovnávame ich. Naši čitatelia tak vždy vedia, kde je na danú športovú udalosť najvýhodnejšie si staviť. Vieme vždy ako prví o chystaných akciách stávkových kancelárií, ako sú turnaje, tipovacie súťaže alebo kvízy. A zaujíma nás aj ponuka mimo samotného športového stávkovania. Informujeme o aktualitách v online kasínach a prinášame novinky o bonusoch pre nových aj existujúcich klientov. Každý deň máme pre priaznivcov športového stávkovania nový, čerstvý obsah. Sledujte nás!

Věk: 21
Oblíbený sport: Futbal
Oblíbená sázková kancelář: Fortuna
Oblíbený tým: Arsenal

Futbal je pre mňa šport číslo jeden. Sledujem najmä Premier League. Som fanúšikom Arsenalu Londýn. Rád si však pozriem aj iné súťaže. Už ako ako malý som chodil na futbalové zápasy v mojom meste. Zostalo mi to, a aj preto najradšej sledujem našu Niké ligu. Je mi najbližšia, ako pre fanúšika, tak aj tipéra. Dnes je trend výlučne fandiť klubom, ktoré sledujeme v televízii, a možno ich zápasy ani nikdy neuvidíme naživo. Som zástancom, že si musíme vážiť to čo máme doma. Futbal hrám na amatérskej úrovni.

Okrem toho však rád sledujem aj iné športy. Veľmi ma zaujalo MMA, najmä zápasy organizácie Oktagon. No rád si pozriem aj iné turnaje. V lete sa zaujímam o Tour de France. Sám sa amatérsky venujem cestnej cyklistike už od 16 rokov. Dlhé túry sú moja srdcovka. Baví má vidieť ten progres. Stále je to však len môj koníček.

Stážoval som na pozícii redaktora športového spravodajstva v televízii Markíza. Čiže pričuchol som takmer ku každému športu. Naďalej však ostáva, že favoritom je u mňa futbal. Najradšej naň aj tipujem. Obľubujem vsádzať na góly, ale aj na víťaza zápasu. V minulosti som mal na tikete veľa zápasov, ale s tým som prestal, keďže šanca na výhru je už skôr o náhode. Samozrejme, vždy to musí byť o zábave.

Věk: 31
Oblíbený sport: Hokej
Oblíbená sázková kancelář: Tipsport
Oblíbený tým: HKM Zvolen

Volám sa Tomáš Pajerský a ako športový novinár píšem predovšetkým o futbale v Európe. Bavia ma aj iné športy ako napríklad hokej alebo MMA. Keď je potrebné, napíšem rád aj niečo do našej sekcie casino. O športe píšem 10 rokov. Už úplne prvý žurnalistický projekt, ktorého som bol v roku 2013 súčasťou, pokrýval viacero druhov športov. Pre web istavkovekancelarie.sk prinášam analýzy najmä o futbaloých zápasoch, hokejových stretnutiach a tiež o bojových športoch. Vo futbale som už od útleho detstva priaznivcom anglického Manchestru United a španielskeho Realu Madrid. V hokeji fandím svojmu domácemu tímu HKM Zvolen a v zámorskej NHL tímom Originálnej šestky. A samozrejme, všetkým Slovákom, ktorí v nej hrajú. Vo svojom voľnom čase sa venujem svojej rodine a domácim maznáčikom.

Niekedy ma pri písaní článku alebo analýzy samého prekvapí, aká je široká ponuka kurzov na jednotlivé zápasy či podujatia a koľko rôznych možnosti sa dá tipovať. Presná výška kurzov sa naprieč slovenskými stávkovými kanceláriami zväčša mierne líši, ale viaceré z nich prinášajú unikátne tipovacie možnosti. Niekedy nie je ľahké odhadnúť správny výsledok dopredu, ale čo najlepší prehľad umožňuje podávať veľmi dobre cielené športové stávky.

Ak chcete byť úspešným tipérom, musíte zvážiť niekoľko kritérií. Najdôležitejším predpokladom je maximálna akumulácia aktuálnych informácií. Toto je jediný spôsob, ako najlepšie prekonať kurzové kľúče stávkových kancelárií. V zdravej miere je potrebné pozerať sa aj na dôležité štatistiky. V opačnom prípade sa môže rýchlo stať, že sa stratíte v rozľahlosti dnešných veľmi podrobných štatistických meraní športu a skutočne relevantné fakty potom zmiznú z dohľadu. Okrem toho je dôležité byť disciplinovaný: To zahŕňa vo všeobecnosti sa držať ďalej od svojho obľúbeného klubu a akceptovať, že straty, ktoré niekedy utrpíme, nemožno krátkodobo kompenzovať.