O nás

Sme redakčný tím, ktorý pôsobí na trhu od roku 2020. Poskytujeme informácie o hazardných hrách a naša stránka je primárne určená pre osoby staršie ako 18 rokov. Spolupracujeme so slovenskými stávkovými spoločnosťami ako Tipsport, Fortuna, Niké, Synottip a ďalšie. Tieto partnerstvá nám umožňujú poskytovať najnovšie bonusové kódy, aktuálne kurzy, ponuky alebo jednotlivé promo akcie. Niektoré stávkové spoločnosti nám platia províziu za sprostredkovanie zákazníkov, keď kliknú na naše odkazy alebo vyplnia naše kódy. Od vytvorenia stránky sme neustále v pohybe, snažíme sa čo najviac prispôsobiť používateľom a prinášať inovatívne možnosti.

V dnešnej dobe majú ľudia na Slovensku možnosť tipovať bezpečne a zodpovedne vo viacerých online stávkových kanceláriách. Hlavne na základe tejto skutočnosti sa náš tím rozhodol vytvoriť stránku istavkovekancelarie.sk. Cieľom stránky je priblížiť a zhodnotiť dostupné stávkové kancelárie, ako aj poukázať na dostupné bonusy. Dúfame, že vám naša stránka bude nápomocná v nájdení tej správnej stávkovky.

Aby sme si to zhrnuli. Istavkovekancelarie.sk. je stránka, ktorá poskytuje všetky potrebné údaje fanúšikom tipovania skôr, ako sa zaregistrujú v stávkovej kancelárii. Robíme to na základe testovania jednotlivých bookmakerov a sledovania najlepších možných bonusov na trhu. Prostredníctvom nášho affiliate programu sme schopní poskytnúť bonusové kódy. Čo je našim hlavným cieľom? Je to pomôcť používateľom v hľadaní ideálnej stávkovej spoločnosti na Slovensku.

Na našej stránke nájdete okrem toho aj dôležité témy pre nováčikov (ako správne tipovať, fungovanie bonusov a tak ďalej). Skrátka sa snažíme priblížiť čo najviac tém aby ste prehľad o dianí v tipovaní a mohli vyhrávať.