Oktagon 31 MMA live stream živý prenos

Vychutnajte si Oktagon MMA 31 živý prenos zadarmo. Nenechajte si ujsť atraktívne súboje MMA udalosti Oktagon 31, ktorá sa uskutoční v sobotu 26. februára 2022 v O2 aréne v Prahe. O atraktívne zápasy nebude núdza a po prvýkrát v histórii Oktagonu uvidíte dve titulové bitky v jeden večer. Sledujte udalosť Oktagon 31 živý prenos na TV Tipsport bez poplatkov, stačí, ak sa zaregistrujete. Okrem toho vás Tipsport odmení akčným bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 19. Augusta

Oktagon MMA živý přenos

Oktagon MMA živý prenos je späť. Fanúšikovia a priaznivci zmiešaných bojových umení sa dočkali. Organizácia Oktagon pokračuje v sérii večerov zápasníkov a na programe je udalosť Oktagon 31 MMA, ktorá sa uskutoční 26. februára 2022 v O2 aréne v Prahe. O atraktívne zápasy nebude núdza. Prvýkrát v histórii Oktagonu diváci uvidia dva titulové zápasy v jeden večer. Nepremeškajte možnosť vychutnať si živý prenos z pohodlia domova, stačí, ak sa zaregistrujete do Tipsportu a môžete sledovať TV Tipsport 7 dní zadarmo.

Oktagon 31 MMA živý prenos

Očakávame poriadne nabité zápasy a hlad po víťazstvách u jednotlivých bojovníkov. V článku sme sa podrobnejšie zamerali na zápasníkov, ktorí sa proti sebe postavia o titul v ľahkej váhe a o titul v strednej váhe. Okrem toho prinášame aj kompletný program s kartou zápasov a stávkové kurzy. Ak nechcete premeškať ani jeden MMA zápas, prihláste sa do Tipsportu a vychutnajte si živé prenosy na TV Tipsport. • Událost: Oktagon 31
 • Místo: O2 Aréna, Praha
 • Čas: Sobota, 31. 02. 2022, 18:00
Zápas Oktagon 31 (26. februára 2022)Plánovaný začiatok
Samuel Krištofič (SVK) vs Patrik Kincl (CZE)okolo 23:30
Ronald Paradeiser (SVK) vs Losene Keita (BEL)okolo 22:30
Zdeněk Polívka (CZE) vs Alex Lohoré (FRA)okolo 21:30
Andrej Kalašnik (CZE) vs Arthur Karavaev (RUS)okolo 20:30
Lucie Pudilová (CZE) vs Priscila De Souza (BRA)okolo 19:30
Daniel Toledo (ESP) vs Jorick Montagnac (FRA)okolo 19:00
Vlasto Čepo (SVK) vs Alexandre Silva (BRA)okolo 18:30
Jakub Bahník (CZE) vs Jay Cucciniello (GBR)okolo 19:30
Jakub Běle (CZE) vs Naglis Kanišauskas (LIT)okolo 19:00
Denis Farkaš (SVK) vs Max Handanagić (CZE)okolo 18:30
Michal Nepraš (CZE) vs Daniel Bažant (CRO)okolo 18:00

Vyberte si sekciu Oktagonu 31

 • Oktagon 31 kurzy
 • Oktagon 31 program
 • Zápas Krištofič vs Kincl
 • Zápas Paradeiser vs Keita
 • Oktagon 31 ďalšie zápasy
 • Prize money pre víťaza
 • Oktagon história
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 31 kurzy

  V nasledujúcej sekcii sa zameriame na Oktagon 31 kurzy, pretože stávkové kancelárie si nemohli nechať ujsť tieto atraktívne zápasy. Okrem tipovania na víťaza zápasu môžete v kurzovej ponuke nájsť stávky na počet začatých kôl v zápase, stávky na to, či zápas skončí KO, submisiou alebo technickým rozhodnutím, ale aj na neobvyklú stávku, či zápas skončí do 90 sekúnd od začiatku 1. kola.

  Oktagon 31 kurzy

  Keď sa na portáli Tipsport pozrieme na hlavný duel celého večera Krištofič vs Kincl, vidíme, že uzavreté stávky na víťazstvo Kincla sa vyšplhali až na hodnotu 28 035 €. Na úradujúceho držiteľa opasku strednej váhy Krištofiča sú stávky oveľa nižšie a pohybujú sa v hodnote 6 436 €. Favoritom na zisk titulu v ľahkej váhe je Keita, na ktorého sa stávky zastavili na hodnote 31 631 €. O čosi skúsenejšiemu Paradeiserovi veria tipéri so stávkami v hodnote 4 658 €. Pridajte sa aj vy do komunity tipérov. Za registráciu v Tipsporte vás táto stávková kancelária odmení akčným bonusom 20 € na prvé stavky bez rizika a nutnosti prvého vkladu.

  Zápas turnaja Oktagon 31Kurz TipsportKurz FortunaTrieda
  Samuel Krištofič (SVK) vs Patrik Kincl (CZE)4.04 vs 1.204.34 vs 1.20middleweight
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Losene Keita (BEL)2.19 vs 1.602.18 vs 1.62lightweight
  Zdeněk Polívka (CZE) vs Alex Lohoré (FRA)1.60 vs 2.221.62 vs 2.18middleweight
  Andrej Kalašnik (CZE) vs Arthur Karavaev (RUS)2.29 vs 1.552.32 vs 1.55welterweight
  Lucie Pudilová (CZE) vs Priscila De Souza (BRA)1.13 vs 5.101.13 vs 5.25bantamweight
  Daniel Toledo (ESP) vs Jorick Montagnac (FRA)2.11 vs 1.651.67 vs 2.10 light heavyweight
  Vlasto Čepo (SVK) vs Alexandre Silva (BRA)1.33 vs 3.041.25 vs 3.63middleweight
  Jakub Bahník (CZE) vs Jay Cucciniello (GBR)1.45 vs 2.551.45 vs 2.59lightweight
  Jakub Běle (CZE) vs Naglis Kanišauskas (LIT)1.75 vs 1.961.70 vs 2.05middleweight
  Denis Farkaš (SVK) vs Max Handanagić (CZE)2.19 vs 1.602.05 vs 1.70welterweight
  Michal Nepraš (CZE) vs Daniel Bažant (CRO)1.96 vs 1.751.97 vs 1.76lightweight

  ✓ Kurzy sú orientačné, môžu sa mierne líšiť.

  Oktagon 31 program

  Oktagon 31 program bude poriadne nabitý. V hlavnej karte uvidíte 5 zápasov a v prelimsoch 6 zápasov. Dokopy na vás čaká 11 MMA súbojov. Prvýkrát v histórii Oktagonu sa môžete tešiť na dva titulové zápasy. Hlavným duelom večera je súboj slovenského bojovníka Samuel Krištofiča s českým bojovníkom Patrikom Kinclom o titul v strednej váhe, ktorý začne o 23.10 hod. Súboju bude predchádzať boj o titul v ľahkej váhe, v ktorom proti sebe nastúpia slovenský bojovník Ronald Paradeiser a jeho holandský protivník Losene Keita.

  V hlavnej karte uvidíte aj ženský duel, v ktorom si zmerajú sily česká bojovníčka Lucia Pudilová a brázílska bojovníčka Priscila De Souza. V prelims zápasoch uvidíte 3 zápasy v ľahkej váhe, 2 duely v stredne ťažkej váhe a 1 zápas vo welterovej váhe. Začiatok večera je naplánovaný o 18.00 hod. v O2 aréne v Prahe. Spestrite si súboje stávkami na svojich favoritov a vychutnajte si sledovanie živého prenosu Oktagon 31 MMA cez TV Tipsport zadarmo.

  Zápas Krištofič vs Kincl

  Priblížme si obidvoch hlavných aktérov súboja večera. Slovenský 33-ročný bojovník Samuel ,,Pirát” Krištofič je dlhoročným členom organizácie Oktagon. Počas udalosti Oktagon 26 si poradil s bojovníkom Naruszczkom a získal titul v strednej váhe. Teraz ho bude obhajovať. V 18 zápasoch dokázal vyhrať 15-krát, 5-krát ukončil duel submisiou, 6-krát zvíťazil na body a 5-krát KO resp. TKO.

  Zápas Krištofič vs Kincl

  Zraneného Karlosa Vémolu, ktorý sa mal postaviť proti ,,pirátovi” nahradil český ostrieľaný bojovník Patrik ,,The Inspector” Kincl. Tento 32-ročný zápasník pôsobil aj v poľskej organizácii KSW a má bilanciu 24 víťazstiev a 10 prehier. V 12 prípadoch svojho súpera ukončil spôsobom KO/TKO a 6- krát submisiou. Bojovník sa na tlačovke nechal počuť, že si jasne ide po víťazstvo a chce sa stať novým kráľom Oktagonu v strednej váhe.

  Myslíme si, že zápas vyhrá Samuel ,,Pirát” Krištofič, pretože je komplexnejším bojovníkom. Zápas však bude vyrovnaný, viac sa bude bojovať na nohách ako na zemi, lebo obidvaja zápasníci preferujú údery zo stoja.

  Tip na vítěze
  Zápas Krištofič vs Kincl
  4.04 vs 1.20

  Zápas Paradeiser vs Keita

  Ostro sledovaný bude aj duel o šampióna v ľahkej váhe. Slovenský 24-ročný bojovník Ronald ,,Rony” Paradeiser sa bude snažiť získať dočasný titul a následne vyzvať Buchingera. Momentálne má na svojom konte z 21 zápasov 13 výhier, z čoho vyhral 7-krát KO/TKO, 3-krát submisiou a 3-krát na body. Rony využíva svoju výšku na to, aby si dokázal udržať súperov od tela. Viac sa zameriava na boj na nohách ako na zemi, ale postupne sa z neho stáva komplexný bojovník.

  Zápas Paradeiser vs Keita

  Na druhej strane ringu nastúpi 24-ročný bojovník Losene ,,Čierny panter” Keita, ktorý sa už v Oktagone predviedol. Naposledy na galavečeri Oktagon 29 zničil Karola Ryšavého. Keita je v Oktagone stále nováčikom, keďže doposiaľ zápasil len 5-krát, avšak ani raz neprehral. Bojovník s africkými koreňmi využíva najmä svoju výbušnosť a rýchlosť.

  Stávkové kancelárie a tipéri veria holandskému bojovníkovi, avšak my si myslíme, že Paradeisera sa prejavia skúsenosti a dokáže zvíťaziť.

  Tip na vítěze
  Zápas Paradeiser vs Keita
  2.19 vs 1.60

  Oktagon 31 ďalšie zápasy

  Okrem hlavných titulových zápasov si diváci prídu na svoje aj v ďalších 9 zápasoch. V hlavnej karte uvidíte ženský duel českej bojovníčky Lucie ,,Bullet” Pudilovej, ktorá v 19 zápasoch zvíťazila 12-krát. Jej protivníčkou bude brazílska zápasníčka Priscila ,,The Killa” de Souza, ktorá svoje súperky ukončuje submisiou. Aktuálne má bilanciu 12 výhier z 22 zápasov. V prelims zápasoch uvidíte Vlasta Čepa, ktorý sa postaví proti brazílskemu KO bojovníkovi Alexandrovi Silvovi. V dobrej forme je aj Čech Zdenek Polívka, ktorý si zmeria sily s francúzskym bojovníkom Alexom Lohoré.

  Oktagon 31 ďalšie zápasy

  Často kladené otázky

  Je možné sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Samozrejme, ponúkame vám sledovanie udalosti Oktagon online zadarmo na TV Tipsport. Stačí, ak v priebehu 30 dní uzatvoríte tiket v hodnote celkovo 1.20 € a okrem turnaja Oktagon môžete sledovať aj tisícky ďalších športových streamov.

  Kedy a kde sa koná udalosť Oktagon 31?

  Udalosť Oktagon 31 MMA sa uskutoční v sobotu 26. februára 2022 o 18.00 hod v O2 aréne v Prahe.

  Je možné sledovať Oktagon live stream zadarmo?

  Online live stream udalosti Oktagon môžete sledovať cez TV Tipsport. Stačí, ak sa zaregistrujete a 7 dní máte živé prenosy zadarmo. Ak chcete mať prístup ku živým prenosom na TV Tipsport celý mesiac zadarmo, stačí, ak uzatvoríte aspoň 1 tiket v hodnote 1,20 €.

  Kde môžem sledovať Oktagon 31 živý prenos?

  TV Tipsport je platformou bez poplatku, ktorú by sme volili my. Ak si však chcete priplatiť, PPV členstvo na Oktagon.TV na jeden turnaj stojí 10 €. V deň konania akcie je to 13 €.

  Je možné sledovať Oktagon 31 na mobile?

  Oktagon 31 môžete na mobile bez problémov sledovať prostredníctvom TV Tipsport, či TV Oktagon. Stačí mať prístup k internetu a typ telefónu, ktorý to povoľuje.

  Na čo sa dá pri zápasoch Oktagonu tipovať?

  Tipovať sa dnes dá na víťaza zápasu, či rôzne alternatívne stávky. Na tiket môžete zvoliť napríklad, v ktorom kole sa skončí zápas alebo akým spôsobom víťaz ukončí svojho súpera. Odporúčame sa pozrieť na kurzovú ponuku stávkovej kancelárie Tipsport a vybrať si svoj tip.

  Budú k dispozícii záznamy zápasov Oktagonu zadarmo?

  Po skončení turnaja organizátori pridajú všetky, respektíve väčšinu zápasov na YouTube kanál Oktagonu. Iným variantom, kde nájdete všetky zápasy, je aplikácia Oktagon, ktorú si zadarmo stiahnete na App Store alebo Google Play Store.

  Kto sa pobije o titul na udalosti Oktagon 31?

  Prvýkrát v histórii Oktagonu sa za jeden večer odohrajú dva zápasy o titul. Pred hlavným duelom sa o titul v ľahkej váhe pobijú bojovníci Paradeiser a Keita. Celú udalosť Oktagon 31 ukončí zápas o titul v strednej váhe, kde proti sebe nastúpia Krištofič a Kincl.

  Vychutnajte si Oktagon MMA 31 živý prenos zadarmo. Nenechajte si ujsť atraktívne súboje MMA udalosti Oktagon 31, ktorá sa uskutoční v sobotu 26. februára 2022 v O2 aréne v Prahe. O atraktívne zápasy nebude núdza a po prvýkrát v histórii Oktagonu uvidíte dve titulové bitky v jeden večer. Sledujte udalosť Oktagon 31 živý prenos na TV Tipsport bez poplatkov, stačí, ak sa zaregistrujete. Okrem toho vás Tipsport odmení akčným bonusom 20 € na prvé stávky bez rizika.

  Mohlo by vás zaujímať

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Pýtate sa, kde sa dá pozerať liga majstrov online? Alebo vás zaujíma, za…

  Live tipovanie

  Live tipovanie patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…

  Tipovanie cez mobil

  Novodobým trendom je tipovanie cez mobil. Smartfóny hýbu svetom a s ich pomocou je tipovanie oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Už nemusíte zbytočne chodiť na pobočku,…