Tipos pobočky


Tipos pobočky môžeme nájsť po takmer celom Slovensku. Zaujímavosťou však je, že všetky tieto pobočky sú určené pre lotériovú spoločnosť Tipos, nie pre Tipos športové stávky. To v praxi znamená, že stávková kancelária Tipos funguje iba online alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie. Ak by ste však chceli Tipos pobočky navštíviť kvôli príjmu stávok pre lotériové hry, dopredu si zistite, kde sa nachádzajú a aké majú otváracie hodiny.

Tipos pobočky

Pobočky Tipos

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní sú vo väčšine prípadov rovnaké. Predajné miesta sú zvyčajne otvorené od 09:00 do 21:00. Herne sú otvorené 24 hodín denne. Výnimkou je nutná technická prestávka v pondelok v skorých ranných hodinách. eKlub Keno je k dispozícii od pondelka do nedele v čase od 5:00 do 23:50 hodiny. V herniach môžu hráči hrať rôzne hry, ako sú napríklad eBingo, eŽreby, eCasino (Výherné prístroje, Stolové hry, Kartové hry, Hry, Video Poker, Texas Holdem,Turnaje). Tipos registrácia nie je na pobočkách možná. Urobiť ju však môžete online z pohodlia svojho domova. Tipos športové stávky nemá žiadne kamenné predajne. Na hranie preto budete musieť využiť webové rozhranie Tipos, prípadne existuje aj Tipos aplikácia. Uzatváranie príjmu stávok pre hry sa uskutočňuje v nasledovných hodinách a časoch:

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní

HryČas
Číselné hry4:00 – 5:00
Tipkurz4:00 – 6:30
Keno1017:45 (pondelok, utorok, štvrtok, sobota)
LOTO, LOTO 5 z 35, Keno1017:30 (streda)
Euromilióny, Keno1017:45 (piatok)
LOTO, LOTO 5 z 35, Keno1017:30 (nedeľa)

Pobočky Tipos otváracie hodiny počas sviatkov

Pobočky Tipos majú počas sviatkov, ako sú napríklad Vianoce či Veľká noc, zvyčajne odlišné otváracie hodiny. Ak by ste v tomto období chceli pobočky navštíviť a využiť napríklad Tipos bonus, budete si musieť informáciu o otvorení overiť. Urobiť tak môžete kontaktovaním infolinky Tipos prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Pobočky Tipos otváracie hodiny počas sviatkov

Tipos kontakt

Tipos má k dispozícii online podporu, ktorú môžete kontaktovať pomocou telefónneho čísla alebo e-mailu. Informovať sa môžete ako o otváracich hodinách, tak aj o ďalších dôležitých veciach, ako sú napríklad Tipos free spiny a ich využitie či podmienky spojené s rôznymi promo akciami. Ak sa rozhodnete kontaktovať Tipos, môžete využiť tieto kontaktné údaje:

Spôsob kontaktovaniaE-mail/číslo
Infolinka18177, 18277 (z celej SR) (online v čase od 7:00 do 22:00)
Telefón+421 2 59419 111
E-mailnfo@tipos.sk – (všeobecné informácie) tipos@tipos.sk
AdresaTIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., Brečtanová 1, P. O. Box 43 830 07, Bratislava 37

Často kladené otázky

Na čo sú určené Tipos pobočky?

Na Tipos pobočkách môžete uzatvárať príjem stávok pre lotériové hry KENO 10, LOTO, LOTO 5 z 35, Euromilióny alebo Eurojackpot. Tipos nemá svoje vlastné pobočky na športové stávky. Na stávkovanie môžete využiť webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu. Web aj aplikácia umožňujú okrem stávkovania aj registráciu a vytvorenie plnohodnotného účtu.

Kde sa nachádzajú Tipos pobočky?

Tipos pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku. Adresu vami zvolenej pobočky a bližšie informácie môžete zistiť priamo na oficiálnej webovej stránke Tipos. Stávková kancelária si pripravila prehľadnú mapu, ktorá hľadanie pobočiek uľahčuje.

Umožňujú Tipos pobočky výber výhry a uskutočnenie vkladu?

Pobočky Tipos neumožňujú výber výhry ani uskutočnenie vkladu. Výplata peňazí sa uskutočňuje prevodom na bankový účet. Vklad zas môžete urobiť prostredníctvom webového rozhrania alebo mobilnej aplikácie.