Tipos pobočky


Tipos pobočky môžeme nájsť po takmer celom Slovensku. Zaujímavosťou však je, že sú určené len pre lotériovú spoločnosť Tipos. Nie pre Tipos športové stávky. To znamená, že stávková kancelária funguje iba online. Chcete navštíviť Tipos pobočky? V tomto článku vám prinášame informácie o tom, kde sa nachádzajú, aké služby poskytujú a aké sú ich otváracie hodiny.

Tipos pobočky

Pobočky Tipos

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Synottip pobočky
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní sú vo väčšine prípadov rovnaké. Predajné miesta sú zvyčajne otvorené od 09:00 do 21:00. Herne sú otvorené 24 hodín denne. Výnimkou je nutná technická prestávka v pondelok v skorých ranných hodinách. Tipos pobočky určené pre športové stávky na Slovensku nenájdete. Na hranie preto budete musieť využiť webové rozhranie Tipos. Prípadne existuje aj Tipos aplikácia. Uzatváranie príjmu stávok pre hry sa uskutočňuje v nasledovných hodinách a časoch:

Otváracie hodiny Tipos pobočiek a herní

Hry Čas
Číselné hry 4:00 – 5:00
Tipkurz 4:00 – 6:30
Keno10 17:45 (pondelok, utorok, štvrtok, sobota)
LOTO, LOTO 5 z 35, Keno10 17:30 (streda)
Euromilióny, Keno10 17:45 (piatok)
LOTO, LOTO 5 z 35, Keno10 17:30 (nedeľa)

Pobočky Tipos otváracie hodiny počas sviatkov

Pobočky Tipos majú počas sviatkov, ako sú napríklad Vianoce či Veľká noc, zvyčajne odlišné otváracie hodiny. Ak by ste v tomto období chceli pobočky navštíviť a využiť napríklad Tipos bonus, budete si musieť informáciu o otvorení overiť. Urobiť tak môžete kontaktovaním infolinky Tipos prostredníctvom telefónu alebo e-mailu.

Pobočky Tipos otváracie hodiny počas sviatkov

Tipos kontakt

Tipos kontakt je uvedený ako nižšie v prehľadnej tabuľke, tak aj priamo na webe Tipos. Stávková kancelária má k dispozícii online podporu, ktorú môžete kontaktovať pomocou telefónneho čísla alebo e-mailu. Informovať sa môžete o otváracich hodinách. Prípadne o ďalších dôležitých veciach, ako sú napríklad Tipos free spiny a ich využitie. Či podmienky spojené s rôznymi promo akciami. Ak sa rozhodnete kontaktovať Tipos, môžete využiť tieto kontaktné údaje:

Pobočky Tipos

Spôsob kontaktovania E-mail/číslo
Infolinka 18177, 18277 (z celej SR) (online v čase od 7:00 do 22:00)
Telefón +421 2 59419 111
E-mail [email protected] – (všeobecné informácie) [email protected]
Adresa TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., Brečtanová 1, P. O. Box 43 830 07, Bratislava 37

Často kladené otázky

Na čo sú určené Tipos pobočky?

Na Tipos pobočkách môžete uzatvárať príjem stávok pre lotériové hry KENO 10. Prípadne pre hry LOTO, LOTO 5 z 35, Euromilióny alebo Eurojackpot. Tipos nemá svoje vlastné pobočky na športové stávky. Na stávkovanie môžete využiť webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu. Web aj aplikácia umožňujú okrem stávkovania aj registráciu a vytvorenie plnohodnotného účtu.

Kde sa nachádzajú Tipos pobočky?

Tipos pobočky sa nachádzajú po celom Slovensku. Adresu vami zvolenej pobočky a bližšie informácie môžete zistiť priamo na oficiálnej webovej stránke Tipos. Stávková kancelária si pripravila prehľadnú mapu, ktorá vám hľadanie uľahčí a urýchli.

Umožňujú Tipos pobočky výber výhry a uskutočnenie vkladu?

Pobočky Tipos neumožňujú výber výhry ani uskutočnenie vkladu. Výplata peňazí sa robí prevodom na bankový účet. Vklad zas môžete urobiť prostredníctvom webového rozhrania alebo mobilnej aplikácie.