Tipos je národná lotériová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1992. Jej stopercentným akcionárom je Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Tipos prevádzkuje najmä číselné lotérie a internetové hry. Okrem toho má však aj kasíno a žreby plné zaujímavých výhier.
Hlavnou úlohou Tipos je podporovať dobročinné projekty zo športovej, kultúrnej a sociálnej oblasti. Finančné zdroje, ktoré na to využíva, získava z prevádzkovania číselných lotérií, kurzových stávok, internetových hier a predaja stieracích žrebov.

Národná lotériová spoločnosť Tipos začínala s kamennými pobočkami, ktoré fungujú dodnes. Nachádzajú sa po takmer celom Slovensku a poskytujú rôzne služby, ako napríklad uzatváranie stávok pre lotériové hry KENO 10. Neskôr sa spoločnosť rozšírila aj do online priestoru, kde najprv prevádzkovala len webové rozhranie. Neskôr k nemu však pridala aj praktickú mobilnú aplikáciu.

Kurzové stávky Tiposbet

Rovnako ako iné stávkové kancelárie, aj Tipos poskytuje možnosť staviť si na svoj obľúbený športový tím. Má na to vyhradenú špeciálnu sekciu Tiposbet, v rámci ktorej sú k dispozícii rôzne typy športov vrátane futbalu, hokeja, tenisu, basketbalu, hádzanej, volejbalu, amerického futbalu, formuly či bojových športov. Následne nechýbajú ani menej populárne športy, ako sú pozemný hokej, snooker, šípky, stolný tenis, squash či rugby. Samozrejmosťou sú aj špeciálne stávky na prezidentské či parlamentné voľby alebo na filmové ocenenia BAFTA či Oscar.

Prehľadná mobilná aplikácia od Tipos

Stávková kancelária Tipos má prehľadnú mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android, iOS a HarmonyOS. Po stiahnutí poskytuje rovnaké funkcie ako webové rozhranie. To znamená všetky hry a jackpoty Tiposu, kontrolu tiketu podaného v kamennej predajni, prípravu tiketu s vlastnými číslami alebo náhodnými tipmi, športové stávky a zábavu v kasíne. Stiahnutie, rovnako ako aj používanie aplikácie je rýchle a jednoduché. Plus, veľkou výhodou je aj to, že umožňuje využívať služby lotérie kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Zaujímavé uvítacie bonusy

Nových hráčov čakajú v Tipose zaujímavé uvítacie bonusy. Tie majú rôzne podmienky, preto si ich dopredu nezabudnite naštudovať, aby ste náhodou neprišli o nárok na ne. Spravidla si stačí vytvoriť plnohodnotný účet a v určitom časovom rozmedzí spraviť prvý vklad. Tipos má taktiež bonusy pre existujúcich hráčov. Tie bývajú zvyčajne časovo ohraničené a majú presne dané podmienky, ktoré je nutné dodržať.

Ďalšie výhody stávkovej kancelárie Tipos

Tipos poskytuje hráčom množstvo ďalších benefitov. K nim sa radia napríklad výherné žreby. Zaobstarať si môžete SMS žreby, klasické stieracie žreby, prípadne eŽreby, vďaka ktorým môžete vyhrávať okamžite. Ďalej nechýba ani Tipos TV, prostredníctvom ktorej si môžete pozrieť napríklad zostrihy zo žrebovaní. Najväčšie výhody lotériovej spoločnosti Tipos uvádzame nižšie v tabuľke.

Najväčšie výhody stávkovej kancelárie Tipos
Široká ponuka kurzových možností
Aplikácia pre Android, iOS aj HarmonyOS
Rôzne typy žrebov
Kamenné pobočky

Tipos aplikácia

Tipos aplikácia je praktickým riešením pre každého, kto chce stávkovať cez mobil. Charakteristická je tým, že je prehľadná a má všetky základné funkcie, s ktorými…

Tipos registrácia

Tipos registrácia predstavuje jednoduchý a rýchly proces vytvorenia účtu v stávkovej kancelárii Tipos. Celá registrácia je bez väčších problémov a zvládne ju aj začiatočník. Dôležité…

Tipos bonus

Tipos bonus 10 € platí len pre nové registrácie. V porovaní s konkurenciou je bonus za registráciu podpriemerný. V očiach tipérov je stávková kancelária...

Tipos pobočky

Tipos pobočky môžeme nájsť po takmer celom Slovensku. Zaujímavosťou však je, že sú určené len pre lotériovú spoločnosť Tipos. Nie pre Tipos športové stávky. To…