Stávkovanie podľa zverokruhu. Najšťastnejšie dni na to si staviť


Patríte k tým, ktorí pravidelne čítajú horoskopy a riadia sa radami spojenými s ich znamením? V tom prípade s veľkou pravdepodobnosťou rozmýšľate nad tým, aké šťastie máte z tohto pohľadu v stávkovaní. Ak sa to chcete dozvedieť, prečítajte si tento článok, v ktorom sme si pripravili všetky dôležité informácie o jednotlivých znameniach. Plus, nevynechali sme ani zoznam tých, ktoré vyhrávajú najviac a naopak, najmenej.

Stávkovanie podľa zverokruhu

Raci majú šťastie v pondelky

Raci sú charakteristickí tým, že sa chcú cítiť bezpečne v každej oblasti svojho života vrátane tej finančnej. Práve preto skúšajú svoje šťastie aj v stávkovaní. Ak ste toto znamenie a premýšľate, kedy je dobré urobiť finančné rozhodnutia, ideálny je pondelok. Počas prvého dňa v týždni majú Raky svoj osud pevne v rukách, preto vedia spraviť tie najlepšie rozhodnutia.

Raci majú šťastie v pondelky

Váhy milujú pondelky

Váhy majú vyváženú povahu, ktorá im dovoľuje robiť premyslené kroky a dosiahnuť tak všetky svoje ciele. Sú však výrazne ovplyvnené energiami planét, preto je pre tie najlepšie výsledky dôležité sledovať ich postavenie. Vo všeobecnosti však môžeme povedať, že najlepším dňom na stávkovanie je pre Váhy pondelok. Počas prvého dňa v týždni majú veľa energie z víkendu, ktorú dokážu zamerať na správne rozhodnutia.

Váhy milujú pondelky

Najšťastnejší deň pre Barana je utorok

Baran je veľmi súťaživé znamenie, ktoré rado skúša nové veci. S jednotlivými rozhodnutiami sa však netreba unáhliť. Ak si plánujete staviť, vhodným dňom je utorok, kedy vám vesmír pomôže realizovať aj tie najodvážnejšie plány. Naopak, väčším investíciám by ste sa mali vyhýbať v stredy a štvrtky. Tieto dni sú vhodné skôr na plánovanie finančných operácií a money management v tipovaní.

Najšťastnejší deň pre Barana je utorok

Škorpióny sú šťastné v utorky

Škorpióny milujú rozmanitosť a neznášajú rutinu. Musia byť neustále v pohybe a každý deň sa snažia skúšať niečo nové. Ak je medzi týmito novinkami aj tipovanie cez mobil či web, mali by sa naň zamerať v utorok. Presným opakom je nedeľa a pondelok, počas ktorých je dobré premýšľať nad novými projektami a plánovať svoje ďalšie kroky.

Škorpióny sú šťastné v utorky

Býci by si mali posvietiť na stredu

Pre Býkov nie je nič dôležitejšie ako stabilita. Ak ju chcú mať aj pri finančných rozhodnutiach, robiť by ich mali v strede týždňa. Počas tohto dňa sú na vrchole svojich síl. Tie môžu investovať aj do dlhšieho premýšľania nad tým, aké kroky podniknú.

Býci by si mali posvietiť na stredu

Kozorožci milujú štvrtky

Praktickí Kozorožci pozerajú na svet realisticky, vďaka čomu si dokážu poradiť s akýmikoľvek problémami. Zároveň sa vyhýbajú príliš idealizovaným očakávaniam, čo je v prípade hazardných hier kľúčové. Najpriaznivejším dňom, počas ktorého môžu využiť svoje taktické argumenty a tipovacie stratégie v oblasti financií, je rozhodne štvrtok. Druhá polovica týždňa je pre Kozorožcov plná energie a vysokej efektivity. Ľahko sa tak dokážu vyhnúť zbytočným chybám.

Kozorožci milujú štvrtky

Pre Vodnárov je najšťastnejším dňom štvrtok

Vodnári sú charakteristickí častými zmenami nálad a impulzívnosťou, čo v rámci hazardu nie je úplne najlepšou kombináciou. Práve preto je dôležité vybrať správny deň, kedy im bude priať šťastie. Týmto dňom je štvrtok, ktorý je ideálny aj na ďalšie finančné operácie. Naopak pondelok, piatok a nedeľa sú vhodné skôr na rôzne kreatívne projekty a dokončenie všetkých rozpracovaných úloh.

Pre Vodnárov je najšťastnejším dňom štvrtok

Levy majú najradšej piatok

Levy sú výrazne ovplyvnené planétami a ich postavením. Práve preto mnohí odporúčajú, aby v rámci hazardných hier venovali pozornosť svojim šťastným dňom. K nim sa radí piatok, počas ktorého sa toto znamenie dokáže efektívne vyrovnať aj s ťažšími úlohami. Pomerne veľa šťastia však prinášajú aj utorok a streda. A presný opak platí pre pondelok a štvrtok.

Levy majú najradšej piatok

Blížencom vládne sobota

Blíženci milujú plánovať a majú vždy presnú predstavu o tom, čo a ako chcú spraviť. Ešte predtým, ako však tak urobia, by mali poznať svoj šťastný deň, ktorým je podľa astrológov sobota. Tá je pokojná a pomalšia, vďaka čomu Blížencom umožňuje načúvať svoju intuíciu a vyhnúť sa tak zbytočným rizikám.

Blížencom vládne sobota

Rybám sa pošťastí v sobotu

Ryby sú tajomné a citlivé znamenie zverokruhu, ktoré sa vie veľmi ľahko prispôsobiť rôznym situáciám. V rámci hazardných hier im praje šťastie najmä v soboty, kedy viac načúvajú svojej intuícii. Ďalšie dni v týždni, a to hlavne nedeľa, utorok a streda, sú zas určené na rozvíjanie kreativity, zábavu a koníčky. V tomto čase by sa mali Ryby vyhýbať väčším finančným rozhodnutiam.

Rybám sa pošťastí v sobotu

Pannám praje nedeľa

Vyrovnané Panny, ktoré milujú plánovanie, poriadok a organizáciu, si svoje šťastie v hazarde uchmatnú v nedeľu. Posledný deň v týždni im poskytne dostatok pokoja a energie na to, aby získali objektívny pohľad na svoje rozhodnutia. Presným opakom sú štvrtky a piatky. Tieto dni by sa mali Panny zameriavať na svoj bežný každodenný program.

Pannám praje nedeľa

Pre Strelcov je osudová nedeľa

Strelci sú nepokojné znamenia, ktoré dokážu prechádzať z jednej aktivity na druhú hneď ako sa začnú nudiť. Ich neustále nutkanie niečo robiť je v rámci hazardu mierne riskantné. Keď ho ale vedia ovládať, môže im byť v niektorých smeroch nápomocné. Pre Strelcov je kľúčové vhodné rozvrhnutie času. Najpriaznivejším dňom na podávanie stávok, ako sú napríklad live stávky, je pre nich nedeľa. Koniec týždňa predstavuje skvelý čas na dôležité a premyslené rozhodnutia, ktoré vedia priniesť množstvo skvelých výsledkov.

Pre Strelcov je osudová nedeľa

Ktoré znamenia majú najväčšie šťastie v hre?

Najväčšie šťastie v hre majú pokojné Ryby, ktoré si vedia svoje rozhodnutie dobre premyslieť a nerobia zbytočne unáhlené závery. Po nich nasledujú cieľavedomí Blíženci a vyrovnané Panny. Nižšie v tabuľke uvádzame všetky znamenia s podielom výhercov.

Znamenie zverokruhu Podiel výhercov medzi znamenia
Ryby 11,60%
Blíženci 9,90%
Panna 8,90%
Vodnár 8,50%
Škorpión 8,50%
Býk 8,50%
Rak 8,20%
Lev 7,70%
Váhy 7,70%
Kozorožec 7,70%
Baran 7,50%
Strelec 6,00%

Znamenia, ktoré vyhrávajú najmenej

Najmenej šťastia majú výbušné a premenlivé znamenia ako sú Strelec, Baran a Kozorožec. Ich povaha prirodzene napovedá tomu, že sa často schyľujú k nepremysleným krokom, ktoré následne ľutujú. Podiel výhercov medzi nimi je do 7,70%. Rovnako sú na tom aj Váhy, čo je pre mnohých prekvapením, keďže ide o veľmi vyrovnané znamenie. Päticu znamení, ktoré majú najväčšiu smolu v rámci stávkovania, uzatvára Lev, ktorý býva výrazne ovplyvnený postavením planét.