Tipsport BetBuilder: vyskladaj si vlastnú unikátnu stávku


Stávková kancelária Tipsport prišla s novou funkciou, ktorá nesie názov Tipsport BetBuilder. Jej hlavnou úlohou je umožniť hráčom vyskladať si vlastnú stávku z viacerých príležitostí v rámci jedného zápasu. Na jeden tiket si viete pomocou nej pridať až päť príležitostí, pričom ju môžete kombinovať aj do AKO tiketu. Ako funguje Tipsport BetBuilder a aké sú podmienky jeho využitia?

Tipsport BetBuilder

Ako funguje Tipsport BetBuilder?

Tipsport BetBuilder je funkcia, vďaka ktorej môžete pridať na jeden tiket viacero príležitostí z jedného zápasu. V jednoduchosti by sme mohli povedať, že ide o klasický AKO tiket s tým rozdielom, že všetky príležitosti, ktoré sú jeho súčasťou, sa týkajú len jednej udalosti. Ak vás táto funkcia zaujala, potom nezabudnite, že na ňu budete potrebovať plnohodnotný účet. Netreba sa však ničoho obávať. Tipsport registrácia je rýchla a jednoduchá. Celý proces budete mať hotový do niekoľkých minút. Keď účet máte, môžete sa pustiť do skúšania Tipsport BetBuildera. Nezabúdajte však, že v súčasnosti ho môžete využiť len na futbalové a hokejové stretnutia.

Ako funguje Tipsport BetBuilder

 1. Ak chcete využiť BetBuilder, budete potrebovať plnohodnotný účet. Počas registrácie nezabúdajte na Tipsport akčný kód, vďaka ktorému získate prístup k výhodnému vstupnému bonusu.
 2. Ako prvé vyberte futbalový alebo hokejový zápas, na ktorý chcete staviť. Následne už len aktivujte BetBuilder, a to tak, že kliknete na tlačidlo v ľavom hornom rohu.
 3. Po kliknutí na tlačidlo vám systém umožní zaradiť na tiket až 5 príležitostí zo zápasu, ktorý ste si vybrali. Tieto príležitosti sa následne spoja do jednej a stávková kancelária automaticky upraví kurz.
 4. Váš tiket je víťazný v prípade, že všetky zaradené príležitosti sú správne.
 5. Tipsport BetBuilder môžete využiť na webe, prípadne je k dispozícii Tipsport aplikácia. Pri oboch alternatívach je proces použitia BetBuildera podobný.

BetBuilder od Tipsportu je pre hráčov, ktorí chcú väčšie výhry

BetBuilder od Tipsportu je skvelá funkcia, ktorá poteší mnohých hráčov. Najviac sa však zíde tým, ktorí:

 • Majú jasnú predstavu o tom, ako bude zápas prebiehať – ak ste skúseným hráčom a viete dobre odhadnúť, ako bude zápas, ktorý ste si zvolili, prebiehať, BetBuilder je pre vás tou najlepšou voľbou. K hlavnému tipu môžete pridať ďalšie príležitosti a vylepšiť si tak tiket.
 • Chcú vyššiu výhru – vďaka BetBuilderu môžete získať oveľa vyššiu výhru. Stačí si len správne tipnúť a následne nakombinovať rôzne príležitosti. Ide o oveľa praktickejšie riešenie ako tipovanie na viacero tímov v niekoľkých zápasoch.
 • Dôverujú jednému hráčovi alebo špecifickému zakončeniu – viaceré príležitosti v rámci jedného zápasu sa môžu dobre dopĺňať. Vy ich tentokrát môžete nakombinovať na jeden tiket a zaistiť si tak skvelú výhru.

Dôležité podmienky a pravidlá Tipsport Buildera

Funkcia akou je Tipsport Builder je jednoduchá na pochopenie. Nesmiete však zabúdať na to, že sa s ňou spája niekoľko podmienok a pravidiel, ktoré musíte dodržať. Nižšie uvádzame tie najdôležitejšie:

 • Ak chcete používať BetBuilder, potom budete musieť mať plnohodnotný účet v Tipsporte. A to vrátane overenej totožnosti.
 • V súčasnosti môžete BetBuilder využívať len pri hokejových a futbalových zápasoch.
 • Výhodou BetBuilder je to, že ho môžete využiť na predzápasový tiket alebo v rámci Tipsport live stávky.
 • Stávková kancelária Tipsport obmedzila BetBuilder na maximálne päť zápasov. Rovnaký počet BetBuilder príležitostí môžete následne umiestniť aj na AKO alebo Kombi tiket.
 • Na to, aby mohol byť tiket výherný, všetky príležitosti, ktoré sú jeho súčasťou, musia byť správne.
 • Maximálny kurz na jednom BetBuilder tikete je 900.
 • Na Tipsport BetBuilder môžete využiť aj funkciu cashout. Urobiť tak však môžete len na celú príležitosti na AKO tikete.

Ďalšie funkcie Tipsport

V ponuke stávkovej kancelárie Tipsport je okrem BetBuildera aj veľa ďalších praktických funkcií. Využiť môžete napríklad TV Tipsport, ktorá vám umožní sledovať živé prenosy z obľúbených zápasov. Samozrejmosťou sú aj Nety, ktoré získavate za tipovanie. A nechýbajú ani rôzne súťaže, pravidelné promo akcie a zaujímavé vstupné bonusy.

Hokejový BetBuilder za 7.301€

Len pár hodín po spustení funkcie BetBuilder prišlo medzitipérskou komunitou k zaujímavej výhre. Úradoval hráč Stenlly7, ktorý vyhral 7.301€. Na tiket umiestnil až päť možných stávok BetBuilderu a jednu stávku Classic. Napríklad v zápase Bostonu proti Dallasu dal, že David Pastrňák a Jason Robertson získajú po jednom bode a padne aspoň päť gólov. Na inšpiráciu kliklite na detail príležitosti na Tipsport stránke. Aktuálne môžete BetBuilder využiť v NHL, Elitnej slovenskej hokejovej lige, českej Tipsport extralige a asi 30 najatraktívnejších futbalových ligách.

BetBuilder v akcii aj vo futbal: Výhra za 2.293€

BetBuilder začína byť v tipérskej komunite veľmi populárny. To rezonuje aj Tiket arénou. V nej sa vydareným zásahom pochválil Michymalll, ktorý profitoval zo štyroch BetBuilderových stávok. Na prvý pohľad zaujme zápas Slovácka so Spartou. V tomto dueli bol kurz v hodnote 5,27. Zvolil víťazstvo ACS, viac rohov v podaní hráčov z Letnej a zároveň minimálne tri rohy Sparťanov po zmene strán. Aj vďako tomu získal za stávku 40€ až 2.293€.