UFC MMA live stream živý prenos zdarma

UFC MMA live stream živý prenos zdarma z turnaja UFC 295, ktorý sa uskutoční 11.11 – 12.11. 2023 v New Yorku, bude kompletne dostupný na Fortuna TV. Na podujatí sa predstaví aj český bojovník Jirka Procházka a to dokonca v hlavnom zápase večera. Proti nemu nastúpi Brazílčan Alex Pereira v súboji o uvoľnený titul poloťažkej váhy. V článku sa dozviete celý UFC program. Porovnajte si UFC kurzy v jednotlivých stávkových kanceláriách a inšpirujte sa našim tipom na zápas Procházka vs Pereira.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 19. Mája
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 20€ za registráciu
fortuna tv logo
Fortuna TV + 30€ stávka bez rizika
UFC Live stream prenos zdarma

Vyberte si sekciu UFC

 • UFC MMA live stream zdarma - kde sledovať živý prenos
 • UFC kurzy
 • UFC program
 • UFC vstupenky
 • Procházka vs Pereira
 • Prize money pre víťaza
 • UFC história
 • Často kladené otázky
 • UFC MMA live stream zdarma - kde sledovať živý prenos

  UFC MMA live stream zdarma môžete sledovať na Fortuna TV. Stačí sa bezplatne zaregistrovať. Ďalej, v priebehu 7 dní pred turnajom staviť aspoň 1 tiket a mať na hráčskom konte kladný zostatok. Okrem Fortuna TV bude živý prenos turnaja UFC MMA dostupný aj na iných platformách.

  Live stream z UFC MMA ponúkajú aj ďalšie slovenské stávkové kancelárie. Konkrétne TV Tipsport či TV Niké. Live prenos tradične ponúkne aj streamovacia služba VOYO, ale i športová televízna stanica Premier Sport. Takisto však môžete využiť medzinárodný UFC Fight Pass. Spoplatnené PPV vám umožní okrem celého turnaja nahliadnuť aj do jeho zákulisia.

  Kde sledovať UFC live stream Bonus ku živému prenosu Začať sledovať
  Fortuna TV 30€ stávka bez rizika Sleduj vo Fortune
  TV Tipsport 20€ zadarmo za registráciu Sleduj v Tipsporte

  Návod ako sledovať UFC MMA live stream na Fortuna TV

  Návod ako sledovať UFC MMA live stream na Fortune zahŕňa komplet všetky turnaje najprestížnejšej MMA organizácie UFC za rok 2023. A to nielen hlavné „očíslované“ UFC turnaje, ale aj menšie podniky UFC Fight Night. Na webe Fortuna TV môžete sledovať kompletnú Fight card - teda aj vrátane Prelims zápasov.

  • Hráčske konto: aby ste tieto zápasy mohli sledovať aj vy, musíte si vytvoriť hráčske konto
  • Pozitívny zostatok na hráčskom konte: potom už len stačí, aby ste nemali na svojom hráčskom konte nulu
  • Uzavretie stávky na 1 tiket: takisto je potrebné v priebehu posledného týždňa staviť aspoň jeden ľubovoľný tiket
  Návod ako sledovať UFC MMA live stream na Fortuna TV

  UFC kurzy

  UFC kurzy na aktuálny turnaj v New Yorku, ktorý sa uskutoční 11.-12. 11. 2023, sú už v stávkových kanceláriách vypísané. Vrátane hlavného zápasu Jiří Procházka vs Alex Pereira, ktorý je veľmi očakávaný medzi našimi fanúšikmi. Kurzy sú vyrovnané, ale Slováci a Česi tipujú vo viac ako 80% prípadoch víťazstvo českého samuraja. Jiří Procházka má kurz 1.82 a Alex Pereira 1.91. Vyrovnaný aj aj hlavný predzápas o dočasný titul v ťažkej váhe Pavlovich vs Aspinal. Kým na Fortune majú zhodne kurz 1.90, tak na Tipsporte je mierne nižší kurz 1.79 na Aspinalla. Na Pavlovicha môžete staviť s kurzom 1.94. Hlavný zápas večera má aj doplnkovú kurzovú ponuku ako dĺžka zápasu či spôsob ukončenia. U ostatných súbojoch je možné tipovať len víťaza zápasu.

  UFC kurzy

  Zdroj: nypost

  Zápas turnaja UFC Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Procházka Jiří - Pereira Alex 1.77 vs 1.97 1.78 vs 2.04
  Buzukja Dennis - Emmers Jamall 2.90 vs 1.37 3.15 vs 1.32
  Van Joshua Thawng - Borjas Kevin 1.41 vs 2.71 1.40 vs 2.77
  Kang Kyung Ho - Castaneda John 2.10 vs 1.67 2.22 vs 1.60
  Gordon Jared - Madsen Mark 1.49 vs 2.47 1.50 vs 2.45
  Sadykhov Nazim - Borshchev Viacheslav 1.71 vs 2.03 1.65 vs 2.13
  Ricci Tabatha - Godinez Lupita 2.30 vs 1.56 2.17 vs 1.63
  Rebecki Mateusz - Roberts Roosvelt 1.15 vs 4.73 1.18 vs 4.39
  Erceg Steve - Costa Alessandro 1.50 vs 2.43 1.56 vs 2.30
  Sabatini Pat - Lopes Diego 1.81 vs 1.91 1.72 vs 2.02
  Frevola Matt - Saint-Denis Benoit 2.72 vs 1.41 2.70 vs 1.42
  Andrade Jessica - Dern Mackenzie 2.45 vs 1.50 2.69 vs 1.47
  Pavlovich Sergey - Aspinall Tom 1.93 vs 1.80 1.90 vs 1.90

  UFC program

  UFC program turnaja zahŕňa celkom 13 súbojov v rámci Main Card aj Prelims. Tie začínajú v nedeľu 12. novembra po polnoci SELČ zápasmi Prelims a pokračujú o druhej ráno hlavnými súbojmi Main card. Hlavný zápas večera je súboj Procházka vs Pereira. ktorý by mal prebehnúť v nami zaujímavom čase o 6:00 ráno. Mnohých domácich divákov však bude zaujímať aj výkon ťažkých váh v súboji o titul dočasného šampióna. Rus Sergei Pavlovich aj Angličan Tom Aspinall ukončujú obvykle zápasy na KO/TKO a drvivá väčšina ich zápasov končí v prvom kole.

  UFC program

  Zdroj: Skysports

  Program UFC Plánovaný začiatok
  Procházka Jiří - Pereira Alex 6.00
  Buzukja Dennis - Emmers Jamall 0.00
  Van Joshua Thawng - Borjas Kevin 0.20
  Kang Kyung Ho - Castaneda John 0.40
  Gordon Jared - Madsen Mark 1.00
  Sadykhov Nazim - Borshchev Viacheslav 2.00
  Ricci Tabatha - Godinez Lupita 2.20
  Rebecki Mateusz - Roberts Roosvelt 2.40
  Erceg Steve - Costa Alessandro 3.00
  Sabatini Pat - Lopes Diego 4.00
  Frevola Matt - Saint-Denis Benoit 4.30
  Andrade Jessica - Dern Mackenzie 5.00
  Pavlovich Sergey - Aspinall Tom 5.30

  UFC vstupenky

  Na turnaj si samozrejme môžete zaobstarať UFC vstupenky napríklad aj prostredníctvom oficiálnej stránky organizátora. Cena na mieste sa potom pohybuje od 110 $ do 300 $ v hľadisku. Pri klietke vás to ale môže pokojne stáť aj viac ako 8 000 $ $. Pri každej plánovanej UFC akcii je tiež uvedená možnosť zakúpiť si takzvaný PPV (pay-per-view) na platforme UFC Fight Pass. Získate tak unikátny live prístup s exkluzívnou možnosťou nahliadnuť do turnajového zákulisia. Zvoliť môžete mesačný prístup za 9,99 €, alebo ročný za 85,99 €.

  UFC vstupenky Cena
  Hľadisko od 300$
  Pri klietke 8.000$
  online PPV 9.99€ mesačne

  Procházka vs Pereira

  Na turnaji nás bude v prvom rade zaujímať predstavenie českého samuraja v titulovom zápase Procházka vs Pereira. Približne o šiestej ráno nášho času sa v zápase o uvoľnený titul stretne s brazílskym bývalým šampiónom UFC v strednej váhe. Pikantnosťou súboja je fakt, že Alexa Pereiru trénuje Glover Teixeira. Práve výhra nad Teixeirom zabezpečila v júni 2022 Procházkovi titul poloťažkej váhy. Dnes bývalý šampión poloťažkej váhy sa pre zranenie ramena vzdal titulu ale teraz ho má možnosť opätovne získať. Poloťažká váha sa nachádza v poslednom období v menšom chaose a český bojovník v nej chce nastoliť jasný poriadok a nadvládu.

  Procházka vs Pereira

  Zdroj: UFC

  Tip redakcie: Víťaz - PROCHÁZKA

  Stávkové kancelárie dávajú bojovníkom približne rovnaké šance. V prospech Pereiru hovorí skvelý postoj, vďaka ktorému sa veľmi rýchlo dokázal dostať až k titulu v UFC. Jeho bilancia je 8:2 a nevýhodou mu môžu byť menšie skúsenosti ako má Jiří “BJP” Procházka. Český bojovník má skóre 29:3 a za sebou viaceré titulové zápasy v rôznych organizáciách. Procházku charakterizuje neortodoxný bojový štýl. Často volí neštandartný úder, čo by malo robiť technickejšiemu Pereirovi problémy. Procházka je tiež univerzálnejší a ak sa zápas presunie na zem, mal by tam mať navrch. Viac sa však čaká postojová bitka, ktorá by mohla skončiť KO/TKO. Tak ako väčšina zápasov oboch kandidátov na titul. Zaujímavejšie kurzy sú však na víťaza zápasu, kde volíme výhru Procházku. Je totiž skúsenejší, všestrannejší a v zápasoch dokáže prekvapiť svojich súperov.

  Zápas Bahamondes vs Klein
  1.47 vs 2.70

  Prize money pre víťaza

  UFC Prize Money pre víťaza sú narozdiel od ostatných, hlavne tuzemských MMA organizácií, pravidelne zverejňované ku každému turnaju. I keď pravdou je, že to nie je úplne presná suma, pretože k základnému zárobku sa pridávajú aj príjmy z reklám, prípadne podiely z PPV. Inak vo všeobecnosti sú bojovníci UFC rozdelení do troch platových kategórií na základe podpísanej zmluvy. Na najnižšej úrovni je to niekde v rozmedzí 10 000 $ až 30 000 $ za zápas. V strednej je to už niekde od 80 000 $ do 250 000 $ za zápas. No a tie najväčšie hviezdy si dokonca môžu za jeden zápas prísť na poriadny balík: od 500 000 do 3 000 000 amerických dolárov.

  Úroveň UFC fighterov UFC prize money
  najnižšia 10 000 - 30 000$
  stredná 80 000 - 250 000$
  najvyššia 500 000 - 3 000 000$

  UFC história

  UFC história siaha až do roku 1993, čo naozaj svedčí o jej bohatej minulosti. Prvotným cieľom organizácie bolo zorganizovať jednodňový turnaj, kde sa stretnú bojovníci rôznych bojových umení od jiu-jitsu, cez box, wrestling, či sumo a mnohé ďalšie. Hľadali celkového šampióna bojovníkov, teda “Ultimate Fighting Champion”. V roku 2001, pod novými majiteľmi, organizácia UFC reorganizovala MMA na bojový šport, ktorý je vysoko organizovaný a kontrolovaný. Každoročne predajú desiatky miliónov Pay-Per-View vstupov, vďaka ktorým môžu súboje fighterov sledovať online diváci z viac ako 165 krajín.

  UFC história

  UFC live ponúkalo až do roku 2012 čisto mužské zápasy. Dana White, niekdajší spolumajiteľ a aktuálny prezident organizácie, dovtedy tvrdil, že do UFC klietky môžu nastúpiť iba muži. Nakoniec však oznámil, že sa vzdal a podpísal známu zápasníčku Rondu Rusey. Tá si vďaka svojim výhram za veľmi krátku dobu vyslúžila enormnú sledovanosť a kvantum fanúšikov. V tom istom roku priniesol do UFC veľký boom aj kontroverzný Conor McGregor.Že sa bratom Fertittovcom a Danovi Whiteovi podaril kúpou UFC za 2 milióny dolárov skutočne husársky kúsok, dokázali najviac v roku 2016. V tom roku UFC predali spoločnosti WME-IMG za neuveriteľné 4 miliardy dolárov. Dnes má organizácia milióny fanúšikov po celom svete a všetko nasvedčuje tomu, že bude stále viac a viac populárna.

  Často kladené otázky

  Kde sledovať UFC live stream zdarma?

  UFC live stream zdarma ponúka stávková kancelária Fortuna pre registrovaných hráčov. Podmienkou je aspoň jedna stávka v týždni pred turnajom a kladný zostatok na hráčskom konte. Viac možností, kde sledovať UFC nájdete v článku.

  Kedy a kde sa koná UFC 295?

  Podujatie UFC 295 sa koná 12. novembra 2023 SELČ. Turnaj prebehne v Madison Square Garden v New Yorku.

  Kto bude zápasiť na UFC 295?

  Hlavným zápasom večera je súboj o titul poloťažkej váhy Jiří Procházka vs Alex Pereira. Pôvodne mal byť vrcholom turnaja zápas Jon Jones vs Stipe Miocic. Súboj o titul v ťažkej váhe sa musel zrušiť pre zdravotné problémy, ktoré mal aktuálny šampión Jones. Zápas nahradil duel Pavlovich vs Aspinall, ktorý je súbojom o dočasný titul v ťažkej váhe.

  Zdroje: UFC, Tipsport, iFortuna

  UFC MMA live stream živý prenos zdarma z turnaja UFC 295, ktorý sa uskutoční 11.11 – 12.11. 2023 v New Yorku, bude kompletne dostupný na Fortuna TV. Na podujatí sa predstaví aj český bojovník Jirka Procházka a to dokonca v hlavnom zápase večera. Proti nemu nastúpi Brazílčan Alex Pereira v súboji o uvoľnený titul poloťažkej váhy. V článku sa dozviete celý UFC program. Porovnajte si UFC kurzy v jednotlivých stávkových kanceláriách a inšpirujte sa našim tipom na zápas Procházka vs Pereira.