UFC MMA live stream živý prenos

Kde sledovať UFC MMA live stream živý prenos a zápas slovenského bojovníka Ľudovíta Kleina? Vrcholom večera je titulový zápas Edwards vs Usman. Pre slovenských fanúšikov bude zaujímavý aj zápas v ktorom sa predstaví Slovák Ľudovít Klein. Turnaj UFC 286 môžete naživo sledovať v sobotu 18. marca 2023 od 22:00. Živý prenos celého turnaja bude dostupný na Fortuna TV. V článku sa dozviete celý UFC program. Nájdete tu aj UFC kurzy a tipy na vybrané zápasy.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
fortuna tv logo
Fortuna TV + 2x 30€ a 30 free spinov
premier-sport-long
Premier Sport

Vyberte si sekciu UFC

 • UFC vstupenky
 • UFC kurzy
 • UFC program
 • Zápas Klein vs Herbert
 • Zápas Edwards vs Usman
 • Prize money pre víťaza
 • UFC história
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na UFC

  Tipsport logo
  Tipsport
  20€ zdarma za registráciu
  Fortuna TV
  Fortuna
  2x 30€ a 30 free spinov

  UFC MMA live stream zdarma - kde sledovať živý prenos

  UFC MMA live stream zdarma môžete sledovať na Fortuna TV. Stávková kancelária umožňuje sledovanie live streamu po splnení jednoduchých podmienok. Je potrebné mať vytvorenú bezplatnú registráciu, 7 dní pred turnajom staviť akýkoľvek tiket a na hráčskom konte mať kladný zostatok. Existujú aj ďalšie možnosti kde sledovať živý prenos turnaja UFC 286. Na Slovensku môžete sledovať turnaje UFC aj v televízii. Vysiela ich platená televízia Premier Sport. Okrem toho turnaj ponúkne aj streamovacia platforma Voyo. Organizácia poskytuje aj PPV (pay-per-view). UFC Fight Pass si môžete platiť mesačne alebo ročne a sledovať nielen jednotlivé turnaje ale aj ďalší exkluzívny obsah z prostredia UFC a MMA.

  UFC MMA live stream zdarma - kde sledovať živý prenos

  Zdroj: youtube

  • Udalosť: UFC MMA
  • Miesto: O2 Arena, Londýn
  • Čas: Sobota, 18. 3. 2023, 22:00

  UFC vstupenky

  UFC vstupenky na podujatie UFC 286 sú dostupné v predaji. Turnaj, ktorý sa koná 18. marca 2023 môžete navštíviť osobne v O2 Arena v Londýne. Najjednoduchší spôsob ako kúpiť vstupenky na UFC turnaj je cez webovú stránku organizátora. Pri každom plánovanom podujatí je uvedená možnosť na kúpu vstupeniek alebo PPV (pay-per-view). Slovenský MMA fanúšikovia môžu vidieť turnaj aj naživo. Live stream z podujatia bude vysielať stávková kancelária Fortuna prostredníctvom Fortuna TV.

  UFC kurzy

  UFC kurzy pomerne jasne označujú favoritov jednotlivých zápasov na turnaji UFC 286. Najvyrovnanejší zápas podľa kurzov je duel Ľudovíta Kleina proti Jai Herbertovi. Klein je mierny favorit s kurzom 1.60, jeho oponent má kurz na výhru 2.22. Aj titulový zápas Edwards vs Usman má jasného favorita. Edwards obhajuje titul, ktorý získal v poslednom zápase práve s Usmanom. Do zápasu ide ako veľký outsider s kurzom 3.00 na víťazstvo. Usman má kurz len 1.35 a to napriek skutočnosti, že bojovať sa bude v Anglicku a Edwards bude mať výhodu domáceho prostredia. Zaujímavosťou je, že väčšina bojovníkov z Britských ostrovov sú jasný favoriti svojich zápasov. Neplatí to len u titulového zápasu a duelu Klein vs Herbert.

  Zápas turnaja UFC 286Kurz TipsportKurz Fortuna
  Leon Edwards vs Kamaru Usman2.80 vs 1.393.00 vs 1.35
  Justin Gaethje vs Rafael Fiziev2.80 vs 1.392.90 vs 1.37
  Joanne Wood vs Luana Carolina1.57 vs 2.271.57 vs 2.28
  Gunnar Nelson vs Bryan Barberena1.23 vs 3.751.27 vs 3.37
  Marvin Vettori vs Roman Dolidze1.35 vs 2.981.32 vs 3.15
  Nathaniel Wood vs Lerone Murphy1.40 vs 2.851.36 vs 2.94
  Jack Shore vs Makwan Amirkhani1.17 vs 4.391.20 vs 4.13
  Sam Patterson vs Yanal Ashmoz1.33 vs 3.071.30 vs 3.27
  Muhammad Mokaev vs Jafel Filho1.11 vs 5.671.11 vs 5.73
  Christian Leroy Duncan vs Duško Todorović1.47 vs 2.531.45 vs 2.59
  Jake Hadley vs Malcolm Gordon1.29 vs 3.341.30 vs 3.27
  Jennifer Maia vs Casey O'Neill2.39 vs 1.522.45 vs 1.50
  Jai Herbert vs Ľudovít Klein2.20 vs 1.612.22 vs 1.60
  Juliana Miller vs Veronica Macedo1.25 vs 4.201.20 vs 4.13

  UFC program

  UFC program obsahuje až 14 zápasov. Turnaj sa koná 18. marca 2023 od 22:00. Na turnaji bude zápasiť aj jeden z dvoch slovenských bojovníkov v UFC. Ľudovít Klein nastúpi už na svoj šiesty zápas v UFC. Pre slovenských divákov je výborná správa, že jeho zápas je plánovaný ako druhý v poradí. Bude sa tak vysielať v prijateľných večerných hodinách. Hlavný zápas večera je titulový súboj vo welterovej váhe. V ňom sa stretnú Leon Edwards a Kamaru Usman. Na turnaji sa objavia aj ďalšie zaujímavé zápasy. Za zmienku stojí duel Gaethje vs Fiziev a Vettori vs Dolidze. Gaethje vs Fiziev je súboj v ľahkej váhe medzi rebríčkovou trojkou a šestkou. Vettori a Dolidze bojujú v strednej váhe a v rebríčku UFC majú štvrtú respektíve ôsmu pozíciu.

  UFC program

  Zdroj: Skysports

  Zápas turnaja UFC 286Zápas na kartePlánovaný začiatok
  Leon Edwards vs Kamaru UsmanHlavný zápas o titul22:00
  Justin Gaethje vs Rafael FizievHlavná karta22:00
  Joanne Wood vs Luana CarolinaHlavná karta22:00
  Gunnar Nelson vs Bryan BarberenaHlavná karta22:00
  Marvin Vettori vs Roman DolidzeHlavná karta22:00
  Nathaniel Wood vs Lerone MurphyPrelims22:00
  Jack Shore vs Makwan AmirkhaniPrelims22:00
  Sam Patterson vs Yanal AshmozPrelims22:00
  Muhammad Mokaev vs Jafel FilhoEarly Prelims22:00
  Christian Leroy Duncan vs Duško TodorovićEarly Prelims22:00
  Jake Hadley vs Malcolm GordonEarly Prelims22:00
  Jennifer Maia vs Casey O'NeillEarly Prelims22:00
  Jai Herbert vs Ľudovít KleinEarly Prelims22:00
  Juliana Miller vs Veronica MacedoEarly Prelims22:00

  Zápas Klein vs Herbert

  Zápas Herbert vs Klein je už šiesty duel pre slovenského bojovníka v UFC. Ľudovít Klein prenikol do najprestížnejšej MMA organizácia ako úplne prvý Slovák v histórii. Z piatich doterajších zápasov v UFC má skóre 3:2, celkovo 19:4. Jeho súperom je Angličan Jai Herbert. Jeho skóre je podobné ako u Kleina. V UFC má 2:3 a celkovo 12:4. Herbert je vynikajúci v postoji a v zápase ide po tvrdom ukončení. Tento štýl mu priniesol aj titul v organizácii Cage Warriors. Klein takisto preferuje najmä súboj v postoji a väčšinu svojich zápasov ukončil predčasne. Môžeme sa tak tešiť na veľmi atraktívny zápas v ľahkej váhe.

  Zápas Herbert vs Klein

  Zdroj: Sportskeeda

  Tip redakcie: zvíťazí Klein

  Klein sa v posledných zápasoch našiel v ľahkej váhe. Podľa jeho vlastných slov cítil, že má viac sily a energie ako v perovej váhe. Bolo to vidieť aj v klietke a ak predvedie rovnaký výkon ako naposledy, veríme v jeho víťazstvo. V tomto zápase sa núka aj iný tip. Výborný kurz je na možnosť, že počet zahájených kôl bude menej ako 2.5. Obaja bojovníci pritom majú KO údery a zápasy obvykle ukončujú predčasne.

  Zápas Herbert vs Klein
  2.22 vs 1.60

  Zápas Edwards vs Usman

  Zápas Edwards vs Usman je už tretí vzájomný zápas týchto dvoch bojovníkov a zároveň titulový duel vo welterovej váhe. Skóre zo vzájomných zápasov je 1:1. Prvý zápas mali spolu už v roku 2015 a vyhral ho na body Usman. Druhý zápas sa uskutočnil v minulom roku a priniesol veľké prekvapenie. Kamaru Usman smeroval už za šiestou úspešnou obhajobou titulu, keď ho približne minútu pred koncom zápasu kopom na hlavu Edwards knockoutoval. Leon Edwards tak má pred sebou prvú obhajobu v ktorej chce dokázať, že jeho víťazstvo nebolo náhodné.

  Zápas Edwards vs Usman

  Zdroj: Sportskeeda

  Tip redakcie: zvíťazí Usman

  Kamaru Usman bol aj v poslednom zápase ten lepší bojovník a nebol ďaleko od víťazstva na body. V zápasoch je to on, kto prevezme kontrolu a nájde spôsob ako zvíťaziť. Dokáže si ísť trpezlivo za víťazstvom, teraz však k tomu ešte pridá veľkú motiváciu po pomste. Bude preto nebezpečnejší ako kedykoľvek predtým.

  Zápas Edwards vs Usman
  3.00 vs 1.35

  Prize money pre víťaza

  Kým tuzemské organizácie nezverejňujú prize money pre bojovníkov, tak v UFC je táto informácia k dispozícii po každom turnaji. Presná suma však nie je nikdy známa, keďže výplaty bojovníkov zvyšujú aj príjmy z reklám, prípadne podiely z PPV. Kým najväčšie hviezdy majú prize money až v miliónoch, väčšina bojovníkov sa pohybuje na oveľa menších číslach. Oficiálne prize money pre Ľudovíta Kleina bolo v poslednom zápase 44 500$. Z toho bolo 20 000$ za zápas, 20 000$ bonus za výhru a 4 500$ mediálne povinnosti.

  UFC história

  UFC história siaha až do roku 1993, čo naozaj svedčí o jej bohatej minulosti. Prvotným cieľom organizácie bolo zorganizovať jednodňový turnaj, kde sa stretnú bojovníci rôznych bojových umení od jiu-jitsu, cez box, wrestling, či sumo a mnohé ďalšie. Hľadali celkového šampióna bojovníkov, teda “Ultimate Fighting Champion”. V roku 2001, pod novými majiteľmi, organizácia UFC reorganizovala MMA na bojový šport, ktorý je vysoko organizovaný a kontrolovaný. Každoročne predajú desiatky miliónov Pay-Per-View vstupov, vďaka ktorým môžu súboje fighterov sledovať online diváci z viac ako 165 krajín.

  UFC história

  UFC live ponúkalo až do roku 2012 čisto mužské zápasy. Dana White, niekdajší spolumajiteľ a aktuálny prezident organizácie, dovtedy tvrdil, že do UFC klietky môžu nastúpiť iba muži. Nakoniec však oznámil, že sa vzdal a podpísal známu zápasníčku Rondu Rusey. Tá si vďaka svojim výhram za veľmi krátku dobu vyslúžila enormnú sledovanosť a kvantum fanúšikov. V tom istom roku priniesol do UFC veľký boom aj kontroverzný Conor McGregor.Že sa bratom Fertittovcom a Danovi Whiteovi podaril kúpou UFC za 2 milióny dolárov skutočne husársky kúsok, dokázali najviac v roku 2016. V tom roku UFC predali spoločnosti WME-IMG za neuveriteľné 4 miliardy dolárov. Dnes má organizácia milióny fanúšikov po celom svete a všetko nasvedčuje tomu, že bude stále viac a viac populárna.

  Často kladené otázky

  Kde sledovať UFC live stream zdarma?

  UFC 286 live stream zdarma ponúka stávková kancelária Fortuna pre registrovaných hráčov. Podmienkou je aspoň jedna stávka v týždni pred turnajom a kladný zostatok na hráčskom konte. Viac možností, kde sledovať UFC 286 nájdete v článku.

  Kedy a kde sa koná UFC 286?

  Podujatie UFC 286 sa koná 18. marca 2023. Turnaj prebehne v O2 Arena v Londýne.

  Kto bude zápasiť na UFC 286?

  Hlavným zápasom večera je titulový zápas Leon Edwards vs Kamaru Usman. Na turnaji sa predstavia aj ďalšie hviezdy UFC ako Justin Gaethje, Marvin Vettori či Roman Dolidze. Z pohľadu slovenského fanúšika treba spomenúť Slováka Ľudovíta Kleina, ktorý nastúpi už na šiesty zápas v UFC.

  Zdroje: UFC, Tipsport, iFortuna

  Kde sledovať UFC MMA live stream živý prenos a zápas slovenského bojovníka Ľudovíta Kleina? Vrcholom večera je titulový zápas Edwards vs Usman. Pre slovenských fanúšikov bude zaujímavý aj zápas v ktorom sa predstaví Slovák Ľudovít Klein. Turnaj UFC 286 môžete naživo sledovať v sobotu 18. marca 2023 od 22:00. Živý prenos celého turnaja bude dostupný na Fortuna TV. V článku sa dozviete celý UFC program. Nájdete tu aj UFC kurzy a tipy na vybrané zápasy.

  Mohlo by vás zaujímať

  Cashout

  Čo je vlastne cashout? V tomto článku sa dozviete ako cashout správne využívať a prečo je medzi tipérmi taký obľubený. Taktiež si ukážeme ako sa…

  Tipovacie stratégie

  Tipovacie stratégie sú nevyhnutné pre každého úspešného tipéra z dlhodobého hľadiska. Najlepšie je tipovať na šport, o ktorý sa zaujímate. Dokonca keď si podáte tiket…

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…