Živé prenosy alebo športové live streamy môžete sledovať hneď niekoľkými spôsobmi. Pravdepodobne najvýhodnejšia je livestream u vybraných slovenských stávkových kancelárií. V takom prípade sú živé prenosy zadarmo, podmienkou je iba platný účet u danej kancelárie. Živé prenosy v stávkových kanceláriách tak predstavujú dobrú alternatívu športovým programom a rôznym plateným live streamom. V kategórii živé prenosy vám prinášame aktuálne informácie o dostupných live streamoch pre nadchádzajúce športové udalosti.

Vychutnajte si živé prenosy z populárnych športových podujatí. Zistite, kde sledovať svojho obľúbeného športovca alebo športový tím zadarmo alebo za poplatok. Možností je spravidla rovno niekoľko, takže si určite prídete na svoje. V každom článku v tejto kategórii nájdete aj zhrnutie najnovších kurzov, programu a možností pre nákup vstupeniek. Týmto témam ale venujeme aj detailné články v sekcii športové správy.

Typy live streamů

Spôsob sledovania vybranej športovej udalosti sa odvíja hlavne od typu športu. Pre niektoré z nich nájdete ľahko možnosti ako sledovať live stream zadarmo, inokedy bude ale treba za živý prenos zaplatiť.

  • Na tie najobľúbenejšie športy, ako je hokej, futbal či tenis, sa pozriete v televízii. Spolu so športovými stanicami za poplatok vysiela mnohé zápasy aj RTVS. Pri každej športovej udalosti v tejto sekcii uvádzame aj možnosť sledovania prostredníctvom konkrétneho športového programu, pokiaľ je dostupná.
  • Ostatné akcie bývajú spravidla k dispozícii prostredníctvom pay-per-view (PPV) streamov. To znamená, že na to, aby ste si ich mohli pozrieť, musíte zaplatiť určitý poplatok. Tieto PPV streamy sú doménou predovšetkým zahraničných športových udalostí. Vždy treba dávať pozor na to, kde je daný PPV stream dostupný. Väčšinou ich nájdete na špeciálnom webe, ktorý prevádzkuje organizátor daného turnaja alebo športové udalosti.
  • Samostatnou kategóriou sú live streamy od stávkových kancelárií, ktoré môžete sledovať prostredníctvom ich vlastnej TV. Tutu službu má napríklad Fortuna, Betano alebo Tipsport. Každá z nich má pritom iné podmienky na sledovanie. Aktívni hráči však majú športové live streamy vo väčšine prípadov zadarmo.

Kde hledat live streamy zdarma

Ako už bolo spomenuté vyššie, live streamy zadarmo nájdete najčastejšie v slovenských stávkových kanceláriách. Väčšina z nich umožňuje aktívnym hráčom sledovať desiatky najrôznejších zápasov denne. Aktivitu ale stávkové kancelárie meria rôzne. V niektorých prípadoch je potrebné vsádzať či dobiť konto, inokedy bude stačiť pozitívny zostatok na vašom hráčskom účte.

Live streamy Spustiť TV s bonusom
Tipsport TV Prejsť do Tipsport registrácie
Fortuna TV Prejsť do Fortuna registrácie
Doxxbet TV Prejsť do Doxxbet registrácie

Nabídka live streamů

Ponuka športových live streamov je obzvlášť u stávkových kancelárií veľmi široká. Na ich TV môžete sledovať živé prenosy nielen z hokeja či futbalu, ale aj z tenisu, boxu, MMA či dostihov. Ale ani zďaleka nie sú všetky športy, pri ktorých sú dostupné live streamy prostredníctvom stávkových kancelárií. Väčšina stávkových kancelárií vám umožní sledovať živé prenosy z desiatok rôznych športov, či už sú viac či menej populárne. Sledovať môžete live streamy z turnajov, majstrovstiev i medzinárodných líg. České športové udalosti sú potom samozrejmosťou. Niektoré zo stávkoviek vám pritom umožňujú aj livné stávkovanie, čím je celý zážitok zo sledovania ešte lepší a zaujímavejší. Ďalším benefitom sú najrôznejšie bonusy, ktoré sú u daných stávkových kancelárií dostupné.

V Máji 2024

V Januári 2024

V Decembri 2023

V Novembri 2023

V Oktobri 2023

V Auguste 2023

V Júli 2023

V Júni 2023

V Máji 2023

V Marci 2023

V Februári 2023