Doxxbet Quickbets – vyhrávajte okamžite


Doxxbet si pre svojich hráčov pripravil ďalšiu zaujímavú funkciu, ktorá nesie názov Quickbets. Ide o rýchle stávky, ktoré má stávkovka zatiaľ ako jediná na slovenskom trhu. Aké výhody so sebou Doxxbet Quickbets prinášajú, ako ich využiť a na čo všetko v spojitosti s nimi myslieť? Máme pre vás podrobné informácie.

Doxxbet Quickbets

Quickbets sú dostupné len na stolný tenis

Doxxbet Quickbets sú rýchle stávky, pomocou ktorých si môžete bleskovo staviť na svoj tím alebo udalosť. Ich výhodou je, že šetria čas, takže sú ideálne aj pre tých hráčov, ktorí sú na cestách, v práci alebo kdekoľvek inde, kde nemôžu podať klasickú stávku. Ide o revolučnú funkciu, ktorú má zatiaľ k dispozícii len Doxxbet. A na ktoré športy môžete rýchle stávky využiť? Zatiaľ len na stolný tenis (ping pong), ktorý stávková kancelária pokrýva skutočne široko. Na výber máte veľké množstvo zaujímavých zápasov.

Doxxbet Quickbets rýchle stávky

Rýchle stávky Quickbets na mobile aj počítači

Veľkým benefitom Doxxbet Quickbets je to, že sú dostupné nielen na webe, ale aj v mobilnej aplikácii. Podať si ich tak môžete skutočne kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Postup podania rýchlej stávky prostredníctvom aplikácie je rovnaký ako v prípade webu. Nemusíte sa preto báť, že by ste nevedeli, ako na to. Okrem toho je dobrou správou aj to, že Doxxbet aplikácia je dostupná na operačný systém iOS aj Android. Stačí si ju preto len stiahnuť, prihlásiť sa a zvoliť si možnosť Quickbets.

Ako tipovať Doxxbet Quickbets

Tipovanie prostredníctvom Doxxbet Quickbets je jednoduché. V mnohom sa podobá na klasické tipovanie, s ktorým majú hráči už dlhoročné skúsenosti. Ešte predtým ako sa však do toho pustíte, si nezabudnite vytvoriť plnohodnotný účet. Doxxbet Quickbets sú totižto k dispozícii len pre plnohodnotných používateľov. Netreba sa však ničoho báť. Doxxbet registrácia je rýchla a zaberie vám len zopár minút. Keď ju dokončíte, prihláste sa a držte sa nasledujúceho postupu:

Ako tipovať Doxxbet Quickbets

  • Vyberte si možnosť Quickbets, ktorú nájdete na banneroch a pri Live tipovaní
  • Zvoľte si pingpongový zápas, na ktorý chcete tipovať
  • Vyberte si z ponuky kurzov. V momente, ako naň kliknete, je tiket stavený a peniaze sa strhnú z konta
  • V prípade, že je tiket výherný, peniaze vám stávková kancelária Doxxbet okamžite pripíše na hráčsky účet
  • Dôležité je vedieť, že stávky sa nedajú kombinovať. Každý klik na kurz vytvorí samostatný tiket
  • Všetky stavené tikety nájdete vo svojom hráčskom účte v histórii tiketov