Niké registrácia


Niké registrácia sa skladá z niekoľkých krokov, ktorými vás v tomto návode prevedieme. Krok po kroku si prejdeme registračný formulár, to aké údaje musíte vyplniť, ako účet potvrdiť a následne aj to, ako overiť svoju totožnosť pomocou dokladov. Celý proces Niké registrácie nie je náročný. Hotový by ste ho mali mať aj spolu s overením do niekoľkých minút. Poďme sa teda pozrieť na to, ako začať s registráciou a ako správne postupovať.

Niké registrácia

Prejsť do Niké registrácie

Niké registrácia krok za krokom

Niké registrácia krok za krokom je jednoduchá. Stačí vám náš prehľadný návod, v ktorom zistíte, na čo sa zamerať, na čo si dať pozor a čo od celého procesu očakávať. Niké účet si založíte v priebehu niekoľkých minút. Celú Niké registráciu zvládnete aj z pohodlia domova. Bez toho, aby ste museli navštíviť pobočku. Ak chcete vedieť, ako na to, pokračujte v čítaní. Jediné, čo naňu budete potrebovať, je:

 • zariadenie s pripojením na internet (mobil, tablet, počítač),
 • internet,
 • doklady totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz, cestovný pas a pod.).

Niké začiatok registrácie – kde nájsť registračný formulár

Aby ste sa mohli na Niké zaregistrovať, musíte najprv prejsť na oficiálnu webovú stránku tejto stávkovej kancelárie. Prípadne je k dispozícii Niké aplikácia, ktorú si stiahnete do mobilu a celý proces registrácie vykonáte v nej. Po tom, ako prejdete na oficiálnu webovú stránku, musíte vyhľadať Niké prihlásenie, resp. registračný formulár. Ten sa vám zobrazí po tom, ako kliknete na možnosť “Registrovať”, ktorá sa nachádza vo vrchnej časti webovej stránky. Po kliknutí na “Registrovať” sa vám zobrazí registračný formulár.


Niké registračný formulár

Aké osobné údaje musíte vyplniť?

Do registračného formulára musíte vyplniť niekoľko osobných údajov. Sú to:

 1. prihlasovacie meno,
 2. heslo,
 3. rodné číslo (na overenie, či už máte 18 rokov),
 4. telefónne číslo,
 5. e-mail.

Po vyplnení údajov kliknite na tlačidlo “Registrovať”.


Aké osobné údaje musíte vyplniť

Niké registráciu potvrďte cez e-mail a SMS

Niké registrácia bude úspešná až po tom, ako potvrdíte svoje telefónne číslo a SMS. Krátko po odoslaní registračného formulára by vám mala prísť SMS s overovacím kódom. Tým overíte svoje telefónne číslo.


Niké registrácia autorizačná SMS

Po overení telefónneho čísla pokračujte overením e-mailovej adresy. Zadajte svoju e-mailovú adresu a kliknite na “Overiť”. Do niekoľkých minút by vám mal prísť e-mail na overenie e-mailovej adresy. E-mail obsahuje URL adresu, na ktorú kliknite. Adresa vás presmeruje na Niké prihlásenie. V tomto kroku by ste mali mať overenie e-mailu hotové.


Niké registrácia potvrdenie emailu

Niké dočasný účet má obmedzené funkcie

Niké dočasný účet je účet, ktorý máte po tom, ako overíte svoju e-mailovú adresu. Dočasný účet je neoverený účet, ktorý vám zatiaľ neumožňuje Niké stávkovanie. To budete môcť robiť až po tom, ako do systému nahráte svoje doklady totožnosti.

Niké dočasný účet

Keď sa prihlásite, Niké vás informuje o tom, že na dokončenie registrácie vám stačí už len to, aby ste:

 1. overili svoju totožnosť,
 2. vyplnili svoju adresu,
 3. absolvovali dotazník k pôvodu finančných prostriedkov.

Ako overiť doklady totožnosti

Niké overenie dokladov totožnosti môžete spraviť zrýchlene alebo manuálne. Odporúčame vám vybrať si zrýchlený proces. V rámci neho vám systém Niké vyplní mnohé údaje za vás. Keď si zvolíte zrýchlené overenie, najprv vyjadrite súhlas so spracovaním biometrických údajov.

Niké súhlas so spracovaním biometrických údajov

Proces overenia pozostáva z niekoľkých častí. Sú to:

 • overenie občianskeho preukazu,
 • overenie druhého dokladu (vodičský preukaz, cestovný pas atď.),
 • biometrické overenie (na to budete potrebovať funkčnú prednú kameru).

Najprv začnite s overením občianskeho preukazu. Ak máte fotku preukazu v zariadení, môžete ju nahrať. Ak nie, odfoťte ju. Uistite sa, že fotografia je dostatočne svetlá a sú na nej vidieť všetky potrebné údaje.

Niké overenie občianskeho preukazu

Keď doklad naskenujete, systém Niké vám poskytne prehľad údajov, ktoré z dokladov získal. Prezrite ich a zistite, či sú v poriadku. Ak by niektoré údaje chýbali alebo by neboli správne, kliknite na “Manuálne upraviť” a upravte ich. Niké registrácia následne vyžaduje ešte ďalší doklad totožnosti. Tým môže byť vodičský preukaz, pas alebo karta poistenca.

Niké overenie druhého dokladu

Rovnakým spôsobom, ako ste skenovali alebo nahrávali predchádzajúci dokument, naskenujte alebo nahrajte aj druhý. Posledným krokom overenia totožnosti je biometrické overenie. Systém zapne prednú kameru a naskenuje vašu tvár. Keď je všetko v poriadku, proces overenia totožnosti je hotový.

Niké overenie biometrických údajov

Aby ste mohli získať plnohodnotný účet a začať Niké tipovanie, musíte ešte uviesť pôvod vašich finančných prostriedkov. Akonáhle vyplníte všetky údaje, Niké ich odošle na overenie.

Niké registrácia odoslané doklady na overenie

Plnohodnotný účet Niké poskytuje veľa funkcií

Plnohodnotný účet Niké získate až po tom, ako Niké overí vaše údaje. O úspešnom overení dokladov vás bude informovať prostredníctvom e-mailu a SMS správy.

Plnohodnotný účet Niké

To v akom stave je overenie, môžete sledovať aj priamo vo svojom účte. Keď sú všetky údaje v poriadku, Niké vám schváli váš plnohodnotný účet. V tomto kroku sa Niké registrácia končí. Ako používateľ môžete získať zaujímavý Niké bonus, ktorý spraví stávkovanie ešte zaujímavejším.

Niké registrácia na pobočke

Niké registrácia na pobočke je taktiež možná. Vhodná je pre tých, ktorí si chcú celý proces registrácie zjednodušiť, prípadne nemajú zariadenie s funkčnou prednou kamerou, s ktorou by mohli overiť biometrické údaje. Niké pobočky nájdete po celom Slovensku. Ich zoznam je dostupný aj na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie Niké.

Ako vyplniť sebaobmedzujúce opatrenia?

Slovenská legislatíva umožňuje osobám, ktoré stávkujú, nastavovať určité limity sebaobmedzujúce opatrenia. Pomocou nich si môžete určiť limity pre celkové stávky a prehry počas kalendárneho mesiaca. Vyplnenie je jednoduché, no nie je k dispozícii cez mobilný prehliadač. Na to, aby ste si tieto opatrenia nastavili, budete potrebovať počítač alebo mobilnú aplikáciu. Vo webovom prehliadači sa prihláste do svojho konta a vyberte možnosť “Sebaobmedzujúce opatrenie”. V systéme si už následne môžete zadať limity celkových stávok či prehier za kalendárny mesiac.

Niké sebaobmedzujúce opatrenia

Ako pridať platobnú metódu?

Vo svojom účte vyberte možnosť “Vklad a výber z účtu”. Z ponuky si vyberte spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje. K dispozícii je:

 • CardPay,
 • Sporo Pay,
 • Tatra Pay,
 • VÚB ePlatby,
 • Poštová banka,
 • Unicredit banka,
 • Skrill,
 • SMS vklad,
 • paysafecard.
Niké vklad na účet

Ako spraviť prvý vklad?

Najprv si vyberte jednu z možností platieb, ktorá vám vyhovuje najviac. Následne zvoľte sumu, ktorú chcete vložiť na svoj účet, a kliknite na tlačidlo “Potvrdiť”. Systém vás automaticky presmeruje buď do internetbankingu, alebo do platobnej brány. Tam už len zadáte platobné údaje a potvrdíte transakciu.

Vloženie prvého vkladu

Niké prihlásenie je rýchle

Niké prihlásenie je rýchle a jednoduché. Na hlavnej stránke kliknite na tlačidlo “Prihlásiť sa”. Vyplňte prihlasovacie meno a heslo a máte hotovo. V niektorých prípadoch môže od vás Niké vyžadovať dvojfaktorové overenie pomocou hesla alebo SMS správy. Vo svojom účte môžete následne sledovať svoj zostatok či rôzne bonusy, ako napríklad Niké free spiny.

Niké stav konta

Ako sa registrovať do iných stávkových kancelárií

Online registrácia vám zaberie maximálne 5 minút. Za prvé navštívte casino bonusy a vyberte si najlepší bonus. Za druhé prejdite na oficiálne stránky stávkovej kancelárie, ktorú ste si zvolili. Využite náše tlačidlo, aby ste sa uistili, že dostanete maximálnu výšku bonusu. Za tretie kliknite na registrovať v pravom hornom rohu. Pokračujte a dokončite registráciu s pravdivými údajmi. Nakoniec vám stávková kancelária overí konto. V tabuľke nižšie je rozcestník na všetky registrácie stávkových kancelárii na Slovensku.

Stávková kancelária Registrácia
Tipsport Tipsport registrácia
Doxxbet Doxxbet registrácia
Synottip Synottip registrácia
Fortuna Fortuna registrácia
Tipos Tipos registrácia

Aké sú naše skúsenosti s Niké registráciou?

Niké registrácia u nás dopadla veľmi dobre. Hotovú sme ju mali do niekoľkých minút. Všetko sme robili cez webový prehliadač, no k dispozícii je aj praktická aplikácia, ktorú na to môžete využiť. Po vyplnení údajov sme počkali 10 až 15 minút, kým nám stávkovka overila doklady. Keď tak spravila, mali sme k dispozícii všetky funkcie. V prípade, že by ste nemali čas na klasickú registráciu, odporúčame vám využiť zrýchlené overenie dokladov namiesto manuálneho. Celý proces je tak oveľa rýchlejší.