Doxxbet hry mesiaca – kasíno bonus 50€

Doxxbet hry mesiaca je promo akcia, vďaka ktorej máte jedinečnú príležitosť získať kasíno bonus v hodnote 50€. Stačí si len zahrať niektoré z hier na automatoch s označením „Hry mesiaca“. Aké sú podmienky tohto bonusu, kde ho nájdete a ktoré hry si stávková kancelária Doxxbet pripravila na tento mesiac?

Doxxbet hry mesiaca – kasíno bonus 50€

Mesiac Hry Vyzdvihnúť bonus
Máj 2024 Extreme Fruits Ultimate Deluxe, Turbo Slots 81, Hotlines 34 Street, 81 Famous Multifruits, Sundance Pistols, Triple Wild 7, Fruit-EX, Jungle Books, Big Bass Splash Vyzdvihnúť bonus
Apríl 2024 Coin! Coin! Coin!, Slot Birds 81, Simply Hot XL 100, 27 Joker Fruits, 5 Dragon Hearts, Big Show, Candy Fruits, Easter Island, Sugar Rush Vyzdvihnúť bonus
Marec 2024 Hot Crown Deluxe, Mad Mechanic Deluxe, Siren’s Calling, Super 81, Treasures of Asgard, 4 Stones, Sunny Shores, Gates of Olympus, 81 Famous Multifruits Vyzdvihnúť bonus

Kde nájdem Doxxbet hry mesiaca

Doxxbet hry mesiaca nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie Doxxbet. Aktuálne hry mesiaca si môže pozrieť každý, aj nezaregistrovaný používateľ. Ak by ste si ich však chceli zahrať, musíte si vytvoriť plnohodnotný hráčsky účet. Doxxbet registrácia nie je náročná. Stačí len vyplniť registračný formulár, nahrať potrebné dokumenty a overiť svoju identitu. Po dokončení celej registrácie sa môžete pustiť do hrania Doxxbet hier mesiaca.

Kde nájdem Doxxbet hry mesiaca

 • Na to, aby ste mohli hrať Doxxbet hry mesiaca, sa musíte prihlásiť do svojho hráčskeho konta. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa. Popri registrácii nezabudnite využiť Doxxbet skaut kód, vďaka ktorému získate nárok na rôzne zaujímavé bonusy.
 • Otvorte si sekciu „Bonusy a akcie“.
 • Vyberte možnosť „Kasíno & Rio“.
 • Aktuálne hry mesiaca nájdete medzi ostatnými bonusmi a promo akciami, ktoré Doxxbet poskytuje.

Ako získať 50€ v promo akcii Doxxbet hry mesiaca

 1. Prihláste sa do svojho hráčskeho konta, ktoré si môžete vytvoriť prostredníctvom registrácie online, prípadne návštevou Doxxbet pobočky.
 2. Kliknite na sekciu „Bonusy a Promokódy“. V tej nájdete bonus „Hry mesiaca“, ktorý následne aktivujte.
 3. Počas 20 dní stavte 1.500€ na vybraných hrách daného mesiaca a kasíno bonus 50€ sa vám automaticky prevedie na hráčske konto ako vyberateľný bonus.
 4. Bonus je nehrateľný a bude prevedený do reálnych peňazí po tom, ako splníte všetky podmienky promo akcie.

Dôležité podmienky a pravidlá Doxxbet hier mesiaca

 • Akcia začína o 00:01 (CET) prvý deň každého mesiaca a končí o 24:00 (CET) posledný deň každého mesiaca, a to až do odvolania.
 • Pre účasť na akcii Doxxbet hry mesiaca je nutné aktivovať bonus v stanovenom dátume.
 • Príslušné stávky musíte zrealizovať predtým, ako vám bude bonus pripísaný na hráčske konto. To znamená, 30-krát vsadiť výšku bonusu 50€ v celkovej výške 1 500€, a to vlastnými, čiže reálnymi peniazmi.
 • Stávky musíte vykonať do 20 dní od momentu aktivácie bonusu.
 • Každý mesiac vyberá stávková kancelária špecifické hry, ktorých zoznam pravidelne aktualizuje. Do podmienky celkového pretočenia sa rátajú len stávky na týchto hrách.
 • Bonus sa pripíše na hráčske konto po tom, ako splníte podmienky pretočenia. Na prezeranie bonusov je k dispozícii webové rozhranie alebo Doxxbet aplikácia.

Často kladené otázky

Kedy prebieha akcia Doxxbet hry mesiaca?

Akcia Doxxbet hry mesiaca začína o 00:01 (CET) prvý deň každého mesiaca a končí o 24:00 (CET) posledný deň každého mesiaca, a to až do odvolania tejto akcie.

Ako sa môžem zapojiť do akcie Doxxbet hry mesiaca?

Do promo akcie Doxxbet hry mesiaca sa môžu zapojiť hráči s plnohodnotným používateľským účtom. Po tom, ako sa doň prihlásite, prejdite do sekcie „Bonusy a promo kódy“, v ktorej nájdete bonus „Hry mesiaca“.

Ktoré hry sú v rámci promo akcie Doxxbet hry mesiaca aktuálne pre tento mesiac?

Hry, ktoré sú súčasťou promo akcie, sú každý mesiac iné. Tie aktuálne, vďaka ktorým môžete získať kasíno bonus 50€, nájdete v tabuľke nachádzajúcej sa vyššie v tomto článku.