Doxxbet hry mesiaca – kasíno bonus 50€

Doxxbet hry mesiaca je promo akcia, vďaka ktorej máte jedinečnú príležitosť získať kasíno bonus v hodnote 50€. Stačí si len zahrať niektoré z hier na automatoch s označením „Hry mesiaca“. Akcia trvá od apríla do konca augusta 2023. Aké sú podmienky tohto bonusu, kde ho nájdete a ktoré hry si stávková kancelária Doxxbet pripravila na tento mesiac?

Doxxbet hry mesiaca – kasíno bonus 50€

Mesiac Hry Vyzdvihnúť bonus
Apríl 2023 Sky Queen, Gladorius, Tutti Frutti, Joker 50 Deluxe, 243 Hot Ways, Pirate Adventures, Fruit Joker II, Pumpkin Smash Vyzdvihnúť bonus
Máj 2023 Egyptian Emeralds, Pinky Cat, Puppet Show, Jack and the Mystery Monsters, 243 Space Fruits, Jewels Quest 2, Jin-Jang, Vikings Go Berzerk Vyzdvihnúť bonus
Jún 2023 Jinns Moon, Boofa, Retro Wheels, Fruiti XXL, Book Of Adventure – Life, Mountain Legends 2, Bay of Pirates, Incinerator Vyzdvihnúť bonus
Júl 2023 Stallion Strike, R.U.R., Turbo 27, Golden Myth, 81 Win Spin, Vigorous Knights, Secret of the Castle, Wolf Hunters Vyzdvihnúť bonus
August 2023 Dragon Spark, War of The Titans, Joker 27, 88 Pearls, 81 Simply Ways, Fruit Blaster, Diamonal 81, Bicicleta Vyzdvihnúť bonus
September 2023 Joker Hot Reels, Quicksticks, Football On Fire, Respin Joker 243, Mega Carp Caramba, Seasons, Cocktail 81, Valley of the Gods Vyzdvihnúť bonus
Október 2023 Gem Splash: Marilyn Monroe, Oldskool Spin 81, Vegas 27 Street, Joker 5, Hook up Joker, Super Reels Deluxe, Cocktail 81, Vikings Go To Hell Vyzdvihnúť bonus

Kde nájdem Doxxbet hry mesiaca

Doxxbet hry mesiaca nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke stávkovej kancelárie Doxxbet. Aktuálne hry mesiaca si môže pozrieť každý, aj nezaregistrovaný používateľ. Ak by ste si ich však chceli zahrať, musíte si vytvoriť plnohodnotný hráčsky účet. Doxxbet registrácia nie je náročná. Stačí len vyplniť registračný formulár, nahrať potrebné dokumenty a overiť svoju identitu. Po dokončení celej registrácie sa môžete pustiť do hrania Doxxbet hier mesiaca.

Kde nájdem Doxxbet hry mesiaca

 • Na to, aby ste mohli hrať Doxxbet hry mesiaca, sa musíte prihlásiť do svojho hráčskeho konta. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa. Popri registrácii nezabudnite využiť Doxxbet skaut kód, vďaka ktorému získate nárok na rôzne zaujímavé bonusy.
 • Na webovej stránke Doxxbet kliknite v hornom menu na “Kasíno”.
 • V banneri „Hry mesiaca a 50€ bonus“, ktorý sa nachádza vo vrchnej časti webovej stránky, kliknite na „Čítať viac“.
 • Na webovej stránke sa vám zobrazí tabuľka s jednotlivými hrami, ktoré môžete v rámci aktuálneho mesiaca hrať.

Ako získať 50€ v Doxxbet hry mesiaca

 1. Prihláste sa do svojho hráčskeho konta, ktoré si môžete vytvoriť prostredníctvom registrácie online, prípadne návštevou Doxxbet pobočky.
 2. Kliknite na sekciu „Bonusy a Promokódy“. V tej nájdete bonus „Hry mesiaca“, ktorý následne aktivujte.
 3. Počas 20 dní stavte 1 500€ na vybraných hrách daného mesiaca a kasíno bonus 50€ sa vám automaticky prevedie na hráčske kontro ako vyberateľný bonus.
 4. Bonus je nehrateľný a bude prevedený do reálnych peňazí po tom, ako splníte všetky podmienky promo akcie.

Dôležité podmienky a pravidlá Doxxbet hry mesiaca

 • Akcia začína o 00:01 (CET) prvý deň každého mesiaca a končí o 24:00 (CET) posledný deň každého mesiaca, a to až do odvolania.
 • Pre účasť na akcii Doxxbet hry mesiaca je nutné aktivovať bonus v stanovenom dátume.
 • Príslušné stávky musí hráč zrealizovať predtým, ako bude môcť byť bonus pripísaný na hráčske konto. To znamená, 30-krát vsadiť výšku bonusu 50€ v celkovej výške 1 500€, a to vlastnými, čiže reálnymi peniazmi.
 • Každý mesiac vyberá stávková kancelária špecifické hry, ktorých zoznam pravidelne aktualizuje. Do podmienky celkového pretočenia sa rátajú len stávky na týchto hrách.
 • Bonus sa pripíše na hráčske konto po tom, ako hráč splní podmienky pretočenia. Na prezeranie bonusov je k dispozícii webové rozhranie alebo Doxxbet aplikácia.

Často kladené otázky

Kedy prebieha akcia Doxxbet hry mesiaca?

Akcia Doxxbet hry mesiaca začína o 00:01 (CET) prvý deň každého mesiaca a končí o 24:00 (CET) posledný deň každého mesiaca, a to až do odvolania tejto akcie.

Ako sa môžem zapojiť do akcie Doxxbet hry mesiaca?

Do promo akcie Doxxbet hry mesiaca sa môžu zapojiť hráči s plnohodnotným používateľským účtom. Po tom, ako sa doň prihlásite, prejdite do sekcie „Bonusy a promo kódy“, v ktorej nájdete bonus „Hry mesiaca“.

Ktoré hry sú v rámci Doxxbet hry mesiaca aktuálne pre tento mesiac?

Hry, ktoré sú súčasťou promo akcie Doxxbet hry mesiaca, sú každý mesiac iné. Aktuálne hry, vďaka ktorým môžete získať kasíno bonus 50€, nájdete v tabuľke nachádzajúcej sa vyššie v tomto článku.