Fortuna registrácia


Fortuna registrácia je prvým krokom, ktorý musíte urobiť, aby ste mohli začať tipovať. Celý proces je rýchly a jednoduchý. Stačí len vedieť, ako správne na to. Práve preto sme si pre vás pripravili prehľadný návod s praktickými tipmi a obrázkami. Krok po kroku vás prevedieme celým procesom od vyplnenia registračného formulára až po samotné tipovanie. Nevynecháme ani overenie totožnosti a potvrdenie celkovej registrácie. Chcete si vytvoriť plnohodnotný účet a začať tipovať na Fortune? Čítajte ďalej.

Prejsť do Fortuna registrácie

Fortuna registrácia

Fortuna registrácia účtu krok po kroku

Fortuna registrácia účtu krok po kroku je rýchla a ľahká. Stačí sa držať niekoľkých tipov, ktoré sme si pre vás pripravili. Po tom, ako celým procesom prejdete, sa môžete tešiť na plnohodnotný účet. Ten vám umožní tipovať, stávkovať, sledovať živé prenosy a veľa ďalšieho.

Fortuna registrácia vyplnenie údajov

Fortuna registrácia vyplnenie údajov sa skladá z niekoľkých základných krokov. Všetkými vás prevedieme. Na vytvorenie účtu môžete využiť počítač, tablet aj mobil. Webová stránka je intuitívna, takže by ste nemali mať problém registrovať sa na akomkoľvek zariadení.

Na začiatok si vyhľadajte webovú stránku iFortuna.sk. V pravom hornom rohu kliknite na možnosť “Prihlásiť” a následne zvoľte “Registrácia”.


Fortuna registrácia vyplnenie údajov

V ďalšom kroku vyplňte všetky svoje údaje. To znamená prihlasovacie meno, heslo, e-mailovú adresu a telefónne číslo.


Fortuna registrácia vyplnenie údajov meno a heslo

Fortuna registrácia s kódom BIGBONUS

Fortuna registrácia s kódom BIGBONUS je taktiež možná. Stačí len, aby ste pri registrácii na Fortuna využili pole “Bonus”. V rámci neho si môžete zvoliť vstupný bonus alebo stávku bez rizika. Prípadne môžete uviesť aj svoj vlastný promo kód. V súčasnosti je k dispozícii Fortuna promo kód BIGBONUS, ktorý garantuje zisk maximálnej výšky bonusu.


Fortuna registrácia s kódom BIGBONUS

Fortuna registrácia overenie pomocou emailu a SMS správy

Keď vyplníte všetky povinné polia vo Fortuna registračnom formulári, overte svoj užívateľský účet. Najprv kliknutím na tlačidlo “Overiť e-mail”, ktoré nájdete v e-maile. Ten by vám mal prísť do niekoľkých minút od registrácie. Ak by sa tak nestalo, skontrolujte spamový priečinok.


Fortuna registrácia overenie pomocou emailu

Ďalej overte svoje telefónne číslo. Po prihlásení sa do účtu zadajte do formulára, ktorý sa vám objaví, kód. Ten by vám mal prísť SMS správou na telefónne číslo, ktoré ste zadali vo Fortuna registračnom formulári.


Fortuna registrácia overenie pomocou SMS správy

Fortuna registrácia dočasné konto

Po overení e-mailovej adresy a telefónneho čísla máte dočasný užívateľský účet. Na dokončenie registrácie Fortuna a získanie plnohodnotného účtu musíte overiť svoju identitu. To spravíte tak, že do systému vyplníte osobné údaje a nahráte dva doklady totožnosti.

Fortuna registrácia dočasné konto

Začiatok overenia hráčskeho účtu vo Fortune

Začiatok overenia hráčskeho účtu vo Fortune vyzerá približne takto. Pre overenie totožnosti kliknite na možnosť “Overiť vašu totožnosť”. Následne si zvoľte jednu z možností, ktorá sa vám naskytuje. Totožnosť môžete overiť na pobočke, manuálne alebo zrýchlene.

 1. Overenie na pobočkePobočky Fortuna sa nachádzajú naprieč celou Slovenskou republikou. Stačí mať pri sebe 2 doklady totožnosti.
 2. Manuálne overenie – Všetky údaje o sebe a nahratie dokumentov musíte urobiť sami ručne. Nemusíte však nikam chodiť. Všetko robíte z pohodlia svojho domova.
 3. Zrýchlené overenie (doporúčame) – Ide o odporúčaný spôsob overenia. Na overenie bude Fortuna potrebovať dva doklady totožnosti a fotoaparát v mobile alebo v PC. Údaje z dokladov sa následne automaticky vyplnia a odošlú na potvrdenie. Do Fortuna registračného formulára tak budete vpisovať už len zopár informácií.
Začiatok overenia hráčskeho účtu vo Fortune

Fortuna registrácia výber a nahratie prvého dokladu totožnosti

Keď si vyberiete zrýchlenú možnosť, kliknite na tlačidlo “Ďalej” a prvý doklad buď nahrajte, alebo odfoťte. Prvým dokladom môže byť občiansky preukaz alebo povolenie na pobyt. Ak doklad fotíte, uistite sa, že je fotografia ostrá. Všetky údaje na nej musia byť dobre vidieť. Prvý dokument foťte z oboch strán. Keď je všetko v poriadku, kliknite na tlačidlo “Potvrdiť”.

Fortuna registrácia výber a nahratie prvého dokladu totožnosti

Fortuna registrácia výber a nahratie druhého dokladu totožnosti

Následne nahrajte alebo odfoťte druhý typ dokladu. Tým môže byť vodičský preukaz, EÚ preukaz zdravotného poistenia, cestovný pas alebo povolenie na pobyt. Tento doklad sa fotí len z jednej strany.

Fortuna registrácia výber a nahratie druhého dokladu totožnosti

Dokončenie overovacieho procesu vo Fortune

V ďalšom kroku musí Fortuna overiť, či ste skutočná osoba. Práve preto budete musieť zhotoviť niekoľko fotografií vašej tváre. Na tento úkon budete potrebovať funkčnú prednú kameru.

Dokončenie overovacieho procesu vo Fortune

Po tom, ako nahráte všetky údaje a odfotíte sa, Fortuna overí vašu totožnosť. V prípade, že je všetko v poriadku, môžete vyplniť svoje osobné údaje.

Fortuna finálne overenie účtu

Potvrdenie registrácie od spoločnosti Fortuna o dokončenie plnohodnotného konta

Vyplnenie osobných údajov nie je vôbec náročné. Portál od vás vyžaduje:

 • meno,
 • priezvisko,
 • štátne občianstvo,
 • miesto a dátum narodenia,
 • rodné číslo,
 • miesto trvalého bydliska.

Okrem toho ešte vyplníte aj právne informácie, pod ktorými sa rozumie zdroj príjmu. Nezabudnite ani pridať informáciu o tom, či ste politicky exponovaná osoba. Niektoré údaje budete mať už vyplnené. Fortuna ich automaticky vyplnila za vás na základe údajov v dokladoch.

Potvrdenie registrácie od spoločnosti Fortuna o dokončenie plnohodnotného konta

Všetky údaje, ktoré ste uviedli, skontrolujte. V prípade, že sú v poriadku, kliknite na “Potvrdzujem, že všetky údaje sú správne”. Po kliknutí na tlačidlo “Potvrdzujem, že všetky údaje sú správne” je vaša registrácia hotová. Účet by ste mali mať v stave “overený”. Z dočasného sa vám teda zmenil na plnohodnotný. Môžete ho využívať bez akýchkoľvek obmedzení napríklad na Fortuna casino, kurzové stávky, vklady a výbery. Informáciu o tom, že je účet plnohodnotný a môžete ho využívať bez obmedzení, dostanete aj vo forme e-mailu. Ten vám príde krátko po overení priamo do e-mailovej schránky.

Fortuna dokončenie registrácie

Fortuna registrácia a prevod peňažných prostriedkov

Na to, aby ste mohli začať stávkovať, musíte do svojho konta previesť peňažné prostriedky. Na webovej stránke ifortuna.sk kliknite v pravom hornom rohu na “Môj účet”. Vyberte možnosť “Dotácia konta”, ktorú nájdete v sekcii “Vklady a výbery”. Najprv si nastavte platobné metódy. Na výber máte:

Fortuna registrácia a prevod peňažných prostriedkov

 • Apple Pay
 • platobnú kartu
 • Slovenskú sporiteľňu
 • VÚB banku
 • Tatra banku
 • my paysafecard
 • Poštovú banku
 • UniCredit Bank
 • Fortuna kupón

Po výbere platobnej metódy už len zvoľte výšku vkladu. Následne si na svoj používateľský účet presuňte financie.

Fortuna registrácia prvý vklad

Často kladené otázky

Čo je potrebné urobiť pre dokončenie Fortuna registrácie?

Ak chcete úspešne dokončiť Fortuna registráciu, musíte do systému nahrať dva doklady totožnosti. Prvým dokladom môže byť občiansky preukaz alebo povolenie na pobyt. Druhým môže byť vodičský preukaz, EÚ preukaz zdravotného poistenia, cestovný pas alebo povolenie na pobyt. Prvý doklad sa fotí z oboch strán. Druhý len z jednej.

Je registrácia Fortuna možná na internete?

Fortuna registrácia je možná aj na internete. Na to, aby ste sa na Fortuna registrovali, nemusíte ísť na pobočku. Stačí len, aby ste mali zariadenie, ktoré disponuje prednou a zadnou kamerou. Zadnou odfotíte potrebné dokumenty. Prednou kamerou odfotíte sami seba.

Je Fortuna registrácia zadarmo?

Fortuna registrácia je bezplatná. Za vytvorenie, overenie a prevádzkovanie účtu neplatíte žiadne poplatky.

Koľko trvá Fortuna registrácia?

Proces registrácie na Fortuna nie je dlhý. Dôležité je, aby ste vyplnili všetky údaje správne. Vyhnete sa tak ich dodatočnému opravovaniu. To isté platí aj o nahrávaní dokumentov. Uistite sa, že fotografie nie sú rozmazané a všetky údaje je na nich dobre vidieť. Registráciu Fortuna môže mierne spomaliť a predĺžiť overovanie údajov na strane spoločnosti Fortuna. To by však nemalo trvať niekoľko minút, nanajvýš hodín.

Ako vložiť peniaze na účet Fortuna?

Na účet Fortuna môžete vložiť svoje peniaze viacerými spôsobmi. V súčasnosti podporuje Fortuna tieto platobné metódy a banky – Apple Pay, platobnú kartu, Slovenskú sporiteľňu, VÚB banku, Tatra banku, my paysafecard, Poštovú banku, UniCredit Bank a Fortuna kupón.

Je Fortuna registrácia bezpečná?

Fortuna registrácia je úplne bezpečná. Nemusíte sa báť, že by vám niekto zneužil vaše osobné údaje alebo účet. Bezpečnosť podporuje aj fakt, že Fortuna je populárnou a overenou stávkovou kanceláriou. Ak si chcete byť istí, že sú vaše údaje dobre zabezpečené, vytvorte si dostatočne silné heslo. To by malo pozostávať z písmen, čísel a rôznych znakov.