Tipsport vernostný program – ako získať Nety zadarmo


Tipsport si pre vás pripravil výhodný vernostný program, vďaka ktorému môžete zbierať zaujímavé bonusy a prémie. Ich výška sa odvíja od celkovej pretipovanej sumy. V niektorých prípadoch sa však môže vyšplhať až na 800 Netov. Čítajte ďalej a zistite, aké podmienky má Tipsport vernostný program a ako sa doň zapojiť.

Tipsport vernostný program

Tipsport nový vernostný program 2024

Členom Tipsport vernostného programu sa stanete automaticky. Stačí uzatvoriť stávku s minimálnym kurzom 1,50€. Nety získate za všetky druhy stávok vrátane Sólo, AKU, kombi, predzápasových aj live. Do vernostného programu sa môže zapojiť každý tipér po tom, ako dokončí Tipsport registráciu.

Ako získať Nety zdarma v Tipsport vernostnom programe

Tipsport Nety sú menou, ktorú môžete v Tipsporte využívať rovnako ako klasické peniaze. Platí, že 1 Net predstavuje 1 cent. Nety môžete získavať rôznymi spôsobmi, napríklad vďaka promo akciám, odporúčaniu Tipsportu priateľom alebo po skompletizovaní registrácie. Tipsport registrácia je rýchla a jednoduchá. Hotovú ju budete mať do niekoľkých minút. V rámci vernostného programu môžete získať Tipsport Nety zadarmo vďaka bonusu 10 dní so stávkou.

Tipsport vernostný program bonus 10 dní so stávkou

Na to, aby ste v rámci bonusu 10 dní so stávkou získali Tipsport Nety zadarmo, musíte splniť podmienky, ktoré uvádzame v bodoch nižšie.

 1. Tipujte s kurzom aspoň 1.50.
 2. Dni so stávkou nemusia ísť priamo po sebe.
 3. Výška bonusu sa odvíja od súčtu všetkých doterajších vkladov.
 4. Bonus obdržíte hneď na desiaty deň so stávkou.
Vyhodnotené tikety s kurzom min. 1.50 Bonus v Netoch
Celkovo 10€ a viac 5
Celkovo 20€ a viac 10
Celkovo 40€ a viac 20
Celkovo 60€ a viac 30
Celkovo 80€ a viac 40
Celkovo 160€ a viac 80
Celkovo 400€ a viac 200
Celkovo 800€ a viac 400
Celkovo 1 600€ a viac 800

Tipsport vernostný program prémie

V Tipsport vernostnom programe môžete získať aj prémie, ktoré sa vám na hráčsky účet pripočítajú za dlhodobú vernosť. Prémie predstavujú extra Nety v hodnote 30 % z doposiaľ získaných bonusov od začiatku vernostného programu. Prvú prémiu očakávajte po prvých dvoch bonusoch. Ďalšie vám stávková kancelária pripíše po 4, 7, 10, 15, 20, 30 a 50 bonusoch.

Tipsport vernostný program bonusy

Všetky bonusy a prémie, ktoré môžete získať v Tipsport vernostnom programe, nájdete v záložke „Vernostný program“. Tú si môžete prezerať buď cez webové rozhranie, prípadne je k dispozícii Tipsport aplikácia, ktorá sa dá stiahnuť na zariadenie s operačným systémom Android alebo iOS.

Ako zameniť Tipsport Nety na eurá

Nety môžete na eurá zameniť len jediným spôsobom, a to tak, že za ne podáte stávku. Ak bude tiket výherný, Tipsport vám na účet pripíše reálne peniaze, ktoré si budete môcť previesť na bankový účet. Podanie tiketu za Nety je jednoduché. Stačí si vybrať športovú udalosť a pri možnosti vklad kliknúť na znak eura. Tým sa vám automaticky zmení mena na Nety. Následne už len vyberte výšku vkladu a kliknite na „Staviť“.

Tipsport nety casino

Samotné Tipsport nety nemôžete použiť priamo v Tipsport casine. Peňažnú výhru z nich však áno. Návod, ako na to, uvádzame nižšie.

 1. Prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Pri registrácii nezabudnite použiť Tipsport akčný kód.
 2. Uskutočnite stávku za Nety.
 3. Ak vyhráte, peňažné prostriedky môžete využiť v online casine.

Tipsport vernostná karta

Tipsport vernostnú kartu využijú najmä pobočkoví klienti. To znamená hráči, ktorí podávajú tikety priamo v kamenných pobočkách. Pomocou karty môžu zbierať Nety, ktoré sa im následne pripíšu na ich konto. O vystavenie Tipsport karty musíte požiadať. Urobiť sa tak dá kontaktovaním zákazníckej podpory, ktorej poskytnete aj informáciu o tom, na ktorej pobočke si ju vyzdvihnete.

Podmienky Tipsport vernostného programu

 1. Bonusy, ktoré sú súčasťou vernostného programu, získate v prípade, že dodržíte podmienky 10 dní so stávkou.
 2. Do bonusu 10 dní so stávkou sa vám rátajú tikety s kurzom minimálne 1,50€.
 3. Dni so stávkou nemusia ísť bezpodmienečne po sebe.
 4. Za bonusy získate prémie.
 5. Výška prémií dosahuje až 30 % z doposiaľ získaných bonusov od začiatku vernostného programu.

Často kladené otázky

Čo je Tipsport vernostný program?

Tipsport vernostný program je program určený pre plnohodnotných hráčov, ktorí vďaka nemu môžu získavať bonusy a prémie.

Kto sa môže stať súčasťou Tipsport vernostného programu?

Súčasťou Tipsport vernostného programu sa môže stať každý, kto si vytvorí účet a dokončí registračný proces s overením totožnosti.

Aké bonusy a prémie môžem získať vďaka Tipsport vernostnému programu?

Vďaka Tipsport vernostnému programu môžete získať Nety zadarmo. Ich výška sa v rámci bonusu odvíja od súčtu všetkých doterajších vkladov. V prípade prémie môžete získať až 30 % z doposiaľ získaných bonusov od začiatku vernostného programu.