Pali Hari vs Fučo: Fight Night Challenge 5 analýza


Jedným z ostro sledovaných zápasov na Fight Night Challenge 5 v Bratislave bude určite aj duel Pali Hari vs Fučo. Do ringu sa proti sebe postavia bývalý kickboxový šampión a stand-up komik. Ktorý ale k bojovým športom takisto nemá veľmi ďaleko. Naozaj len miernym favoritom podľa stávkových kancelárií je Pali Hari. V krátkej analýze si predstavíme oboch boxerov a aké sú ich šance na víťazstvo. Dozviete sa tiež aktuálne kurzy, ale aj to, kde tento zápas môžete sledovať live stream naživo. Plánovaný začiatok duelu je 2.december o 20:40 v Tipos Aréne na Štadióne Ondreja Nepelu.

Pali Hari vs Fučo: Fight Night Challenge 5 analýza

  • Bude to vypätý súboj. Pali Hari si s Fučom už vymenili zopár ozaj ostrých slov. Aj pri Face off predstavovaní. Video nájdete nižšie.
  • Pali Hari je bývalý štvornásobný národný šampión v kickboxe.
  • Marek “Fučo“ Fučík má zase blízko k thajskému boxu.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Pali Hari 1.71 1.80
  • Zápas: Pali Hari vs Fučo
  • Súťaž: Fight Night Challenge 5
  • Čas zápasu: 2. 12. 2023
  • Živý prenos: Oktagon TV
Fight Night Challenge stávka bez rizika

Kde sledovať Pali Hari vs Mučo live stream?

Celý turnaj Fight Night Challenge vrátane tohto zápasu, si môžete pozrieť prostredníctvom Oktagon.tv cez PPV (pay-per-view). Cena za Fight Night Challenge live stream je potom 9.99€. Za to budete mať k dispozícii tú najlepšiu obrazovú kvalitu. Kde sa dá ešte sledovať Pali Hari vs Mučo live stream? Pôvodne sa spomínal aj live stream na Fortuna TV, aktuálne ale táto možnosť nie je dostupná. Live stávky vám tam ale neuniknú. Kompletný program Fight Night Challenge 5 vyzerá takto.

Zápas Fight Night Challenge Plánovaný začiatok
Roman „Momo“ Grigely vs Marcel Hossa okolo 21:40
Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik vs Adam Štrba okolo 21:20
Erik Tresor vs. Adam Berger okolo 21:00
Pavol „Pali Hari“ Vaško vs. Marek „Fučo“ Fučík okolo 20:40
Imi „Baron“ Štefaník vs. Martin „Pagy“ Sedlák okolo 20:20
Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová okolo 20:00
Jan Murcin vs. Michal Mošpan okolo 19:40
Matej „Kiry the King“ Kiraly vs. Alexander Cverna okolo 19:20
Filip Strýco vs. Miroslav Vlcek okolo 19:00
Erik Tlkanec vs. Robert Racz okolo 18:40
Jozef Koller vs. Filip Hačko okolo 18:20
Juraj Kočí vs Franko Trantalič okolo 18:00

Pali Hari si po nešťastnej prehre ide po víťazstvo

Pavol “Pali Hari“ Vaško je bývalý štvornásobný kickboxový šampión. Momentálne sa venuje trénovaniu bojových športov vo vlastnej akadémii Golden Gym Bratislava. Trénuje sa tam box, thajský box, kickbox aj krav maga, v ktorom má mimochodom čierny pás. To je solídna štartovacia čiara v súboji so silným protivníkom, akým Fučo nepochybne je. V predchádzajúcom zápase v rámci Fight Night Challenge 4 Pali prehral po diskvalifikácii s českým raperom Dynamicom. Použil totiž zakázaný úder – lakeť. Toho sa bude musieť v nasledujúcom dueli vyvarovať.

Pali Hari si po nešťastnej prehre ide po víťazstvo

Zdroj: fight night challenge

Marek „Fučo“ Fučík, známy aj zo Stand up comedy show Temné kecy ako Mariňák

Považuje sa síce v prvom rade za thai boxera a streetfightera, ale ani klasický box mu nie je celkom cudzí. Pre zabávača to bude na podujatí Fight Night Challenge premiéra. Každopádne však svojho súpera veľmi dobre pozná, pretože spolu kedysi dávno absolvovali viacero tréningov thai boxu. Toto sa mu v tomto dueli môže naozaj zísť. O nadchádzajúcom dueli s Pali Harim na tlačovke povedal: „Nechcem si dokázať, že porazím Vaška, knokautujem ho alebo vyhrám Stanley Cup. Nepotrebujem to. Z niečoho som sa vyhrabal, dostal druhú šancu a nepatrím do starého železa. Nerobím to pre peniaze, ale sám pre seba, pre dobrý pocit,“.

Marek

Zdroj: fight night challenge

Pali Hari vs Fučo kurzy

Fight Night Challenge kurzy mierne favorizujú Pali Hariho. Na jeho víťazstvo si tak môžete staviť napríklad vo Fortune pri kurze 1.80. Teraz na to môžete využiť aj Stávku bez rizika s bonusom až 70€. Na Fuča nám potom bookmakeri vypísali o niečo vyšší kurz 2.06. Staviť si však môžete aj na odvodené stávkové príležitosti zápasu ako je napríklad počet zahájených kôl. Možnosť, že to bude viac ako 2,5 má kurz 1.40.

Pali Hari vs Fučo kurzy vo Fortune

Tip redakcie: V zápase zvíťazí Pali Hari

V tomto boxerskom dueli veríme viac ostrieľanejšiemu borcovi. Pali Hari toho má v rámci športovej kariéry za sebou viac než dosť. Tieto skúsenosti pretaví na víťazstvo aj v tomto zápase. Pokiaľ si teda dá pozor na zakázané údery. Že to však nebude mať ľahké svedčí aj pomerne nízky kurz na zahájené kolá. Predpokladá sa totiž, že to bude vyrovnaný zápas až do konca.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhrá Pali Hari 1.71 1.80

Zdroje článku: Fight Night Challenge, Tipsport