Fight Night Challenge live stream živý prenos

Opäť sa uskutoční boxerský galavečer na ktorom budú zápasiť v ringu rôzne celebrity. Fight Night Challenge program obsahuje mix zápasov profi bojovníkov, ale aj viacerých väčších či menších celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 4 sa uskutoční 13. mája 2023 od 18:00 v Mestskej športovej hale v Trnave. V tomto článku nájdete informácie o tom, kde sledovať live stream Fight Night Challenge 4 a kto všetko bude boxovať. Bližšie sa venujeme najzaujímavejším zápasom a k dispozícii sú tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekciu Fight Night Challenge 4

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Zápas Rytmus vs Monster
 • Zápas Végh vs Spicely
 • Fight Night Challenge ďalšie zápasy
 • Fight Night Challenge prize money a história
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Fight Night Challenge 4

  Tipsport logo
  Tipsport
  30€ zdarma za registráciu
  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Fortuna TV
  Fortuna
  100€ stávka bez rizika

  Fight Night Challenge živý prenos

  Fight Night Challenge živý prenos ponúka boxerské zápasy profesionálnych bojovníkov i celebrít. Turnaj sa odohrá 13. mája 2023 od 18:00 v Trnave v Mestskej športovej hale. Rovnako ako na predchádzajúcich podujatiach organizácie sa v ringu objavia známe tváre. Najviac rezonuje návrat Rytmusa do ringu. Slovenský raper si zvolil náročnú challenge. Proti nemu nastúpi profesionálny MMA bojovník Petr “Monster” Kníže, ktorý je česká legenda tohto športu. V hlavnom predzápase sa opäť v ringu objaví riaditeľ organizácie Attila Végh.

  • Hlavný zápas večera je súboj Patrik “Rytmus” Vrbovský vs Petr “Monster” Kníže.
  • Podujatie sa naživo odohrá 13. mája 2023 od 18:00 v Mestskej športovej hale v Trnave.
  • Rytmus mal plánovaný zápas na všetkých troch turnajov Fight Night Challenge. Z prvých dvoch turnajov si odniesol prehru aj výhru. Do tretieho zápasu nenastúpil pre zranenie.
  Fight Night Challenge živý prenos

  Zdroj: Fight Night Challenge

  • Udalosť: Fight Night Challenge 4
  • Miesto: Mestská športová hala v Trnave
  • Čas: Sobota, 13. 5. 2023, 18:00

  Fight Night Challenge kurzy

  Pre turnaj sú dostupné Fight Night Challenge kurzy a sledovanie si tak môžete okoreniť stávkou na svojich favoritov. Približne polovica zápasov má jasného favorita. Jeden z najväčších favoritov je v hlavnom zápase večera Monster. Jeho kurz na výhru sa pohybuje na úrovni 1.09, zatiaľčo Rytmus má 5.98. Obrovský favorit je aj riaditeľ organizácie a MMA bojovník Attila Végh s kurzom 1.06. Nečaká ho pritom nič jednoduché, keďže ho čaká UFC veterán Eric Spicely. Ten má kurz na výhru až 7.07 a je označený za najväčšieho outsidera celého večera. Boxerské zápasy sú plánované na štyri kolá po tri minúty a tipovať môžete okrem víťazov jednotlivých zápasov aj počet kôl v zápase. Dostupné sú aj stávky na to, či zápas skončí KO alebo až na body. Všetky zápasy a kurzy na víťazov nájdete v priloženej tabuľke pod textom.

  Fight Night Challenge kurzy

  Zápas turnaja Fight Night Challenge 4Kurz TipsportKurz Fortuna
  Vrbovský 'Rytmus' Patrik vs Kníže Petr5.98 vs 1.095.30 vs 1.18
  Végh Attila vs Spicely Eric1.06 vs 7.071.08 vs 6.96
  Vaško Pavol vs. Adam Josef1.88 vs 1.801.93 vs 1.93
  Mišalko Marian vs. Hacko Filip3.06 vs 1.363.20 vs 1.35
  Tanko Viliam vs. Takacs Michal2.87 vs 1.363.27 vs 1.42
  Martanovič Branislav vs. Mospan Michal1.73 vs 1.971.78 vs 2.11
  Farkaš Denis vs. Gondžala Denis1.11 vs 5.421.11 vs 6.57
  Ryšavý Karol vs. Bartl Marek1.80 vs 1.881.92 vs 2.04
  Murcin Ján vs. Lipkovics Ivan2.01 vs 1.701.80 vs 2.00
  Dzaba Nathan Christian vs. Koleň Šimon1.43 vs 2.591.45 vs 2.75

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program tvorí dvanásť boxerských zápasov. Program začína 13. mája 2023 o 18:00. Počas celého programu sa prelínajú zápasy známych osobností a profesionálnych, prípadne amatérskych bojovníkov. Večer by mal končiť okolo 23:00. Minulý turnaj sa začiatok posúval pre technické problémy s live streamom. Organizácia v tomto smere vykonala potrebné zmeny a neočakáva sa opätovný posun programu. Hlavné zápasy prídu na záver večera. V hlavnom zápase sa predvedie Patrik “Rytmus” Vrbovský a Petr “Monster” Kníže. V hlavnom predzápase si svoju formu vyskúša Attila Végh. Jeho súperom je UFC veterán Eric Spicely. Celý Fight Night Challenge 4 program prikladáme v tabuľke spolu s plánovaným začiatkom zápasov.

  Zápas turnaja Fight Night Challenge 4Plánovaný začiatok
  Vegh Attila vs Spicely Ericokolo 18:00
  Vrbovsky 'Rytmus' Patrik vs Knize Petrokolo 18:00
  Vasko Pavol vs. Adam Josefokolo 18:00
  Misalko Marian vs. Hacko Filipokolo 18:00
  Tanko Viliam vs. Takacs Michalokolo 18:00
  Martanovic Branislav vs. Mospan Michalokolo 18:00
  Farkas Denis vs. Gondzala Denisokolo 18:00
  Rysavy Karol vs. Bartl Marekokolo 18:00
  Murcin Jan vs. Lipkovics Ivanokolo 18:00
  Berger Adam vs. Rousal Radekokolo 18:00
  Dzaba Nathan Christian vs. Kolen Simonokolo 18:00

  Zápas Rytmus vs Monster

  Zápas Rytmus vs Monster sa dá označiť najmä ako obrovská výzva pre slovenského rapera. Petr “Monster” Kníže je česká legenda MMA a napriek tomu, že má už 45 rokov je stále aktívnym bojovníkom. Jeho oficiálne skóre v MMA je 13:2 a ešte pred rokom bojoval o titul v Oktagone. To ukazuje, že aj s pribúdajúcim vekom patrí k domácej špičke. V ringu má síce minimum zápasových skúseností, jeho MMA kariéra je však dostatočným dôkazom jeho schopností. V zápasoch býva ten, kto diktuje tempo. Je extrémne tvrdý, či už pri rozdávaní úderov, tak pri ich prijímaní. Rytmus má 46 rokov, a skóre 1:2 v boxe. Každým jeho zápasom je vidno, že sa technicky zlepšuje a bude zaujímavé sledovať jeho stret s profesionálnym bojovníkom. Podrobnejšiu analýzu zápasu a Rytmus vs Monster kurzy a live stream nájdete v samostatnom článku.

  Zápas Rytmus vs Monster

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: zvíťazí Monster

  Monster je priveľké sústo pre Rytmusa. Ten síce ukázal v minulosti veľkú odolnosť, ale ani tá nepomôže na tvrdosť, silu a odhodlanie Monstera. S pribúdajúcim časom to bude len o tom, aby vydržal do konca zápasu.

  Zápas Rytmus vs Monster
  4.60 vs 1.15

  Zápas Végh vs Spicely

  Attila Végh vs Eric Spicely je súboj dvoch profesionálnych MMA bojovníkov. Attila Végh má v MMA skóre 33:9. Aj keď je len o rok starší ako Spicely (13:8), tak je výrazne skúsenejší bojovník. Od výhry nad Karlosom Vémolom v Zápase storočia v roku 2019, však nebojoval v klietke. V ringu ale stihol dva zápasy a z oboch odchádzal ako víťaz. Veterán UFC Eric Spicely je po Kinclovi a Newtonovi už tretí MMA zápasník, ktorý sa pokúsi Végha poraziť v boxe.

  Zápas Végh vs Spicely

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: zvíťazí Végh

  Pre Attilu Végha je tento zápas súčasťou prípravy na odvetu s Karlosom Vémolom. Očakáva sa preto, že bude v dobrej forme. Spicely dával v MMA prednosť boju na zemi a proti silnému postojárovi ako je Végh nebude mať v boxe veľa šancí. Výhodou pre Végha je aj dohodnutá váha do 98 kg, ktorá je bližšia jemu ako poloťažkej váhe. Spicely počas celej kariéry preferoval strednú váhu.

  Zápas Végh vs Spicely
  1.09 vs 5.90

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Aj ďalšie zápasy Fight Night Challenge sa oplatí sledovať. V súboji Karol Ryšavý vs Marek Bartl sa stretnú dvaja MMA bojovníci, ktorí si na nedávnom turnaji Oktagonu pripísali dôležité víťazstvo. V minulosti sa práve v MMA už spolu stretli a vtedy vyhral na body Ryšavý. Aj v súboji Farkaš vs Gondžala stretnú dvaja MMA zápasníci, ktorí sa už stretli v klietke. Gondžala vyhral na submisiu, v boxe je však favoritom Farkaš. Na predchádzajúcom turnaji sa odohral prvý ženský zápas organizácie. Na Fight Night Challenge 4 opäť nastúpi do klietky aj nežnejšie pohlavie. Duel Jana Zemanová vs Dagmar Kubinová je stred bývalých účastníčok reality šou Farma. Na turnaji sa predstavia aj ortodoxný boxeri. Stret Tankó vs Takács má predpoklad na to aby bol zápasom večera. Obaja získali mnohé tituly v amatérskom boxe. Teraz sa postavia prvýkrát proti sebe.

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Fight Night Challenge prize money a história

  Fight Night Challenge história je zatiaľ relatívne krátka, ale už prvé podujatie v roku 2021 vzbudilo obrovský záujem širokej verejnosti a podobný úspech sa očakáva aj teraz. Fight Night Challenge naživo začína už v piatok o 18:00 a o možnosť sledovania FNC live je vysoký záujem, s čím mnohých zaujíma aj otázka prize money turnaja. Tá však rovnako ako v prípade prvej akcie nebola oficiálne zatiaľ nijako bližšie špecifikovaná.

  Tipsport Fight Night Challenge akčný kód

  Nezmeškajte štvrtý Fight Night Challenge. Sledujte akciu na Tipsport TV a stavte si. K novej registrácii v Tipsporte získate bonus 30 eur zadarmo.

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Fight Night Challenge 4?

  Fight Night Challenge 4 sa koná 13. mája 2023 od 18:00. Galavečer sa uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave.

  Kde môžem sledovať Fight Night Challenge 4 live stream zadarmo?

  Fight Night Challenge 4 live stream zadarmo bude vysielať Fortuna TV. Stávková kancelária je generálny partner organizácie. Možnosťou ako sledovať živý prenos je aj zakúpenie si PPV na Oktagon.tv.

  Kto bude bojovať v hlavnom zápase Fight Night Challenge 4?

  V hlavnom zápase Fight Night Challenge 4 sa predstaví Patrik “Rytmus” Vrbovský a Petr “Monster” Kníže.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na turnaj Fight Night Challenge 4?

  Lístky na podujatie Fight Night Challenge 4 zakúpite cez Predpredaj.sk. Turnaj sa uskutoční 13. mája od 18:00 v Trnave. K dispozícii je aj live stream na Fortuna TV alebo na Oktagon.tv formou PPV.

  Koľko kôl majú boxerské zápasy na Fight Night Challenge 4?

  Zápasy na Fight Night Challenge 4 majú exhibičný formát a sú stanovené na 4 kolá po 3 minúty.

  Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, Fights, sherdog

  Opäť sa uskutoční boxerský galavečer na ktorom budú zápasiť v ringu rôzne celebrity. Fight Night Challenge program obsahuje mix zápasov profi bojovníkov, ale aj viacerých väčších či menších celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 4 sa uskutoční 13. mája 2023 od 18:00 v Mestskej športovej hale v Trnave. V tomto článku nájdete informácie o tom, kde sledovať live stream Fight Night Challenge 4 a kto všetko bude boxovať. Bližšie sa venujeme najzaujímavejším zápasom a k dispozícii sú tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov.

  Mohlo by vás zaujímať

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Internetové stávkové kancelárie ponúkajú viac možností stávkovania ako v minulosti. V tejto časti vám…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…