Fight Night Challenge live stream živý prenos

Opäť sa uskutoční boxerský galavečer na ktorom budú zápasiť v ringu rôzne celebrity. Fight Night Challenge program obsahuje mix zápasov profi bojovníkov, ale aj viacerých väčších či menších celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 5 sa uskutoční 2. decembra 2023 od 18:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. V tomto článku nájdete informácie o tom, kde sledovať live stream Fight Night Challenge 4 a kto všetko bude boxovať. Bližšie sa venujeme najzaujímavejším zápasom a k dispozícii sú tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 25. Júna
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€
fortuna tv logo
stávka za 70€ bez rizika

Vyberte si sekciu Fight Night Challenge 5

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Zápas Momo vs Hossa
 • Pali Hari vs Fučo
 • Fight Night Challenge ďalšie zápasy
 • Fight Night Challenge prize money a história
 • Často kladené otázky
 • Bonusy na Fight Night Challenge

  20€ + 4.000€
  Získaj bonus

  275 free spinov + 3€ + 7.000€
  Získaj bonus
  30€ + 30 free spinov
  Získaj bonus

  18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  Fight Night Challenge live stream živý prenos

  Fight Night Challenge živý prenos

  Fight Night Challenge živý prenos ponúka boxerské zápasy profesionálnych bojovníkov i celebrít. Turnaj s poradovým číslom 5 sa odohrá 2. decembra 2023 od 18:00 v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Rovnako ako na predchádzajúcich podujatiach organizácie sa v ringu objavia známe tváre. Najzaujímavejším súbojom podujatia bude samozrejme najmä hlavný zápas Momo vs Hossa. Tešiť sa však môžete aj na ďalšie známe tváre. Proti sebe sa tak postavia napríklad aj fighter, raper a producent „Pali Hari“ a komik Marek „Fučo“ Fučík. So Strýcom Filipom sa po odstúpení Filipa Sulíka, ktorý si pred pár dňami takmer usekol prst, stretne podnikateľ Miroslav Vlček. Ktorý je inak manželom obľúbenej slovenskej influencerky Michaely Gubranovej.

  • Hlavným zápasom večera je súboj Roman „Momo“ Grigely vs Marcel Hossa.
  • Podujatie sa naživo uskutoční 2. decembra 2023 od 18:00 v Tipos aréne, na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.
  • Ak chcete podujatie navštíviť, tak sa poponáhľajte - Fight Night Challenge vstupenky sú už takmer vypredané.
  • Ďalším zaujímavým súbojom mal byť duel Sulík vs Strýco Filip. Syn politika Richarda Sulíka však musel odstúpiť pre zranenie. Nahradí ho Miri Vlček.
  Fight Night Challenge živý prenos

  Zdroj: Fight Night Challenge

  • Udalosť: Fight Night Challenge 5
  • Miesto: Tipos Aréna, Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave
  • Čas: Sobota, 2. 12. 2023, od 18:00

  Fight Night Challenge kurzy

  Pre turnaj sú dostupné Fight Night Challenge kurzy a sledovanie si tak môžete okoreniť stávkou na svojich favoritov. Približne polovica zápasov má jasného favorita. Jeden z najväčších favoritov je je Andreas "Frayer Flexking" Stolárik, ktorý sa stretne v súboji s Adamom Štrbom s kurzom na jeho výhru len 1.08. Boxerské zápasy sú plánované na štyri kolá po tri minúty a tipovať môžete okrem víťazov jednotlivých zápasov aj počet kôl v zápase. Dostupné sú aj stávky na to, či zápas skončí KO alebo až na body. Všetky zápasy a kurzy na víťazov nájdete v priloženej tabuľke pod textom.

  Zápas turnaja Fight Night Challenge 5 Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Roman "Momo" Grigely vs Marcel Hossa 1.53 vs 2.31 1.67 vs 2.20
  Andreas "Frayer Flexking" Stolárik vs Adam Štrba 1.06 vs 7.07 1.08 vs 8.75
  Erik Tresor vs. Adam Berger 1.33 vs 3.01 1.38 vs 3.17
  Pavol "Pali Hari" Vaško vs. Marek "Fučo" Fučík 1.68 vs 2.04 1.70 vs 2.21
  Imi "Baron" Štefaník vs. Martin "Pagy" Sedlák 3.15 vs 1.30 3.69 vs 1.27
  Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová 1.92 vs 1.92 1.92 vs 1.92
  Jan Murcin vs. Michal Mošpan 2.38 vs 1.50 2.41 vs 1.60
  Matej "Kiry the King" Kiraly vs. Alexander Cverna 3.15 vs 1.30 4.83 vs 1.20
  Filip Strýco vs. Miroslav Vlček 1.21 vs 3.85 1.18 vs 4.42
  Erik Tlkanec vs. Robert Racz 2.01 vs 1.70 2.20 vs 1.70
  Jozef Koller vs. Filip 4.34 vs 1.17 4.53 vs 1.22
  Juraj Kočí vs Franko Trantalič 1.13 vs 5.01 1.15 vs 5.86

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge program tvorí dvanásť boxerských zápasov. Program začína 2. decembra 2023 o 18:00. Počas celého programu sa prelínajú zápasy známych osobností a profesionálnych, prípadne amatérskych bojovníkov. Večer by mal končiť okolo 23:00. Najočakávanejšie zápasy prídu na záver večera. V hlavnom zápase sa predvedie Roman "Momo" Grigely a Marcel Hossa. V hlavnom predzápase si svoju formu zase vyskúša Andreas "Frayer Flexking" Stolárik. Toho preverí známy influencer a herec Adam Štrba. Celý Fight Night Challenge 5 program prikladáme v tabuľke spolu s plánovaným začiatkom zápasov.

  Zápas turnaja Fight Night Challenge 5 Plánovaný začiatok
  Roman "Momo" Grigely vs Marcel Hossa okolo 21:40
  Andreas "Frayer Flexking" Stolárik vs Adam Štrba okolo 21:20
  Erik Tresor vs. Adam Berger okolo 21:00
  Pavol "Pali Hari" Vaško vs. Marek "Fučo" Fučík okolo 20:40
  Imi "Baron" Štefaník vs. Martin "Pagy" Sedlák okolo 20:20
  Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová okolo 20:00
  Jan Murcin vs. Michal Mošpan okolo 19:40
  Matej "Kiry the King" Kiraly vs. Alexander Cverna okolo 19:20
  Filip Strýco vs. Miroslav Vlcek okolo 19:00
  Erik Tlkanec vs. Robert Racz okolo 18:40
  Jozef Koller vs. Filip Hačko okolo 18:20
  Juraj Kočí vs Franko Trantalič okolo 18:00

  Zápas Momo vs Hossa

  Zápas Momo vs Hossa je najočakávanejší duel podujatia Fight Night Challenge 5. Zmeria si v ňom sily hudobník Roman "Momo" Grigely s bývalým hokejistom Marcelom Hossom. Pre jedného z najúspešnejších raperov na našej scéne to bude premiérový zápas v profi boxe. Podobne je na tom aj Marcel Hossa. Bývalý slovenský hokejový reprezentant strávil svoju hráčsku kariéru v kanadsko-americkej NHL aj ruskej KHL. Teraz po jej skončení inklinuje k bojovým športom. Pre 42 ročného Marcela to bude očakávaný debut, na ktorý sa už veľmi teší. Podrobnejšiu analýzu nájdete v samostatnom článku s názvom Momo vs Hossa: Fight Night Challenge 5 analýza.

  Zápas Momo vs Hossa

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: zvíťazí Hossa

  Pre oboch to bude premiérový zápas v profi boxerskom ringu. My v tomto prípade veríme viac bývalému hokejistovi Marcelovi Hossovi, ktorý má za sebou „mnoho rokov služby“ v NHL, najtvrdšej hokejovej súťaži na svete. K tomu ešte prirátajme poctivú dlhú prípravu v materskom klube Elite Gym Trenčín.

  Zápas Momo vs Hossa
  1.53 vs 2.31

  Pali Hari vs Fučo

  V Tipos Aréne sa v sobotu 2.decembra odohrá aj duel Pali Hari vs Fučo. Súboj dvoch ťažkotonážnikov môže priniesť plný počet kôl a skvelé údery. Pali Hari sa chystá revanšovať za minulý zápas Fight Night Challenge s Dynamicom, ktorý prehral po diskvalifikácii. Stand up komik Marek "Fučo" Fučík adresoval na svojho súpera už zopár štipľavých slov a v ringu sa mu chystá poriadne znepríjemniť život. Prečítajte si podrobnú analýzu zápasu Pali Hari vs Fučo.

  Pali Hari vs Fučo

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: zvíťazí Pali Hari

  Obaja boxeri majú skúsenosti s bojovými športami. Pali Hari je bývalý štvornásobný Majster Slovenska v kickboxe. Fučo sa zas veľmi intenzívne venoval thajskému boxu. Podľa nás sa prejavia väčšie skúsenosti Paliho a svojho bývalého sparingpartnera v tomto zápase zdolá.

  Zápas Pali Hari vs Fučo
  1.68 vs 2.04

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Aj ďalšie Fight Night Challenge 5 zápasy sa oplatí sledovať. Pri súboji Priscilla Versluis vs Tereza Kosecová zaplesá srdce nejedného mužského fanúšika. Pôvodne sa mal predstaviť aj Filip Sulík, syn známeho politika. Ten si však dva týždne pred turnajom poranil ruku a odstúpil. Jeho súperovi Strýcovi Filipovi však veľmi rýchlo zaňho našli náhradu. Stal sa ním podnikateľ Miri Vlček. Na podujatí sa zúčastnia aj ďalšie známe tváre. Tešiť sa tak môžete aj na Adama Bergera, Erika Tresora či “Baróna“.

  Fight Night Challenge ďalšie zápasy

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Fight Night Challenge prize money a história

  Fight Night Challenge história je zatiaľ relatívne krátka, ale už prvé podujatie v roku 2021 vzbudilo obrovský záujem širokej verejnosti a podobný úspech sa očakáva aj teraz. Fight Night Challenge naživo začína už v sobotu o 18:00 a o možnosť sledovania FNC live je vysoký záujem, s čím mnohých zaujíma aj otázka prize money turnaja. Tá však rovnako ako v prípade prvej akcie nebola oficiálne zatiaľ nijako bližšie špecifikovaná.

  Tipsport Fight Night Challenge akčný kód

  Nezmeškajte štvrtý Fight Night Challenge. Sledujte akciu na Tipsport TV a stavte si. K novej registrácii v Tipsporte získate bonus 20 eur zadarmo.

  Často kladené otázky

  Kde môžem sledovať Fight Night Challenge 5 live stream zadarmo?

  Fight Night Challenge 5 live stream bude k dispozícii cez PPV na Oktagon.tv. To znamená celú Fight Night Challenge 5 fight card. Na YouTube si budete môcť zadarmo pozrieť live prvé dva zápasy prelims karty.

  Koľko stojí live stream Fight Night Challenge 5 PPV na Oktagon.tv?

  Cena tohto exkluzívneho prenosu je 9,99€. Za to budete mať možnosť zápasy sledovať v najvyššej obrazovej kvalite.

  Koľko zápasov má program Fight Night Challenge 5 a kto bude bojovať v hlavnom zápase?

  Na programe turnaja je 12 zápasov, v ktorom sa predstaví 24 celebrít. V hlavnom zápase Fight Night Challenge 5 to bude Roman "Momo" Grigely a Marcel Hossa.

  Kde sa dajú kúpiť Fight Night Challenge lístky?

  Fight Night Challenge lístky sa dajú zakúpiť cez oficálnu stránku Fight Night Challenge.

  Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, Fortuna

  Opäť sa uskutoční boxerský galavečer na ktorom budú zápasiť v ringu rôzne celebrity. Fight Night Challenge program obsahuje mix zápasov profi bojovníkov, ale aj viacerých väčších či menších celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 5 sa uskutoční 2. decembra 2023 od 18:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. V tomto článku nájdete informácie o tom, kde sledovať live stream Fight Night Challenge 4 a kto všetko bude boxovať. Bližšie sa venujeme najzaujímavejším zápasom a k dispozícii sú tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov.