Fight Night Challenge kurzy


Fight Night Challenge kurzy pre podujatie s poradovým číslom 5 sú už vypísané. Známy slovenský showbiz boxerský turnaj sa uskutoční už túto sobotu 2.decembra v Tipos aréne na Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Fight karta je naozaj zaujímavá. Na vzájomný duel proti sebe nastúpia viaceré známe osobnosti. Ťahákom večera bude určite hlavný súboj Momo vs Hossa. V ňom nastúpi známy slovenský raper Roman “Momo“ Grigely proti bývalému slovenskému hokejovému reprezentantovi Marcelovi Hossovi. Prečítajte si náš článok a dozviete sa kurzy na všetkých 12 duelov podujatia, ale aj niekoľko našich tipov na výsledky zápasov.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

275 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Fight Night Challenge kurzy

Fight Night Challenge najlepšie kurzy

Fight Night Challenge 5 má na programe celkom 12 zápasov vrátane prelims súbojov, fight karty a hlavného zápasu večera. Fight Night Challenge najlepšie kurzy vám totiž prezradia favoritov stávkových kancelárií. Pričom si môžete staviť nielen na výsledok boxerského zápasu, ale aj na odvodené príležitosti. Vo Fortune je to napríklad možnosť vsadiť peniaze aj na počet zahájených kôl či na ukončenie zápasu. Mimochodom, najväčším kurzovým favoritom podujatia je Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik, ktorý sa stretne v súboji s Adamom Štrbom. Kurzom na jeho výhru je len 1.08. A ďalší zaujímavý duel Pali Hari vs Fučo 1.80 vs 2.06. V nasledujúcej tabuľke máte k dispozícii kurzy aj na ostatné zápasy.

Fight Night Challenge stávka bez rizika

Zápas turnaja Fight Night Challenge 5 Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Roman „Momo“ Grigely vs Marcel Hossa 1.53 vs 2.31 1.67 vs 2.20
Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik vs Adam Štrba 1.06 vs 7.07 1.08 vs 8.75
Erik Tresor vs. Adam Berger 1.33 vs 3.01 1.38 vs 3.17
Pavol „Pali Hari“ Vaško vs. Marek „Fučo“ Fučík 1.68 vs 2.04 1.70 vs 2.21
Imi „Baron“ Štefaník vs. Martin „Pagy“ Sedlák 3.15 vs 1.30 3.69 vs 1.27
Priscilla Versluis vs. Tereza Kosecová Bude vypísané 1.92 vs 1.92
Jan Murcin vs. Michal Mošpan 2.38 vs 1.50 2.41 vs 1.60
Matej „Kiry the King“ Kiraly vs. Alexander Cverna 3.15 vs 1.30 4.83 vs 1.20
Filip Strýco vs. Miroslav Vlček 1.21 vs 3.85 1.18 vs 4.42
Erik Tlkanec vs. Robert Racz 2.01 vs 1.70 2.20 vs 1.70
Jozef Koller vs. Filip Hačko 4.34 vs 1.17 4.53 vs 1.22
Juraj Kočí vs Franko Trantalič 1.13 vs 5.01 1.15 vs 5.86

FNC najlepšie kurzy na zápas Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik vs Adam Štrba

Medzi očakávané zápasy Fight Night Challenge 5 patrí aj zápas Andreas „Frayer Flexking“ Stolárik vs Adam Štrba. Favoritom zápasu je raper Frayer Flexking, ktorý sa na podujatí ukáže už po štvrtýkrát. Jeho doterajšia bilancia je 2 výhry a jedna prehra. Výhry si pripísal KO spôsobom, ktoré uštedril raperovi Čis T a bývalému účastníkovi markízackej Farmy Baronovi, alias Imrichovi Štefánikovi. Ten si mimochodom zaboxuje aj tu, len pre zmenu proti nemu nastúpi Martin “Pagy“ Sedlák. Jedinú prehru utrpel v súboji s českým raperom Refewom po technickom rozhodnutí. Opakovane mu vtedy vypadával chránič z úst, rozhodca preto tento duel ukončil v prospech českého boxera. Proti Flexkingovi nastúpi na svoj prvý boxerský zápas v živote influencer a herec Adam Štrba. A veľké šance sa mu veru v tomto súboji nedávajú.

FNC najlepšie kurzy na zápas Andreas

Zdroj: Goal

Tip redakcie: Výhra Flexking KO/TKO

Ako sme už spomínali, pre Štrbu je to premiérový boxerský zápas. Určite sa naň poctivo pripravoval, ale proti „starému harcovníkovi“ podľa nás nemá šancu. Náš tip je preto výhra Flexkinga KO/TKO s kurzom 1.60. Informácia pre tých, ktorí si tento zápas nechcú nechať ujsť. Fight Night Challenge live stream živý prenos z tohto stretnutia ponúka platená platforma Oktagon.TV.

Vyhrá Flexking KO/TKO
1.60

Fight Night Challenge ďalšie kurzové príležitosti

Fight Night Challenge 5 ponúka samozrejme aj ďalšie kurzové príležitosti. Hlavný zápas večera Momo vs Hossa je ocenený kurzami 1.67 vs 2.20. Čo sa týka ostatných zápasov, mnohých pánov určite upúta súboj „neviest“. Stretnú sa v ňom krásky z reality Ruža pre nevestu Priscilla Versluis vs Tereza Kosecová. Kurzy na tento zápas sú vo Fortune vypísané v rovine 1.92 vs 1.92. Kto sa tešil na kontroverzného Filipa Sulíka, syna o chvíľu už bývalého predsedu strany SaS, tak sa nedočká. Ten si totiž pred pár dňami takmer usekol prst a na stretnutie nenastúpi. Proti Strýcovi Filipovi preto nastúpi Miri Vlček. Favoritom zápasu je Strýco s kurzom 1.22.

Aký typ stávky zvoliť na Fight Night Challenge

Určite mnohí z vás premýšľajú, aký typ stávky zvoliť na Fight Night Challenge. To závisí od toho, ako sa k tipovaniu staviate. Buď máte svojho favorita dlhodobo v priazni a stavíte si naňho bez ohľadu na jeho výsledky či predikcie. Alebo sa výberu stávkovej príležitosti budete venovať podrobnejšie. V takom prípade si odporúčame naštudovať všetky dostupné informácie o „boxeroch“, ktorí sa na tomto podujatí predstavia. Štýl boja, posledné výsledky, fyzická kondícia, aktuálne miery – to je len pár základných vecí, o ktoré by ste sa mali zaujímať. Staviť potom môžete nielen na výsledok zápasu, ale aj na niektorú z odvodených stávok. Napríklad počet zahájených kôl, alebo spôsob ukončenia zápasu.

Často kladené otázky

V akých stávkových kanceláriach nájdem Fight Night Challenge kurzy?

Fight Night Challenge kurzy nájdete takmer v každej stávkovej kancelárii. Najviac možností ponúka aktuálne Fortuna, dobré kurzy má tiež Tipsport a Doxxbet.

Aké sú najčastejšie tipované stávky na Fight Night Challenge?

Na Fight Night Challenge 5 sú najčastejšie tipované stávky na víťazstvo Erika Tresora s Adamom Bergerom. Ale aj na Andreasa “Flexikinga“ Stolárika v súboji s Adamom Štrbom.

Kto je na Fight Night Challenge najväčší kurzový favorit?

Najväčším kurzovým favoritom Fight Night Challenge 5 je už niekoľkokrát spomínaný Flexiking s kurzom na víťazstvo 1,08. Ďalšími kurzovými favoritmi vo Fortune sú Juraj Kočí (1.15), Filip Hačko (1.22), či Filip Strýco (1.22).

Zdroje: Tipsport, iFortuna