Kozma vs Lohoré – Oktagon 43 kurzy a live stream


Zápas David Kozma vs Alex Lohoré je “len” hlavný predzápas na podujatí Oktagon 43. Na karte ich predbehol len zápas šampiónov Kincl vs Vémola 2. Kozma a Lohoré sú účastníci Tipsport Gamechanger pyramídy. Stretnú sa už v štvrťfinále, aj keď podľa mnohých je tento zápas predčasné finále. Stret David “Ružový panter” Kozma vs Alex “Da Killa Kid” Lohoré sa uskutoční 20. mája 2023 o 22:00 na turnaji Oktagon MMA 43. V tomto článku nájdete kurzy na ich zápas, kde sledovať live stream a na záver aj náš tip.

Kozma vs Lohoré - Oktagon 43 kurzy a live stream

  • Zápas Kozma vs Lohoré je štvrťfinále miliónovej pyramídy Tipsport Gamechanger. Celkový víťaz pyramídy získa prize money 300 000€.
  • David Kozma je bývalý šampión Oktagonu vo welterovej váhe. Titul dokázal päťkrát obhájiť a jeho bilancia v Oktagone je 11:1. Lohoré v Oktagone dvakrát neúspešne bojoval o titul strednej váhy a jeho bilancia v Oktagone je 4:3.
  • Kurzy sú mierne na strane domáceho bojovníka. Kozma má v Tipsporte kurz 1.65 a Lohoré 2.11.
Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
zvíťazí Kozma na body Spustit live stream 2.30 2.30
  • Zápas: Kozma vs Lohoré
  • Súťaž: Oktagon 43
  • Čas zápasu: 20. 5. 2023, 18:00
  • Živý prenos: Oktagon TV, Youtube free prelims

Kde sledovať Kozma vs Lohoré live stream?

Kde sledovať Kozma vs Lohoré live stream a turnaj Oktagon 43? Turnaj sa organizuje 20. mája 2023 a sú dve možnosti ako ho sledovať. Jedna z možností je dokonca zadarmo. Tá platená je formou PPV (pay-per-view) na Oktagon.tv. Za 10.99€ si zakúpite live stream na celý turnaj Oktagon MMA 43. Kozma vs Lohoré live stream zadarmo poskytuje Tipsport prostredníctvom TV Tipsport. Je to pre registrovaných hráčov, ktorí za posledných 30 dní uskutočnili minimálnu stávku aspoň 1.20€.

Oktagon live stream prenos zdarma

Termín stretnutia Štadión Zápasová bilancia Váhová kategória Kde sledovať live stream
20. máj 2023 o 22:00 O2 aréna, Praha Kozma 31:12, Lohoré 23:8 welterová váha Oktagon TV, Tipsport TV

Kozma sa nemôže spoliehať, že Lohoré fyzicky odpadne

Kozma sa nemôže spoliehať, že Lohoré fyzicky odpadne. Práve skvelá fyzická pripravenosť pomáhala Kozmovi pri titulových obhajobách. V zápasoch na 5×5 minút preberal iniciatívu s pribúdajúcimi minútami. Tipsport Gamechanger sa však bojuje na 3×5 minút a preto potrebuje od úvodu zvýšiť tempo. Lohoré navyše v zápasoch Krištofičom, či v minulosti s Vémolom ukázal, že dokáže zápas v plnom tempe doviesť až do konca.

Kozma sa nemôže spoliehať, že Lohoré fyzicky odpadne

Zdroj: facebook/AnkosMMA

Lohoré potrebuje udržať zápas v postoji

Alex Lohoré potrebuje udržať zápas v postoji, v ktorom má najväčšiu šancu na úspech. David Kozma je komplexnejší zápasník a hlavne na zemi sa čaká jeho dominancia. Rozhodujúcim faktorom zápasu, tak môže byť to ako sa bude Lohorému dariť pri odmietaní takedownov. V predchádzajúcom zápase s “Pirátom” Krištofičom mal totiž Lohoré problémy so vstavaným, po tom čo ho súper zobral pod seba. Ak v úvode natriafa Kozmu a spomalí jeho útoky, tak by sme mohli vidieť podobný zápas ako keď “Ružový panter” prišiel o pás s Britom.

Lohoré potrebuje udržať zápas v postoji

Zdroj: Oktagon MMA

Kozma vs Lohoré kurzy

Oktagon kurzy Kozma vs Lohoré sú mierne na strane českého bojovníka. Kurz na Kozmu je 1.65 a Lohoré má kurz 2.11. 3týlovo sa jedná o dvoch rozdielnych bojovníkov a ponúka sa preto viacero scenárov. Ten najpravdepodobnejší je, že zápas skončí na body o čom vypovedá aj kurz 1.45. Za zváženie ale stojí aj tip na ukončenie KO/TKO s kurzom 3.40. Lohoré by to mohol dokázať v postoji a Kozma pri tvrdom ground and pound na zemi.

Tip redakcie: zvíťazí Kozma na body

Vzhľadom na odolnosť, ktorú obaja bojovníci predvádzajú vo svojich zápasov očakávame rozhodnutie až na body. Je to aj z dôvodu, že by to mal byť vyrovnaný zápas bez jasnej dominancie na jednej či druhej strane. Väčšiu šancu dávame Kozmovi, ktorý vie dobre načasovať pokusy o takedown. V postoji bude skôr inkasovať, ale následným prenášaním boja na zem si víťazstvo preklopí na svoju stranu.

Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
zvíťazí Kozma na body Spustit live stream 2.30 2.30

Zdroje článku: Sherdog, Oktagon MMAa