Oktagon 58 kurzy


Oktagon 58 kurzy sú dostupné pre celú kartu turnaja. Podujatie sa uskutoční v sobotu 8. júna 2024 vo Fortuna Aréne v Prahe. V nasledujúcom článku nájdete viacero tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní stávky na Oktagon. Karta je plná zaujímavých duelov, v ktorých sa objaví množstvo skvelých zápasníkov. Početné zastúpenie majú aj bojovníci z Česka a Slovenska. Hlavným zápasom večera je súboj Vémola vs Végh. Veľkú pozornosť však púta aj Kuzma vs Surdu či duel Legierski vs Wanliss. Kto všetko bude zápasiť a aké sú najlepšie kurzy sa dozviete v článku. Pripravili sme pre vás aj niekoľko našich tipov.

Najlepšie bonusy na Oktagon

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Oktagon kurzy

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 58 najlepšie kurzy

Analyzovali sme všetky zápasy na karte a vybrali sme Oktagon 58 najlepšie kurzy. Celkovo je na programe 9 zápasov všetko v mužských váhových kategóriách. Fanúšikovia si môžu staviť na to, ktorý z bojovníkov vyhrá, čo bývajú najčastejšie formy stávok. Zaujímavé kurzy bývajú napríklad aj na to, v ktorom kole sa súboj rozhodne, či spôsob akým sa rozhodne o víťazovi. Takéto stávky sú výhodné najmä, vtedy keď je jeden zápasník veľký favorit. Na Oktagon 58 je dokonalý príklad zápas Rock vs Pokorný. Na víťazstvo Shema Rocka je totiž veľmi nízky kurz. Prehľad zápasov aj s kurzovou ponukou pre Oktagon 58 nájdete v priloženej tabuľke. Spomenuté zápasy neberte ako záväzné odporúčanie na čo staviť, skôr ako prehľad, aké sú kurzy na jednotlivých bojovníkov a aké sú možnosti na stávky.

Oktagon program Ponuka Tipsport Ponuka Doxxbet
Vémola Karlos vs Végh Attila 2.06 vs 1.70 2.30 vs 1.60
Kozma David vs Surdu Ion 1.81 vs 1.91 1.70 vs 2.03
Silva Leandro – Gogoladze Amiran 1.90 vs 1.82 2.03 vs 1.70
Duque Acoidan vs Machaev Mochamed 2.87 vs 1.35 3.21 vs 1.30
Legierski Mateusz vs Wanliss Akonne 1.61 vs 2.19 1.70 vs 2.03
Korkmaz Attilla – Amirkhani Makwan 1.50 vs 2.40 1.50 vs 2.41
Rock Shem – Pokorný Jaroslav 1.10 vs 5.60 1.08 vs 6.45
Zawada David vs Mazuch Marek 1.46 vs 2.52 1.50 vs 2.29
Ilbay Ralf Deniz – Tripšanský Denis 1.52 vs 2.38 1.45 vs 2.55

Oktagon 58 najlepšie kurzy zápasu Vémola vs Végh

Zápas Vémola vs Végh proti sebe postaví dve legendy česko-slovenskej MMA scény. Karlos Vémola patrí medzi najúspešnejších fighterov Oktagonu vôbec. S impozantnou zápasovou štatistikou: 36 výhier vs 8 prehier. Terminátor len jeden jediný raz dostal knokaut. A udialo sa tak práve v legendárnom súboji v novembri 2019 s Attilom Véghom. Slovenský bojovník Attila Végh po tomto zápase svoju profi kariéru MMA prerušil. Mal to byť dokonca vrchol jeho bohatej kariéry, keď v klietke vybojoval 33 víťazstiev a len 9 krát odchádzal porazený. V odvete storočia o titul poloťažkej váhy sa tak rozhodne o tom, kto sa zapíše do histórie organizácie.

Oktagon 58 najlepšie kurzy zápasu Vémola vs Végh

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: Zvíťazí Attila Végh

V hlavnom zápase večera veríme viac vo víťazstvo nášho borca Attilku Végha. Ten dal do prípravy na zápas storočia všetko a zdá sa byť úplne pripravený uštedriť Karlosovi ďalšiu porážku. Aj napriek tomu, že ide o jeho prvý ostrý zápas po štyroch rokoch. Stále je tu totiž na jeho strane výhoda rozpätia. Pokiaľ sa mu podarí trafiť bradu, pokojne to môže byť ukončenie už v prvom kole. K tomu aby ho Vémola dostal na zem, kde má väčšie šance, tak pravdepodobne ani nedôjde.

Oktagon 58 zápas Náš tip Kurz na Tipsport
Vémola vs Végh zvíťazí Attila Végh 1.70

Oktagon 58 ďalšie kurzové príležitosti

Okrem vyššie spomenutého hlavného zápasu večera sú na turnaji Oktagon 58 aj ďalšie atraktívne kurzové príležitosti. V sobotu v Prahe tak bude veľkým ťahákom aj súboj bývalého 6 násobného šampióna Oktagonu Davida Kozmu s Rumunom Surduom. Víťaz získa šancu získať titul vo welterovej váhe, podobne ako víťaz zápasu Silva vs Gogoladze. Oktagon program však ponúkne aj súboj Legierski vs Wanliss. V ňom neporazený poľský šampión narazí na Angličana, pre ktorého to bude vrchol kariéry. Oktagon 58 kurzy so zaujímavou hodnotou ponúkne aj zápas Korkmaz vs Amirkhani. Nastúpi v ňom dvojnásobný európsky šampión proti legendárnemu Fínovi. Ten je mimochodom autor doteraz najrýchlejšieho ukončenia v histórii UFC v pérovej váhe.

Oktagon 58 ďalšie kurzové príležitosti

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 58 zápas Náš tip Kurz na Tipsporte
Karlos Vémola vs Attila Végh Zápas ukončí Attila Végh už v 1. kole 4.70
Mateusz Legierski vs Akonne Wanliss Zvíťazí Mateusz Legierski 1.61
Leandro Silva vs Amiran Gogoladze Viac ako 2.5 začatých kôl 1.50
David Kozma vs Ion Surdu Zvíťazí Ion Surdu 1.91

Oktagon 58 – aký typ stávky zvoliť

Pri premýšľaní aký typ stávky zvoliť je dobré zoznámiť sa s jednotlivými zápasníkmi. Aký štýl boja preferujú, či idú agresívne za ukončením, proti komu bojovali a s akým výsledkom. Dôležitá je tiež forma z posledným zápasov. Všetky tieto ukazovatele vám pomôžu zvoliť víťaza zápasu. Niekedy je však lepšie opustiť základné stávky a tipovať dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Ak sa stretnú dvaja bojovníci, ktorí nastupujú agresívne a od prvej minúty sa snažia o KO, ťažko bude zápas trvať tri kolá. Veľkou výhodou pre fanúšikov je možnosť vzhliadnuť predchádzajúce zápasy bojovníkov v Oktagone. Stávku tak môžete realizovať až po analýze bojovníka.

Často kladené otázky

Ktoré stávkové kancelárie vypisujú kurzy na Oktagon 58?

Kurzy na turnaje Oktagon vypisujú všetky domáce stávkové kancelárie. Jedným z hlavných sponzorov organizácie Oktagon MMA je stávková kancelária Tipsport. Tá vďaka tomu poskytuje pre fanúšikov okrem kurzovej ponuky aj Oktagon live stream zadarmo zo všetkých zápasov.

Čo sa oplatí tipovať na Oktagon 58?

Na Oktagon 58 sa oplatí tipovať na víťazov jednotlivých zápasov ale aj dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Vďaka tomu, že sa na turnaji uskutoční až 9 zápasov, tak má každý tipujúci dostatok možností na výber najlepších kurzov. Pred stávkou sa preto oplatí krátka analýza bojovníkov, ich bojových štýlov a posledných výsledkov.

Kto je na Oktagon 58 najväčší kurzový favorit?

Pri pohľade na Oktagon 58 kurzy je okamžite jasné, že najväčší favorit je Shem Rock. Na jeho víťazstvo v zápase Rock vs Pokorný je kurz 1.10. Práve tento duel je dokonalým príkladom, kedy sa neoplatí tipovať na víťaza zápasu, ale je lepšie voliť z doplnkovej kurzovej ponuky.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna