Oktagon 43 kurzy


Oktagon 43 kurzy sú jedny z najvyrovnanejších v histórii organizácie. K dispozícii je 11 zápasov a každý si môže staviť na svojho favorita. Ak neviete aký tip zvoliť, môže vám pomôcť tento článok. Turnaj sa uskutoční v sobotu 20. mája 2023 s tradičným štartom o 18:00. V pražskej O2 aréne sa očakáva jeden z najkvalitnejších turnajov histórie Oktagonu. Zakončí ho dlho očakávaný súboj Kincl vs Vémola 2 a titul strednej váhy. Pestrú zápasovú kartu dopĺňajú aj dva štvrťfinálové zápasy pyramídy Tipsport Gamechanger. Skvelé obsadenie tým nekončí. Kto bude na Oktagon 43 zápasiť a aké sú najlepšie kurzy sa dozviete v článku. Pripravili sme pre vás aj niekoľko našich tipov.

Oktagon kurzy

Tipsport
30€ za registráciu
Doxxbet
75 free spinov a 3€ stávka zdarma
Fortuna
100€ stávka bez rizika

Oktagon 43 najlepšie kurzy

Pozreli sme sa na všetky zápasy na karte a vybrali sme Oktagon 43 najlepšie kurzy. Vypísaných je jedenásť výborne obsadených duelov. Predstaví sa viacero šampiónov Oktagonu i zahraničných organizácií. Fanúšikovia si môžu staviť na to, ktorý z bojovníkov vyhrá, čo bývajú najčastejšie formy stávok. Zaujímavé kurzy bývajú napríklad aj na to, v ktorom kole sa súboj rozhodne, či spôsob akým sa rozhodne o víťazovi. Takéto stávky sú výhodné najmä, keď je jeden zápasník veľký favorit. Na jeho víťazstvo je totiž veľmi nízky kurz. Prehľad zápasov aj s kurzovou ponukou pre Oktagon 43 nájdete v tabuľke pod textom. Spomenuté zápasy neberte ako záväzné odporúčanie na čo staviť, skôr ako prehľad, aké sú kurzy na jednotlivých bojovníkov a aké sú možnosti na stávky. Nezabudnite, že ak budete naživo sledovať Oktagon 43 live stream môžete využiť aj live kurzy a zhodnotiť reálne výkony bojovníkov v zápase.

Oktagon live stream prenos zdarma

Zápas turnaja Oktagon 43Kurz TipsportKurz DoxxbetTrieda
PATRIK KINCL (CZ) vs KARLOS VÉMOLA (CZ)1.90 vs 1.901.90 vs 1.90Middleweight
DAVID KOZMA (CZ) vs ALEX LOHORÉ (FR)1.65 vs 2.051.70 vs 2.03Welterweight
LOUIS GLISMANN (DK) vs MELVIN VAN SUIJDAM (NL)1.18 vs 4.581.20 vs 4.04Welterweight
ROBERT BRYCZEK (PL) vs LEE CHADWICK (GB)1.44 vs 2.521.45 vs 2.55Middleweight
MATEUSZ LEGIERSKI (PL) vs MATĚJ KUZNÍK (CZ)1.10 vs 4.101.20 vs 4.04Lightweight
ROBERT PUKAČ (SK) vs MIROSLAV BROŽ (CZ)2.20 vs 1.582.41 vs 1.50Welterweight
GIOVANNI MELILLO (IT) vs MAREK MAZÚCH (SK)1.68 vs 2.001.70 vs 2.03Middleweight
ION SURDU (MD) vs AMIRAN GOGOLADZE (GE)2.15 vs 1.552.19 vs 1.60Welterweight
DANIEL TOLEDO (ES) vs MARC DOUSSIS (DE)1.85 vs 1.901.80 vs 1.90Light Heavyweight
AHMED VILA (BA) vs KIM TINGHAUGEN (NO)1.14 vs 2.221.16 vs 4.57Featherweight
MATĚJ DANĚK (CZ) vs ENDRIT BRAJSHORI (DE)1.50 vs 2.501.45 vs 2.55Middleweight

Oktagon 43 najlepšie kurzy pre zápas Róbert Pukač vs Miroslav Brož

Vo welterovej váhe sa okrem duelov Tipsport Gamechangeru uskutoční aj stret Róbert Pukač vs Miroslav Brož. V slovensko českom súboji je podľa kurzom miernym favoritom český bojovník. Miroslav Brož (14:3) sa do Oktagonu vracia po dvoch rokoch. Darilo sa mu aj v iných organizáciách a pri návrate si chce predĺžiť sériu šiestich zápasov bez prehry. Slovák Róbert Pukač (16:10) má z posledných sedem zápasov až päť prehier. Naposledy však po zmene gymu vyhral a jeho bilancia môže byť zavádzajúca. Brož je medzi fanúšikmi veľmi populárny vďaka jeho atraktívnemu štýlu boja. Pukač je technickejší bojovník. Otázkou však zostáva, ako sa vysporiada s divokým Brožom.


Oktagon 43 najlepšie kurzy pre zápas Róbert Pukač vs Miroslav Brož

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: Zápas skončí na body

Pukač i Brož končia v polovici svojich zápasov až na body. Obaja ukázali, že dokážu vydržať v boji aj keď inkasujú. V postoji by mal byť trochu silnejší Pukač, ale Brož svojim divokým štýlom vyrovná technické rozdiely i menšiu výškovú nevýhodu. Čakáme atraktívnu bitku, ktorú rozhodnú až rozhodcovia.

Oktagon 43 zápasNáš tipKurz na Tipsport
Pukač vs Brožzápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím1.45

Oktagon 43 ďalšie kurzové príležitosti

Okrem vyššie spomenutého zápasu sú na turnaji Oktagon 43 aj ďalšie atraktívne kurzové príležitosti. Najväčší ťahák večera, titulový zápas v strednej váhe Kincl vs Vémola a hlavný predzápas Kozma vs Lohoré sme rozobrali v článku o celom podujatí Oktagon 43 i samostatnej analýze. Okrem súboja Dávida Kozmu s Lohorém sa v rámci Tipsport Gamechanger uskutočnia ešte dva zápasy. Štvrťfinále Glismann vs van Suijdam je už druhý vzájomný stret bojovníkov. Prvý vyhral ešte v roku 2018 Glismann na submisiu. V náhradnom zápase miliónovej pyramídy sa stretne Surdu a Gogoladze. Obaja sa prezentujú najmä v postoji v ktorom väčšinu svojich súbojov aj ukončujú. Bývalý šampión Oktagonu v ľahkej váhe Mateusz Legierski sa chce v zápase s Matějom Kuzníkom prihlásiť o šancu na titul. Oficiálny náhradník titulového zápasu Kincl vs Vémola je Robert Bryczek. Na turnaji Oktagon 43 je plánovaný súboj Bryczek vs Chadwick, ktorý je súbojom dvoch šampiónov. Poliak Bryczek je bývalý šampión FENu a Angličan Chadwick organizácie Cage Warriors.


Oktagon 43 ďalšie kurzové príležitosti

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 43 zápasNáš tipKurz na Tipsport
Louis Glismann vs Melvin van SuijdamViac ako 1.5 začatých kôl1.40
Ion Surdu vs Amiran GogoladzeMenej ako 1.5 začatých kôl1.85
Mateusz Legierski vs Matěj KuzníkZápas skončí KO/TKO1.75
Robert Bryczek vs Lee Chadwickzvíťazí Chadwick2.55

Oktagon 43 – aký typ stávky zvoliť

Pri premýšľaní aký typ stávky zvoliť je dobré zoznámiť sa s jednotlivými zápasníkmi. Aký štýl boja preferujú, či idú agresívne za ukončením, proti komu bojovali a s akým výsledkom. Dôležitá je tiež forma z posledným zápasov. Všetky tieto ukazovatele vám pomôžu zvoliť víťaza zápasu. Niekedy je však lepšie opustiť základné stávky a tipovať dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Ak sa stretnú dvaja bojovníci, ktorý nastupujú agresívne a od prvej minúty sa snažia o KO, ťažko bude zápas trvať tri kolá. Veľkou výhodou pre fanúšikov je možnosť zhliadnuť predchádzajúce zápasy bojovníkov v Oktagone. Stávku tak môžete realizovať až po analýze bojovníka.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna