Oktagon 54 kurzy


Oktagon 54 kurzy sú dostupné pre celú kartu turnaja. Podujatie sa uskutoční v sobotu 2. marca 2024 v Ostravar Aréne v Ostrave. V nasledujúcom článku nájdete viacero tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní stávky na Oktagon. Karta je plná zaujímavých duelov, v ktorých sa objaví množstvo skvelých zápasníkov. Početné zastúpenie majú samozrejme bojovníci z Česka a Slovenska. Hlavným zápasom večera je titulový súboj Kincl vs Wawrzyniak, ktorý je tak vypísaný na 5×5 minút. Kto všetko bude zápasiť a aké sú najlepšie kurzy sa dozviete v článku. Pripravili sme pre vás aj niekoľko našich tipov.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Oktagon kurzy

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 54 najlepšie kurzy

Analyzovali sme všetky zápasy na karte a vybrali sme Oktagon 54 najlepšie kurzy. Celkovo je na programe 11 zápasov, vrátane titulového súboja v strednej váhe. Fanúšikovia si môžu staviť na to, ktorý z bojovníkov vyhrá, čo bývajú najčastejšie formy stávok. Zaujímavé kurzy bývajú napríklad aj na to, v ktorom kole sa súboj rozhodne, či spôsob akým sa rozhodne o víťazovi. Takéto stávky sú výhodné najmä, vtedy keď je jeden zápasník veľký favorit. Na Oktagon 54 je dokonalý príklad zápas Lengál vs Torres. Na víťazstvo Daniela Torresa je veľmi nízky kurz. Prehľad zápasov aj s kurzovou ponukou pre Oktagon 54 nájdete v priloženej tabuľke. Spomenuté zápasy neberte ako záväzné odporúčanie na čo staviť, skôr ako prehľad, aké sú kurzy na jednotlivých bojovníkov a aké sú možnosti na stávky.

Oktagon 54 kurzy Kurz Tipsport Kurz Doxxbet Trieda
PATRIK KINCL vs PIOTR WAWRZYNIAK 1.41 vs 2.69 1.35 vs 2.94 MIDDLEWEIGHT TITLE FIGHT
MAKWAN AMIRKHANI vs MAGO MACHAEV 1.66 vs 2.10 1.70 vs 2.03 LIGHTWEIGHT
RONALD PARADEISER vs ATTILA KORKMAZ 1.24 vs 3.52 1.20 vs 4.04 LIGHTWEIGHT
VLADIMÍR LENGÁL vs DANIEL TORRES 4.06 vs 1.19 3.56 vs 1.25 LIGHTWEIGHT
MATEUSZ LEGIERSKI vs MATOUŠ KOHOUT 1.30 vs 3.13 1.25 vs 3.56 LIGHTWEIGHT
MARCEL MOHAMED GRABINSKI vs ACOIDAN DUQUE 2.10 vs 1.66 2.11 vs 1.65 LIGHTWEIGHT
HAFENI NAFUKA vs PREDRAG BOGDANOVIĆ 1.71 vs 2.03 1.75 vs 1.96 LIGHTWEIGHT
AKONNE WANLISS vs SAHIL SIRAJ 2.18 vs 1.62 2.03 vs 1.70 LIGHTWEIGHT
RADEK ROUŠAL vs LUKE NEALE 1.26 vs 3.52 1.25 vs 3.56 FEATHERWEIGHT
JASON PONET vs ŁUKASZ RAJEWSKI 1.72 vs 2.02 1.80 vs 1.90 LIGHTWEIGHT
MILOŠ JANIČIĆ vs EBRAHIM HOSSEINPOUR 1.23 vs 3.65 1.21 vs 3.93 LIGHTWEIGHT

Oktagon 54 najlepšie kurzy zápasu Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak

Titulový zápas strednej váhy Kincl vs Wawrzyniak sľubuje naozaj atraktívny súboj. Patrik Kincl (27:10) je lídrom rebríčka a veľkou hviezdou organizácie. Opasok strednej váhy bude obhajovať už na tretí raz. Naposledy to malo byť ešte na sklonku roka 2023, keď ho vyzval Vlastislav Čepo. Kincl si však na tréningu zlomil očnicu a do súboja tak nenastúpil. Vtedy ho nahradil práve Piotr Wawrzyniak. Poliak dokázal Čepa v ringu poraziť a získať tak titul dočasného šampióna strednej váhy. Tentoraz sa s bilanciou 12:5 teda postaví rovno proti obhajcovi. Wawrzyniak je skvelý postojár, ktorý má však slabinu na zemi a popravde nemá ani toľko skúseností ako súper. Kincl je komplexný bojovník, v postoji i na zemi a na svojich súperov má vždy prichystaný výborný plán.

Zápas Patrik Kincl vs Piotr Wawrzyniak

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: zvíťazí Patrik Kincl

Patrik Kincl je podľa nás oveľa kvalitnejší bojovník ako Wawrzyniak a v tomto titulovom súboji by mal dominovať. Na jeho strane stoja hlavne skúsenosti a víťazné súboje s rebríčkovo lepšie postavenými bojovníkmi. Kincl z posledných 17 súbojov prehral len dva. S Vémolom ešte v roku 2018 a Soldičom v roku 2021 v súboji o opasok welterovej váhy poľskej organizácie KSW. Základom úspechu „Inspektora“ bude schopnosť ustáť tvrdé údery postojára Wawrzyniaka v prvých kolách a potom ho dostať na zem Oktagon live stream zápasu je dostupný na Tipsporte.

Oktagon 54 zápas Náš tip Kurz na Tipsport
Kincl vs Wawrzyniak zvíťazí Patrik Kincl 1.41

Oktagon 54 ďalšie kurzové príležitosti

Okrem vyššie spomenutého titulového zápasu sú na turnaji Oktagon 54 aj ďalšie atraktívne kurzové príležitosti. V rámci Tipsport GameChanger 2 bude pútať pozornosť najmä súboj hviezdneho Slováka Ronalda Paradeisera s Turkom Korkmazom. Šampión Oktagonu má s veľkými zápasmi dostatok skúseností, aby si s Korkmazom v osemfinále poradil. A v jeho prospech hovorí aj jeho výšková prevaha. Ale pozor, turecký borec má za sebou solídne účinkovanie v prestížnych súťažiach ako je Bellator, UAE alebo ACB. Oktagon program ponúkne aj na tvrdý súboj Kohout vs Legierski, kde je favoritom bývalý šampión Oktagonu v ľahkej váhe Mateusz Legierski. Českí a slovenskí priaznivci však budú určite fandiť aj rodákovi zo Znojma Vladimírovi Lengálovi. Ten v osemfinálovom súboji nastúpi proti favorizovanému Danielovi Torresovi. Lengál je naozaj skvelý postojár, no jeho slabiny vo wrestlingu a na zemi sú dobre známe. Podarí sa mu i tak prekvapiť komplexnejšieho Torresa?

Oktagon 54 ďalšie kurzové príležitosti

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 54 zápas Náš tip Kurz na Tipsporte
Ronald Paradeiser vs Attila Korkmaz Paradeiser vyhrá na body 2.06
Matouš Kohout vs Mateusz Legierski Viac ako 2.5 začatých kôl v zápase 1.44
Vladimír Lengál vs Daniel Torres Torres vyhrá na body 2.54

Oktagon 54 – aký typ stávky zvoliť

Pri premýšľaní aký typ stávky zvoliť je dobré zoznámiť sa s jednotlivými zápasníkmi. Aký štýl boja preferujú, či idú agresívne za ukončením, proti komu bojovali a s akým výsledkom. Dôležitá je tiež forma z posledným zápasov. Všetky tieto ukazovatele vám pomôžu zvoliť víťaza zápasu. Niekedy je však lepšie opustiť základné stávky a tipovať dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Ak sa stretnú dvaja bojovníci, ktorí nastupujú agresívne a od prvej minúty sa snažia o KO, ťažko bude zápas trvať tri kolá. Veľkou výhodou pre fanúšikov je možnosť zhliadnuť predchádzajúce zápasy bojovníkov v Oktagone. Stávku tak môžete realizovať až po analýze bojovníka.

Často kladené otázky

Ktoré stávkové kancelárie vypisujú kurzy na Oktagon 54?

Kurzy na turnaje Oktagon vypisujú všetky domáce stávkové kancelárie. Jedným z hlavných sponzorov organizácie Oktagon MMA je stávková kancelária Tipsport. Tá vďaka tomu poskytuje pre fanúšikov okrem kurzovej ponuky aj Oktagon live stream zadarmo zo všetkých zápasov.

Čo sa oplatí tipovať na Oktagon 54?

Na Oktagon 54 sa oplatí tipovať na víťazov jednotlivých zápasov ale aj dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Vďaka tomu, že sa na turnaji uskutoční až 10 zápasov, tak má každý tipujúci dostatok možností na výber najlepších kurzov. Pred stávkou sa preto oplatí krátka analýza bojovníkov, ich bojových štýlov a posledných výsledkov.

Kto je na Oktagon 54 najväčší kurzový favorit?

Pri pohľade na Oktagon 54 kurzy je okamžite jasné, že najväčší favorit je Daniel Torres. Na jeho víťazstvo v zápase Lengál vs Torres je kurz 1.19. Práve tento duel je dokonalým príkladom, kedy sa neoplatí tipovať na víťaza zápasu, ale je lepšie voliť z doplnkovej kurzovej ponuky.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna