Oktagon 46 kurzy


Oktagon 46 kurzy sú k dispozícii na celú kartu turnaja. Podujatie sa uskutoční 16. septembra 2023 vo Frankfurte. V nasledujúcom článku nájdete viacero tipov, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní stávky na Oktagon. Karta je plná zaujímavých duelov v ktorých sa objaví množstvo domácich i zahraničných zápasníkov. Plánovaných je 11 zápasov a vrcholom večera bude titulová bitka Katharina Dalisda vs Jacinta Austin. V súboji o opasok v ženskej slamovej váhe sa Oktagon dočká ešte len druhej šampiónky v histórii. Veľmi očakávané sú aj semifinálové zápasy Tipsport Gamechanger Kozma vs Veličković a Glismann vs Michailidis. Kto všetko bude zápasiť a aké sú najlepšie kurzy sa dozviete v článku. Pripravili sme pre vás aj niekoľko našich tipov.

Oktagon kurzy

Tipsport
20€ za registráciu
Doxxbet
75 free spinov a 3€ stávka zdarma
Fortuna
100€ stávka bez rizika

Oktagon 46 najlepšie kurzy

Analyzovali sme všetky zápasy na karte a vybrali sme Oktagon 46 najlepšie kurzy. Celkovo je na programe 11 zápasov, vrátane titulového zápasu, ktorý je vypísaný na 5×5 minút. Fanúšikovia si môžu staviť na to, ktorý z bojovníkov vyhrá, čo bývajú najčastejšie formy stávok. Zaujímavé kurzy bývajú napríklad aj na to, v ktorom kole sa súboj rozhodne, či spôsob akým sa rozhodne o víťazovi. Takéto stávky sú výhodné najmä, keď je jeden zápasník veľký favorit. Na Oktagon 46 je to napríklad zápas Engizek vs Juarez. Na víťazstvo Engizeka je totiž veľmi nízky kurz. Prehľad zápasov aj s kurzovou ponukou pre Oktagon 46 nájdete v priloženej tabuľke. Spomenuté zápasy neberte ako záväzné odporúčanie na čo staviť, skôr ako prehľad, aké sú kurzy na jednotlivých bojovníkov a aké sú možnosti na stávky.

Oktagon Live stream prenos zdarma

Zápas turnaja Oktagon 46 Kurz Tipsport Kurz Doxxbet Trieda
Katharina Dalisda (DE) vs Jacinta Austin (AU) 1.27 vs 3.47 1.32 vs 3.15 Strawweight
David Kozma (CZ) vs Bojan Veličkovic (RS) 1.56 vs 2.29 1.55 vs 2.32 Welterweight
Christian Jungwirth (DE) vs Ioannis Palaiologos (GR) 1.31 vs 3.22 1.25 vs 3.63 Welterweight
Louis Glismann (DK) vs Andreas Michailidis (GR) 1.86 vs 1.86 1.86 vs 1.86 Welterweight
Marcel Grabinski (DE) vs Leandro Silva (BR) 2.18 vs 1.62 2.26 vs 1.58 Welterweight
Kerim Engizek (TR) vs Matias Juarez (AR) 1.05 vs 7.80 1.08 vs 7.70 Middleweight
Deniz Ilbay (DE) vs Marco Novák (SK) 1.56 vs 2.29 1.47 vs 2.53 Featherweight
Niko Samsonidse (DE) vs Nicolae Hantea (ML) 1.25 vs 3.59 1.20 vs 4.13 Featherweight
František Fodor (SK) vs Vlado Šikic (HR) 2.56 vs 1.46 2.77 vs 1.40 Lightweight
Endrit Brajshori (DE) vs Tayo Odunjo (UK) 3.30 vs 1.29 3.72 vs 1.24 Welterweight
Zoran Solaja (DE) vs Daniel Hromek (SK) 1.52 vs 2.40 1.50 vs 2.45 Welterweight

Oktagon 46 najlepšie kurzy zápasu Christian Jungwirth vs Ioannis Palaiologos

Zápas Jungwirth vs Palaiologos je rezervný duel pre semifinále Tipsport Gamechanger. Napriek tomu bude pre domáce publikum minimálne rovnako očakávaný ako práve dve spomenuté semifinálové zápasy. Christian Jungwirth (14:7) si najskôr získal československé srdcia fanúšikov a teraz sa už radí medzi najväčšie nemecké MMA hviezdy. Jeho štýl boja pri ktorom neustále vyvíja tlak na súpera je totiž veľmi atraktívny. A nespomaľuje celých 15 minút. Ioannis Palaiologos (19:12) si bude uvedomovať, že jeho najväčšia šanca je na zemi, kde má Jungwirth stále ešte slabinu. Ako už zistili viacerí bojovníci, dostať ho tam však nie je jednoduché.


Oktagon 46 najlepšie kurzy zápasu Christian Jungwirth vs Ioannis Palaiologos

Zdroj: Oktagonmma

Náš tip: Jungwirth vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou

Jungwirth je síce menší, ale napriek tomu bude v postoji aktívnejší on. Už viackrát ukázal, že vydrží prijať úder aby sa dostal bližšie k súperovi. Počas zápasov rozdáva veľké množstvo úderov a ak sa mu bude dariť skracovať vzdialenosť, tak Palaiologos bude rýchlo v problémoch. Jungwirth síce nemá KO úder, ale frekvencia a množstvo úderov, ktoré rozdáva budú znamenať predčasný koniec pre Gréka.

Oktagon 46 zápas Náš tip Kurz na Tipsport
Jungwirth vs Palaiologos Jungwirth vyhrá KO/TKO alebo diskvalifikáciou 2.60

Oktagon 46 ďalšie kurzové príležitosti

Okrem vyššie spomenutých zápasov sú na turnaji Oktagon 46 aj ďalšie atraktívne kurzové príležitosti. Semifinálové zápasy Tipsport Gamechanger sme si rozobrali v článku o celom podujatí Oktagon 46. Posledný duel večera bude bojom o titul. Katharina Dalisda si výkonmi robí rýchle meno vo svete a bude veľmi zaujímavé sledovať či dokáže proti Janice Austin získať titul slamovej váhy. Napriek tomu, že je vypísaný zápas na 5×5 minút je vysoko pravdepodobné, že uvidíme všetky kolá. To sa neočakáva v zápase Engizek vs Juarez. Obaja bojovníci zvyknú drvivú väčšinu zápasov ukončovať predčasne. Navyše Engizek je nová tvár Oktagonu a pred domácim publikom sa bude chcieť predviesť. Doma sa predstaví aj Nico Samsonidse. Nemecký talent sa vrátil po ťažkom zranení vo víťaznom zápase s Paulusom. Teraz ho čaká ďalší mladík Moldavec Nicolae Hantea.


Oktagon 46 ďalšie kurzové príležitosti

Zdroj: Oktagonmma

Oktagon 46 zápas Náš tip Kurz na Tipsporte
Katharina Dalisda vs Janica Austin Zápas skončí na body 1.50
Kerim Engizek vs Matias Juarez Zápas skončí KO/TKO/diskvalifikáciou 1.37
Nico Samsonidse vs Nicolae Hantea Menej ako 2.5 začatých kôl v zápase 1.61
Marcel Grabinski vs Leandro Silva Zápas skončí KO/TKO/diskvalifikáciou 3.06

Oktagon 46 – aký typ stávky zvoliť

Pri premýšľaní aký typ stávky zvoliť je dobré zoznámiť sa s jednotlivými zápasníkmi. Aký štýl boja preferujú, či idú agresívne za ukončením, proti komu bojovali a s akým výsledkom. Dôležitá je tiež forma z posledným zápasov. Všetky tieto ukazovatele vám pomôžu zvoliť víťaza zápasu. Niekedy je však lepšie opustiť základné stávky a tipovať dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Ak sa stretnú dvaja bojovníci, ktorí nastupujú agresívne a od prvej minúty sa snažia o KO, ťažko bude zápas trvať tri kolá. Veľkou výhodou pre fanúšikov je možnosť zhliadnuť predchádzajúce zápasy bojovníkov v Oktagone. Stávku tak môžete realizovať až po analýze bojovníka.

Často kladené otázky

Ktoré stávkové kancelárie vypisujú kurzy na Oktagon 46?

Kurzy na turnaje Oktagon vypisujú všetky domáce stávkové kancelárie. Jedným z hlavných sponzorov organizácie Oktagon MMA je stávková kancelária Tipsport. Tá vďaka tomu poskytuje pre fanúšikov okrem kurzovej ponuky aj live stream zadarmo zo všetkých zápasov.

Čo sa oplatí tipovať na Oktagon 46?

Na Oktagon 46 sa oplatí tipovať na víťazov jednotlivých zápasov ale aj dĺžku zápasu či spôsob ukončenia. Vďaka tomu, že sa na turnaji uskutoční až 11 zápasov, tak má každý tipujúci dostatok možností na výber najlepších kurzov. Pred stávkou sa preto oplatí krátka analýza bojovníkov, ich bojových štýlov a posledných výsledkov.

Kto je na Oktagon 46 najväčší kurzový favorit?

Pri pohľade na Oktagon 46 kurzy je okamžite jasné, že najväčší favorit je Kerim Engizek. Na jeho víťazstvo v zápase Engizek vs Juarez je kurz 1.07 na Tipsporte. Práve tento duel je dokonalým príkladom, kedy sa neoplatí tipovať na víťaza zápasu, ale je lepšie voliť z doplnkovej kurzovej ponuky.

Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna