Kincl vs Vémola – Oktagon 43 kurzy a live stream


Hlavný a zároveň titulový zápas Oktagonu 43 Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2 by sa mohol nazývať aj bitkou šampiónov. Patrik Kincl je šampión strednej váhy a Karlos Vémola poloťažkej váhy. Duel Patrik “Inspektor” Kincl vs Karlos “Terminátor” Vémola 2 môžete naživo sledovať 20. mája 2023 o 23:00. Turnaj Oktagon 43 štartuje od 18:00 a uskutoční sa v Prahe v O2 aréne. V článku nájdete informácie o kurzoch, kde sledovať live stream a na záver aj náš tip.

Oktagon 43 - Patrik Kincl vs Karlos Vémola kurzy a live stream

  • Zápas Kincl vs Vémola je odvetou zápasu z roku 2018. Ten vyhral Vémola na body.
  • Vémola už získal titul strednej váhy na Oktagon 20. Pri prvej obhajobe však oň prišiel, keď nesplnil vypísanú váhu.
  • Oktagon kurzy sú vyrovnané. Kincl aj Vémola majú kurz 1.90 na víťazstvo.
Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Viac ako 3.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream 1.65 1.70
  • Zápas: Kincl vs Vémola
  • Súťaž: Oktagon 43
  • Čas zápasu: 20. 5. 2023, 18:00
  • Živý prenos: Oktagon TV, Youtube free prelims

Kde sledovať Kincl vs Vémola live stream

Existujú dve možnosti kde sledovať Kincl vs Vémola live stream. Prvá je formou PPV (pay-per-view). Oktagon MMA 43 live stream si zakúpite na Oktagon.tv za 10.99€ na celé podujatie. Druhá možnosť je zadarmo. Kincl vs Vémola livestream bude dostupný aj na TV Tipsport pre registrovaných hráčov. Kvalita prenosu je ale v porovnaní s PPV nižšia. Existuje ešte tretia možnosť ako sledovať tento zápas a to naživo 20. mája v pražskej O2 aréne.

Oktagon live stream prenos zdarma

Termín stretnutia Štadión Zápasová bilancia Váhová kategória Kde sledovať live stream
20. máj 2023 o 23:00 O2 aréna, Praha Kincl 26:10, Vémola 34:6 stredná váha Oktagon TV, Tipsport TV

Kincl prešiel kvôli Vémolovi do strednej váhy

Patrik Kincl prešiel kvôli Vémolovi do strednej váhy v roku 2018. Do tej doby zápasník welterovej váhy neuniesol, že sa Karlos Vémola označil ako jednička naprieč váhové kategórie od welteru až po ťažkú váhu. Ich prvý súboj však ukázal, že Kincl nemal potrebnú váhu a s tým spojenú silu aby dokázal zvíťaziť. Prvý duel síce prehral, ale až na body. Pritom v závere duelu dokonca začal preberať opraty. Teraz je situácia iná. Patrik Kincl sa v strednej váhe udomácnil a má za sebou dve ťažké skúšky (Krištofič, Lohoré) v Oktagone. Váhový rozdiel bude oveľa menší a šance na výhru sú otvorené.

Kincl prešiel kvôli Vémolovi do strednej váhy

Zdroj: facebook/AnkosMMA

Zdravotné problémy Vémolu

V posledných rokoch sa objavili viaceré zdravotné problémy Vémolu. Aj titulový zápas s Kinclom sa pôvodne mal konať na turnaji Oktagon 38 na konci minulého roka. Karlos Vémola. Pre silný zápas a následnú trombózu musel byť až hospitalizovaný. Pre zdravotné problémy nenastúpil do zápasu o titul aj v roku 2021. Opäť sa jednalo o zápalové zranenie a následne utrhnutý triceps. Na čoskoro 38-ročnom šampiónovi poloťažkej váhy sa tak začína prejavovať vek a nedostatočná regenerácia. Momentálne sa “Terminátor” podľa vlastných slov cíti zdravotne v poriadku a do zápasu by mal nastúpiť v najlepšej forme.

Zdravotné problémy Vémolu

Zdroj: facebook/oktagonvyzva

Kincl vs Vémola kurzy

Kincl vs Vémola kurzy sú vyrovnané. Na Tipsporte majú obaja rovnaký kurz 1.90. Ich prvý vzájomný zápas skončil na body a kurz na to, že sa to zopakuje je 2.20. Medzi lákavé kurzy patrí možnosť, že vyhrá Vémola na submisiu s kurzom 4.20. Ukončil tak posledné štyri zápasy. Naopak pri Kinclovi sa nám najviac pozdáva možnosť jeho výhry na body a kurz 4.70.

Tip redakcie: viac ako 3.5 začatých kôl v zápase

Dôležitosť zápasu pociťujú obaja zápasníci. Dá sa preto očakávať opatrnejší štart a čakanie na chybu súpera. Tak ako napovedajú kurzy, jedná sa o vyrovnaných bojovníkov a to obvykle smeruje k dlhšiemu zápasu.

Náš tip Live stream Oktagon TV Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Viac ako 3.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream 1.65 1.70

Zdroje článku: Sherdog, Oktagon MMA