Fortuna klubové body: Čo to je a ako ich získať?


Fortuna klubové body sú špeciálne vernostné body, ktoré môžu zbierať všetci hráči s plnohodnotným kontom. Využívať sa dajú na rôzne spôsoby, napríklad namiesto peňazí na stávkovanie. S klubovými bodmi sa spájajú určité podmienky a pravidlá, ktoré by ste mali pred ich využitím poznať. Tie najdôležitejšie uvádzame nižšie.

Fortuna klubové body

Čo sú to Fortuna klubové body?

Fortuna klubové body sú virtuálnou menou, ktorú môžete využívať namiesto reálnych peňazí v stávkovej kancelárii Fortuna. Získať sa dajú rôznymi spôsobmi. Spravidla sa vám na účet pripíšu po tom, ako si podáte stávku. Platí, že za každé stavené euro sa vám na účet prirátajú 2 klubové body. Maximálny počet bodov, ktoré môžete získať v rámci jedného dňa je 1 500, a to 500 za predzápasové stávky, 500 za LIVE stávky a 500 za Virtuálne hry. Klubové body môžete využiť na rôzne spôsoby, ako napríklad na:

 1. Ľubovoľné športové stávky – použitie je rovnaké ako v prípade reálnych peňazí. Body pritom môžete používať úplne bez obmedzení. To znamená na akékoľvek stávky vrátane klasických, predzápasových či LIVE.
 2. Bonus 5 a Bonus 8 – takýmto spôsobom si viete navýšiť výhry na tikete až o 50 %.

Podmienky na získanie Fortuna klubových bodov

So zbieraním Fortuna klubových bodov sa spája niekoľko podmienok, na ktoré by ste nemali zabúdať. Všetky dôležité uvádzame v bodoch nižšie:

Podmienky na získanie Fortuna klubových bodov

 1. Klubové body sa zbierajú každý kalendárny rok vždy od 1.1. do 31.12.
 2. Minimálny kurz tiketu na predzápasové stávky musí byť 5,0 (e-športy bez kurzového obmedzenia).
 3. Minimálny kurz tiketu na LIVE stávky musí byť 2,0.
 4. Za každé stavené euro získate 2 klubové body.
 5. Body sa zbierajú za rôzne typy stávok vrátane klasických, LIVE či predzápasových.
 6. Maximálny počet bodov, ktoré môžete získať za jeden deň, je 1 500. Tie sú pritom rozdelené takto: 500 za predzápasové stávky, 500 za LIVE stávky, 500 za Virtuálne hry.
 7. Klubové body sa pripisujú za stávky uzatvorené online alebo v pobočkách cez klubovú kartu.
 8. Klubové body sa nepripisujú za Profistávku.

Ako uplatniť Fortuna klubové body?

Za každých nazbieraných 500 klubových bodov môžete uzatvoriť stávku v hodnote 1 eura. Minimálna stávka je pritom v hodnote 250 bodov = tiket vsadený za 0,50 eur. Okrem toho platí, že za tiket, ktorý uzatvoríte za body, nemôžete získať ďalšie body a za klubové body sa dajú kupovať aj Bonusy 5 a 8. Viete si tak zvýšiť možnosť na výhru o 50 %. Pre lepší prehľad uvádzame postup použitia klubových bodov v texte nižšie.

 1. Prihláste sa do svojho hráčskeho účtu alebo sa zaregistrujte. Pri registrácii môžete využiť Fortuna promo kód, vďaka ktorému získate výhodný vstupný bonus.
 2. Keď nazbierate potrebný počet bodov, vyberte si športovú príležitosť, na ktorú chcete staviť.
 3. Postupujte ako zvyčajne s tým rozdielom, že tesne pred podaním stávky zaškrtnete možnosť „Zaplatiť bodmi“.
 4. Stávku podajte a máte hotovo.

Aké sú výhody hráčskeho konta vo Fortune?

Hlavnou výhodou hráčskeho konta vo Fortune je najmä to, že pomocou neho môžete zbierať klubové body. Tie sa neskôr dajú použiť namiesto reálnych peňazí na rôzne druhy stávok. Plusom je tiež to, že plnohodnotné hráčske konto vám umožňuje využívať všetky služby stávkovej kancelárie bez akýchkoľvek obmedzení.

Fortuna klubové body za peniaze

Keď chcete premeniť klubové body na reálne peniaze, musíte vykonať stávku, ktorá bude úspešná. Po tom, ako si totižto stavíte za klubové body a vyhráte, na účet sa vám pripočítajú reálne peniaze. Ak by ste si chceli byť istí, že body neprehráte, môžete využiť niektorú z nasledujúcich metód:

 1. Stávka na dve protichodné udalosti – klubové body rozdeľte na dve časti a stavte na protichodné udalosti. Dávajte si však pozor, aby nešlo o šport, kde nie je prípustná remíza.
 2. Stávky na favoritov s nižším kurzom – vyberte si udalosť, v rámci ktorej je na favorita kurz blízko k jednej. Vystavíte sa tak len minimálnemu riziku, že by ste body prehrali.
 3. Viac stávok s vysokým kurzom – ide o riskantnú metódu, no keď sa na vás usmeje šťastie, môžete sa tešiť z vysokej výhry.

Ako prebieha prevod Netov na peniaze v praxi?

 1. Vyberte si jednu z vyššie uvedených metód – zvoľte stávku podľa svojich vlastných preferencií. Využiť pritom môžete jednu zo spomínaných metód – napríklad stávku na favorita.
 2. Nájdite vhodnú športovú udalosť – Fortuna klubové body sa dajú používať na rôzne športové udalosti.
 3. Vyplňte tiket – pri vypĺňaní tiketu nezabúdajte na zaškrtnutie poľa „Zaplatiť bodmi“.
 4. Skontrolujte výsledok – zistite, ako sa vám darilo. Ak bola stávka úspešná, klubové body sa prevedú na peniaze, ktoré si z hráčskeho účtu môžete previesť priamo na ten bankový.

Čo je vernostná karta Fortuna a na čo slúži

Stávková kancelária Fortuna má vernostný program, ktorý je k dispozícii každému hráčovi s plnohodnotným kontom. Jeho súčasťou je aj vernostná karta, o ktorú môžete požiadať v ktorejkoľvek pobočke. Stačí len, aby ste so sebou priniesli uzatvorenú zmluvu a doklad totožnosti. Členstvo vo vernostnom programe Fortuna je dobrovoľné a bezplatné.

Ako fungujú Fortuna klubové body na webe a v mobilnej aplikácii

Klubové body Fortuna môžete využívať ako cez web, tak aj v aplikácii. Fortuna aplikácia je k dispozícii pre operačný systém Android aj iOS. Celý proces uplatnenia bodov je rovnaký ako na webe. Stačí, aby ste pri podaní tiketu zaškrtli možnosť „Zaplatiť bodmi“. V aplikácii taktiež platia rovnaké podmienky na zbieranie bodov. To znamená, že za každé podané euro sa vám na účet pripočítajú dva body.

Často kladené otázky

Na čo sú Fortuna klubové body?

Fortuna klubové body sú virtuálne peniaze, ktoré zbierate pri tipovaní. Za každé euro, ktoré stavíte, získate dva body. Klubové body môžete následne použiť namiesto reálnych peňazí. Za každých nazbieraných 500 klubových bodov môžete uzatvoriť stávku v hodnote 1 eura.

Ako využiť Fortuna klubové body?

Fortuna klubové body môžete využiť na akékoľvek stávky bez obmedzení. To znamená na klasické, LIVE, predzápasové a mnohé ďalšie. Keď ich budete chcieť použiť, pri vypĺňaní tiketu stačí zaškrtnúť možnosť „Zaplatiť bodmi“.

Aká je platnosť Fortuna klubových bodov?

Klubové body Fortuna platia len v daný rok. Ak ich nevyčerpáte do 31.12., stávková kancelária ich vymaže.