Djokovič vs Mannarino: Australian Open osemfinále preview


Australian Open pokračuje osemfinálovými súbojmi a my sa môžeme tešiť na duel dvoch veteránov Djokovič vs Mannarino. Novak v 3. kole pošetril sily s Etcheverrym. Mannarino naopak zviedol tuhý boj so Sheltonom a zdolal ho až v piatich setoch. Ostalo mu ešte trochu síl, aby v osemfinále potrápil Djokoviča? Uvidíme už v túto nedeľu. Zápas je teda na programe 21. januára a sledovať ho môžete v priamom prenose na stanici Eurosport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Djokovič vs Etcheverry: Australian Open 3. kolo preview

  • Novak Djokovič v súboji 3. kola s Etcheverrym ušetril sily. Argentínčana poslal domov za dve a pol hodiny v troch setoch 6:3 6:3 a 7:6
  • Mannarino na postup do osemfinále AO s Benom Sheltonom potreboval 5 setov. Presne tak isto ako vo svojich predošlých dvoch zápasoch
  • Vzájomné duely Djokoviča s Mannarinom sú staršieho dáta. Na grandslamovom podujatí sa napríklad stretli vo Wimbledone 2016 a 2017. V oboch prípadoch jasne dominoval Djokovič v troch setoch
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude menej ako 29.5 gamov 1.85 1.82

Kde sledovať zápas Djokovič vs Mannarino

Zápas Djokovič vs Mannarino v nedeľu 21. januára dopoludnia odvysiela v priamom prenose športová stanica Eurosport na svojich kanáloch. Live stream zo stretnuti zase ponúka mimo iných aj TV Tipsport.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
21. januára 2024 Melbourne Park Eurosport

Djokovič má za sebou ďalší míľnik

Djokovič má na konte ďalšie svetové prvenstvo v tenisovej „open ére“. Predchádzajúci zápas s Etcheverrym bol totiž už jeho stý v rámci Australian Open 2024. Novak je teda jediným tenistom na svete, ktorý to dokázal na všetkých grandslamoch. Jeho forma pred vyvrcholením turnaja stúpa. Dôležité je, že sa na kurte nezdržal veľmi dlho. Takto bude mať šancu ľahšej regenerácie, čo pri svojich zdravotných problémoch (prechladnutie a problémy so zápästím) určite ocení.

Mannarino od začiatku turnaja ťahá šnúru 5 setových zápasov

Adrian Mannarino naproti tomu strávil v 3. kole na kurte s Benom Sheltonom takmer 5 hodín. A opäť v piatich setoch ako to bolo už v 1.kole s Wawrinkom. Kde inak otáčal z 1:2, aby nakoniec Stanovi nadelil v poslednom sete kanára. V 2. kole zase so Španielom Munarom viedol už 2:0. Nasledujúce dva sety však potom pomerne jednoznačne prehral. Konečný výsledok? 6:3, 6:3, 1:6, 2:6 a 6:3.

Djokovič vs Mannarino kurzy

Australian Open kurzy sú v súboji Djokovič vs Mannarino skoro rovnaké ako pri väčšine zápasov svetovej jednotky. Aktuálny kurz na Djokovičovu výhru je teda len 1.01. Mannarino ako veľký kurzový outsider, má na neočakávané víťazstvo vypísaný kurz až 22.80.

Tip redakcie: Vyhrá Djokovič a v zápase uvidíme maximálne 29 gamov

Mannarino má na Australian Open za sebou už tri päťsetové bitky. A každým ťažkým postupom do ďalšieho kola je na regeneráciu potrebné viac času. Podľa mňa mu tých síl na duel s Djokovičom veľa nezostane a podľahne mu hladko v troch setoch. Z ďalších stávkových príležitostí zápasu stojí za zváženie aj menej gamov na konte Mannarina, či výraznejšie víťazstvo Djokoviča v handicape. Pri tipovaní v stávkovej kancelárii Tipsport potom nezabudnite použiť výhodný Tipsport akčný kód.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Vyhrá Djokovič a v zápase bude menej ako 29.5 gamov 1.78 1.82
Mannarino dosiahne v zápase menej ako 10,5 gamu 1.86 1.88
Djokovič vyhrá v handicape -8,5 1.84 1.90

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia