Karlos Vémola vs Al Matavao – Oktagon 41 preview a tip na výsledok


Hlavný predzápas turnaja Oktagon 41 je duel Karlos Vémola vs Al Matavao. Napriek tomu, že sa nejedná o hlavný zápas, pýta si najväčšiu pozornosť. Vémola je najznámejší bojovník Oktagonu a teraz ho navyše čaká návrat po ťažkých zdravotných problémoch. Zápas Karlos Vémola vs Al Matavao môžete naživo sledovať 15. apríla 2023 o 21:30. Turnaj Oktagon mma sa začína od 18:00 a koná sa v Home Credit Arena v Liberci.

Karlos Vémola vs Al Matavao - Oktagon 41 preview a tip na výsledok

  • Karlos “Terminátor” Vémola je absolútny favorit stávkových kancelárií s kurzom 1.02 v Tipsporte.
  • Zápas prebehne v dohodnutej váhe do 89 kilogramov.
  • Karlos Vémola má za mesiac dohodnutý zápas o titul strednej váhy proti Patrikovi Kinclovi.
Náš tip Live stream Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Menej ako 1.5 kola v zápase Spustiť live stream zdarma 1.40 1.40
  • Zápas: Karlos Vémola vs Al Matavao
  • Súťaž: Oktagon 41
  • Čas zápasu: 15. 4.2023 od 21:30
  • Živý prenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovať Vémola vs Matavao

Existuje viacero možností kde sledovať Vémola vs Matavao duel a celý turnaj Oktagon 41. Prvá možnosť je sledovanie priamo z hľadiska v Liberci. Vstupenky sú dostupné cez ticketportal.cz. Pre sledovanie z domova je možné zakúpiť si PPV (pay-per-view) na celý turnaj cez Oktagon.tv. K dispozícii je aj live stream zadarmo na TV Tipsport. Stačí sa zaregistrovať v stávkovej kancelárii a podať akúkoľvek stávku v hodnote aspoň 1.20€. Live streamy zadarmo sú potom dostupné 30 dní.

Kde sledovať Cena Dátum
Oktagon TV 10,99€ 15.4. 2023
TV Tipsport zadarmo 15.4. 2023

Vémola má zápas s Matavaom ako test pred Kinclom

Karlos Vémola má zápas s Matavaom ako test pred Kinclom. S ním sa stretne za mesiac na turnaji Oktagon 43, v zápase o titul strednej váhy. Tento stret mal prebehnúť na konci roka 2022, ale “Terminátora” vyradili z boja vážne zdravotné problémy. Pre získanie zápasového tempa si vyžiadal jeden zápas pred snahou o získanie pásu. Vémola prehral naposledy s Attilom Véghom v roku 2019. Aj to je dôvod prečo je absolútny favorit v najbližšom zápase.

Vémola má zápas s Matavaom ako test pred Kinclom

Zdroj: facebook

Matavao musí udržať zápas v postoji

Al Matavao musí udržať zápas v postoji. To je jediná šanca ako v tomto zápase zvíťaziť a stratégia s ktorou nastúpi do klietky. Jeho údery majú veľkú silu a čím dlhšie by sa zápas odohrával na nohách, tým väčšia šanca, že trafí nejaký čistý úder. V opačnom prípade vezme Vémola zápas na zem a tam to bude pre neho už jednoduché. Akonáhle bude súboj na zemi, je len otázka času, kedy ho “Terminátor” ukončí. A práve druhý scenár je z ohľadom na priebeh zápasov Karlosa Vémolu najpravdepodobnejší.

Matavao musí udržať zápas v postoji

Zdroj: facebook

Vémola vs Matavao kurzy

Vémola vs Matavao kurzy sú jednoznačne v prospech českého zápasníka. Kurz na víťazstvo Vémolu je 1.02 zatiaľ čo Matavao má kurz 9.93. Oktagon kurzy ešte nikdy neponúkli takýto rozdiel. preto sa viac oplatí využiť doplnkovú ponuku. Vémola najradšej ukončuje zápasy na submisiu. Na tento spôsob ukončenia je kurz 1.50.

Tip redakcie: menej ako 1.5 kola v zápase

V analýze sme spomínali dva možné scenáre. Prvý, že Vémola zoberie protivníka na zem a tam ho ukončí. Druhý scenár hovorí, že Matavao odmietne takedowny a v postoji rozhodnú jeho tvrdé údery. Pri oboch scenároch však platí, že sa dá očakávať koniec v prvom kole. Matavao polovicu výhier dosiahol práve v prvom kole a Vémola dokonca až dve tretiny. Terminátor ťahá aktuálne aj sériu troch výhier v prvom kole.

Náš tip Live stream Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Menej ako 1.5 kola v zápase Spustiť live stream zdarma 1.40 1.40

Zdroje článku: Fortuna, Tipsport, Wikipedia, Facebook