Pobočky Fortuna


Stávkovanie cez internet využíva mnoho ľudí, no svoje čaro stále majú aj pobočky Fortuna. Môžete ich nájsť v každom regióne Slovenska, nachádza sa ich tu dokopy až 320. Hľadáte práve tu vašu vo vašom meste? Tu môžete nájsť všetky pobočky spolu s ich otváracími hodinami, ktoré sa môžu líšiť. Taktiež je dostupný zoznam všetkých služieb, ktoré sú dostupné na danej pobočke. Fortuna registrácia je dostupná na každej pobočke a navyše môžete získať klubovú kartu. Taktiež tu môžete klasicky podať stávky, vybrať výhry alebo dobiť vaše hráčske konto.

Pobočky Fortuna

Pobočky Fortuna

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Synottip pobočky
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Kontrola tiketov na pobočkách

Ak je vašou obľúbenou voľbou stávkovanie v kamenných prevádzkach, kontrola tiketov na pobočkách je naozaj jednoduchá. Zabudnite na manuálne kontrolovanie výsledkov v televízií. Stačí predložiť váš tiket obslužnému personálu a ten vás informuje o tom, či je výherný.

Ak chcete váš tiket skontrolovať online, zavítajte na stránku iFortuny. V kolónke “Kontrola tiketu” v pravom dolnom rohu stránky, vyplníte číslo a kód tiketu. Stlačíte tlačidlo “Skontroluj” a systém vám automaticky ukáže stav vašej stávky. Potom si už len stačí zájsť na pobočku pre svoju výhru. Ak sa však zaregistrujete a vytvoríte si vlastný účet, výhry sa vám budú automaticky pripisovať na konto.

Fortuna aplikácia taktiež slúži na kontrolu tiketu. Tu, si môžete overiť výsledok, či už bez prihlásenia alebo s prihlásením. Kontrola bez prihlásenia funguje tak, že naskenujete kód tiketu. Ak máte konto a ste prihlásený, v aplikácií nájdete aj prehľad o všetkých vašich stávkach a tiketoch. Dostupný je aj filter na hľadanie tiketov, ako aj stávok a špeciálnych akcií. Mobilná aplikácia je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.

Kontrola tiketov na pobočkách

Stávky na pobočkách

Stávkovanie online a podávať stávky na pobočkách má síce iné atmosféru, no pravidlá platia pre všetky rovnako. Všetky typy ponúkaných stávok sú vám dostupné ako online, tak aj na predajni. Medzi novinky patrí aj live stávkovanie na pobočkách, čo rozprúdi adrenalín aj skúsenému hráčovi. Využite na svoje prvé stávky aj Fortuna promo kód pri registrácii a získajte bonus. Vyberte si zo širokej škály stávok:

  • Expert – rastúce bonusy, stávka zložená s desiatimi dopredu zvolenými zápasmi, po výhre získate aj zaujímavý bonus
  • Profistávka – stávkovanie bez manipulačného poplatku
  • Favorit plus – balíky futbalových, hokejových alebo basketbalových stávok po desať, ktoré majú vyššiu odmenu ako bežné
  • Terno dňa – najzaujímavejšie zápasy dňa sú počas dňa vypísané dvakrát
  • Dvojitá šanca – výnimočná stávka, ktorá kombinuje stávku na 1. polčas a na zápas v jednej stávkovej príležitosti ( hokej, futbal, basketbal, hádzaná)
  • Maxikombi – viaceré AKO stávky na jednom tikete, vyberiete si určitý počet zápasov a systém z nich vytvorí nahodné kombinácie
  • Malá domov – vyhrajte päťnásobok vašeho vkladu aj keď vám vyjde o jeden zápas menej
  • Kombinácie stávok – možnosť kombinovať AKO stávky v rámci jedného zápasu
  • Zápas bez remízy – nová stávka, kde stavíte len na výhru jedného alebo druhého tímu, ak bude remíza vracia sa vám vložená čiastka (je teda vyhodnotená kurzom 1)

Herný plán pre Fortuna pobočky

Herný plán pre Fortuna pobočky je zoznam všetkých pravidiel, povinností a práv medzi hráčom a spoločnosťou Fortuna. Sú tu podrobne popísané detaily o stávkovaní, podrobnosti o špeciálnych typoch stávok, ako sa v špeciálnych prípadoch odvolať, či je možné získať stávku naspäť a mnoho iného. Celý herný plán nájdete tu na stránke Fortuny. Ak patríte medzi pravidelných hráčov, ako aj nových, odporúčame nahliadnuť do herného plánu aby ste boli so všetkými pravidlami oboznámený, ak by sa naskytla špeciálna situácia.

DUO pobočky

DUO pobočky sú také pobočky, ktoré si môžete otvoriť aj vy. Fungujú podobne ako model franchise, čiže musíte spĺňať všetky pravidlá spoločnosti Fortuna a vy si za to odnášate časť zo zisku. Všetky zmeny, ktoré ale musíte vykonať (napr. ak sa Fortuna rozhodne že mení logo alebo farbu nábytku) si obvykle platíte samy. Pre každý vyšší územný celok má Fortuna správcu, ktorému sa, v prípade záujmu, môžete ozvať.