Doxxbet pobočky


Doxxbet pobočky nájdeme v podobe Sportboxov. To znamená, že Doxxbet nemá vlastné pobočky, ale iba terminály. Nájdeme ich v rôznych prevádzkach, napríklad v reštauráciách. Sportbox umožňuje podať stávku na športové udalosti a to nielen na predzápasové kurzy, ale na výber sú aj Live stávky. Mapu všetkých Sportboxov Doxxbet, ktoré môžete využiť po tom, ako bude hotová Doxxbet registrácia a budete mať plnohodnotný účet, nájdete nižšie v článku.

Pobočky Doxxbet

Doxxbet pobočky

Hľadáte pobočku inej stávkovej kancelárie?

Tipsport pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Doxxbet pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
SynotTip pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK
Fortuna pobočky
Zoznam všetkých pobočiek v SK

Doxxbet Rio pobočky

Klasické pobočky Doxxbet síce na Slovensku nenájdete, ale nájdete Doxxbet Rio pobočky. Rio je obchodná značka spoločnosti Doxxbet v oblasti kasínových hier a v súčasnosti prevádzkuje na Slovensku 25 pobočiek. Je pochopiteľné, že pobočky poskytujú aj možnosť stávkovania prostredníctvom Sportbox stávkových terminálov. V tomto článku sa ďalej dozviete aj ako uskutočniť výbery na pobočkách či vklady cez sportboxy. Nájdete tu aj informáciu akým spôsobom si overíte správnosť vášho tiketu na Doxxbet Sportboxu. Čo odporúčame najviac je využiť voľný štrajk na športboxoch. Ako na to je tu vo videu.
Doxxbet pobočky otváracie hodiny

Doxxbet pobočky otváracie hodiny nájdete pre rôzne prevádzky odlišné. Je to spôsobené skutočnosťou, že Doxxbet nemá vlastné kamenné pobočky, ale po celom Slovensku má v rôznych prevádzkach umiestnené svoje Sportboxy. Tieto interaktívne terminály sú samoobslužné. Samotný Sportbox môže byť k dispozícii 24 hodín denne, avšak otváracie hodiny sú pochopiteľne podľa otváracích hodín daných prevádzok. Sieť prevádzok s Doxxbet Sportboxom je veľmi hustá a preto je jednoduché navštíviť pobočku v blízkom okolí. Pred návštevou pobočky Doxxbet vždy odporúčame overiť si otváracie hodiny pre danú prevádzku, keďže sú rôzne v jednotlivých prevádzkach. Informácie o tom, kde sa nachádzajú Sportboxy na Slovensku a aké sú otváracie hodiny jednotlivých prevádzok nájdete v mape Sportboxov od Doxxbetu, prípadne je k dispozícii Doxxbet aplikácia. Prehľadný počet pobočiek Doxxbet v jednotlivých krajoch na Slovensku nájdete v priloženej tabuľke.

Kraj Počet prevádzok Doxxbet
Bratislavský 151
Trnavský 115
Nitriansky 155
Trenčiansky 100
Žilinský 151
Banskobystrický 114
Prešovský 132
Košický 125

Doxxbet výbery na pobočkách

Doxxbet výbery na pobočkách sú veľmi jednoduché. Potom čo si overíte, že je váš tiket výherný, môžete si nechať výhru vyplatiť v hotovosti priamo v prevádzke so Sportboxom. Kontrolu tiketu a ani výber prostriedkov nemusíte robiť len cez pobočky Doxxbet, ale môžete to uskutočniť aj online cez svoj herný účet. Ako sa zaregistrovať a využiť Doxxbet skaut kód najdete v recenzii Doxxbet. Výber prostriedkov pobočky Doxxbet:

Doxxbet výbery na pobočkách

 • Kontrola tiketu cez Sportbox
 • Výber výhry v hotovosti od zamestnancov prevádzky

Výber prostriedkov online:

 • Prihlásenie sa do hráčskeho konta
 • Kliknite na sekciu Vklady a výbery vo svojom hráčskom konte
 • Vyberte možnosť Výbery a zadajte sumu a platobnú metódu

Doxxbet vklady na pobočkách

Doxxbet vklady na pobočkách môže robiť každý plnohodnotný, nový aj starý hráč. V prípade nových hráčov sú k dispozícii rôzne bonusy, ako napríklad Doxxbet free spiny. Realizácia vkladov je jednoduchá. Robiť ich môžete prostredníctvom Sportbox stávkového terminálu. Existujú tri spôsoby ako pri návšteve pobočky realizovať vklad na svoje hráčske konto.

1. spôsob:

 • Vložte do Sportboxu hotovosť a kliknite na tlačidlo “Vrátiť hotovosť”
 • Sportbox vám vytlačí lístok s 16 miestnym kódom
 • Napíšte kód v sekcii Vklady a výbery a preveďte si prostriedky na hráčske konto

2. spôsob:

 • Prepojte svoju vernostnú kartu Doxxbet s vaším Doxxbet účtom
 • Vložte so Sportboxu hotovosť a kliknite na “Vrátiť hotovosť”
 • Zvoľte možnosť prevedenia peňazí na online hráčske konto

3. spôsob:

 • Výherný tiket si nedajte vyplatiť v hotovosti, ale na Sportboxe zadajte 16 miestny kód z tiketu ako v prvom spôsobe
 • Preveďte prostriedky na online hráčske konto

Doxxbet Sportbox

Doxxbet sportbox je terminál, vďaka ktorému môžete stávkovať live aj v kamenných pobočkách Doxxbetu. Všetky Doxxbet pobočky majú vždy aspoň jeden Sportbox. Práve Doxxbet terminál umožní aj pobočkovým tipérom plnohodnotné live stávky. Na Slovensku je v pohostinstvách cez 1 300 samoobslužných terminálov. V tomto smere Doxxbet predčil konkurenciu. Nikto z ostatných stávkových kancelárii na Slovensku nemá terminály na takej úrovni ako Doxxbet.

Pobočky Doxxbet kontrola tiketu

Doxxbet kontrola tiketu na Doxxbet pobočkách nie je zložitá. Po vytvorení tiketu vám Sportbox vytlačí tiket na ktorom je 16 miestny kód tiketu a čiarový kód. Pre kontrolu tiketu stačí tiket vložiť do Sportboxu a na terminály sa zobrazí informácia, či je tiket výherný alebo nie. Podrobnejšie o možnostiach Doxxbet kontrole tiketu píšeme tu. Po prekliknutí sa na odkaz nájdete podrobne vysvetlené ako si môžete overiť tiket.