Švédsko vs Slovensko kurzy a preview: MS v hokeji 2024


Posledný zápas v ostravskej skupine B na MS v hokeji 2024 zaobstará duel Švédsko vs Slovensko. Suverénni Švédi neprídu o prvú pozíciu v tabuľke. Slováci pre zmenu ešte len budú vedieť ako na tom sú, až po zápase Lotyšov s Američanmi. Kurzy sú pomerne výrazne naklonené švédskemu favoritovi. Ale zase nie až natoľko, ako to bolo v zápasoch Troch koruniek s Nemcami či Lotyšmi. Zápas sa hrá 21. mája o 20:20 a v priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici JOJ. Live stream bude dostupný aj na TV Tipsport.

Švédsko vs Slovensko kurzy a preview: MS v hokeji 2024

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Bilancia Švédska na MS v hokeji skupiny B? Šesť výhier po základnej hracej dobe a len 8 inkasovaných gólov.
  • Slovensku na istotu postupu stačí 1 bod. V prípade akéhokoľvek bodového zisku USA proti Lotyšsku nebude potrebný ani ten.
  • V poslednom vzájomnom zápase na veľkom podujatí sme Švédov porazili 4:0. Čo inak znamenalo zisk bronzových medailí na OH 2022 v Pekingu.

Švédsko vs Slovensko kurzy

Švédi sú favoritom tohto zápasu, čo naznačujú nielen vypísané MS v hokeji kurzy, ale hlavne jeho doterajšie výkony na turnaji. Na druhú stranu, šanca na výhru Slovenska je pre stávkové kancelárie pravdepodobnejšia, ako to bolo v prípade Nemecka či Lotyšska (4.90 vs 8.90 resp. 19.50). Na výhru Švédska môžete staviť s kurzom 1.58, na remízu je kurz 5.10.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Švédsko víťaz
kurz 1.58
kurz 1.48
Slovensko víťaz
kurz 4.90
kurz 6.13
Remíza
kurz 5.10
kurz 4.83
Tip redakcie: V zápase padne aspoň 6 gólov

Ideálny scenár je výhra Američanov s Lotyšmi v predchádzajúcom zápase skupiny. Takto by si zápas Švédsko vs Slovensko mohli užiť oba tímy bez tlaku na výsledok. Čo by napokon podľa nás mohlo dospieť aj k ofenzívnejšiemu divadlu. Ako tipovať na MS v hokeji zápas, ktorý závisí na dueli pred ním? Tu je niekoľko našich tipov:

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Počet gólov viac ako 5.5 1.79 1.82
Viac ako 5.5 g v zápase 1.90 1.98
David Pastrňák dá gól 4.00 3.90

Švédsko ako najväčší favorit týchto MS?

Švédsko je podľa mnohých odborníkov a fanúšikov najlepší kandidát na zisk trofeje MS v hokeji 2024. Po suverénnych výkonoch v skupine sa niet ani veľmi čo čudovať. Turnajom zatiaľ prechádza suverénne bez jediného zakopnutia. Švédi takisto už dlhší čas vedia, že do štvrťfinále smerujú z najvýhodnejšej pozície. Chcete vedieť aký je kurz na ich celkový triumf na šampionáte? Pre stávkové kancelárie je Švédsko aktuálne najväčším favoritom s kurzom 3.30.

Slovensko zatiaľ bez istoty štvrťfinále

Slovensko je zatiaľ bez istoty štvrťfinále, keď si postup skomplikovalo predošlou prehrou s Lotyšskom. Musíme tak čakať na to, ako dopadne ich duel s USA. Ak to nebude výhra za 3 body, do štvrťfinále postúpia Slováci bez ohľadu na výsledok zápasu so Švédskom. To sa potom bude hrať oveľa lepšie s ľahšími nohami a uvoľnenou mysľou. Či to bude stačiť na dobrý výsledok uvidíme až dnes večer.

Kde sledovať duel MS v hokeji Švédsko vs Slovensko

MS v hokeji 2024 program v skupine B ukončí v utorok 21. mája zápas Švédsko vs Slovensko. Duel v Ostravar Aréne začína večer o 20:20 a priamy prenos môžete sledovať na televíznej stanici JOJ. Prípadne si zapnúť live stream, ktorý bude k dispozícii na TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
21.mája 2024 o 20:20
Štadión:
Ostravar Aréna, Praha
Kde sledovať:
Tv JOJ, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia