Ako tipovať na MS v hokeji 2023


V tomto článku si rozoberieme, ako tipovať na MS v hokeji 2023, ktoré sa konajú od 12. mája do 28. mája 2023. Majstrovstvá sveta sú tradične vrcholom hokejovej sezóny. Slovenský fanúšik sa po predchádzajúcich rokoch opäť teší na šampionát. Slováci postúpili zo skupiny na posledných dvoch turnajoch. Navyše hra, ktorú naordinoval tréner Ramsey je plná bojovnosti, nasadenia a pri vysokej rýchlosti, čo je aj oku lahodiaci hokej. MS v hokeji kurzy ponúkajú pestrý výber príležitostí na tipovanie. Divácky zážitok je tak možné okoreniť dobrou stávkou. Dnes sa na tieto stávky pozrieme a vysvetlíme si, ako stávkovať na tohtoročné MS v hokeji 2023.

Skúste stávku v Tipsporte a získajte 30 € zadarmo


Ako tipovať na MS v hokeji 2023

  • Už pred štartom šampionátu je možné tipovať kto vyhrá MS v hokeji 2023.
  • Stávkové kancelárie ponúkajú tipy na jednotlivé zápasy, tímové štatistiky ale aj štatistiky celého turnaja.

Kde tipovať na MS v hokeji

Možností kde tipovať na MS v hokeji je viacero, podrobne sa budeme venovať kurzom na Tipsporte. Táto stávková kancelária ponúka veľmi širokú ponuku kurzov, takže sa na nej dá dobre demonštrovať, ako stávkovať. Sústredíme sa na slovenský výber a na najväčších favoritov turnaja, za ktorých sa považujú Fínsko, Kanada a Švédsko. Tipsport je dobrou variantou pre stávky i z toho dôvodu, že ponúka zadarmo bonus bez vkladu pre nových hráčov vo výške 20 €. Po dokončení registrácie získa hráč automaticky bonus na svoje konto. K dispozícií sú bonusy aj u ďalších stávkových kanceláriach. Prehľad nájdete v tabuľke pod textom.

Kde si staviť zadarmo počas MS v hokeji 2023

Tipsport akčný kód
Tipsport
4 000 € + 20 € zadarmo
4 000 € + 30 € zadarmo
Synottip
Synottip
50 € bez rizika + 5 000 € na vklad
50 € bez rizika + 5 000 € na vklad
DOXXbet bonus
Doxxbet
10 000 € + 50 € stávka bez rizika
10 000 € + 50 € stávka bez rizika
Fortuna promo kód
Fortuna
100 € bez rizika + 100 free spinov
100 € bez rizika + 100 free spinov

Možno sa pýtate prečo práve pred MS v hokeji stávkové kancelárie ponúkajú pútavé bonusy. Konkurencia medzi nimi je veľká a každá sa tak snaží získať na svoju stranu nových zákazníkov. Práve bonusy sú skvelým prostriedkom, ako ich môžu zaujať. Bonus za registráciu je skutočne možné bez váhania využiť na stávky k Majstrovstvám sveta. A ak by náhodou vaše tipy nevyšli, nevadí – boli to prostriedky získané ako bonus od stávkovej kancelárie. Ak však stávka vyjde, výhru berie klient.

Tipsport bonus MS v hokeji

Stávky na počet gólov

Tipsport zvykne vypisovať rôzne stávky na počet gólov na MS v hokeji. Na to, že ich padne menej ako 365, je ponúkaný kurz 2.49. Na MS v hokeji 2022 bola táto hranica prekonaná len mierne, keď padlo 375 gólov. V roku 2021 v Rige však boli diváci svedkom len 324 presných zásahov. Radšej volíme stávku na menší počet gólov, keďže sila mužstiev sa stále vyrovnáva a favoriti už nezvyknú nadeľovať obrovské gólové nádielky. Navyše nominácie Kanady a USA sú bez superhviezd, na ktoré sme boli v minulosti zvyknutý. Ich gólový príspevok tak bude pravdepodobne menší ako v predchádzajúcich rokoch.

Tipovanie na jednotlivé zápasy

MS v hokeji 2023 skupiny ponúkajú veľké množstvo zápasov na ktoré môžete tipovať. V ukážke pripájame stávku na druhý zápas Slovenska proti Lotyšsku. Pri tejto stávke bol využitý takzvaný ázijský handicap. Čo sa týka jednotlivých zápasov, tých je možné zvoliť na tiket aj viac. Kurzy sa potom násobia.

Tip redakcie

Keď podáte na výhru Slovenska proti Lotyšsku máte stávku s kurzom 2.01. Ak zmeníme tip na stávku s ázijským handicapom, tak dostaneme kurz 2.76 na výhru Slovenska s handicapom -1.5. Ak podáte na výhru Kanady proti Lotyšsku (kurz 1.21), výhru Fínska proti USA (kurz 1.73) a výhru Slovenska proti Lotyšsku (kurz 2.01), dosiahnete celkový kurz 4.21. Za vsadených 40 € tak zinkasujete takmer 170 € , samozrejme, za predpokladu, že všetky tipy budú úspešné.

Stávky na najlepšieho strelca tímu

Môžete si taktiež vsadiť aj na najlepšieho strelca tímu. Po zverejnení všetkých nominácií je možné tipovať aj na najlepšieho strelca šampionátu. V tíme je viacero hráčov, ktorí hrali alebo hrajú v NHL. Práve medzi nimi treba hľadať najväčších favoritov. Svoj gólový potenciál už viackrát predviedol Peter Cehlárik a Richard Pánik. Veľmi dobre sa prezentuje aj Pavol Regenda, ktorý sa v tejto sezóne prebojoval do tímu Anaheim Ducks. Ako najlepšieho strelca zvolíme 27-ročného útočníka Petra Cehlárika. Ten si dokázal vybudovať skvelú súhru s Marekom Hrivíkom a mali by byť súčasťou prvého útoku Slovenska.


Stávky na najlepšieho strelca tímu

Tip redakcie

Tip na najlepšieho strelca a najproduktívnejšieho hráča – doporučujeme hľadať na tieto stávky niektorého z hráčov Kanady. Kanada má ľahkú základnú skupinu. V skupine A to bude na góly chudobnejšie, keďže tam bude hrať defenzívne ladené Fínsko a Švédsko, komplikácie môže priniesť kľudne aj Dánsko. Skupina B by mala priniesť kanadskú krasojazdu. Proti Kazachstanu a Slovinsku by mohli padnúť vysoké výhry.

Tipy a rady na záver

Stávkujete hlavne pre radosť a snažte sa zo začiatku vyhýbať vysokým stávkam. Nie vždy budete úspešný. Na MS v hokeji končia niekedy zápasy dosť nevyspytateľne – napríklad minulý rok Rakúsko dokázalo bodovať s USA aj Českom a Kanada prehrala s Dánskom. Užite si MS v hokeji 2023 vo Fínsku a Lotyšsku a fandite slovenským farbám.

Často kladené otázky

Oplatí sa čakať do poslednej chvíle na lepšie kurzy?

Kurzy sú ovplyvnené rôznymi faktormi. Zranenia, forma hráčov, výška vkladov na jednotlivé kurzové príležitosti a iné. Ak iba začínate tipovať, neodporúčame čakať do poslednej chvíle a radšej svoj tip zvoliť dopredu po analýze zápasu.

Aký typ stávky odporúčame?

Odporúčame vyskúšať tip na počet gólov v zápase. Buď v jednotlivých zápasoch, alebo na to koľko padne celkovo gólov na MS v hokeji 2023. Konkrétne na stávku, že padne na turnaji menej ako 365 gólov s kurzom 2.49. Na poslednom šampionáte padlo len o desať gólov viac a v roku 2021 padlo len 324 gólov.