Ako tipovať na MS v hokeji 2022


V tomto článku si rozoberieme, ako tipovať na MS v hokeji 2022. Tento veľký športový turnaj je tradične vrcholom hokejovej sezóny. Slovenský fanúšik má zase dôvod sa tešiť – naša zostava vyzerá sľubne, príprava dopadla pozitívne a tréner nastolil jasnú filozofiu. Majstrovstvá sveta má ale zmysel sledovať z iného dôvodu. Stávkové kancelárie pripravili pestrú ponuku kurzov, takže divácky zážitok je možné okoreniť dobrou stávkou. Dnes sa na tieto stávky pozrieme a vysvetlíme si, ako stávkovať na tohtoročné MS v hokeji 2022.

Skúste stávku v Tipsporte a získajte 50 € zadarmo


Ako tipovať na MS v hokeji 2022

Kde tipovať na MS v hokeji

Podrobne sa budeme venovať kurzom na Tipsporte. Táto stávková kancelária ponúka veľmi širokú ponuku kurzov, takže dá sa na nej dobre demonštrovať, ako vsádzať. Sústredíme sa na slovenský výber a na najväčších favoritov turnaja, za ktorých sa považujú Fínsko, Kanada a Švédsko. Tipsport je dobrou variantou pre stávky i z toho dôvodu, že ponúka bonus pre nových hráčov vo výške 50 €. Po založení účtu, zákazník automaticky získa bonus bez vkladu na prvé stávky. K dispozícií sú však bonusy u ďalších stávkových kanceláriach. Prehľad je v nasledujúcej tabuľke.

Kde si staviť zadarmo počas MS v hokeji 2022

Tipsport akčný kód
Tipsport akčný kód
4 000 € + 20 € zadarmo
4 000 € + 50 € zadarmo
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
1 500€ + 640 FREE SPINS + 50 pretočení bez rizika
1 500€ + 640 FREE SPINS + 50 pretočení bez rizika
DOXXbet bonus
Doxxbet bonus
10 000 € + 275 FREE SPINS
10 000 € + 275 FREE SPINS
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
1000 € alebo 200 FREE SPINS
1000 € alebo 200 FREE SPINS

Veľa hráčov si nevie vynachváliť služby stávkovej kancelárie Fortuna. A veľmi solídny je taktiež Synottip. Prečo práve pred MS v hokeji stávkové kancelárie ponúkajú pútavé bonusy? Konkurencia medzi nimi je veľká a každá sa tak snaží získať na svoju stranu nových zákazníkov. Práve bonusy sú skvelým prostriedkom, ako ich môžu zaujať. Bonus za registráciu je skutočne možné bez váhania využiť na stávky k Majstrovstvám. Aj keby nevyšli, nevadí – sú to financie stávkovej kancelárie. Ak však stávka vyjde, všetok obnos berie klient.


Kde tipovať na MS v hokeji

MS v hokeji 2022 najväčší favorit Kanada

V článku Kto vyhrá MS v hokeji 2022, sme zverejnili kurzy na víťaza turnaja. Hlavným favoritom bolo Fínsko, no aktuálne nám stávkové kancelárie ponúkajú najnižší kurz na Kanadu, pravdepodobne kvôli zverejnenej nominácii. Javorové listy si dovolili pozvať z minuloročného víťazného tímu na MS v hokeji v Rige len jedného hráča, Comtoisa z Anaheimu. Napriek tomu, ich mužstvo vyzerá silne. V bránke je Driedger ze Seattlu, v obrane skúsení Severson, Holden alebo Chabot. Útok vzbudzuje najväčší rešpekt. Hlavnou hviezdou je Barzal z New York Islanders. K nemu tréner Doan vybral Duboisa a Lowryho alebo Josha Andersona.


MS v hokeji 2022 najväčší favorit Kanada

Tip redakcie

Ako víťaza turnaja tipujeme aktuálne najväčšieho favorita Kanadu, na ktorú je na Tipsporte kurz 3.90. Ako druhý najväčší favorit je Fínsko s kurzom 4.30 a tretí Švédsko s kurzom 5.50. Možno prekvapivo, no výrazne klesol kurz na Česko, aktuálne je 6.00..

Tím
Kurz na víťaza na MS v hokeji podľa Tipsportu
Kanada
3.90
Fínsko
4.30
Švédsko
5.50
Česko
6.00

Stávky na počet gólov

Tipsport vypísal stávkovú príležitosť, koľko padne gólov na MS v hokeji. Na to, že ich padne menej ako 365, je ponúkaný kurz 1.55. Na MS v hokeji 2019 bola hranica mierne prekonaná, padlo až 412 gólov. V roku 2021 v Rige však bol svedkom len 324 presných zásahov. Radšej volíme stávku na menší počet gólov, keďže na turnaji chýba Rusko, ktoré tradične patrí k najaktívnejším prispievateľom v tejto štatistike. Rusko nemá problém streliť outsiderovi 10 gólov a viac, na rozdiel napríklad od Slovenska alebo Česka, ktoré sa proti hokejovým trpaslíkom skôr trápia.

Tipovanie na jednotlivé zápasy

MS v hokeji 2022 skupiny nám taktiež ponúkajú tipovanie na jednotlivé zápasy. V ukážke pripájame stávku na prvý zápas Slovenska proti Francúzsku. Pri tejto stávke bolo využité takzvaný azijsky handicap. Ako použiť ázijský handicap pri MS v hokeji 2022, to je téma pre náš ďalší samostatný článok. Čo sa týka jednotlivých zápasov, tých je možné zvoliť na tiket aj viac. Kurzy sa potom násobia.

Tip redakcie

Keď napríklad podáte na výhru USA proti Lotyšsku (kurz 1.60), výhru Slovenska proti Francúzsku (kurz 1.40) a výhru Dánska proti Kazachstanu (1.65), dosiahnete celkový kurz 3.7. Za vsadených 40 € tak zinkasujete takmer 150 € , samozrejme, za predpokladu, že všetky tipy budú úspešné.

Stávky na najlepšieho strelca tímu

Môžete si taktiež vsadiť na najlepšieho strelca tímu. V tejto chvíli to na Tipsporte ide len v rámci jednotlivých tímov. Zastavme sa na krátko pri Slovensku. Najnižší kurz (3.30) je na Tomáša Tatara, ktorý má z národným dresom bohaté skúsenosti a na tomto turnaji je náš jediný hráč z NHL. Druhý najnižší kurz (3.50) je vypísaný na Juraja Slafkovského, mladý supertalent, ktorý gólmi žiaril na olympiáde v Pekingu. Mladú dravosť vymeníme za skúsenosť, a preto ako najlepšieho strelca zvolíme 31-ročného útočníka.


Stávky na najlepšieho strelca tímu

Tip redakcie

Tip na najlepšieho strelca a najproduktívnejšieho hráča – doporučujeme hľadať na tieto stávky niektorého z hráčov Kanady. Kanada má ľahkú základnú skupinu. Zatiaľ v skupine B to bude na góly chudobnejšie, keďže hrať bude defenzívne ladené Fínsko a Švédsko, komplikácie môže priniesť kľudne aj Lotyšsko. Skupina A by mala priniesť kanadskú krasojazdu. Proti Kazachstanu, Francúzsku a Taliansku by mohli padnúť vysoké výhry.

Tipy a rady na záver

Stávkujete hlavne pre radosť a snažte sa zo začiatku vyhýbať vysokým stávkam. Nie vždy budete úspešný. Na MS v hokeji dopadajú zápasy niekedy dosť nevyspitateľne – napríklad minulý rok Dánsko porazilo Švédsko a Fínsko stratilo body z Kazachstanom. Užite si MS v hokeji 2022 vo Fínsku a fandite slovenským farbám.

Často kladené otázky

Oplatí sa čakať do poslednej chvíľe na lepšie kurzy?

Kurzy sú ovplyvnené rôznymi faktormi. Zranenia, forma hráčov a iné. Ak iba začínate tipovať, nedoporučujeme čakať do poslednej chvíľe.

Aký typ stávky doporučujeme?

Určite by sme doporučili vyskúšať tip na počet gólov v zápase. Buď v jednotlivých zápasoch, alebo aj na to koľko padne celkovo gólov na MS v hokeji 2022. Konkrétne na stávku, že padne na turnaji menej ako 365 gólov s kurzom 1.55. Na poslednom šampionáte padlo 324 gólov a to sa účastnila aj jedna z najproduktívnejších reprezentácii Rusko.