Slovan vs Michalovce: Niké liga


Netradične už 1. novembra v stredu je pre fanúšikov prichystaný duel Niké ligy Slovan vs Michalovce. Jedná sa o dohrávaný zápas 4.kola, ktorý bol pôvodne naplánovaný ešte na 19. augusta. Ten sa vtedy odložil v dôsledku rozsiahlej maródky v tíme Michaloviec. Inak, pre Slovan je to už 3 súťažný zápas v priebehu 7 dní. Dokáže v dohrávke zahnať únavu zo zápasov s Lille (1:2) a doma s Košicami (4:0)? O tom sa budeme môcť presvedčiť na Tehelnom poli s výkopom o 15.00. Prečítajte si krátku analýzu zápasu, kurzy, stávkové tipy a kde ho môžete sledovať.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Slovan vs Michalovce: Niké liga

  • Slovan sa vďaka výhre v ostatnom kole prepracoval na čelo tabuľky. Ak zvíťazí aj teraz, zvýši svoj náskok na druhú Žilinu už na 4 body.
  • Michalovce sa so 4 bodmi krčia na predposlednom mieste tabuľky. V doterajších 11 zápasoch ešte nedokázali zvíťaziť.
  • V predošlom zápase Slovanu verilo 100% stávkujúcich v Tipsporte. Pri vkladoch za takmer 500.000€.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Slovan vyhrá ale dostane gól 2.84 2.75

Kde sledovať Slovan vs Michalovce

Slovan vs Michalovce budete mať možnosť naživo sledovať v rámci streamovacej služby Voyo. A potom kedykoľvek zo záznamu. S možnosťou vidieť tento zápas aj zadarmo. Služba je totiž prvých sedem dní grátis, potom za 5.99€ mesačne. Live stream bude zase k dispozícii v TV Niké.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
1.novembra 2023 o 15:00 Tehelné pole VOYO, TV Niké

Slovan chce na 1.mieste odskočiť prenasledovateľom

Ak Slovan podľa predpokladov v stredu v zápase s Michalovcami uspeje, po prvýkrát sa bodovo výraznejšie odpúta od konkurentov. A to pri extrémne nabitom programe Slovana v ostatnom čase môže mať v konečnom zúčtovaní cenu zlata. Slovan totiž následne čaká už o tri dni (4.11.) duel v Banskej Bystrici. 9. novembra zase súboj v EKL doma s Lille. No a o 3 dni nato zase doma v rámci Niké ligy privíta Skalicu.

Slovan chce na 1.mieste odskočiť prenasledovateľom

Zdroj: facebook

Michalovce v súťaži stále bez výhry

Michalovce v tejto sezóne ešte nedokázali zvíťaziť. No a po tomto zápase sa to s veľkou pravdepodobnosťou nezmení. Predposlednému tímu tabuľky totiž robí problém strelecká produktivita. V doterajších 11 zápasoch dokázali nastrieľať iba 9 gólov. Horšie je na tom už len posledný tím tabuľky Zlaté Moravce-Vráble, ktorý ich doteraz zaznamenal len 7. Na druhú stranu, Michalovce v poslednom kole dokázali skórovať v Dunajskej Strede. Predtým sa rozišli so Zl.Moravcami zmierlivo 2:2 a gól dali doma aj druhej Žiline pri remíze 1:1.

Michalovce v súťaži stále bez výhry

Zdroj: facebook

Slovan vs Michalovce kurzy

Slovan je v tomto zápase popráve obrovský favorit, čo potvrdzujú aj vypísané Slovan vs Michalovce kurzy. Napríklad v Tipsporte je to len 1.16. Prekvapenie v podobe remízy má kurz 6.47 a na prípadné senzačné víťazstvo Michaloviec budete môcť staviť pri kurze 14.40. Asi nikto nepochybuje o tom, že Slovan v tomto zápase vyhrá. Len pri takom malom kurze sa to určite neoplatí. Inšpirujte sa preto našim Tipom Redakcie.

Tip redakcie: Slovan doma vyhrá, ale dostane gól

Slovan vyhrá. Iný výsledok by bol veľkým prekvapením. Tím zo Zemplína by ich však mohol potrápiť a nejaký ten gólik vsietiť. Podobne ako to dokázal doma so Žilinou či v ostatnom zápase v Dunajskej Strede. Kurz 2,84 na to, že Slovan síce vyhrá, ale pritom inkasuje, je podľa nášho názoru naozaj veľmi lákavý. Pre odvážnejších sa núka stávka, že oba tímy strelia gól už v 1. polčase. V Tipsporte s kurzom 4.79.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Slovan vyhrá ale dostane gól 2.84 2.75

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia