Losene Keita vs Niko Samsonidse: Oktagon 50 analýza


Súboj Losen Keita vs Niko Samsonidse zavŕši program na jubilejnom turnaji Oktagon 50. Losene Keita sa vracia po zranení nohy, ktoré znamenalo jeho prvú prehru v kariére. Pri návrate má hneď šancu na zisk titulu v pérovej váhe. V ceste mu stojí tretí muž v rebríčku váhy. Zápas Losene Keita vs Niko Samsonidse uvidíte v sobotu 9. decembra 2023 v ostravskej Ostravar Aréne. V analýze nájdete informácie o kurzoch, náš tip na výsledok a aj možnosti kde sledovať live stream.

Losene Keita vs Niko Samsonidse: Oktagon 50 analýza

  • Obaja zápasníci majú na konte prehru zo zápasu v ktorom si zlomili nohu.
  • Keita je bývalý šampión Oktagonu v ľahkej váhe a bývalý dočasný šampión pérovej váhy.
  • Oktagon kurzy favorizujú Losena Keitu. Jeho kurz na výhru je 1.20, Samsonidse má kurz 4.11. Takmer 100% stávok smeruje na výhru favorita.
Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Viac ako 1.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream zdarma 1.35 1.40
  • Zápas: Losene Keita vs Niko Samsonidse
  • Súťaž: Oktagon 50
  • Čas zápasu: 9. 12. 2023
  • Živý prenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovať Keita vs Samsonidse live stream?

Oktagon live stream zápasu Keita vs Samsonidse môžete sledovať na Oktagon.tv alebo zadarmo na TV Tipsport. Celé podujatie je na programe v sobotu 9. decembra 2023 v Ostrave. Lístky sú ešte dostupné na ticketportal.cz, ale s kúpou netreba váhať. Namiesto lístkov si pre sledovanie môžete zakúpiť aj PPV (pay-per-view) cez Oktagon.tv. Cena je 12.99€. Live stream zadarmo môžete pozerať na TV Tipsport. To platí pre registrovaných hráčov ak 30 dní pred turnajom uskutočnia stávky v minimálnej sume 1.20€. Zápas Keita vs Samsonidse zavŕši Oktagon program s očakávaným štartom o 22:30.

Zápas turnaja Oktagon 50 Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Konrád Michal – Novák Marco 18:00 Začať sledovať
Bartl Marek – Lewis James 18:00 Začať sledovať
Raška Ondřej – Kotalík Michal 18:00 Začať sledovať
Kertesz Mate – Diedrick Ammari 18:00 Začať sledovať
Kuzník Matěj – Hosseinpour Ebrahim 18:00 Začať sledovať
Široký Jan – Catacoli Stefano 18:00 Začať sledovať
Xavier Rafael – Vinni Dan 18:00 Začať sledovať
Peňáz Matěj – Magnor Ole 18:00 Začať sledovať
Lengál Vladimír – Bark Samuel 18:00 Začať sledovať
Paradeiser Ronald – Buchinger Ivan po 22:00 Začať sledovať
Keita Losene – Samsonidse Niko po 22:00 Začať sledovať

Keita je neporazený

Losene Keita (11:1) je napriek prehre z posledného zápasu so Sanikidzem stále neporazený. Jeho prehra neprišla súperovým zavinením, ale zranením nohy. Okrem tohto zápasu má na konte 11 výhier a v Oktagone 5 z nich. Po zranení nastupuje prvýkrát a zvolil si návrat v pérovej váhe, aj keď to znamenalo, že mu bol odobratý titul v ľahkej váhe. Jeho prednosťou je vynikajúci postoj, kde uplatňuje svoju rýchlosť a presné časovanie úderov. V príprave po zranení, sa pre výber nižšej váhy nemusel zameriavať na väčšie budovanie sily a mohol sa sústrediť na svoju rýchlosť. To vypovedá o tom, že Keita má okrem výborných bojových schopností aj taktické premýšľanie a plánovanie.

Keita je neporazený

Zdroj: oktagon

Samsonidse chce dobehnúť zameškané

Niko Samsonidse (10:2) sa po ťažkej zlomenine dával dohromady dva roky a teraz chce dobehnúť zameškané. Ak by sme nerátali prehru, ktorá prišla pre zranenú nohu, tak Samsonidse má šnúru osem výhier v rade a sedem predčasných ukončení. Len v jeho prvom zápase po zranení rozhodli o víťazovi súboja s Paulusom body. Niko je komplexný bojovník a všeobecne považovaný za jeden z najväčších nemeckých talentov. V zápase s Keitom by mala byť jeho najväčšia šanca cez boj na zemi, kde dokáže hroziť rôznymi submisiami. Nie je to však jednostranný bojovník a ani v postoji to Losene nebude mať zadarmo. Je zaujímavé, že sa v titulovom súboji stretnú dvaja bojovníci, ktorí zažili poslednú prehru pre zlomeninu nohy v zápase. Samsonidse mal zranenie výrazne vážnejšie, ale jeho výhodou je, že už má návrat úspešne za sebou, zatiaľ čo Keitu prvá skúška čaká.

Samsonidse chce dobehnúť zameškané

Zdroj: oktagon

Keita vs Samsonidse kurzy

Oktagon kurzy favorizujú prvého menovaného. Losene Keita je favorit s kurzom 1.20, Samsonidse s kurzom 4.11 patrí medzi najväčších outsiderov celej karty. Tipéri často využívajú aj stávku na to, že Keita vyhrá na KO/TKO s kurzom 1.60. Jeho výhru v prvom kole môžete tipovať pri kurze 3.49. Obaja bojovníci majú vysokú mieru predčasného ukončenia zápasu. Samsonidse dokonca ešte väčšiu ako Keita a preto stávka na to, že zápas neskončí na body je takmer na istotu. Kurz 1.26 tomu trochu zodpovedá.

Tip redakcie: Viac ako 1.5 začatých kôl v zápase

Napriek tomu, že obaja v minulosti ukončili veľa duelov už v prvom kole, teraz to nečakáme. Keita ukázal v zápasoch s Paradeiserom a Tichotom, že v titulových zápasoch sa nebude zbesilo hnať za ukončením. Samsonidse má najväčšiu šancu na zemi, ale tam nebude jednoduché Keitu dostať. S vidinou zápasu na 5×5 minút, môže byť prvé kolo obojstranne opatrnejšie. V prípade Keitu to bude navyše logické vzhľadom na jeho návrat po zranení.

Náš tip Live prenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Viac ako 1.5 začatých kôl v zápase Spustit live stream zdarma 1.35 1.40

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport