Logan Paul vs Dillon Danis – kurzy a live stream


Hlavný predzápas večera DAZN X Series 10 je boxerský stret Logan Paul vs Dillon Danis. Celý galavečer prebehne 14. októbra 2023 v Manchestri v AO Arena. Hlavný predzápas je na programe približne o 20:00. Známejší Youtuber a WWE bojovník Logan Paul je favoritom. Dillon Danis je totiž MMA zápasník so špecializáciou na brazílske jiu-jitsu a boj na zemi. Kurzy na vyhrotený súboj sú dostupné aj na Slovensku. V článku nájdete okrem kurzom aj informáciu kde sledovať Logan Paul vs Dillon Danis live stream.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Logan Paul vs Dillon Danis - kurzy a live stream

  • Logan Paul má na konte už tri exhibičné zápasy. Zatiaľ je bez výhry, ale dva zápasy dokázal remizovať.
  • Dillon Danis nastúpi v boxe do premiérového zápasu. V MMA má skóre 2:0.
  • Favoritom je známy Youtuber s kurzom 1.15 na výhru v Tipsporte. Kurz na Danisa je na úrovni 4.60.
Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Logan Paul Spustit Tipsport TV livestream 1.15 1.10
  • Zápas: Logan Paul vs Dillon Danis
  • Súťaž: Box
  • Čas zápasu: 14. 10. od 20:00
  • Kde sledovať: DAZN PPV

Kde sledovať Paul vs Danis live stream?

Jedinou dostupnou možnosťou je PPV (pay-per-view) na DAZN. Športová streamovacia služba už zverejnila cenník pre celý svet. DAZN X Series 10 s hlavným zápasom KSI vs Tommy Fury sa koná 14. októbra 2023 a cena za sledovanie live streamu je na Slovensku 9.99€. Slovenské stávkové kancelárie ako Tipsport a Fortuna, zaradili zápas do kurzovej ponuky. Logan Paul vs Dillon Danis Live stream zadarmo ale vysielať nebudú. O tom, že bude zápas vyhrotený a oplatí sa ho sledovať, sa môžete presvedčiť aj v priloženom videu. Uvidíte tam ako to dopadlo, keď si Paul a Danis sadli tvárou tvár oproti sebe a viedli slovný súboj.

Zápas Datum a čas Kde sledovať
Logan Paul vs Dillon Danis 14. 10. od 20:00 DAZN PPV

Obavy ohľadom účasti Danisa v zápase

Už dlho pred samotným galavečerom sa vyskytujú obavy ohľadom účasti Danisa v zápase. “El Jefe” ako sa Danis prezýva má na konte dva úspešné MMA zápasy v Bellatore. Od posledného je však už viac ako 4 roky a odvtedy nenastúpil na žiaden duel. V MMA má pritom zmluvu na ešte dva zápasy. Držiteľ čierneho opasku v jiu jitsu sa od 2019 prezentoval len v rôznych kontroverziach. Tou skončila aj jeho plánovaná premiéra v boxe. V januári tohto roku mal nastúpiť proti KSI, ale zo zápasu odstúpil, lebo sa necítil dostatočne pripravený a bol bez trénera. Teraz má údajne v zmluve aj veľkú pokutu v prípade odstúpenia z iných ako vážnych zdravotných problémov. Napriek tomu mnoho ľudí čaká, že na zápas nakoniec nenastúpi.

Obavy ohľadom účasti Danisa v zápase

Zdroj: skysports.com

Logan Paul ešte v boxe nevyhral

Aj, keď má Logan Paul na konte už tri zápasy, ešte v boxe nevyhral. Jeho skóre s bilanciou jedna prehra a dve remízy však nie je taká nelichotivá ako by ste očakávali. Vo svojej premiére remizoval s Youtuberom KSI. Nasledovala odveta v ktorej si zaknihoval tesnú prehru na body. Tretí zápas mal exhibičný charakter a jeho súper bol Floyd Mayweather Jr. Neporazený profiboxer bol v zápase presnejší. Zápas bol ale vyhodnotený ako remíza. Dopredu bolo totiž dohodnuté, že o víťazovi rozhodne len predčasné ukončenie a to sa nestalo. To bolo v roku 2020 a odvtedy sa známy Youtuber upísal WWE, kde sa už viackrát predstavil.

Logan Paul ešte v boxe nevyhral

Zdroj: dailymail.co.uk

Paul vs Danis kurzy

Paul vs Danis kurzy hovoria jasne v prospech prvého menovaného. Na Tipsporte je kurz na Paula 1.15, na Fortune dokonca len 1.10. Dillon Danis má pri svojom mene kurz 4.60 respektíve 6.20. Obe spomenuté kancelárie v tejto chvíli na tento zápas ponúkajú iba kurzy na víťaza zápasu. To sa samozrejme ešte môže zmeniť. V takom prípade bude určite zaujímavé sledovať najmä kurz na to či zápas skončí na body. Logan Paul má totiž na konte už tri zápasy a vždy odboxoval všetky kolá až do konca.

Tip redakce: zvíťazí Logan Paul

Danis je skvelý zemiar, ale zápas je v boxe, kde neuplatní svoje silné stránky. Logan Paul má v boxe oveľa väčšie skúsenosti, je vyšší a v zápase bude aj ťažší. Nebude pre neho problém držať si súpera od tela a zasypávať ho najmä údermi z prednej ruky. Pokiaľ neurobí taktickú chybu, tak je podľa nás jasný víťaz.

Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Logan Paul Spustit Tipsport TV livestream 1.15 1.10

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna