KSI vs Tommy Fury – kurzy a live stream


Hlavný zápas večera DAZN X Series 10 je duel KSI vs Tommy Fury. Neporazený Youtuber KSI sa pokúsi získať zatiaľ najcennejšie víťazstvo proti profesionálnemu boxerovi. Tento stret sa uskutoční 14. októbra 2023 o 21:00 v Manchestri v AO Arena. Favoritom je podľa stávkových kancelárií skúsenejší Fury. Aké sú kurzy a kde sledovať KSI vs Tommy Fury live stream, to nájdete v našej analýze zápasu. Prikladáme aj náš tip na výsledok.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


KSI vs Tommy Fury - kurzy a live stream

  • KSI má bilanciu 5 výhier, 1 remízu a 0 prehier. V auguste 2022 si pripísal počas jedného večera dve KO výhry.
  • Tommy Fury je profi boxer s bilanciou 9:0. Je to tiež mladší nevlastný brat šampióna ťažkej váhy Tysona Furyho.
  • Favorit je Tommy Fury. Profesionálny boxer má kurz 1.30. Na výhru KSi môžete tipovať s kurzom 3.50.
Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Tommy Fury Spustit Tipsport TV livestream 1.30 1.30
  • Zápas: KSI vs Tommy Fury
  • Súťaž: Box
  • Čas zápasu: 14. 10. od 21:00
  • Kde sledovať: DAZN PPV

Kde sledovať KSI vs Fury live stream?

Live stream zadarmo slovenské stávkové kancelárie neponúkajú. Ak chcete zápas sledovať, musíte si zakúpiť PPV (pay-per-view) na DAZN. Cena na Slovensku je 9.99€. Po zaplatení môžete sledovať nielen tento zápas, ale celé podujatie DAZN X Series 10. ktoré sa koná 14. októbra 2023. Aj keď stávkové kancelárie nevysielajú KSI vs Tommy Fury live stream zadarmo, tak na tento zápas vypísali kurzovú ponuku. To isté platí aj pre hlavný predzápas večera Logan Paul vs Dillon Danis. Pre oba duely zverejnila DAZN video v ktorom sa aktéri stretli tvárou tvár za jedným stolom. Ako to dopadlo pri KSI a Furym nájdete v priloženom videu.

Zápas Datum a čas Kde sledovať
KSI vs Fury 14. 10. od 21:00 DAZN PPV

Na KSI čaká najťažší súper

Na KSI čaká najväčšia výzva v ringu. Populárny Youtuber a rapper už stihol nastúpiť do siedmych zápasov. Stále je neporazený s bilanciou 5 výhier, 1 remíza a 1 anulovaný zápas. Jeho najbližší súper však jasne kvalitou prevyšuje jeho doterajších protivníkov. Doteraz nastupoval najmä proti iným celebritám ako je napríklad YouTuber Logan Paul či FaZe Temperrr. Aj napriek tomu je jeho šnúra bez prehry impozantná a neoplatí sa ho podceniť.

Na KSI čaká najťažší súper

Zdroj: skysports.com

Tommy Fury sa zameral na Youtuberov

Tommy Fury má v profi ringu bilanciu 9:0, ale v poslednej dobe sa zameral na Youtuberov namiesto iných boxerov. V tomto roku už ukončil neporaziteľnosť Youtubera Jake Paula a teraz sa chystá urobiť to isté u KSI. Tommy Fury je mladší brat neporazeného šampióna ťažkej váhy Tysona Furyho. Výkonnosťou svojho brata nedobehne a slávu si tak buduje nielen v profi ringu. Okrem zápasov s celebritami sa v ,minulosti zúčastnil aj reality šou Love Island. Teraz ho čaká papierovo slabší súper, ale výhra v tomto zápase mu výrazne pomôže v náraste popularity.

Tommy Fury sa zameral na Youtuberov

Zdroj: dailymail.co.uk

KSI vs Fury kurzy

KSI vs Fury kurzy nájdete na Tipsporte i Fortune. Na oboch stávkových kanceláriách nájdete totožné kurzy 1.30 na výhru Furyho. Na KSI je kurz 3.15 respektíve 3.50. Kým v Tipsporte momentálne nie je dostupná ďalšia ponuka, tak vo Fortune môžete tipovať aj počet kôl či spôsob ukončenia. Fury v posledných piatich zápasoch nedokázal ukončiť súpera predčasne. Ak veríte že sériu predĺži môžete tipovať jeho výhru na body s kurzom 2.85.

Tip redakce: zvíťazí Tommy Fury

KSI je síce doteraz neporazený, ale kvalita jeho súperov sa s Furym nedá porovnávať. KSI samozrejme môže prekvapiť nejakým šťastným úderom, ale oveľa pravdepodobnejšie je, že bude ťahať za kratší koniec.

Náš tip Live stream TV Tipsport Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Zvíťazí Tommy Fury Spustit Tipsport TV livestream 1.30 1.30

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna