Francúzsko vs Slovensko kurzy a preview: MS v hokeji 2024


Sobotňajší večer v B skupine na MS v hokeji 2024 bude patriť slovenským hokejistom. Tých teraz čaká súboj s outsiderom z Francúzska. Kurz stávkových kancelárií na naše víťazstvo je ale vyšší ako v predchádzajúcom dueli s Poľskom. Zápas Francúzsko vs Slovensko je na programe 18. mája o 20:20. Priamy prenos z Ostravar Arény môžete sledovať na stanici JOJ. Live stream aj prostredníctvom stávkovej kancelárie Tipsport.

Francúzsko vs Slovensko kurzy a preview: MS v hokeji 2024

Najlepšie bonusy k zápasu

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Slovensko s bilanciou 3 výhry a jedna prehra drží posledné štvrťfinálové miesto MS v hokeji skupiny B. Po predpokladanom víťazstve však postúpime minimálne na 3. priečku tabuľky.
  • Francúzsko si v boji o záchranu pripísalo všetky 3 body s Poľskom. Naposledy prehrali s USA 1:4.
  • Slovensko má na MS v hokeji s Francúzskom pozitívnu bilanciu vzájomných zápasov. V Minsku 2014 však s nimi prehrali 3:5, Francúzi vtedy na náš úkor postúpili do štvrťfinále.

Francúzsko vs Slovensko kurzy

Kurzy na MS v hokeji 2024 Francúzsko vs Slovensko favorizujú náš tím. Kurz takmer 1.30 je však už o dosť vyšší ako to bolo v predchádzajúcom zápase Slovenska s Poľskom (1.05). Na výhru Francúzska si môžete staviť v Doxxbete pri kurze 8.80, remíza má aktuálne kurzovú hodnotu 7.20.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Francúzsko víťaz
kurz 8.80
kurz 8.75
Slovensko víťaz
kurz 1.27
kurz 1.28
Remíza
kurz 7.20
kurz 6.66
Tip redakcie: Slovensko zvíťazí minimálne o 3 góly

Slovensko ani v prípade výhry s Francúzskom ešte nebude mať štvrťfinálovú istotu. Riziko zaváhania nášho tímu je podľa stávkových kancelárií väčšie ako v prípade duelu s Poľskom. Kurz na výhru Slovenska je tak v porovnaní s predchádzajúcim zápasom asi o dve desatiny vyšší (1.26 vs 1.05). To však ešte neznamená, že si Francúzmi nemôžeme poradiť aj výraznejším rozdielom v skóre. Ako tipovať na MS v hokeji duel Francúzsko vs Slovensko? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Slovensko vyhrá s hcp -2.5 g 1.97 1.98
Strely na bránu Slovensko menej ako 41.5 1.80 1.64
Pavol Regenda dá gól 3.30 3.30

Francúzsko toho naposledy veľa neukázalo

Francúzi nastúpili vo štvrtok proti Američanom a veľa toho v zápase neukázali. Po prvej tretine bolo „vymaľované“ a americký brankár Nedeljkovic si pripísal prvý shout out na turnaji. V dueli so Slovenskom cítia šancu na body, ktorému to na MS v súbojoch s outsidermi často nejde podľa predstáv. Kurz na ich výhru je skoro 9.00 a je výrazne nižší ako v predchádzajúcom dueli s USA (37.00).

Slovensko má za sebou dva dni oddychu

Slovensko má na MS v hokeji 2024 za sebou 2 dni voľna. Pred zápasom s Francúzskom na našej súpiske nastala jediná zmena. Faško-Rudáša v nej nahradil Marko Daňo, ktorý má svojim pohybom a agresivitou pomôcť celému tímu. Ak chceme hrať štvrťfinále a zabojovať o trofej MS v hokeji, musíme s Francúzskom bezpodmienečne vyhrať. Kurzy stávkových kancelárií tomu nasvedčujú, keď ich na naše víťazstvo vypísali medzi 1.27 a 1.28.

Kde sledovať duel Francúzsko vs Slovensko

Zápas Francúzsko vs Slovensko, ktorý veľa napovie o našich postupových ambíciách, je na programe 18. mája o 20:20 v Ostrave. V priamom prenose si ho môžete pozrieť na stanici JOJ, ktorá naživo vysiela všetky zápasy nášho národného tímu. Live stream zo stretnutia bude dostupný aj na TV Tipsport.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
18.mája 2024 o 20:20
Štadión:
Ostravar Aréna, Ostrava
Kde sledovať:
TV JOJ, TV Tipsport

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia