Fortuna TV


Na platforme Fortuna TV môžete sledovať veľké množstvo živých prenosov. V článku si priblížime výhody a nevýhody, podmienky na sledovanie a ako získať TV zadarmo. Nakoniec si ukážeme, ako táto TV funguje na mobile a nebude chýbať ani celkové zhodnotenie. V tabuľke nižšie si môžete priezrieť kompletný prehľad všetkých dostupných live streamov na Fortune spoločne s pripojenými odkazmi.

Fortuna TV

Prejsť na registráciu Fortuna TV

Prehľad live streamov Šport Fortuna TV
Fortuna liga Futbal Spustiť
La Liga – Španielsko Futbal Spustiť
Seria A – Taliansko Futbal Spustiť
Ligue 1 – Francúzsko Futbal Spustiť
Bundesliga – Nemecko Futbal Spustiť
NHL Hokej Spustiť
KHL Hokej Spustiť
Grandslamové turnaje Tenis Spustiť
ATP turnaje Tenis Spustiť
WTA Tour Tenis Spustiť
NBA Basketbal Spustiť
Liga majstrov (basketbal) Basketbal Spustiť
Európske poháry Futbal Spustiť
Volejbalová liga majstrov Volejbal Spustiť
Progaming turnaje E-sport Spustiť

Registrácia do Fortuna TV

Registrácia do Fortuna TV je kľúčová. Len tak budete môcť sledovať všetky priame prenosy. Ak ste tak ešte neurobili, zbytočne nečakajte. Za registráciu môžete dostať výhodný bonus. V našom článku Fortuna registrácia nájdete podrobný postup, ako na to. Hneď, ako budete mať plnohodnotný účet, sa môžete pustiť do sledovania TV od Fortuny.

Registrácia do Fortuna TV

Výhody Fortuna TV

 • Množstvo prenosov každý deň
 • Live stávky počas sledovania
 • Možnosť sledovania na mobilnom telefóne vďaka aplikácii
 • Cash out- predčasné vyplatenie tiketu
 • Veľmi dobrá kvalita prenosov

Nevýhody Fortuna TV

 • K sledovaniu musíte mať na účte určitý zostatok
 • Neumožňuje sledovanie anglickej futbalovej Premier League

Fortuna TV zadarmo

Fortuna TV zadarmo je dostupná po dokončení registrácie a následnom overení účtu. Pri registrácii nezabudnite využiť Fortuna promo kód. Ten vám zaručí výhodný bonus. Dôležité je však vedieť, že TV je zadarmo len v prípade, že splníte niekoľko podmienok. Všetky základné aj dodatočné podmienky uvádzame v texte nižšie. Po ich splnení si už kľudne môžete vychutnávať tuto televíziu zadarmo.

Fortuna TV podmienky k sledovaniu

Požiadavky, ktorým musíte vyhovieť pre neobmedzené sledovanie, nie sú vôbec ťažké na splnenie. Platí, že vaše konto musí obsahovať kladný zostatok. Prípadne musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku za 7 dní. Ak sa vám tieto požiadavky podarí splniť, nebude vám nič brániť v sledovaní vašich prenosov.

Podmienky

 1. Registrácia do Fortuny
 2. Platný a overený účet vo Fortune
 3. Uzatvorená aspoň jedna stávka za 7 dní
 4. Ľubovoľný zostatok na Fortuna online účte
 5. Po splnení podmienok môžete neobmedzene sledovať všetky dostupné prenosy

Čo sledovať na Fortuna TV

TV od Fortuny má širokú ponuku, v ktorej si na svoje príde úplne každý. Máte vďaka nej šancu užiť si napríklad španielsky technický futbal. Samozrejmosťou je aj taktická dokonalosť talianskej Serie A či nemecká Bundesliga. Okrem toho nemôžeme zabúdať na fanúšikov hokeja. Tým určite učaruje extrémne rýchla kanadsko-americká NHL. Na svoje si prídu aj vyznávači športov ako sú basketbal, volejbal a iné. Všetky potrebné informácie o nadchádzajúcich zápasoch si môžete pozrieť v programe.

 • Futbal – španielska La Liga, talianska Serie A či francúzska Ligue 1. Ďalej nechýba nemecká Bundesliga, slovenská Fortuna Liga, česká FORTUNA LIGA a mnohé ďaľšie súťaže.
 • Hokej – kanadsko-americká NHL, ruská KHL, MS v hokeji a ďalšie hokejové súťaže.
 • Tenis – všetky grandslamové turnaje (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open). Ďalej nechýbajú ATP a WTA turnaje a Davis Cup. Prípadne si pozrite Fed Cup, challengery, ITF turnaje mužov i žien a iné.
 • Basketbal – americká NBA, Liga majstrov, európske poháre a ligové zápasy po celom svete.
 • Volejbal – Liga majstrov, európske aj svetové ligové súťaže a poháre.
 • Ostatné športy – hádzaná, šípky, snooker, programing, badminton, florbal, stolný tenis a iné.
Čo sledovať na Fortuna TV

Fortuna TV na mobile

Fortuna TV na mobile vám otvára nové možnosti, ako a kedy sledovať živé prenosy. Stačí len, aby ste si do svojho zariadenia stiahli mobilnú aplikáciu. Dobrou správou je, že Fortuna aplikácia je ľahko stiahnuteľná a veľmi pohodlne sa používa. Výborne vám poslúži napríklad vtedy, keď si budete chcieť pozrieť športovú udalosť na cestách, v práci alebo na mieste, kde nemáte počítač. Ide o veľmi pohodlné riešenie, ktoré dokáže značne uľahčiť život.

A aké ďalšie výhody má aplikácia? Po jej stiahnutí vám ponúka kompletnú stávkovú ponuku a stávky live. Nechýbajú ani komplexné štatistiky, rýchlostávka, zápasový tracker či push notifikácie. Plusom je aj jednoduché ovládanie a prehľadnosť. Všetko, čo budete potrebovať, nájdete v priebehu niekoľkých sekúnd.

Fortuna TV celkové zhodnotenie

Naše celkové hodnotenie TV od Fortuny je veľmi dobré. TV vám dáva bezkonkurenčnú možnosť sledovania zápasov vo veľmi dobrej kvalite, ktorú určite oceníte. Po dokončení registrácie si môžete vybrať z nemalej ponuky zápasov. Športové prenosy sú z viacerých dôležitých líg sveta z výdatnej ponuky športov. Ďalšou výhodou je, že pri registrácii môžete využiť kód na získanie bonusu vo výške 2×30€ a 30 voľných zatočení.

Nemôžeme zabúdať na mobilnú aplikáciu, ktorá je pre vás pohodlným riešením. V TV od Fortuny nájdu využitie všetci športoví fanúšikovia, ktorí majú záujem o sledovanie živých prenosov. Malou nevýhodou je, že na sledovanie online prenosov musí vaše konto obsahovať kladný zostatok. Prípadne musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku za 7 dní. Ale my sme toho názoru, že tieto podmienky dané Fortunou sú férové. A nie sú vôbec náročné na splnenie.

Aké live prenosy poskytujú ostatné stávkové kancelárie

Live prenosy majú aj ďalšie stávkové kancelárie. Širokú ponuku zápasov vám poskytuje napríklad Tipsport, kde si užijete futbal, hokej aj tenis. Prípadne si zapnite živé vysielanie od Doxxbet. Nezabúdajte však, že každá stávková kancelária má iné podmienky pre sledovanie jej TV. Dopredu si ich preto vždy podrobne naštudujte.

Live streamy Spustiť TV s bonusom
Tipsport TV Spustiť prenos
Doxxbet Livestream Spustiť prenos

Často kladené otázky

Je naozaj možné sledovať živé prenosy na Fortuna TV zadarmo?

Áno, za TV od Fortuny neplatíte žiadne poplatky. Stačí len prejsť registračným procesom a mať akýkoľvek kredit na hráčskom konte. To znamená aspoň 0.10€ a aspoň jeden stavený tiket za posledných sedem dní.

Aké ligy môžem sledovať na Fortuna TV?

Zoznam všetkých dostupných športových líg nájdete v tabuľke pod úvodným paragrafom.

Ako si stojí Fortuna TV v porovnaní s konkurenciou?

Fortuna TV je v počte prenosov ihneď za Tipsportom. Kvalita prenosov je na rovnakej úrovni. Patrí medzi najlepšie televízie stávkových kancelárií na Slovensku.