Fortuna TV


Na platforme Fortuna TV môžete sledovať veľké množstvo živých prenosov. V článku si priblížime výhody a nevýhody, podmienky na sledovanie a ako sledovať Fortuna TV zadarmo. Nakoniec ukážeme TV Fortuna na mobile a nebude chýbať ani celkové zhodnotenie. V tabuľke nižšie si môžete priezrieť kompletný prehľad všetkých dostupných live streamov na Fortune spoločne s pripojenými odkazmi.

Fortuna TV

Prejsť na registráciu Fortuna TV

Prehľad live streamov Šport Fortuna TV
Fortuna liga Futbal Spustiť
La Liga – Španielsko Futbal Spustiť
Seria A – Taliansko Futbal Spustiť
Ligue 1 – Francúzsko Futbal Spustiť
Bundesliga – Nemecko Futbal Spustiť
NHL Hokej Spustiť
KHL Hokej Spustiť
Grandslamové turnaje Tenis Spustiť
ATP turnaje Tenis Spustiť
WTA Tour Tenis Spustiť
NBA Basketbal Spustiť
Liga majstrov (basketbal) Basketbal Spustiť
Európske poháry Futbal Spustiť
Volejbalová liga majstrov Volejbal Spustiť
Progaming turnaje E-sport Spustiť

Registrácia do Fortuna TV

Do Fortuna TV sa musíte registrovat aby ste mohli sledovať priame prenosy. Ak ste tak ešte neurobili, môžete sa zaregistrovať a dostanete bonus v hodnote 30 €. V článku Fortuna registrácia nájdete podrobný postup. Až vyplníte registračný formulár musíte si nechať overiť aspoň 2 doklady (OP, vodičský preukaz alebo pas). Vaše doklady zvyčajne overuje online zákaznícka podpora. Taktiež môžete dokončiť registráciu na pobočke Fortuna vo vašom meste.

Registrácia

Výhody Fortuna TV

 • Množstvo prenosov každý deň
 • Live stávky počas sledovania
 • Možnosť sledovania na mobilnom telefóne vďaka aplikácii
 • Cash out- predčasné vyplatenie tiketu
 • Veľmi dobrá kvalita prenosov

Nevýhody Fortuna TV

 • K sledovaniu musíte mít na vašom účte určitý zostatok
 • Neumožňuje sledovanie anglickej futbalovej Premier League

Fortuna TV zadarmo

Fortuna TV zadarmo je dostupná po dokončenej registrácii, pri ktorej môžete využiť aj Fortuna promo kód a následnom overení účtu. Potom už iba stačí každých 7 dní uzatvoriť aspoň jednu stávku, alebo mať kladný zostatok na hráčskom účte. Tieto podmienky sú dané Fortunou. Po ich splnení si už kľudne môžete vychutnávať tuto téleviziu zadarmo.

Fortuna TV podmienky k sledovaniu

Kladiete si otázku, aké sú podmienky k sledovaniu? Požiadavky, ktorým musíte pre neobmedzené sledovanie vyhovieť nie sú vôbec ťažké na splnenie. a jej postup je vysvetlený v samostatnom článku. Vaše konto musí taktiež obsahovať kladný zostatok alebo musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku za 7 dní. Po splnení týchto podmienok vám už nič nebráni v sledovaní vašich prenosov.

Podmienky

 1. Registrácia do Fortuny
 2. Platný a overený účet vo Fortune
 3. Uzatvorená aspoň jedna stávka za 7 dní
 4. Ľubovoľný zostatok na Fortuna online účte
 5. Po splnení podmienok môžete neobmedzene sledovať všetky dostupné prenosy
Prejsť na registráciu Fortuna TV

Čo sledovať na Fortuna TV

Pýtate sa, čo môžete sledovať? Určite ste aspoň raz v živote vo svojej televízii nevedeli nájsť zápas, ktorý ste hľadali. Stavili ste si, kúpili ste zopár piviek k sledovaniu a nakoniec ste zistili, že vlastne nemáte program, ktorý vysiela váš zápas. To určite nie je dobrý pocit.

Máte šancu si užiť španielsky technický futbal, taktickú dokonalosť talianskej Serie A, či si vychutnať neutíchajúcich fanúšikov nemeckej Bundesligy. Stačí si vybrať z ponuky Fortuna živé prenosy. Samozrejme nemôžeme zabúdať na fanúšikov hokeja, ktorých určite učaruje extrémne rýchla kanadsko-americká NHL. Na svoje si prídu aj vyznávači športov ako sú basketbal, volejbal a iné. Všetky potrebné informácie o nadchádzajúcich zápasoch si môžete pozrieť v programe.

 • Futbal- španielska La Liga, talianska Serie A, francúzska Ligue 1, nemecká Bundesliga, slovenská Fortuna Liga, česká FORTUNA LIGA, slovenský pohár a mnohé ďaľšie súťaže
 • Hokej- kanadsko-americká NHL, ruská KHL, MS v hokeji a ďalšie hokejové súťaže
 • Tenis- všetky grandslamové turnaje (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open), ATP a WTA turnaje, Davis Cup, Fed Cup, challengery, ITF turnaje mužov i žien a iné
 • Basketbal- americká NBA, Liga majstrov, európske poháre a ligové zápasy po celom svete
 • Volejbal- Liga majstrov, európske aj svetové ligové súťaže a poháre
 • Ostatné športy- hádzaná, šípky, snooker, programing, badminton, florbal, stolný tenis a iné
Čo sledovať na Fortuna TV

Fortuna TV na mobile

Fortuna aplikácia je ľahko stiahnuteľná a veľmi pohodlne sa používa. Keď ste na cestách, v práci, či musíte byť na nudnej rodinnej oslave, aplikácia vám umožní sledovanie zápasov. Stačí si ju stiahnuť, nainštalovať a vďaka Fortuna TV live môžete fandiť tímu alebo jednotlivcovi, na ktorého ste si stavili. Je to veľmi pohodlné riešenie a dokáže značne uľahčiť život.

Čo ponúka aplikácia? Aplikácia ponúka kompletnú stávkovú ponuku a stávky live. Vďaka TV Fortuna máte možnosť výberu z priamych prenosov, rovnako ako na webe. Funkcie, ktoré sa vám môžu hodiť pri prípravách na uzatváranie stávok sú štatistiky. Komplexné štatistiky slúžia na to, aby vám dali potrebné informácie o hráčoch či forme tímov.

Aplikácia sa vyznačuje ľahkou ovládateľnosťou. Hneď po nainštalovaní sa v nej budete vedieť rýchlo orientovať a nič vám nebude brániť v stávkovaní. Ďalšími vychytanými funkciami sú rýchlostávka, zápasový tracker či push notifikácie. Rýchlostávka vám dáva možnosť na pár dotykov uzatvoriť stávku. Túto funkciu oceníte, keď si potrebujete narýchlo staviť na nejaký zápas alebo sa vám jednoducho nechce preklikávať kurzovou ponukou. Ak chcete mať dokonalý prehľad o každej akcii, ktorá sa udeje v zápase ktorý sledujete, zápasový tracker je pre vás. S vizualizáciou zápasu vám žiadna akcia neutečie a v zápasovom displeji sa budete sa ľahko vyznať.

Fortuna TV celkové zhodnotenie

Zhodnotenie bude v našich očiach určite veľmi dobré. Fortuna TV vám dáva bezkonkurenčnú možnosť sledovania zápasov vo veľmi dobrej kvalite, ktorú určite oceníte. Po dokončení registrácie si môžete vybrať z nemalej ponuky zápasov. Športové prenosy sú z viacerých dôležitých líg sveta z výdatnej ponuky športov. Ďalšou výhodou je, že pri registrácii môžete využiť kód na získanie bonusu vo výške 2×30€ a 30 voľných zatočení.

Nemôžeme zabúdať na mobilnú aplikáciu, ktorá je pre vás pohodlným riešením. V TV Fortuna nájdu využitie všetci športoví fanúšikovia, ktorí majú záujem o sledovanie živých prenosov. Malou nevýhodou je, že na sledovanie online prenosov musí vaše konto obsahovať kladný zostatok alebo musíte uzatvoriť aspoň jednu stávku za 7 dní. Ale my sme toho názoru, že tieto podmienky dané Fortunou sú férové, a vy viete bez veľkého úsilia sledovať vaše zápasy. Istotne odporúčame Fortuna TV.

Často kladené otázky

Je naozaj možné sledovať živé prenosy na Fortuna TV zadarmo?

Áno, za Fortuna TV neplatíte žiadne poplatky. Je zapotreby prejsť registračným procesom a mať akýkoľvek kredit na hráčskom konte. To znamená aspoň 0.10€ a aspoň jeden stavený tiket za posledných sedem dní.

Aké ligy môžem sledovať na Fortuna TV?

Zoznam všetkých dostupných športových líg nájdete v tabuľke pod úvodným paragrafom.

Ako si stojí Fortuna TV v porovnaní s konkurenciou?

Fortuna TV je v počte prenosov ihneď za Tipsportom. Kvalita prenosov je na rovnakej úrovni. Patrí medzi najlepšie televízie stávkových kancelárii na Slovensku.