Ako využiť naplno live stream v Doxxbet


Doxxbet livestream je služba, ktorá sa podobá bežným TV v iných stávkových kanceláriách. Umožňuje pozerať rôzne športové udalosti a kombinovať ich so živým stávkovaním. Aké sú podmienky Doxxbet livestreamu a ako ho využívať? Pripravili sme si všetky podrobné informácie, vďaka ktorým budete môcť sledovať svoje obľúbené športy odkiaľkoľvek.

Doxxbet live stream

Prejsť do registrácie TV Doxxbet

Ako sledovať Doxxbet Livestream

Doxxbet livestream je k dispozícii pre všetkých hráčov s plnohodnotným kontom, ktorí za posledných 14 dní stavili tiket v hodnote aspoň 2€. Ak plnohodnotný účet nemáte, najprv sa zaregistrujte a overte svoju totožnosť. Doxxbet registrácia vám nezaberie viac ako zopár minút. Keď tak urobíte, športy, ktoré sa dajú sledovať live, nájdete v ponuke Live tipovania označené ikonou TV.

Aké športy live stream na Doxxbet ponúka

Pomocou livestreamu Doxxbet si môžete pozrieť obľúbené športy ako sú futbal, hokej, tenis, basketbal a volejbal. V rámci futbalu nechýbajú napríklad španielska La Liga či Francúzska Ligue 1. Z tenisu vám zas livestream umožní sledovať Wimbledon alebo ITF.

Prehľad live streamov Šport TV Doxxbet
La Liga ⚽futbal Spustiť prenos
Francúzska Ligue 1 ⚽futbal Spustiť prenos
KHL ⚽futbal Spustiť prenos
NHL 🏒hokej Spustiť prenos
Grandslamové turnaje 🎾tenis Spustiť prenos
ITF turnaje 🎾tenis Spustiť prenos
Progaming turnaje 🎮e-sport Spustiť prenos

Návod na spustenie Doxxbet live streamov

 1. Prihláste sa do svojho plnohodnotného účtu. Ak ho nemáte, zaregistrujte sa a nezabudnite využiť výhodný Doxxbet skaut kód.
 2. Kliknite na sekciu Live tipovanie.
 3. Športy, ktoré majú dostupný livestream, stávková kancelária označuje špeciálnou ikonou a skratkou TV.
 4. Na ikonu následne stačí len kliknúť a môžete pozerať.
 5. Nezabúdajte, na pozeranie streamu musíte mať za posledných 14 dní stavený tiket v hodnote aspoň 2€.

Ide spustit Doxxbet live stream na mobile

Doxxbet livestream môžete pozerať na webe aj v mobilnej aplikácii. Doxxbet aplikácia je k dispozícii pre Android aj iOS zariadenia. Máte tak istotu, že vám žiadny zápas neujde ani vtedy, keď budete napríklad na cestách. Zapnutie živého prenosu je v tomto prípade rovnaké ako na webovej stránke. Stačí kliknúť na možnosť Live tipovanie a vybrať si prenos, ktorý chcete pozerať a je dostupný.

Ide spustit Doxxbet live stream na mobile

Výhody Doxxbet livestreamu

 1. Možnosť sledovania aj cez mobilnú aplikáciu
 2. Jednoduché používanie
 3. Počas sledovania streamu môžete podávať live stávky
 4. Veľmi dobrá kvalita prenosov

Nevýhody Doxxbet livestreamu

 1. Ponuka je na rozdiel od iných stávkových kancelárií pomerne obmedzená
 2. Na sledovanie musíte podať každých 14 dní stávku v minimálnej hodnote 2€

Aké live prenosy poskytujú ostatné stávkové kancelárie

Livestreamy poskytujú aj iné stávkové kancelárie. Tie však túto službu nazývajú ako TV. Podmienky na ich sledovanie sú rôzne. Väčšinou však platí, že musíte vlastniť plnohodnotný účet. Plus, na účte musíte mať určitý zostatok alebo za nejaký čas podať stávku v určitej hodnote. Nižšie v tabuľke uvádzame všetky stávkové kancelárie, ktoré majú vo svojej ponuke službu TV.

Live streamy Spustiť TV s bonusom
Tipsport TV Spustiť prenos
Fortuna TV Spustiť prenos

Často kladené otázky

Aké športy môžem sledovať cez Doxxbet livestream?

To, ktoré Doxxbet livestreamy si viete aktuálne pozrieť, zistíte po otvorení sekcie Live tipovanie. V tej sa pri športoch so živým vysielaním nachádzajú malé ikony označené skratkou TV.

Je Doxxbet livestream dostupný aj na mobile?

Doxxbet livestream je dostupný aj na mobile. A to prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorú si viete stiahnuť do Android aj iOS zariadení.

Čo presne znamená Net na Tipsporte?

Net na Tipsporte je bonusový bod, ktorý sa vám pripisuje na konto, ktoré je oddelené od toho s reálnymi peniazmi. Každý Net má pevnú hodnotu 1 cent. Takže ak máte na konte 1.000 Netov, ich ekvivalent je 10€, ktoré môžete použiť na podanie tiketu.

Aké podmienky musím splniť na sledovanie Doxxbet livestreamu?

Na to, aby ste mohli pozerať Doxxbet livestream, musíte splniť dve podmienky. Prvou je vytvorenie plnohodnotného účtu, ktorý získate po overení dokladov totožnosti. Druhou je uzatvorenie aspoň jednej stávky v minimálnej hodnote 2€ za 14 dní.