Fight Night Challenge 3 live stream živý prenos

Fight Night Challenge 3 live stream živý prenos

Zápasy celebrít v ringu sú populárne vo svete aj u nás. Fight Night Challenge program obsahuje zápasy profi zápasníkov, ale aj viacerých celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 3 sa uskutoční 27. decembra 2022 od 18:00 v Zoner BOBBYHALL v Brne. V článku sa dozviete kde sledovať live stream Fight Night Challenge 3, kto všetko bude boxovať. Bližšie sa budeme venovať najzaujímavejším zápasom a nájdete tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov. Zápas Rytmus vs Curtis zrušený.

               Live streamy shield badgeTestované prenosy 21. Apríla
fortuna tv logo
Fortuna TV + 70 € bez rizika
tv tipsport živé prenosy logo
TV Tipsport + 30€ za registráciu

Vyberte si sekciu Fight Night Challenge 3

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Zápas Rytmus vs Curtis (zrušené)
 • Zápas Cverna vs Zátorský
 • Fight Night Challenge ďalšie zápasy
 • Fight Night Challenge prize money a história
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zdarma na Fight Night Challenge 3

  Doxxbet logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma


  Fight Night Challenge živý prenos

  Fight Night Challenge 3 živý prenos ponúkne ďalší skvelý zážitok. Organizácia sa vracia do Brna, kde presne pred rokom uskutočnila svoj prvý turnaj v histórii. Fanúšikmi očakávané podujatie sa naživo odohrá 27. decembra 2022 od 18:00 v Brne v Zoner BOBBYHALL. V ringu sa predvedie viacero známych tvárí. Okrem profesionálnych bojovníkov to budú aj celebrity najmä z oblasti hudobného priemyslu. Vrcholom večera a hlavným zápasom celého podujatia bude boxerský duel dvoch raperov Patrik “Rytmus” Vrbovský vs Attila “Curtis” Széki.

  Pozor aktualizácia: Zápas Fight Night Challenge medzi Rytmusom a Curtisom sa nekoná. Rytmus odstúpil zo zdravotných dôvodov. Jeho Vyjadrenie: „Priatelia, s veľkou ľútosťou musím oznámiť, že ruším zápas. Moc som sa tešil, keďže súper mal cca dva mesiace na to, aby sa pripravil na svoj prvý zápas, čo mi vyhovovalo z hľadiska jeho neskúsenosti, psychiky atď.“ Namiesto duelu sa uskutoční zápas Čepo vs Vičič.

  LIVE Free Prelims na youtube

  • Hlavný zápas večera je súboj Patrik “Rytmus” Vrbovský vs Attila “Curtis” Széki
  • Turnaj sa naživo koná 27. decembra 2022 v Brne v Zoner BOBBYHALL. Na tom istom mieste sa konal aj historický prvý turnaj Fight Night Challenge presne pred rokom
  • Na turnaji sa odohrá aj ženský zápas Dominika Mirgová vs Alessia “Aless” Capparelli. Je to historicky prvý ženský zápas organizácie.
  Fight Night Challenge živý prenos

  Zdroj: Fight Night Challenge

  • Udalosť: Fight Night Challenge 3
  • Miesto: Zoner BOBYHALL, Brno
  • Čas: Utorok, 27. 12. 2022, 18:00  Boxerskú šou si môžete vychutnať aj osobne. Počet lístkov sa zmenšuje, ale v súčasnej chvíli sú ešte dostupné. Vstupenky nakúpite cez portál Predpredaj.sk. Ak chcete radšej pozerať live stream z pohodlia domova máte dve možnosti. Live stream zadarmo poskytuje generálny partner podujatia Fortuna prostredníctvom Fortuna TV. Druhá možnosť je zakúpenie PPV (pay-per-view) na stránke organizácie fightnightchallenge.eu.

  Fight Night Challenge kurzy

  Podujatie má exhibičný formát, ale sú dostupné aj Fight Night Challenge 3 kurzy na jednotlivé zápasy. Väčšina zápasov je kurzovo pomerne vyrovnaná. Jeden z najväčších favoritov je podľa Fortuny práve Rytmus v hlavnom zápase večera. Kurz na jeho výhru je 1.26, zatiaľčo na Curtisa je to 3.86. Naopak ženský zápas Mirgová vs Capparelli, ktorý budí veľký záujem je kurzovo najvyrovnanejší. Kurz na Mirgovú je 2.08 a na Capparelli 1.96. Boxerské zápasy sú plánované na štyri kolá po tri minúty a tipovať preto môžete nielen samotných víťazov, ale aj počet kôl v zápase. Dostupné sú aj stávky na to, či zápas skončí KO alebo rozhodne až bodovanie rozhodcov. Pripravili sme pre vás prehľad zápasov a kurzy na víťazstvo, ktorý nájdete hneď pod textom.

  Zápas turnaja Fight Night Challenge Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Čepo vs Vičič 1.01 vs 10.50 1.05 vs 7.45
  Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli 1.80 vs 1.88 2.08 vs 1.96
  Erik Tlkanec vs Michal Plesník 1.84 vs 1.84 1.75 vs 2.08
  Erik Szeif vs Martin Valihora 1.08 vs 6.34 1.12 vs 6.24
  Andreas Stolárik vs Imi Štefánik 1.67 vs 2.06 1.66 vs 2.19
  Robert Pukač vs Marek Bartl 1.86 vs 1.82 2.05 vs 1.75
  Frayer Flexking vs Baron 1.65 vs 2.22 1.66 vs 2.19
  Alexander Cverna vs Michal Zátorsky 1.33 vs 3.01 1.24 vs 3.80
  Tommy Zold vs Marián Mišalko 1.55 vs 2.27 1.65 vs 2.32
  David Zold vs Jozef Koller 1.45 vs 2.53 1.55 vs 2.36

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge 3 program tvorí desať boxerských duelov. Zápasy sú exhibičné, ale každý zápas bude rozhodnutý buď výsledkom v ringu alebo bodovaním rozhodcov. Karta je rozdelené len na free prelims a hlavnú kartu. Dva zápasy free prelims budú vysielané ako live stream zadarmo na YouTube. Turnaj otvorí o 18:00 zápas David Zold vs Jozef Koller. Hlavná karta odštartuje 19:00 zápasom Alexander Cverna vs Michal Zátorsky. V jedinom ženskom zápase turnaja sa stretnú Dominika Mirgová a Alessia “Aless” Capparelli. Na turnaj bol len pár dní dozadu pridaný aj zápas Király vs Vaľko, ktorý sa odohrá podľa pravidiel Slap fight. Tento duel štartuje približne o 20:20. Hlavný zápas Patrik “Rytmus” Vrbovský vs Attila “Curtis” Széki má plánovaný začiatok o 23:00. Celý Fight Night Challenge 3 program prikladáme v prehľade spolu s plánovaným začiatkom zápasov.

  Zápas Fight Night Challenge (27.12.2022) Plánovaný začiatok
  Čepo vs Vičič okolo 23:00
  Dominika Mirgová vs Alessia Capparelli okolo 22:00
  Erik Tlkanec vs Michal Plesník okolo 21:30
  Erik Szeif vs Martin Valihora okolo 21:00
  Andreas Stolárik vs Imi Štefánik okolo 20:30
  Robert Pukač vs Marek Bartl okolo 20:00
  Frayer Flexking vs Baron okolo 19:30
  Alexander Cverna vs Michal Zátorsky okolo 19:00
  Tommy Zold vs Marián Mišalko okolo 18:20
  David Zold vs Jozef Koller okolo 18:00

  Zápas Rytmus vs Curtis (zrušené)

  Keď to trochu zveličíme, tak môžeme povedať, že sa jedná o zápas nováčika s veteránom. Attila “Curtis” Széki zažije premiéru v boxerskom zápase. Doteraz mal zápasy len na futbalových trávnikoch, keďže sa jedná o bývalého futbalistu. Fyzicky je ale dobre pripravený a podľa vyjadrení Attilu Végha box trénuje dlhšiu dobu. Rytmus svoju vášeň v bojové športy ukazuje už dlhšiu dobu. Na konte má dokonca tri boxerské zápasy a v tom poslednom získal prvú výhru, keď porazil rapera Molocha. Do ringu preto ide ako oveľa skúsenejší a pre väčšinu fanúšikov ako jasný favorit.

  Zápas Rytmus vs Curtis

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: zvíťazí Curtis

  Rytmus je obrovský favorit podľa stávkových kancelárii. My však očakávame výhru Curtisa. Podrobnejšie sa tomu venujeme v samostatnej analýze - Fight Night Challenge 3: Rytmus vs Curtis preview a tip na výsledok. Najdôležitejší bude veľký vekový rozdiel a lepšia fyzická pripravenosť Curtisa. Rytmus oslávi začiatkom roku 2023 už 46 rokov, kým Curtis má len 33 rokov. Výhodou Curtisa je aj jeho výška a väčší dosah rúk.

  Zápas Rytmus vs Curtis
  1.18 vs 4.20

  Zápas Cverna vs Zátorský

  Súboj Davida s Goliášom, aj tak by sa dal definovať zápas Cverna vs Zátorský. Alexander Cverna je MMA bojovník, bojujúci v ťažkej váhe. Napriek veku 44 rokov je naďalej fyzicky veľmi dobre pripravený. Na turnajoch FNC ešte neprehral. Na FNC 1 vyhral na body nad Karešom a na FNC 2 remizoval v súboji s “Pirátom” Krištofičom. Teraz ho čaká váhovo najľahší súper v kariére. Slovák Michal Zátorský bežne zápasí v bantamovej váhe do 62 kilogramov. V zápase s Cvernou sa očakáva, že bude minimálne o 50 kilogramov ľahší. Napriek tomu si tento 12 násobný majster SR v boxe verí na víťazstvo. V zápase sa bude chcieť spoliehať na rýchlosť a pohyb, ktoré by mu mohli priniesť veľmi cennú výhru.

  Zápas Cverna vs Zátorský

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Tip na víťaza: Cverna zvíťazí KO/TKO

  Bude to hra na naháňačku. Zátorský bude musieť celý zápas utekať a spoliehať sa na rýchle údery prednou rukou. Cverna však na svoj vek a váhu ukazuje veľmi slušné nohy a v určitých fázach zápasu sa dokáže priblížiť k Zátorskému. Akonáhle dostane príležitosť k úderom, ukáže sa jeho obrovská sila. Čakáme, že Zátorský padne. V ktorom kole to bude nevieme, ale raz ho Cverna dobehne a zápas ukončí.

  Zápas Cverna vs Zátorský
  1.33 vs 3.01

  Často kladené otázky

  Kedy a kde sa bude konať turnaj Fight Night Challenge 3?

  Fight Night Challenge 3 sa bude konať 27. decembra 2022 od 18:00. Podujatie sa uskutoční v Zoner BOBBYHALL v Brne.

  Kde môžem sledovať Fight Night Challenge 3 live stream zadarmo?

  Fight Night Challenge 3 live stream zadarmo bude vysielať Fortuna TV. Máte tiež možnosť zakúpiť si PPV a podporiť tak organizáciu. Turnaj má aj dva free prelims zápasy, ktoré sa budú vysielať ako live stream zdarma na Youtube.

  Kto bude bojovať v hlavnom zápase Fight Night Challenge 3?

  O hlavný zápas Fight Night Challenge 3 sa postarajú dvaja rapery. Pre Rytmusa to bude štvrtý boxerský zápas. Jeho súper Curtis zažije premiéru v ringu.

  Kde sa dajú kúpiť lístky na turnaj Fight Night Challenge 3?

  Lístky na podujatie Fight Night Challenge 3 je možné kúpiť na stránke Predpredaj.sk. Turnaj začne 27. decembra od 18:00 v Brne. Ak nemáte možnosť sledovať podujatie naživo v Brne, môžete si ho pozrieť ako live stream na Fortuna TV alebo si kúpiť PPV.

  Koľko kôl majú boxerské zápasy na Fight Night Challenge 3?

  Zápasy na Fight Night Challenge 3 majú exhibičný formát a sú stanovené na 4 kolá po 3 minúty.

  Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, Fights, iFortuna

  Zápasy celebrít v ringu sú populárne vo svete aj u nás. Fight Night Challenge program obsahuje zápasy profi zápasníkov, ale aj viacerých celebrít. Živý prenos Fight Night Challenge 3 sa uskutoční 27. decembra 2022 od 18:00 v Zoner BOBBYHALL v Brne. V článku sa dozviete kde sledovať live stream Fight Night Challenge 3, kto všetko bude boxovať. Bližšie sa budeme venovať najzaujímavejším zápasom a nájdete tu aj Fight Night Challenge kurzy a tipy na víťazov.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Na platforme Fortuna TV môžete sledovať veľké množstvo živých prenosov. V článku si priblížime výhody a nevýhody, podmienky na sledovanie a ako získať TV zadarmo.…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je miesto, kde môžete pravidelne sledovať množstvo zaujímavých športových prenosov. Aké všetky zápasy si tu môžete pozrieť a aká je cena TV Tipsport?…

  Druhy stávok

  Porovnali sme jednotlivé druhy stávok, ktoré vám priblížime v nasledujúcom článku. Stávkové kancelárie ponúkajú v súčasnosti viac možností stávkovania ako kedykoľvek predtým. V tejto časti…