Fabriq MMA – live stream a kurzy

Fanúšikovia MMA sa tešia na Fabriq MMA live stream. Fabriq MMA vytvoril Attila Végh a trnavský Spartakus Fight Gym. Najúspešnejší gym na Slovensku týmto spôsobom chce vytvoriť miesto, kde môžu zápasiť okrem profesionálnych zápasníkov aj tí amatérsky. Program Fabriq MMA je preto zmesou amatérskych a profesionálnych zápasov. Fabriq MMA live stream, z úplne prvého turnaja organizácie, uvidíte 5. novembra 2022 od 17:00 v Mestskej športovej hale v Trnave. Partner organizácie Fortuna poskytuje na celý turnaj živý prenos zdarma. Ako a kde sledovať live stream Fabriq MMA, aký je program turnaja či kto je favoritom nájdete nižšie v článku. Dozviete sa aj Fabriq MMA kurzy a môžete sa inšpirovať našimi analýzami zápasov. Je možné využiť Fortuna promo kód v tvare BIGBONUS pre získanie maximálnej výšky bonusu.

Live streamy

shield badgeTestované prenosy 30. Mája
fortuna tv logo
s promo kódom BIGBONUS + 3x 30€

Vyberte si sekciu Fabriq MMA

 • Vstupenky Fabriq MMA
 • Fabriq MMA kurzy
 • Fabriq MMA program zápasov
 • Zápas Ryšavý vs Lengál
 • Zápas Boráros vs Oganesyan
 • Prize money
 • Často kladené otázky
 • Kde si staviť zadarmo na Fabriq MMA

  TV Tipsport
  Tipsport
  20€ za registráciu
  Betano logo
  Doxxbet
  75 free spinov a 3€ stávka zdarma

  Fabriq MMA live stream - kde sledovať živý prenos

  Fortuna, ako partner organizácie, bude vysielať Fabriq MMA live stream zdarma. Pre sledovanie treba za posledný týždeň podať aspoň jednu stávku a mať kladný zostatok na svojom konte vo Fortune. Okrem Fortuny je možné sledovať Fabriq MMA live stream aj cez Oktagon TV. Táto možnosť kde sledovať živý prenos nie je zdarma. Live stream tu uvidíte formou PPV (pay-per-view), ktorý si kúpite za 9.99€. Oktagon si zobral pod svoje krídla túto novú organizáciu. Vďaka tomu sa na podujatí predstavia viacerí bojovníci známy z najúspešnejšej tuzemskej organizácie Oktagonu.

  Fabriq MMA live stream - kde sledovať živý prenos

  • Udalosť: Fabriq MMA
  • Místo: Mestská športová hala, Trnava
  • Čas: Sobota, 5. 11. 2022, 17:00  Vstupenky Fabriq MMA

  Samozrejme môžete sledovať turnaj naživo priamo v Trnave. Vstupenky Fabriq MMA sú ešte k dispozícii na predaj cez sieť Ticketportal.sk. Prípadne sa zastavte priamo na recepcii Spartakus Fight Gymu a vstupenku si kúpte tam. Prvý turnaj organizácie, ktorý sa koná 5. novembra od 17:00, ponúkne široký program zápasov o ktorých píšeme nižšie v článku. Či už budete sledovať naživo v Mestskej športovej hale v Trnave alebo cez live stream zdarma na Fortune máte sa načo tešiť. Karol Ryšavý, Gábor Boráros či Roman Paulus patria medzi špičku Slovenska a okrem nich sa predstaví mnoho zaujímavých zápasníkov.

  Vstupenky Fabriq MMA

  Fabriq MMA kurzy

  Fabriq MMA kurzy sa prispôsobujú zmenám na karte. V tomto športe nie sú zranenia nič výnimočné a zasiahli už aj do karty tohto turnaja. Organizátorom sa napriek tomu podaril zaujímavý kúsok, keď v každom zápase je jeden z bojovníkov zástupca SFG. Najúspešnejší gym na Slovensku už vyslal do UFC prvých dvoch Slovákov v histórii a ukazuje, že je plný talentovaných bojovníkov. Preto je väčšina z nich aj favoritom stávkových kancelárii o čom svedčí kurzová ponuka. Vo Fortune nájdete Fabriq MMA kurzy na víťazov stretnutí a pri hlavnej karte aj na spôsob ukončenia či dĺžku zápasu. Kurzy na víťazov v jednotlivých zápasoch nájdete v priloženej tabuľke.

  Fabriq MMA kurzy

  Zápas turnaja Fabriq MMA 1Kurz Fortuna
  Karol Ryšavý vs Vladimír Lengál1.06 vs 7.58
  Gábor Boráros vs Robert Oganesyan1.08 vs 6.70
  Roman Paulus vs Magomed Kadimagomed1.18 vs 4.40
  Michal Plesník vs Nikola Zlatev2.05 vs 1.70
  Denis Farkaš vs Denis Gondžala1.28 vs 3.40
  Daniel Hromek vs Piotr Golon1.33 vs 3.09
  Tomáš Cigánik vs Tiep Cai Xuan1.25 vs 3.63
  Filip Linek vs Michal Garaj1.12 vs 5.48
  Samuel Karas vs Sven Dolezal1.50 vs 2.45
  Lukáš Eliáš vs Adrián Ľaš1.30 vs 3.27
  Samir Smaali vs Marek Koštak4.13 vs 1.20
  Samuel Sido vs Pavol Bíroš1.65 vs 2.13
  Bernadett Ďuranová vs Alexandra Stašáková2.22 vs 1.60

  Fabriq MMA program zápasov

  Fabriq MMA program zápasov sa pre zranenia už pár krát zmenil. Napriek tomu je karta bohatá na zápasy. Aktuálne je vypísaných až 14 zápasov. Tri amatérske zápasy sú označené ako free prelims, takže ich bude možné sledovať zdarma cez live stream na Youtube kanály organizácie. Prelims kartu ďalej dopĺňajú ďalšie štyri amatérske zápasy. Na hlavnej karte sa nachádzajú už iba profesionálne zápasy MMA. Bohužiaľ sme o jeden zápas hlavnej karty prišli pre zranenia dvoch bojovníkov. Dve zranenia však umožnili dať dohromady nový zápas a vďaka tomu sa počet zápasov neznížil ešte viac. Hlavný zápas večera je súboj Karol Ryšavý vs Vladimír Lengál. Aj hlavný zápas večera mal pôvodné zloženie iné. Pôvodný vyzyvateľ Karola Ryšavého Mateusz Legierski sa však tiež zranil. Celý program zápasov Fabriq MMA si pozrite v priloženej tabuľke.

  Zápas Fabriq MMA (5.11.2022)Plánovaný začiatok
  Karol Ryšavý vs Vladimír Lengálokolo 22:00
  Gábor Boráros vs Robert Oganesyanokolo 21:20
  Roman Paulus vs Magomed Kadimagomedokolo 20:40
  Michal Plesník vs Nikola Zlatevokolo 20:20
  Denis Farkaš vs Denis Gondžalaokolo 20:00
  Daniel Hromek vs Piotr Golonokolo 19:40
  Tomáš Cigánik vs Tiep Cai Xuanokolo 19:20
  Filip Linek vs Michal Garajokolo 19:00
  Samuel Karas vs Sven Dolezalokolo 18:40
  Lukáš Eliáš vs Adrián Ľašokolo 18:20
  Samir Smaali vs Marek Koštakokolo 18:00
  Samuel Sido vs Pavol Bírošokolo 17:40
  Bernadett Ďuranová vs Alexandra Stašákováokolo 17:20

  Pre niektorých fanúšikov je ešte zaujímavejší ako hlavný zápas večera návrat Gábora “Beast” Borárosa do klietky. Návrat po viac ako roku je okorenený prekonaním zdravotných problémov. Boráros chce v zápase s Oganeyanom zastaviť sériu prehier, ktorá je už trojzápasová.

  Zápas Ryšavý vs Lengál

  Hlavný duel večera Ryšavý vs Lengál je náhradou za pôvodný duel Ryšavý vs Legierski. Lengál nie je dokonca ani prvá náhrada. Tou bol Paata Tschapalia, ale aj ten sa zranil. Následne mal byť súperom Kirill Medvedovski ale ani to nevyšlo. Karol “Bomby” Ryšavý sa tak nakoniec stretne s Vladimírom Lengálom. Lengál dlhé roky pôsobil ako profesionálny boxer, teraz ale naplno presedlal do MMA.

  Zápas Ryšavý vs Lengál

  Lengál má bilanciu 3:1, tento rok všetky svoje tri zápasy vyhral. Tá posledná výhra prišla len dva týždne dozadu. Ryšavý má dve výhry v rade a štyri z posledných piatich zápasov. Prehru zaknihoval s aktuálnym šampiónom Oktagonu v ľahkej váhe Keitom. Ryšavý má aj vďaka posledným výsledkom pozitívne skóre 11:4. Oproti Lengálovi, ktorý je postojár, je Ryšavý oveľa komplexnejší bojovník. Zápas dokáže ukončiť v postoji a aj na zemi na submisiu. Aj keď je Lengál zápasovo skúsenejší, jedná sa o skúsenosti z boxu a K1. V MMA je na tom oveľa lepšie “Bomby” Ryšavý.

  Tip redakcie: Zvíťazí Karol Ryšavý

  Že sa Ryšavý nebojí ísť do prestrelky v postoji ukázal naposledy proti Fodorovi v Oktagone. Proti Lengálovi navyše môže v prípade problémov presunúť boj na zem a určovať štýl boja. V postoji mu navyše bude pomáhať výšková prevaha. Rozhodnú ale najmä skúsenosti z MMA. Ak sa chcete inšpirovať našim tipom môžete využiť aj bonus od Fortuny. Nový hráči môžu získať 30€ free bet, takže si môžete staviť bez rizika straty vkladu.

  Zápas Ryšavý vs Lengál
  1.06 vs 7.58

  Zápas Boráros vs Oganesyan

  Gábor “Beast” Boráros je slovenská MMA celebrita. Nič na tom nemení ani fakt, že aktuálne má tri prehry v rade. V zápase Boráros vs Oganesyan bude celá hala na jeho strane. Fanúšikovia nečakajú nič iné ako jeho víťazný návrat do klietky. “Beast” si vyberal vždy náročných súperov, napriek tomu má pozitívne skóre 18:10. Grék Oganesyan má bilanciu 8:10 a javí sa ako ľahký súper pre Borárosa. Má menšie zápasové skúsenosti, bojoval proti menej kvalitným súperom a najmä ani jedna jeho výhra nie je proti bojovníkovi, ktorý by mal pozitívne skóre.

  Zápas Boráros vs Oganesyan

  Tip redakcie: Počet zahájených kôl menej ako 1.5

  Gábor je v klietke zviera, presne ako napovedá jeho prezývka “Beast”. Z 18 výhier ukončil 17 na KO/TKO alebo submisiu, z čoho poznať jasný zámer ukončiť súpera. Oganesyan má veľmi krátke zápasy, keď len trikrát jeho zápas išiel do druhého kola. Aj teraz očakávame rýchle ukončenie a jasnú výhru Gábora Borárosa. Na tip môžete využiť aj ponuku Fortuny pre nových hráčov - Risk free bet 30€.

  Zápas Boráros vs Oganesyan
  1.32 vs 3.15

  Prize money

  Aké majú bojovníci prize money v domácich organizáciách je tajomstvom. Naopak najznámejšie zahraničné organizácie tieto čísla bežne zverejňujú. Lákajú tým k sebe najlepších bojovníkov. UFC nováčik začína približne za 20.000€ za zápas a k tomu má bonus za výhru. Čím známejší, kvalitnejší, či marketingovo zaujímavejší zápasník je, o to viac zarobí. Najlepší bojovníci zarábajú státisíce až milióny. Mnohí majú aj podiel z PPV. Fabriq MMA je organizácia, ktorá má na karte amatérske aj profesionálne zápasy. Medzi zápasníkmi tak budú veľké rozdiely v prize money. Presné čísla však nie sú k dispozícii.

  Často kladené otázky

  Kde sledovať live stream Fabriq MMA?

  Fortuna TV bude vysielať live stream Fabriq MMA zadarmo. Má exkluzívne práva na základe spolupráce s organizáciou. Live stream je možné sledovať aj cez PPV na Oktagon TV.

  Kedy a kde sa koná Fabriq MMA 1?

  Fabriq MMA 1 sa koná 5. novembra 2022 od 17:00 v Mestskej športovej hale v Trnave. Celý program večera nájdete uvedený vyššie v texte

  Kto bude zápasiť na Fabriq MMA?

  Na Fabriq MMA budú zápasiť viaceré známe mená ako Karol Ryšavý, Gábor Boráros či Roman Paulus. Vďaka spolupráci s Oktagonom sa aj na ďalších turnajoch budú objavovať známe tváre z Oktagonu. Okrem profesionálnych zápasov ponúkne organizácia aj amatérske zápasy. Celkovo je na karte Fabriq MMA 1 až štrnásť duelov.

  Fanúšikovia MMA sa tešia na Fabriq MMA live stream. Fabriq MMA vytvoril Attila Végh a trnavský Spartakus Fight Gym. Najúspešnejší gym na Slovensku týmto spôsobom chce vytvoriť miesto, kde môžu zápasiť okrem profesionálnych zápasníkov aj tí amatérsky. Program Fabriq MMA je preto zmesou amatérskych a profesionálnych zápasov. Fabriq MMA live stream, z úplne prvého turnaja organizácie, uvidíte 5. novembra 2022 od 17:00 v Mestskej športovej hale v Trnave. Partner organizácie Fortuna poskytuje na celý turnaj živý prenos zdarma. Ako a kde sledovať live stream Fabriq MMA, aký je program turnaja či kto je favoritom nájdete nižšie v článku. Dozviete sa aj Fabriq MMA kurzy a môžete sa inšpirovať našimi analýzami zápasov.

  Mohlo by vás zaujímať

  Fortuna TV

  Fortuna TV je miesto, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky živých prenosov. Určite ste už zažili situáciu, keď ste si stavili na nejaký zápas…

  Oktagon MMA 36 live stream živý prenos

  15. 10. 2022

  Organizácia Oktagon zahájila expanziu do zahraničia. Tento rok už úspešne zorganizovala jeden turnaj vo Frankfurte. Teraz prichádza druhý a opäť je to Frankfurt v hale…

  Live stávky

  Live stávky patrí k najobľúbenejším funkciám tipérov. Umožňujú vám tipovať počas zápasov na rozdiel od pevných kurzov. Kurzy pri live tipovaní sa menia počas zápasov…

  Money management v tipovaní

  Money management v tipovaní je základ každého úspešného tipéra. Ak začínate s tipovaním, mali by ste to brať hlavne ako hobby. Hospodárenie s peniazmi, takzvaný…