Doxxbet spustil novinku vo virtuálnych hrách


Stávková kancelária Doxxbet spustila novinku vo svojich virtuálnych hrách. V rámci futbalovej sekcie pribudla možnosť sledovať a staviť si virtuálne už aj na nemeckú Bundesligu. Okrem toho však môžete hrať Ligu majstrov a Majstrovstvá sveta. V ponuke Doxxbet virtuálnych hier je ale tiež basketbal, tenis, či dostihy koní a psov. V článku sa potom dozviete ako tipovať virtuálne hry, návod a možnosti hrania na webe či appke Doxxbet.

Doxxbet spustil novinku vo virtuálnych hrách

Virtuálnu Bundesligu nájdeš v sekcii virtuálne hry

Doxxbet pridal do sekcie „Virtuálne hry“ ďalšiu novinku. Odteraz je možné tipovať a vyhrávať aj vo virtuálnej Bundeslige. Pokiaľ sa chceš zapojiť aj ty, základnou podmienkou je Doxxbet registrácia a vytvorenie plnohodnotného hráčskeho účtu. Následne si v spomínanej sekcii Virtuálnych hier vyberieš svoju hru, v tomto prípade nemeckú Bundesligu, a môžeš začať tipovať.

 1. Ak chceš hrať virtuálnu Bundesligu budeš potrebovať plnohodnotný účet. Najprv sa zaregistruj a nezabudni pri tom využiť všetky dostupné bonusy.
 2. Virtuálnu bundesligu nájdeš v sekcii virtuálne hry. Na hornej alebo dolnej ponukovej lište (podľa toho či si na webe alebo appke) zvolíš „Virtuálne hry“ a následne „Bundesliga“ a si v hre.

Ako tipovať na virtuálne hry

Teraz si povieme viac o samotnom tipovaní virtuálnych hier na Doxxbete. Najskôr si založte plnohodnotný hráčsky účet. Pri registrácii využite Doxxbet bonus s kódom AFF1076 vo virtuálnych hrách. V sekcii Virtuálnych hier, najprv zvolíte šport, kde si chcete zahrať. A môžete začať tipovať. Prečítajte si krátky návod ako tipovať virtuálne hry v Doxxbete:

 • Najprv si vyberte virtuálny šport. V Doxxbete máte aktuálne na výber z 5 športov. Je to futbal, vrátane Bundesligy, ďalej basketbal, tenis a dostihy koní či psov.
 • Stávkové príležitosti sú podobné, ako pri klasickej kurzovej ponuke.
 • Pri virtuálnej hre je možné uzavrieť Sólo stávku, Aku tiket aj rozpisový tiket. Na tikete môžete kombinovať stávky z futbalu, basketbalu aj tenisu. Stávky na dostihy sa dajú tipovať iba samostatne.
 • Z kurzovej ponuky si vyberte príležitosť, na ktorú chcete staviť. Po kliknutí na kurz sa vám táto možnosť zobrazí na tikete vpravo hore. Dolu zvoľte výšku vkladu a kliknite na tlačidlo „Staviť“.
 • Jednotlivé zápasy a preteky sa „hrajú“ spravidla každé 2 minúty. Váš stavený tiket je vyhodnotený v podstate ihneď po skončení virtuálneho zápasu (pretekov). Pri Aku stávkach je to až po vyhodnotení posledného zápasu. Prípadná výhra je pripísaná v reálnych peniazoch na hráčsky účet.
 • V Doxxbete pri virtuálnych hrách platia všetky bonusy, ktoré sa týkajú klasického športového tipovania.

Virtuálne hry Doxxbet sú dostupné na webe aj v appke

Ako sme už spomínali vyššie, virtuálne hry v Doxxbete sú dostupné na webe aj v appke. Doxxbet aplikácia je dostupná na stiahnutie z oficiálnej stránky. Po jej stiahnutí na Android, alebo iOS ju môžete využívať naplno. Pozrite si krátky návod ako podať stávku na Bundesligu vo virtuálnych hrách v aplikácii:

 • Stiahnite si Doxxbet aplikáciu
 • Rozkliknite bočnú lištu a vyberte sekciu Virtuálne hry
 • Prejdite do sekcie Bundesligy
 • Zvoľte konkrétny zápas a príležitosť s kurzom
 • Kliknite na staviť tiket