Chelsea vs Brentford: Premier League


Chelsea sa po remízovom zápase s Arsenalom predstaví opäť na domácej pôde. V rámci 10. kola Premier League v sobotu 28. októbra o 13:30 na Stamford Bridge zavíta Brentford. Chelsea pokračuje v zlepšených výkonoch, čo bude chcieť potvrdiť aj v tomto zápase so 14. tímom tabuľky. V analýze si rozoberieme aktuálnu situáciu jednotlivých tímov Chelsea vs Brentford. Priblížime vypísané kurzy v stávkových kanceláriách a nebude chýbať ani náš tip na výsledok. Zápas potom môžete sledovať naživo na stanici Canal+ Sport.

Najlepšie bonusy k zápasu

20€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov + 3€ + 7.000€
Získaj bonus
2×30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


Chelsea vs Brentford: Premier League

  • Chelsea ťahá šnúru 3 zápasov PL bez prehry. Čo jej momentálne stačí stále iba na 10. miesto v tabuľke
  • Brentford s favoritmi v Premier League zatiaľ veľmi neboduje. Výnimkou je hneď 1.kolo, kedy sa im doma podarilo uhrať remízu 2:2 s Tottenhamom
  • Na výhru Chelsea smeruje väčšina vkladov v Tipsporte. Tie už momentálne presahujú hranicu 20.000€
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Chelsea vyhrá 1.64 1.64

Kde sledovať Chelsea vs Brentford

Súboj Chelsea vs Brentford môžete sledovať v priamom prenose na Canal+ Sport. Okrem toho aj zápasové štúdio a neskôr tiež záznam duelu. Zostrih zápasu si neskôr môžete pozrieť aj na oficiálnom Youtube kanáli Premier League.

Termín stretnutia Štadión Kde sledovať
28.októbra 2023 o 13:30 Stamford Bridge Canal + Sport Action

Chelsea prišla o výhru v posledných minútach zápasu

Škoda ostatného smolného zápasu s Arsenalom. Chelsea v ňom totiž viedla už 2:0, aby sa to v 77. minúte obrátilo v ich neprospech. Vyrovnávajúci gól potom padol v 84. minúte. Aj preto sa v Brentforde majú čoho obávať. Z tábora „The Blues“ sa totiž šíria zvesti, že do nadchádzajúceho duelu nastúpia extrémne nabudení a v plnej sile. Vrátane anglického reprezentačného útočníka Raheema Sterlinga. Ten má zatiaľ skóre 3 góly v 9 zápasoch PL. Jeho góly by sa modrým naozaj zišli už v tomto zápase.

Chelsea prišla o výhru v posledných minútach zápasu

Zdroj: Bloomberg

Brentford bojoval na špici, aktuálne sa potáca na dne

Nie je to tak dávno, čo sa Brentford objavoval na špici tabuľky Premier League. V minulej sezóne si dokonca ako jediný dokázal 2x poradiť s úradujúcim majstrom Manchester City. Napokon z toho bolo 9. miesto, takže miestenka v európskych pohároch mu unikla naozaj len o vlások. V tejto sezóne je to zatiaľ o poznanie horšie. Aktuálne je Brentford v tabuľke až na 14. mieste s 10 bodmi na konte a bilanciou 2-4-3. Iba druhú výhru v súťaži si pripísali v predchádzajúcom zápase s Burnley, ktoré doma porazili 3:0.

Brentford bojoval na špici, aktuálne sa potáca na dne

Zdroj: Reuters

Chelsea vs Arsenal kurzy

Kurzy na zápas Chelsea vs Brentford favorizujú na víťazstvo domáce mužstvo zo Stamford Bridge. Pri kurze 1.64 v Tipsporte smeruje na výhru Chelsea až 99% všetkých vkladov. Prekvapenie v podobe výhry Brentfordu je ocenené výškou kurzu 5,50. Na remízu v zápase si zase môžete staviť v kurze 4,00. V Tipsporte máte inak pri tomto zápase možnosť tipovať aj na ďalších 78 stávkových príležitostí. Napríklad na to, kto dá prvý gól v zápase (1.46 Chelsea, 3.03 Brentford). Alebo aj na strelcov v zápase (Sterling 2.70) a mnoho ďalších.

Tip redakcie: Vyhrá Chelsea

Ak chce Chelsea okupovať popredné miesta v rebríčku PL, tak s tímami ako je Brentford by doma nemala zaváhať. Ale nemusí to byť práve najľahšia jazda. Brentford v minulej sezóne totiž bodoval viac než slušne a veľké oslabenia tímu v lete nenastali. My však veríme, že po zlepšených výkonoch a trochu smolnom zápase s Arsenalom budú na konci tohto oslavovať favorizovaní „Modrí“. V ešte stále solídnom kurze 1.64 v Tipsporte.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Doxxbet
Chelsea vyhrá 1.64 1.64

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia