Zverev vs Alcaraz kurzy a preview: finále French Open 2024


French Open 2024 už v túto nedeľu 9. júna spozná svojho víťaza. Finále mužskej dvojhry v podaní Zverev vs Alcaraz bude vyvrcholením celého turnaja. Ktorý z hráčov získa svoj prvý antukový grandslam v kariére? Kurzy stávkových kancelárií favorizujú Alcaraza. Rozhodne sa však na kurte. Zápas v priamom prenose vysiela športová stanica Eurosport a live stream zadarmo TV Tipsport. Duel na centrálnom dvorci nezačne skôr ako o 15:00.

Zverev vs Alcaraz kurzy a preview: finále French Open 2024

Najlepšie bonusy na finále French Open

30€ + 4.000€
Získaj bonus

25 free spinov 3€ + 10.000€
Získaj bonus
30€ + 30 free spinov
Získaj bonus

18+ Ministerstvo financií varuje: Účasťou na hazardných hrách môže vzniknúť závislosť.


  • Alcaraz v semifinále FO 2024 zdolal po veľkej bitke Sinnera v 5. setoch. Zverev na semifinálové víťazstvo s Ruudom potreboval „len“ 4 sety.
  • Na French Open 2022 sa títo hráči stretli už v osemfinále. Po víťazstve 3:1 vtedy postúpil ďalej Alexander Zverev.
  • Premiérový grandslamový titul z antuky v Paríži môže získať len jeden.V Tipsporte si môžete staviť na Zvereva s kurzom 3.31, na Alcaraza je kurz 1.37.

Zverev vs Alcaraz kurzy

Vo finále French Open 2024 sa stretnú 3. a 4. turnajového pavúka a zároveň aj svetového ATP rankingu. Zverev vs Alcaraz kurzy však pomerne výrazne favorizujú Španiela, ktorý toho na antuke pred týmto turnajom veľa nenahral. Ak si myslíte, že sa stávkové kancelárie trafili presne, tak na Alcaraza môžete v Tipsporte staviť s kurzom 1.37. Alebo potom na Zvereva pri kurze až 3.31.

Tip redakcie
Doxxbet kurzy logo
Tipsport kurzy logo
Zverev víťaz
kurz 3.30
kurz 3.31
Alcaraz víťaz
kurz 1.34
kurz 1.37
Tip redakcie: Zvíťazí Alexander Zverev

Vo finále French Open 2024 sa stretnú najlepší hráči turnaja. A hoci stávkové kancelárie favorizujú Alcaraza, my v redakcii dávame väčšie šance Zverevovi. Ten tu má za sebou súboje so silnými súpermi. To Alcarazovi bol žreb naklonený viac. Ale zase klobúk dole pred jeho semifinálovou výhrou so Sinnerom. Pred French Open vinou zranenia hral na antuke len turnaj v Madride, kde vo štvrťfinále prehral s Rublevom. Naopak Zverev dokázal ovládnuť podujatie v Ríme. V prospech Nemca hovorí aj to, že Carlosa už na French Open raz zdolal.

Náš tip Kurz Doxxbet Kurz Tipsport
Víťaz Zverev 3.30 3.31
Viac ako 3.5 setu v zápase 1.53 1.55
Tie-break v zápase 1.55 1.57

Kde sledovať duel Zverev vs Alcaraz

Chcete na vlastné oči vidieť kto vyhrá French Open 2024? Priamy prenos finále mužskej dvojhry Zverev vs Alcaraz môžete sledovať na športovej stanici Eurosport 1 alebo 2. Ďalšou možnosťou je využiť live stream zadarmo na TV Tipsport po jednoduchej registrácii. Zápas sa hrá v nedeľu 9. júna na centrálnom kurte nie skôr ako od 15:00.

Informácie k zápasu
Termín stretnutia:
9.júna 2024 od 15:00
Štadión:
Court Philippe-Chatrier, Paríž
Kde sledovať:
Eurosport 1, Eurosport 2, TV Tipsport

Zverev zabojuje o svoj prvý grandslamový titul

Alexander Zverev v Paríži zabojuje o svoj vôbec prvý grandslamový titul. Naposledy sa mu to nepodarilo dotiahnuť do víťazného konca ešte v roku 2020. Vtedy vo finále US Open prehral s Dominicom Thiemom. Teraz mu v ceste stojí Carlos Alcaraz. S nasadenou trojkou turnaja má pozitívnu vzájomnú bilanciu a na French Open 2022 s ním dokázal vyhrať 3:1. Očakávame teda napínavý duel, v ktorom by sme mali vidieť aj tie-break. Tak, ako sme mali možnosť vidieť už v jeho 5 doterajších zápasoch na FO. Výhodný kurz 1.57 na túto príležitosť ponúka Tipsport.

Prvý antukový grandslam pre Alcaraza?

Carlos Alcaraz je na antuke považovaný za jedného z najlepších hráčov na svete. Na veľký grandslamový antukový titul však ešte nedosiahol. Na French Open 2024 po ťažkom boji v semifinále vyradil nastupujúcu svetovú jednotku Sinnera, ostane mu dosť síl aj na vo forme hrajúceho Zvereva? Očakávame boj o každú loptičku a aspoň 4 sety so šťastnejším koncom pre Nemca. V Tipsporte môžete podať na jeho víťazstvo v kombinácii s vyšším počtom gemov v zápase (viac ako 36.5) s kurzom 4.40.

Zdroje článku: Tipsport, Wikipedia